nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#2151 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ma ima svakakvih slucajeva, tako sam i ja lika preticao, kad on odjednom ubrza, hajde ja se okanim i vratim se u svoju traku, opet on sporo ide cekam isprekidanu krenem u preticanje on opet ubrza, neki kreten
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2152 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
I kaze nemojte se nervirat u voznji,kako se neces nervirat kad je pun saobracaj pacijenata 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2153 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Koliko kompleksi pršte iz tih ljudi... 
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#2154 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
kompleksi nize vrijednosti...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66025
- Joined: 03/08/2010 19:04
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2156 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
https://youtu.be/7vwPimgKnfc?t=5m46s sve isti debili bez obzira na drzavu i mjesto 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2158 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
danas neki hadalj sa ljubljanskim tablicama ludački skreće desno na most čobanija sa glavne
ne konta degen da je to jednosmjerna,a naravno neki domaći smećar sa onim reno kombijem za njim
sve gola budala na ulici
ne konta degen da je to jednosmjerna,a naravno neki domaći smećar sa onim reno kombijem za njim
sve gola budala na ulici
-
punosvega
- Posts: 275
- Joined: 04/09/2014 11:45
#2159 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
malo poblize da se vide table

-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2160 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ne znam jel za ovre rubrike al nije ni daleko... Skoro svako jutro sretnem komsiju kad krenem na posao. Komsija uvijek ljubazan, "upitan", dobro jutro, dobar dan, itd, sjedne u auto i ide na posao dok jedan dan ne vidim na parkinu auto bez tabli. Znaci komsija je vozio min mjesec dana (koliko li vec treba da prodje poslije reg. ti posalju opomenu da vratis table?) neregistovan auto, sve divno - fino - krasno, ali da je spuco pusalgija. Ko zna koliko je takvih, a tek koliko je je bilo dok se table nisu morale vratiti?!
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#2161 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj


Last edited by vjesticanametli on 22/07/2015 09:57, edited 1 time in total.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#2162 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
kakvu ovo kameru koristis? odlicni su snimci?
jel sa ebay-a?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#2164 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Debele mrcine (Drotovi) su lijena stoka koja neće da radi svoj posao! Na mojoj zgradi postoji kamera koja snima upravo tu raskrsnicu!vjesticanametli wrote:danas malo prije 19 h kod restorana kedas na raskrsnici kreten sa AT tablama proletio sa min. 100 kmh kroz crveno .....umal me nije raznio. Zvala policiju i slikala idiota.....isla za njim....kaze policajac ne mogu nista ....nisu ga oni vidjeli.....postavicu sliku ujutru mamicu mu jebem njegovu.....ako igdje vidim auto opet isparacu ga samo tako.....sreca nije bilo pjesaka...... dabogda mu bandera sudila.......za pohvalu policija...dosli u garazu merkatora za 2 min i 9tisli za konjinom u kafanu....valjda su mu rekli koju
Svega se moze na toj raskrsnici vidjeti svaki ubogi dan!
-
punosvega
- Posts: 275
- Joined: 04/09/2014 11:45
#2165 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
aha, s ebay-a, uzeo po preporuci odavde sa foruma i ne mogu se pozalit, ovo je u pitanjuSSemir wrote:kakvu ovo kameru koristis? odlicni su snimci?
jel sa ebay-a?
http://www.ebay.com/itm/New-1080P-2-7-D ... 5421e4f001
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2166 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ja sam isto uzeo kameru na ebay-u ali je los snimak tako da je uopce ne koristim. Jedna karakteristika navedena na oglasu a druga na kameri.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2167 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
stvarno su odlicni snimcipunosvega wrote:aha, s ebay-a, uzeo po preporuci odavde sa foruma i ne mogu se pozalit, ovo je u pitanjuSSemir wrote:kakvu ovo kameru koristis? odlicni su snimci?
jel sa ebay-a?
http://www.ebay.com/itm/New-1080P-2-7-D ... 5421e4f001
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2168 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ako ko ima go pro 2 hackovao sam je da moze raditi kao dash cam pa ako kome treba hack - javite se
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66025
- Joined: 03/08/2010 19:04
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2171 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
nešto bih se smio opkladit da je službeni.......
-
punosvega
- Posts: 275
- Joined: 04/09/2014 11:45
#2172 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
cijela cerga je cackala nesto ispod haube (to se ne vidi najbolje) dok su stajali na semaforu a onda mrtvi hladni uskocili u auto i prosli kroz crveno.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2173 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
SituHacija....nije trkac, al jeste papak.
Kolega i ja s posla na dorucku, vracamo se trotoarom, kad ulijece vozac kamiona Bingo na trotoar, retrovizorom 10 cm od glave....na upozorenje da pazi kako vozi i da je na trotoaru je poceo galamiti, kao sta se ima njemu pricati, zna on voziti, metar i po je bio od nas....reko nema potrebe da galamis, dovoljno je sto si na trotoaru. To sto sam te upozorio da pripazis isto nije razlog da se palis. Onda pocinje finjak odakle si, ja sam iz Tarcina, zna on drotove ako sta zapne...
Kolega i ja s posla na dorucku, vracamo se trotoarom, kad ulijece vozac kamiona Bingo na trotoar, retrovizorom 10 cm od glave....na upozorenje da pazi kako vozi i da je na trotoaru je poceo galamiti, kao sta se ima njemu pricati, zna on voziti, metar i po je bio od nas....reko nema potrebe da galamis, dovoljno je sto si na trotoaru. To sto sam te upozorio da pripazis isto nije razlog da se palis. Onda pocinje finjak odakle si, ja sam iz Tarcina, zna on drotove ako sta zapne...
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2174 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ti su najbolji, koji znaju drotove, valjda su iz istog sela, šta li.
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2175 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jučer idem kući s posla idošao sam do Vogošćanske petlje i ispred mene par auta čeka da se uključe na most, a iz pravca autoputa i stupa velika kolona na mostu i ulazu u Vogošću. Kad neki specijalc između auta pretiće, i gledam samo kako će nekog udariti. Prođe pored mene i gledam u retrovizor i vidim da se uopće ne sklanja, tj. ne vraća u svoju traku već nastavlja da pretiće između auta. Stvarno kreten i debil.


