Mi mozemo trcati samo pred rudo(kakav izraz, nemam pojma sta je rudo). Ne znamo kakvi se procesi desavaju iza scene, vrlo lako ova izolacija glumca moze biti samo predstava za Ruske Orke prije neke nove akcije ili inicijative NATO-a, a da je glumac upucen u sve sta se desava. Istovremeno moze biti formiranje misljenja da se u Ukrajini stvori defitizam, to jest da se prihvati bilo sta, jer bilo kakav mir je bolji od rata. Najvjerovatniji scnearij je da ovo davno sve zavrseno, samo neko treba da javi narodu, a glumac treba da odglumi zavrsnu scenu.drndalo wrote: ↑24/02/2025 11:40Kakvo sranje od posta... Procitas li ti sta si napisao prije nego ukucas "devet"....?MehmedPasaMoric wrote: ↑23/02/2025 20:39 Vec je izgubio podrsku SADa i Evrope, a ostatak svijeta ga nikad nije ni podrzavao... Samo jos ovde na forumu kotira visoko, cak su ga i islamisticki botovi sa AlJazeerine FB stranice poceli pljuvati
I zbog tog gubitka idu i dodatne sankcije od UK...? Sta bi tek bilo da ga podrzavaju kako treba...?
Nemamo dovoljno podataka da bi mogli reci tacno sta se desava, tri godine agresije i medijskih natpisa, cas Ukrajina pobi sve ruse koji se vozaju u volgama i bore sa lopatama, cas su Rusi neunistivi i 2 dana do Kijeva, pa 10 dana sutnje, i nastavak kruga neizvjesnosti. Samo je jedno sigurno, ubijanje slavena jos nije gotovo, a trka za mineralima je u ranoj fazi.

