nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#2151 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Ma ima svakakvih slucajeva, tako sam i ja lika preticao, kad on odjednom ubrza, hajde ja se okanim i vratim se u svoju traku, opet on sporo ide cekam isprekidanu krenem u preticanje on opet ubrza, neki kreten
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2152 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

I kaze nemojte se nervirat u voznji,kako se neces nervirat kad je pun saobracaj pacijenata :evil:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#2153 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Koliko kompleksi pršte iz tih ljudi... :-)
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#2154 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by GaRGa »

kompleksi nize vrijednosti...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2156 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

https://youtu.be/7vwPimgKnfc?t=5m46s sve isti debili bez obzira na drzavu i mjesto :thumbup:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2158 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

danas neki hadalj sa ljubljanskim tablicama ludački skreće desno na most čobanija sa glavne
ne konta degen da je to jednosmjerna,a naravno neki domaći smećar sa onim reno kombijem za njim
sve gola budala na ulici
punosvega
Posts: 275
Joined: 04/09/2014 11:45

#2159 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by punosvega »



malo poblize da se vide table
Image
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#2160 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Ne znam jel za ovre rubrike al nije ni daleko... Skoro svako jutro sretnem komsiju kad krenem na posao. Komsija uvijek ljubazan, "upitan", dobro jutro, dobar dan, itd, sjedne u auto i ide na posao dok jedan dan ne vidim na parkinu auto bez tabli. Znaci komsija je vozio min mjesec dana (koliko li vec treba da prodje poslije reg. ti posalju opomenu da vratis table?) neregistovan auto, sve divno - fino - krasno, ali da je spuco pusalgija. Ko zna koliko je takvih, a tek koliko je je bilo dok se table nisu morale vratiti?!
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#2161 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjesticanametli »

:twisted: danas malo prije 19 h kod restorana kedas na raskrsnici kreten sa AT tablama proletio sa min. 100 kmh kroz crveno .....umal me nije raznio. Zvala policiju i slikala idiota.....isla za njim....kaze policajac ne mogu nista ....nisu ga oni vidjeli.....postavicu sliku ujutru mamicu mu jebem njegovu.....ako igdje vidim auto opet isparacu ga samo tako.....sreca nije bilo pjesaka...... dabogda mu bandera sudila.......za pohvalu policija...dosli u garazu merkatora za 2 min i 9tisli za konjinom u kafanu....valjda su mu rekli koju

Image
Image
Last edited by vjesticanametli on 22/07/2015 09:57, edited 1 time in total.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#2162 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by SSemir »

punosvega wrote:[//www.youtube.com/watch?v=dom_0ON3auo[/youtube]

malo poblize da se vide table
Image
kakvu ovo kameru koristis? odlicni su snimci?
jel sa ebay-a?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#2163 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjesticanametli »

Image

ovaj ĐŽukac se ubacio sa desne strane kao da nikog na cesti osim njega nema..... i njemu se sjetim familije :twisted:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2164 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zateznistub »

vjesticanametli wrote::twisted: danas malo prije 19 h kod restorana kedas na raskrsnici kreten sa AT tablama proletio sa min. 100 kmh kroz crveno .....umal me nije raznio. Zvala policiju i slikala idiota.....isla za njim....kaze policajac ne mogu nista ....nisu ga oni vidjeli.....postavicu sliku ujutru mamicu mu jebem njegovu.....ako igdje vidim auto opet isparacu ga samo tako.....sreca nije bilo pjesaka...... dabogda mu bandera sudila.......za pohvalu policija...dosli u garazu merkatora za 2 min i 9tisli za konjinom u kafanu....valjda su mu rekli koju

Image
Image
Debele mrcine (Drotovi) su lijena stoka koja neće da radi svoj posao! Na mojoj zgradi postoji kamera koja snima upravo tu raskrsnicu!
Svega se moze na toj raskrsnici vidjeti svaki ubogi dan!
punosvega
Posts: 275
Joined: 04/09/2014 11:45

#2165 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by punosvega »

SSemir wrote:
punosvega wrote:[//www.youtube.com/watch?v=dom_0ON3auo[/youtube]

malo poblize da se vide table
Image
kakvu ovo kameru koristis? odlicni su snimci?
jel sa ebay-a?
aha, s ebay-a, uzeo po preporuci odavde sa foruma i ne mogu se pozalit, ovo je u pitanju
http://www.ebay.com/itm/New-1080P-2-7-D ... 5421e4f001
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#2166 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Ja sam isto uzeo kameru na ebay-u ali je los snimak tako da je uopce ne koristim. Jedna karakteristika navedena na oglasu a druga na kameri.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2167 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

punosvega wrote:
SSemir wrote:
punosvega wrote:[//www.youtube.com/watch?v=dom_0ON3auo[/youtube]

malo poblize da se vide table
Image
kakvu ovo kameru koristis? odlicni su snimci?
jel sa ebay-a?
aha, s ebay-a, uzeo po preporuci odavde sa foruma i ne mogu se pozalit, ovo je u pitanju
http://www.ebay.com/itm/New-1080P-2-7-D ... 5421e4f001
stvarno su odlicni snimci :thumbup:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2168 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

ako ko ima go pro 2 hackovao sam je da moze raditi kao dash cam pa ako kome treba hack - javite se
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#2169 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2171 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

nešto bih se smio opkladit da je službeni.......
punosvega
Posts: 275
Joined: 04/09/2014 11:45

#2172 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by punosvega »

cijela cerga je cackala nesto ispod haube (to se ne vidi najbolje) dok su stajali na semaforu a onda mrtvi hladni uskocili u auto i prosli kroz crveno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2173 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

SituHacija....nije trkac, al jeste papak.
Kolega i ja s posla na dorucku, vracamo se trotoarom, kad ulijece vozac kamiona Bingo na trotoar, retrovizorom 10 cm od glave....na upozorenje da pazi kako vozi i da je na trotoaru je poceo galamiti, kao sta se ima njemu pricati, zna on voziti, metar i po je bio od nas....reko nema potrebe da galamis, dovoljno je sto si na trotoaru. To sto sam te upozorio da pripazis isto nije razlog da se palis. Onda pocinje finjak odakle si, ja sam iz Tarcina, zna on drotove ako sta zapne... :mrgreen:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#2174 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Ti su najbolji, koji znaju drotove, valjda su iz istog sela, šta li.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#2175 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Better Man »

Jučer idem kući s posla idošao sam do Vogošćanske petlje i ispred mene par auta čeka da se uključe na most, a iz pravca autoputa i stupa velika kolona na mostu i ulazu u Vogošću. Kad neki specijalc između auta pretiće, i gledam samo kako će nekog udariti. Prođe pored mene i gledam u retrovizor i vidim da se uopće ne sklanja, tj. ne vraća u svoju traku već nastavlja da pretiće između auta. Stvarno kreten i debil.
Post Reply