Hajde paša eno traže revozore da ih zaposleLogovan wrote:Znaš šta prvo treba?man_464 wrote:Samo treba biti sto rigorozniji i sto vise kazni pisati.
Samo Bosnju po džepu. Nema druge.
Pola putnika nema karte.
Treba spucati kazne debilnim revizorima koji napadaju starije ljude, žene/djevojke i turiste, jer ko fol nisu uradili nešto kako treba. Čista pljačka. A treba dijeliti kazne i za stajanje u prednjem dijelu tramvaja. Uđe revizor i stane kod vozača i priča sa njim. Kazne i za biranje putnika, neke pitaju za kartu, neke ne pitaju. Šta reći za traženje pasoša od turista, ko fol moraju imati pasoš sa sobom?
Revizore po džepu, a ponove li nešto od ovoga, onda ide otkaz, pa se ti žali ako hoćeš.
Pa da te vidimo sa riječi na djela
Da manje serofilozofiramo po forumu
