Cokolada i ostali slatkisi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
South Blue Mama
Posts: 13966
Joined: 17/07/2008 15:18
Location: Juzna strana srcem odabrana

#2151 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by South Blue Mama »

meni se cini 20-25 svicera, na snizenju budu i ispod 10
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#2152 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by @mba »

kiki-miki wrote:Dobih kutiju


Image


Predobro :D

pa nisu bas nest posebno, ali to je stvar ukusa :D



ove su bolje! :thumbup:
Image
User avatar
South Blue Mama
Posts: 13966
Joined: 17/07/2008 15:18
Location: Juzna strana srcem odabrana

#2153 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by South Blue Mama »

@mba wrote:
kiki-miki wrote:Dobih kutiju


Image


Predobro :D

pa nisu bas nest posebno, ali to je stvar ukusa :D



ove su bolje! :thumbup:
Image
ove nismo probali :D pocasti nas da uocimo razliku :D
User avatar
madesa
Posts: 5563
Joined: 26/07/2013 02:37

#2154 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

wickedsoul wrote:Image

fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.

Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem :-)
tiramisu za 10,male nestale ostale samo od 300 gr. za 2 sata sam pojeo ovu od 300gr kako je dobra :D . Danas ide ova sa malinom :D .Ako neko vidi da je ima negdje drugo kupiti neka javi mrsko mi stalno dole ici po cokoladu :-D
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2155 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

madesa wrote:
wickedsoul wrote:Image

fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.

Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem :-)
tiramisu za 10,male nestale ostale samo od 300 gr. za 2 sata sam pojeo ovu od 300gr kako je dobra :D . Danas ide ova sa malinom :D .Ako neko vidi da je ima negdje drugo kupiti neka javi mrsko mi stalno dole ici po cokoladu :-D
Za dva sata, to nesta dugo :D ali jesu vrh :-D
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2156 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

Jutros sam ovo kupio pa žderao na parkingu i ne svidja mi se jer sadrzi ljesnjake u komadicima.
Kad su u pitanju ti orasasti plodovi volim samo ako je samljeveno skroz, nista komadi i komadici.

Image
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2157 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by karanana »

treba li ti deda oraha i meda.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#2158 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by OldMayor »

karanana wrote:treba li ti deda oraha i meda.
medaa a aaa

tifino a :D

Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#2159 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Mogy87 »

Milloni wrote:
AstorH wrote:Jutros sam ovo kupio pa žderao na parkingu i ne svidja mi se jer sadrzi ljesnjake u komadicima.
Kad su u pitanju ti orasasti plodovi volim samo ako je samljeveno skroz, nista komadi i komadici.
Na sliKi nisi vidio lješnjak u komadićima? A zato si nama postavio full size sliku, da se ne zeznemo ako ne volimo komadiće lješnjaka, divan si :-D

Dobra
Image
Gdje mogu kupiti ovu bambi? Hvala
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2160 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

Milloni wrote: Na sliKi nisi vidio lješnjak u komadićima? A zato si nama postavio full size sliku, da se ne zeznemo ako ne volimo komadiće lješnjaka, divan si :-D
Nisam jer me podsjetilo na vec nesto sto sam jeo jako slicnog omota i ja ubjedjen da je to samo bacim na traku od kase, al ne znam kako se zove samo znam da izgleda slicno i spojeno u vise komada ne kao ovo po komadu uzimas i nije u njemu u komadicima ljesnjak nego fina fila.
Znam i da nije od nesquika sigurno. :)
Svasta znam, a nista ne znam. :zjev:
anonimus03
Posts: 319
Joined: 08/01/2011 11:54
Location: Jupiter

#2161 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by anonimus03 »

AstorH wrote: Nisam jer me podsjetilo na vec nesto sto sam jeo jako slicnog omota i ja ubjedjen da je to samo bacim na traku od kase, al ne znam kako se zove samo znam da izgleda slicno i spojeno u vise komada ne kao ovo po komadu uzimas i nije u njemu u komadicima ljesnjak nego fina fila.
Znam i da nije od nesquika sigurno. :)
Svasta znam, a nista ne znam. :zjev:
Da nije ovo? :mrgreen:

Image

P.S. Ako neko zna gdje ima kupiti ovo, osim na Petrolovim pumpama, nek' javi. :D
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2162 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by almirony »

prijatno iznenađenje

Image
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2163 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

anonimus03 wrote:
Da nije ovo? :mrgreen:
Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#2164 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by cLo »

AstorH wrote:
anonimus03 wrote:
Da nije ovo? :mrgreen:
Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.
ma to je ovaj garant :D

Image
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2165 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

C. Ma jok. Ne kupujem nista sto ima takvu boju omota :D
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2166 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

almirony wrote:prijatno iznenađenje

Image
Uuu ovo mi je predobro
User avatar
madesa
Posts: 5563
Joined: 26/07/2013 02:37

#2167 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

wickedsoul wrote:
almirony wrote:prijatno iznenađenje

Image
Uuu ovo mi je predobro
gdjeeeee
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2168 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

madesa wrote:
wickedsoul wrote:
almirony wrote:prijatno iznenađenje

Image
Uuu ovo mi je predobro
gdjeeeee
Ja sam u Konzumu uzimala, a viđala sam i u Interexu :)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2169 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

AstorH wrote:
anonimus03 wrote:
Da nije ovo? :mrgreen:
Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.
da nisi knoppers jeo? :D
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2170 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by almirony »

sheilak wrote:
AstorH wrote:
anonimus03 wrote:
Da nije ovo? :mrgreen:
Nije, nema te bijele file.Smedja je. Omot slican kao i kod onog, zlatno-smedja boja.
da nisi knoppers jeo? :D
Knoppers ili ovo

Image
User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#2171 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by yoda82 »

Milloni wrote:
AstorH wrote:Jutros sam ovo kupio pa žderao na parkingu i ne svidja mi se jer sadrzi ljesnjake u komadicima.
Kad su u pitanju ti orasasti plodovi volim samo ako je samljeveno skroz, nista komadi i komadici.
Na sliKi nisi vidio lješnjak u komadićima? A zato si nama postavio full size sliku, da se ne zeznemo ako ne volimo komadiće lješnjaka, divan si :-D

Dobra
Image
Vrh. Ima i sa višnjom i sa korom narandže :thumbup:
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2172 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

Evo ovome slicno, samo nije zelena boja omota nego tamnija, mislim da je smedja i kupuje se ovako sastavljeno u redu njih 5-6 identicno poredane kao i ove i imaju tvornicku traku kojom su povezane i nema ljesnjaka u komadima nego fina fila iste boje kao ova na slici.

Image
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2173 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by almirony »

da nije možda roler ruler? :-) :-)

Image
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2174 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

jbte, astorH, daj da skontamo sta si jeo fakat. :D sad me bas zanima. a i nisam znala da ovoliko ovih lafo hanuta ima.
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2175 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

sheilak wrote:jbte, astorH, daj da skontamo sta si jeo fakat. :D sad me bas zanima. a i nisam znala da ovoliko ovih lafo hanuta ima.
Ima ima,i nes vjerovati,cak i bolje od hanute.;-)
Post Reply