bas sam se pito sto li drotovi kruze, u emerika bluma sretoh inspektore u civilu a u splitskoj patroluanonimus03 wrote:Brojler na Kovacicima opet opljackan, maloprije. U sred bijela dana.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- black
- Posts: 18645
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#2151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vješalica wrote:Odnijeli koke
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#2153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
EEEEEETroll_Happens wrote: Samo u nekoj zabiti i vukojebini ko texas ili mexico bilo bi moguce. Gdje ces ti to usred grada ucinit. Osim toga odmah bi imao problema sa Neficem. Covjek patrolira i gdje treba i gdje ne treba.
ali zato kazu
Don't Mess with Texas.
Pa neces kaubojski natrcati na njega u ferhadiji ili negdje da te moze vidjeti 50 ljudi. Bas onako kao sto mozemo vidjeti u otmicama u mexico-city
AAAAaaaa pa uspjeh lezi u pazljivom i pedantnom planiranju.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sitna bOranija... sve do jednom... dok ih ne napištoljaju gospoje što prodaju karabatake pa će onda 3x razmisliti..zli_hordas wrote:Ne kontam uliječe u brojler i rizikuje robiju za 200 300 maraka nema mi to logike nikakve kad već ideš idi na cifru i Cao.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#2155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zdruzdjo wrote: AAAAaaaa pa uspjeh lezi u pazljivom i pedantnom planiranju.
Tako meni nekad najnoirmalnije dođe osjećaj da bih bio u stanju počiniti savršeno ubistvo. Previše gledam serija i filmova
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2156 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Cuo ja, al ne bi me cudilo da je svadba il da je nekom iftar fino lego. Danas se puca zbog banalnih stvari.Ripicipi wrote:Je l' neko cuo maloprije neke pucnjeve u uzem centru?
Sjeti se one babe od neki dan sto je pucala ispred kuce jer je dzumhur dobio pozivnicu za olimpijske igre
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Izgleda da je neko pucanje bilo kod Konaka!!al-em wrote:Cuo ja, al ne bi me cudilo da je svadba il da je nekom iftar fino lego. Danas se puca zbog banalnih stvari.Ripicipi wrote:Je l' neko cuo maloprije neke pucnjeve u uzem centru?
Sjeti se one babe od neki dan sto je pucala ispred kuce jer je dzumhur dobio pozivnicu za olimpijske igre
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2158 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel dosta kretenluka iz istocnog dijela dobrinje ev od 2 sata ne presraje primitivizam
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2159 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nisu na forumu. Trebao bi im ko javiti da procitaju pa da prestanu.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2160 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nekakva je slava danas, sveti nestovješalica wrote:Jel dosta kretenluka iz istocnog dijela dobrinje ev od 2 sata ne presraje primitivizam
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2161 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nemam ništa protiv da slavi neko svaki dan i da sebi napravi ćeif
al mora li to biti sa primjesama nekih teških primitivizama?
jednostavno ne znaju se proveseliti i proslaviti
al mora li to biti sa primjesama nekih teških primitivizama?
jednostavno ne znaju se proveseliti i proslaviti
- Truba
- Posts: 93828
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zamijenite stanove za neku bolju lokaciju

- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
motorijada....quarterback wrote:
nekakva je slava danas, sveti nesto
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sveti chopperbitanga_sa_otesa wrote:motorijada....quarterback wrote:
nekakva je slava danas, sveti nesto
- Truba
- Posts: 93828
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
holly motors
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2167 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Covjek konto da je u americi valjda se tamo tako baca. Strasno.
- Truba
- Posts: 93828
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sta je ovo ne zna se ni gdje je pukla ispred SCCa
novinarstvo na nivou
žurnalizam ala bakirsoni

novinarstvo na nivou
žurnalizam ala bakirsoni
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ispred fashiona kafe slasticarne,ko drzi ono ?
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#2170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne znam, ali sigurno nije zbog prometa bacena..ono je predobar prostorradiša wrote:ispred fashiona kafe slasticarne,ko drzi ono ?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobro je dreknula, probudila me al sam je izignorisao 
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
citam da je bacena i ispred kuce tog vlasnika.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Valjda je to ovoradiša wrote:citam da je bacena i ispred kuce tog vlasnika.
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160620031
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dvije bombe u centru grada...evo sad citam i opljackana kladionica u Dobrinji u samo nekih pisljivih 12-tak sati prvog dana u sedmici...ma divota od zivota i divota od rada policije. Ranije sam napisao i cvrsto stojim iza stajalista da se kriminal nevjerovatno povecao dolaskom zastitarskih agencija. Sve ih treba pozatvarati i dati policiji ovlastenja kakva i treba da imaju. Naravno prije toga ocistiti sistematski policiju prije svega na sefovskim mjestima jer tu se nalzali najveca bagra policije. Inace policija centra je jedna od najlosijih policijskih stanica u Kantonu Sarajevo.
- Truba
- Posts: 93828
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2175 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

potreban nam je jedan prvljavi haris da rastjera ove što se stalno vrte po kronici
