Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- South Blue Mama
- Posts: 13966
- Joined: 17/07/2008 15:18
- Location: Juzna strana srcem odabrana
#2151 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
meni se cini 20-25 svicera, na snizenju budu i ispod 10
- @mba
- Posts: 3208
- Joined: 22/08/2011 12:57
- Location: Çanakkale
#2152 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
kiki-miki wrote:Dobih kutiju
Predobro
pa nisu bas nest posebno, ali to je stvar ukusa
ove su bolje!

- South Blue Mama
- Posts: 13966
- Joined: 17/07/2008 15:18
- Location: Juzna strana srcem odabrana
#2153 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ove nismo probali@mba wrote:kiki-miki wrote:Dobih kutiju
Predobro
pa nisu bas nest posebno, ali to je stvar ukusa![]()
ove su bolje!![]()
- madesa
- Posts: 5563
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2154 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
tiramisu za 10,male nestale ostale samo od 300 gr. za 2 sata sam pojeo ovu od 300gr kako je dobrawickedsoul wrote:
fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.
Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2155 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Za dva sata, to nesta dugomadesa wrote:tiramisu za 10,male nestale ostale samo od 300 gr. za 2 sata sam pojeo ovu od 300gr kako je dobrawickedsoul wrote:
fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.
Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem. Danas ide ova sa malinom
.Ako neko vidi da je ima negdje drugo kupiti neka javi mrsko mi stalno dole ici po cokoladu
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2156 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Jutros sam ovo kupio pa žderao na parkingu i ne svidja mi se jer sadrzi ljesnjake u komadicima.
Kad su u pitanju ti orasasti plodovi volim samo ako je samljeveno skroz, nista komadi i komadici.

Kad su u pitanju ti orasasti plodovi volim samo ako je samljeveno skroz, nista komadi i komadici.

- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2157 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
treba li ti deda oraha i meda.
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#2158 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
medaa a aaakaranana wrote:treba li ti deda oraha i meda.
tifino a
-
Mogy87
- Posts: 5966
- Joined: 27/05/2013 10:49
#2159 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Gdje mogu kupiti ovu bambi? HvalaMilloni wrote:Na sliKi nisi vidio lješnjak u komadićima? A zato si nama postavio full size sliku, da se ne zeznemo ako ne volimo komadiće lješnjaka, divan siAstorH wrote:Jutros sam ovo kupio pa žderao na parkingu i ne svidja mi se jer sadrzi ljesnjake u komadicima.
Kad su u pitanju ti orasasti plodovi volim samo ako je samljeveno skroz, nista komadi i komadici.
![]()
Dobra
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2160 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nisam jer me podsjetilo na vec nesto sto sam jeo jako slicnog omota i ja ubjedjen da je to samo bacim na traku od kase, al ne znam kako se zove samo znam da izgleda slicno i spojeno u vise komada ne kao ovo po komadu uzimas i nije u njemu u komadicima ljesnjak nego fina fila.Milloni wrote: Na sliKi nisi vidio lješnjak u komadićima? A zato si nama postavio full size sliku, da se ne zeznemo ako ne volimo komadiće lješnjaka, divan si![]()
Znam i da nije od nesquika sigurno.
Svasta znam, a nista ne znam.
-
anonimus03
- Posts: 319
- Joined: 08/01/2011 11:54
- Location: Jupiter
#2161 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Da nije ovo?AstorH wrote: Nisam jer me podsjetilo na vec nesto sto sam jeo jako slicnog omota i ja ubjedjen da je to samo bacim na traku od kase, al ne znam kako se zove samo znam da izgleda slicno i spojeno u vise komada ne kao ovo po komadu uzimas i nije u njemu u komadicima ljesnjak nego fina fila.
Znam i da nije od nesquika sigurno.![]()
Svasta znam, a nista ne znam.
P.S. Ako neko zna gdje ima kupiti ovo, osim na Petrolovim pumpama, nek' javi.
- almirony
- Posts: 1271
- Joined: 10/09/2009 12:58
- Location: Appiano Gentile
#2162 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
prijatno iznenađenje


- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2163 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.anonimus03 wrote:
Da nije ovo?![]()
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#2164 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ma to je ovaj garantAstorH wrote:Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.anonimus03 wrote:
Da nije ovo?![]()

- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2165 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
C. Ma jok. Ne kupujem nista sto ima takvu boju omota 
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2166 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Uuu ovo mi je predobroalmirony wrote:prijatno iznenađenje
- madesa
- Posts: 5563
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2167 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
gdjeeeeewickedsoul wrote:Uuu ovo mi je predobroalmirony wrote:prijatno iznenađenje
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2168 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ja sam u Konzumu uzimala, a viđala sam i u Interexumadesa wrote:gdjeeeeewickedsoul wrote:Uuu ovo mi je predobroalmirony wrote:prijatno iznenađenje
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2169 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
da nisi knoppers jeo?AstorH wrote:Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.anonimus03 wrote:
Da nije ovo?![]()
- almirony
- Posts: 1271
- Joined: 10/09/2009 12:58
- Location: Appiano Gentile
#2170 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Knoppers ili ovosheilak wrote:da nisi knoppers jeo?AstorH wrote:Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.anonimus03 wrote:
Da nije ovo?![]()

- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#2171 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Vrh. Ima i sa višnjom i sa korom narandžeMilloni wrote:Na sliKi nisi vidio lješnjak u komadićima? A zato si nama postavio full size sliku, da se ne zeznemo ako ne volimo komadiće lješnjaka, divan siAstorH wrote:Jutros sam ovo kupio pa žderao na parkingu i ne svidja mi se jer sadrzi ljesnjake u komadicima.
Kad su u pitanju ti orasasti plodovi volim samo ako je samljeveno skroz, nista komadi i komadici.
![]()
Dobra
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2172 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Evo ovome slicno, samo nije zelena boja omota nego tamnija, mislim da je smedja i kupuje se ovako sastavljeno u redu njih 5-6 identicno poredane kao i ove i imaju tvornicku traku kojom su povezane i nema ljesnjaka u komadima nego fina fila iste boje kao ova na slici.


- almirony
- Posts: 1271
- Joined: 10/09/2009 12:58
- Location: Appiano Gentile
#2173 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
da nije možda roler ruler?


- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2174 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
jbte, astorH, daj da skontamo sta si jeo fakat.
sad me bas zanima. a i nisam znala da ovoliko ovih lafo hanuta ima.
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2175 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ima ima,i nes vjerovati,cak i bolje od hanute.sheilak wrote:jbte, astorH, daj da skontamo sta si jeo fakat.sad me bas zanima. a i nisam znala da ovoliko ovih lafo hanuta ima.



