Ramazan, opet ;)
-
istocnjak
- Posts: 1314
- Joined: 03/09/2008 23:58
- Location: Virtualni dzemat :)
#2151 Re: Ramazan, opet ;)
Selam ... 
- Ahmmed
- Posts: 4273
- Joined: 21/09/2005 22:28
#2152 Re: Ramazan, opet ;)
http://www.youtube.com/watch?v=uTr7OUKGa5Earzuhal wrote:Ledi krv u žilama...kad pomislim kako je samo bilo onima koji su valjali stat pred Sultanovu vojsku...eeej..Ahmmed wrote:Brate arzuhal,pa gdje ćeš ovo postavljati?![]()
Hem Turci, hem muslimani....
![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2153 Re: Ramazan, opet ;)
Ma sve ej to super uradjeno moj Arzuhale brate,ali kad kod nass se zalete Emir,Vedad,Edin,Senijad sa tekbirima i pod abdestom,ma ima i Nemanji,Mirku,Borisu,Dariju da srce zaigra i da ih tekbir ponese inshallah!nista se ti ne brini,padaju ako Bog da u srijedu ko osmanska imperija!!

- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2154 Re: Ramazan, opet ;)
Navratim kasnije,dok se izbacate o futbalu.... 
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2155 Re: Ramazan, opet ;)
Allahu ekber!Ahmmed wrote:http://www.youtube.com/watch?v=uTr7OUKGa5Earzuhal wrote:Ledi krv u žilama...kad pomislim kako je samo bilo onima koji su valjali stat pred Sultanovu vojsku...eeej..Ahmmed wrote:Brate arzuhal,pa gdje ćeš ovo postavljati?![]()
Hem Turci, hem muslimani....
![]()
A ovo sam ja do sad slušao
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2156 Re: Ramazan, opet ;)
Aaaa sta vam je ljudi moji,Arzuhal ne da o hanumama i asikli tren ucim,Giordania ne da o Hlopti,kome ugodit vise..jedino haman brat istocnjak,Ahmmed,Sahan i ja fleksibilni...razvucite malo na sve strane,bice hajra

- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2157 Re: Ramazan, opet ;)
Samo vi nastavite,ja navratim dok sredim jednu shishu na terasi


-
istocnjak
- Posts: 1314
- Joined: 03/09/2008 23:58
- Location: Virtualni dzemat :)
#2158 Re: Ramazan, opet ;)
BHF_Manijak wrote:Aaaa sta vam je ljudi moji,Arzuhal ne da o hanumama i asikli tren ucim,Giordania ne da o Hlopti,kome ugodit vise..jedino haman brat istocnjak,Ahmmed,Sahan i ja fleksibilni...razvucite malo na sve strane,bice hajra![]()
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#2159 Re: Ramazan, opet ;)
Imal' bujruma?giordania wrote:Samo vi nastavite,ja navratim dok sredim jednu shishu na terasi![]()
- ružmarin-a
- Posts: 2262
- Joined: 18/04/2009 23:01
#2160 Re: Ramazan, opet ;)
selam svima
smao vi prosunite, obiločemu, sve je donekle priFatljivo
prijavljiVam se da ću da pobjegnem sa večerašnjeg časa
održanja budnosti
idem na je'nu turu sna
a u cilju održanja trezvenosti za sutrašnji dan inšaAllah
kako ste svi redom, more li se tipkati i za očne kapke štipkati ?
sicily-janskamafijašice di si ti poljubac za te
i za ostale seke koje pristižu (svaku)
i @latinu iako nije ođe
smao vi prosunite, obiločemu, sve je donekle priFatljivo
prijavljiVam se da ću da pobjegnem sa večerašnjeg časa
održanja budnosti
idem na je'nu turu sna
a u cilju održanja trezvenosti za sutrašnji dan inšaAllah
kako ste svi redom, more li se tipkati i za očne kapke štipkati ?
sicily-janskamafijašice di si ti poljubac za te
i za ostale seke koje pristižu (svaku)
i @latinu iako nije ođe
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2161 Re: Ramazan, opet ;)
Cure ima li bujruma na toj terasi?!mozemo mi i na tim finim i ugodnim secijama muhabetit o fudbalu

