Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
anonimus03
Posts: 319
Joined: 08/01/2011 11:54
Location: Jupiter

#2151 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimus03 »

Ductus Holedocus wrote:gdje sve ima Tamaris obuce?
Planika, Alpina...
ali definitivno najbolji izbor tamaris obuce je u Planici.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2152 Re: Sarajevo shoping

Post by Nadinka »

Rimljanka wrote:Hval svima za odgovore...

Istrazivala sma malo po netu i vidim da Hrvati puno idu u BTC.

Ono kontala sam do HM, Zare,manga i tako to...
Nadam se da ce se isplatiti soping,jer placamo i put i hotel itd. ida cu uspjeti na snizenju naci dobrih stvari
Pa onda naravno prati termine snizenja kad pocinju, kako je to ludo u Francuskoj, kod njih tacno 07.01. pocinje snizenej-ali u svim radnjama, i onda 06.01. vidis ljudi smao kruze oko radnji i gledajus ta ce, a sutra pomama nastane ne mozes uci nidgje :D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2153 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

beautyfool wrote:Gdje ima najveci izbor Loreal kozmetike ?? :?
Treba mi Loreal kerastase sampon :?
Ja nisam nikad vidjela Kerastase po parfimerijama, a ja sam kupovala Kerastase u Sabic salonu u Radicevoj ulici.
User avatar
beautyfool
Posts: 2107
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#2154 Re: Sarajevo shoping

Post by beautyfool »

swirl wrote:
beautyfool wrote:Gdje ima najveci izbor Loreal kozmetike ?? :?
Treba mi Loreal kerastase sampon :?
Ja nisam nikad vidjela Kerastase po parfimerijama, a ja sam kupovala Kerastase u Sabic salonu u Radicevoj ulici.
Super, znam da su Sabici zastupnici Loreala ali nisam znala da se moze kod njih kupiti u maloprodaji :)
Hvala
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2155 Re: Sarajevo shoping

Post by Nadinka »

Evo danas šoping lsita za rolke: http://malezensketeme.com/post/9633
User avatar
zvrzgana
Posts: 285
Joined: 23/01/2009 22:02

#2156 Re: Sarajevo shoping

Post by zvrzgana »

Drage djevojke,

Da li ko zna gdje ima uzeti jesenjih/zimskih suknjica visokog struka, puni krug? Kupila sam jednu u Lindexu ljetos i nanosala se je a sada bih nesto za ovo vrijeme....?
Obzirom da su sada ponovo u modi nadam se da ima izbora.
Hvala unaprijed :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2157 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

hej zvrzgana,

ja nosim takve suknjice zbog širokih bokova i rijetko možeš naći, sve sam obišla... :(

Uglavnom pogledaj u Calypsu - možeš naći takvih lijepih suknjica od pamuka i onih debljih od vune, cijene su od 60 do 90 KM zavisi koja. Baš ono što tražiš, viši struk, puni krug ( neke imaju i faltne ) - do koljena su...
Također imaš; vjerovala ili ne, takvih suknjica samtanih krem, bež, smeđe, crne boje gore umjesto pojasa imaju gumu ( nisu znači na kopčanje i rajfešlus nego imaju gumu ) u Skarabey-u ( to ti je pored Calypsa radnja gdje se prodaju džidže, šalovi, nakit, ima i suknji ) one su 45 KM i slatke su, imaju neki fazon sa džepićima...
a pogledaj još i Orsay...i pogledaj u Tiffany-ju u skenderiji ili robotu...ostalo, tanko brate...
jedino ako neko nije negdje drugdje vidio, ja sam prije mjesec dana sve obišla...
User avatar
zvrzgana
Posts: 285
Joined: 23/01/2009 22:02

#2158 Re: Sarajevo shoping

Post by zvrzgana »

Hvala zamzija :kiss:
Ovih dana se moram spremiti i u potragu, sada znam gdje da zavirim. Ja ih nosim upravo radi suprotno problemcica - nedostatak kukova :skoljka: cak sam mami dala skunju da odnese snajderici zajedno sa nekim finim stofom da mi sasije jednu zimsku...ako nadjem sta javim.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2159 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

bilo je u mangu tih suknji
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2160 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

znam , ali su preskupe - oko 130 KM... :-?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2161 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

jesu preskupe, ja sam se u jednu bila zaljubila al nisam mogla nikako sebi opravdat te pare za suknju. zato sam narucila s asosa jedno 4 :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2162 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

joj znam kako ti je...
ja sam se zaljubila u jednu mangovu prošle godine vunenu A kroj, šarenu, a bila je oko 140 KM...
samo što ja ne mogu tako naručivati s interneta ja ipak moram da probam :sad:
blago tebi...
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2163 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

ma cuj, ja imam sestru i rodica hejbet :)
slabo mi se desilo da mi nesto ne moze kad narucim, al ako ne moze, ima kome moze.

