Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2151 Re: Veliki Brat 2013
Slavko i blizanac dobri, ali ove dvije isto kokoske
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2152 Re: Veliki Brat 2013
ja se plasim da ova ava ne padne sa bine
-
terremoto
- Posts: 387
- Joined: 03/07/2012 19:28
#2153 Re: Veliki Brat 2013
Ova Ava pored Soraje je smijesna
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2154 Re: Veliki Brat 2013
ava k'o da ima napad (Boze mi oprosti na ovom komentaru)
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2155 Re: Veliki Brat 2013
soraja mrda samo guzovima a glas niđe veze
bolje bi moja baba pokojna odpjevala iz groba onako dubokim glasom
bolje bi moja baba pokojna odpjevala iz groba onako dubokim glasom
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2156 Re: Veliki Brat 2013
a pocela je i po sorki plaziti i trljati se uz nju 
-
terremoto
- Posts: 387
- Joined: 03/07/2012 19:28
#2157 Re: Veliki Brat 2013
zemsko sam,ali ima cim i da mrda
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2158 Re: Veliki Brat 2013
ma nalozila se kuja njoj samo do sexa pa sa kim bilo
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2159 Re: Veliki Brat 2013
Umrla sam
Ava ko da neki napad ima
EDIT: tek vidim da si i ti isto napisala VenomousV
Ava ko da neki napad ima
EDIT: tek vidim da si i ti isto napisala VenomousV
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2160 Re: Veliki Brat 2013
obzirom na trenutne estradne zahtjeve vise nego dovoljno ai vala da ti kazem odavno bolje nisam ni vidjelaGospodin_bez_kravate wrote:soraja mrda samo guzovima a glas niđe veze
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2161 Re: Veliki Brat 2013
istinski sam zabrinut
za Avin krvožedni sustav 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2162 Re: Veliki Brat 2013
Dzaba joj guzica kad je u faci.... vrati bundu Saroooooooo
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2164 Re: Veliki Brat 2013
Imam osjećaj da će ovo Žarkovo biti jako, jako glupo...
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2165 Re: Veliki Brat 2013
u sta ti onda gledasMedenoSrce wrote:obzirom na trenutne estradne zahtjeve vise nego dovoljno ai vala da ti kazem odavno bolje nisam ni vidjelaGospodin_bez_kravate wrote:soraja mrda samo guzovima a glas niđe veze
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2166 Re: Veliki Brat 2013
stani bolan sa' ce proljece ti ako imas rendgenski vid pa vidis i ispod ove zimske garderobe, ja nemamGospodin_bez_kravate wrote: u sta ti onda gledas
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2167 Re: Veliki Brat 2013
daj ba kakva soraja i guzovi pa ni plastika joj ne pomaze 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2168 Re: Veliki Brat 2013
psihicki se pripremam za nastup vendi, sindi i zarka 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2170 Re: Veliki Brat 2013
Kakva je ovo pornjavaklavirdžija wrote:Imam osjećaj da će ovo Žarkovo biti jako, jako glupo...
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2171 Re: Veliki Brat 2013
maaaaaaaaaaaaaaaaatiiii dragaaaaaaa

- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2172 Re: Veliki Brat 2013
ja blizanca hahahahaha ko da se nafikso kako pjeva
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2174 Re: Veliki Brat 2013
Ja mislio nece rijeci znat, a on promasio pjesmu
ko da je nagluh
ko da je nagluh
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2175 Re: Veliki Brat 2013
Placem