- ružmarin-a
- Posts: 2262
- Joined: 18/04/2009 23:01
#2162 Re: Ramazan, opet ;)
BHF_Manijak wrote:Cure ima li bujruma na toj terasi?!mozemo mi i na tim finim i ugodnim secijama muhabetit o fudbalu![]()
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2163 Re: Ramazan, opet ;)
Bujrum
Evo jedna i za @manijaka,on je vako plaho fleksibilan

Evo jedna i za @manijaka,on je vako plaho fleksibilan

- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#2164 Re: Ramazan, opet ;)
BHF_Manijak wrote:Cure ima li bujruma na toj terasi?!mozemo mi i na tim finim i ugodnim secijama muhabetit o fudbalu![]()
- dr.gog
- Posts: 4960
- Joined: 09/09/2007 12:52
- Location: S@nitet-X
- Grijem se na: briketi kanabisa
- Horoskop: Vodolija
#2165 Re: Ramazan, opet ;)
zgubidann wrote:bradonja
il da njih poselemami
Malo ćeš odmoriti od foruma.
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2166 Re: Ramazan, opet ;)
ružmarin-a wrote:BHF_Manijak wrote:Cure ima li bujruma na toj terasi?!mozemo mi i na tim finim i ugodnim secijama muhabetit o fudbalu![]()
prvo da onaj zid tamo izgletujete, pasve usput pričajte o lopti dokvaljak radi i glača da se plavi uz ovašilteta
Ja u zid necu ni gledat,a gdje ce njih dvoje..........nenam
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2167 Re: Ramazan, opet ;)
Cuj Zvjezdice,ja konto ona ce me makar podrzat kad mi crveni spuca,i to bez milosti
neka neka...
Hvala Giordania na shishi,ali ne konzumiram,moze meni jedan caj i kakvo slatko,onda se moze nastavit o fudbalu...
@Ruzamrina,nije problem,izgletovat ce se sve to ali poslije tekme!!!
neka neka...
Hvala Giordania na shishi,ali ne konzumiram,moze meni jedan caj i kakvo slatko,onda se moze nastavit o fudbalu...
@Ruzamrina,nije problem,izgletovat ce se sve to ali poslije tekme!!!
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#2169 Re: Ramazan, opet ;)
U sta pretvoriste temu majko draga 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2170 Re: Ramazan, opet ;)
@Zvjezdice,popravljas se popravljas...hajde ne bilo ti zahmet,kahvu nam pristavi,a kolac,ako te zelja mine, da nam ponudis... 
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#2171 Re: Ramazan, opet ;)

Evo i kahva. Kolač je gore pa bujrum
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#2172 Re: Ramazan, opet ;)
Samo da se tuspasim, nekakav pos'o navalio i djabe ja govorim neka polahko ljudi valja na terasu malo, kahva, kolac, caj i tako to...
Nego sta je ovo prazan hastal sta se to desava sve nekakva diplomatija a nista za u kljun ubaciti
Posto cu vjerovatno ranije u horizontalu imam jedno upozorenje za postace (i postacice naravno) posto je ovo odabrani mjesec i dove se primaju nemoj slucajno da koga vidim da uci dovu na turskom do srijede da ne ode na pogresnu adresu, znaci dova prvo za'se pa onda za bracu
Selamim sve redom
Nego sta je ovo prazan hastal sta se to desava sve nekakva diplomatija a nista za u kljun ubaciti
Posto cu vjerovatno ranije u horizontalu imam jedno upozorenje za postace (i postacice naravno) posto je ovo odabrani mjesec i dove se primaju nemoj slucajno da koga vidim da uci dovu na turskom do srijede da ne ode na pogresnu adresu, znaci dova prvo za'se pa onda za bracu
Selamim sve redom
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#2174 Re: Ramazan, opet ;)
Potpisujemsahan wrote:Samo da se tuspasim, nekakav pos'o navalio i djabe ja govorim neka polahko ljudi valja na terasu malo, kahva, kolac, caj i tako to...
Nego sta je ovo prazan hastal sta se to desava sve nekakva diplomatija a nista za u kljun ubaciti![]()
Posto cu vjerovatno ranije u horizontalu imam jedno upozorenje za postace (i postacice naravno) posto je ovo odabrani mjesec i dove se primaju nemoj slucajno da koga vidim da uci dovu na turskom do srijede da ne ode na pogresnu adresu, znaci dova prvo za'se pa onda za bracu![]()
Selamim sve redom
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2175 Re: Ramazan, opet ;)
Od Manijaka ide kolac ako nista