nego ocu da kazem, na asosu je tad bilo snizenje i plus kod, pa sam za 130KM kupila 4 suknje umjesto te jedne. nijedna naravno nije nalik na onu iz manga al brzo sam je prebolila :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2164 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

ma asos ima finih stvari
skontala sam da ga sve više reklamiraju modni portali iz susjednih država - kad prave liste odjeće uvijek ubace i cijene sa asosa :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2165 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

zamzija wrote:ma asos ima finih stvari
skontala sam da ga sve više reklamiraju modni portali iz susjednih država - kad prave liste odjeće uvijek ubace i cijene sa asosa :)
dobre cijene, besplatna dostava, kvalitetna (uglavnom) odjeca, fer nacin poslovanja.
what's not to like?
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2166 Re: Sarajevo shoping

Post by Michun »

alica.k wrote:
zamzija wrote:ma asos ima finih stvari
skontala sam da ga sve više reklamiraju modni portali iz susjednih država - kad prave liste odjeće uvijek ubace i cijene sa asosa :)
dobre cijene, besplatna dostava, kvalitetna (uglavnom) odjeca, fer nacin poslovanja.
what's not to like?
imal' tamo crna obicna kosulja a da nije 70-80 KM :D
velvetlook
Posts: 5
Joined: 22/11/2011 16:08

#2167 Re: Sarajevo shoping

Post by velvetlook »

Hej ekipa vidim da se svi ovdje fino druzite, pa se tako nadam da cete mi pomoci. Vec sigurno tri mjeseca trazim ogrlicu koju sam slucajno vidjela na nekoj slici na fejsu, i nema sta nisam pokusavala i koje fashion siteove nisam gledala, al nista, do juce. Juce sam slucajno na looklet.com saznala da je to H&M ogrlica, koje sad sigurno vise nema u prodaji jer nisam je uspjela naci online:( Zato ako neko ima ovu ogrlicu il zna nekog ko je ima a mogao bi je prodati, nek mi se javi mooolim vas, fino bih platila :D http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... klace.jpg/
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2168 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

zvrzgana wrote:Drage djevojke,

Da li ko zna gdje ima uzeti jesenjih/zimskih suknjica visokog struka, puni krug? Kupila sam jednu u Lindexu ljetos i nanosala se je a sada bih nesto za ovo vrijeme....?
Obzirom da su sada ponovo u modi nadam se da ima izbora.
Hvala unaprijed :)
Lani je takvih suknji bilo u Moni i u Cibusu,nisu bile uopste skupe...provjeri i tamo ako ces vec hodati...
Karen
Posts: 798
Joined: 17/07/2007 15:52
Location: Sarajevo

#2169 Re: Sarajevo shoping

Post by Karen »

Sviđa li vam se?
Image
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2170 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

Michun wrote:
alica.k wrote:
zamzija wrote:ma asos ima finih stvari
skontala sam da ga sve više reklamiraju modni portali iz susjednih država - kad prave liste odjeće uvijek ubace i cijene sa asosa :)
dobre cijene, besplatna dostava, kvalitetna (uglavnom) odjeca, fer nacin poslovanja.
what's not to like?
imal' tamo crna obicna kosulja a da nije 70-80 KM :D
ma cisto sumnjam.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2171 Re: Sarajevo shoping

Post by Michun »

Karen wrote:Sviđa li vam se?
Image
nisam odusevljena...al' da je neko mozda tamnije puti u ovom, bilo bi drugacije.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#2172 Re: Sarajevo shoping

Post by 6.april »

Karen wrote:Sviđa li vam se?
Image
Fali joj neki detalj - kaiš npr.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2173 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

Karen wrote:Sviđa li vam se?
Image
ma na gleznjace umjesto ovih cizama i bila bi super.
meni se boja ne svidja, al zato sto sam blijeda i ovo me ubije jos vise u pojam. a inace je super.
Karen
Posts: 798
Joined: 17/07/2007 15:52
Location: Sarajevo

#2174 Re: Sarajevo shoping

Post by Karen »

ima i kao boja hrđe ali nema veličina. Gledam je već dugo i sad je 28 funti.
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#2175 Re: Sarajevo shoping

Post by hocunecu »

mozda bi na malo punijoj curi bilo ljepse, ovako malo vrecasto izgleda
i ja bih kais jace boje definitivno stavila
Last edited by hocunecu on 23/11/2011 14:04, edited 1 time in total.
Post Reply