Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21426 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Je l' se sad nekad kotao treba palit? :lol:
Ako treba da vas unaprijed obavjesim da ste ga popušili, sad je nešto toliko u Mittalu eksplodiralo da se meni kuća tresla, identična eksplozija onoj od prošle zime kad je kotao eksplodirao.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21427 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

:lol:

Kralj.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21428 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Haman se zvanično saznalo ko stoji iza ovih lažnih profila po FB..biće zanimljivo narednih dana na tom polju. :bih:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21429 Re: Zeničani

Post by Norm »

smartXL wrote:
Norm wrote:...trazenje statistickih podataka iz 90-tih je spin...ti si bas bukvalac...ali tebi i guru-u nedam za pravo... :kiss: :kiss: :kiss:
Nisam ti iz cista mira to spomenuo, jer si saam zapoceo na tu temu, onim tonom kao sve znas

Znas li ti koliko...

Ne znam, de mi ti reci. Djeluje da si jebeno upucen, a ustvari si demagog
...vidis kako spinujes, jer si se ti zakacio na moj post...ali ocito Guru dobro placa...ha...neka neka samo vrag dodje po svoje... ;-)

... ma nisam ja upucen naprotiv, pojima ja nemam... ;-) ja sam demagog...samo oni u timu Guru-a sve znaju...samo vrijeme ce pokazati... :bih:
Last edited by Norm on 06/09/2017 00:03, edited 1 time in total.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21430 Re: Zeničani

Post by Norm »

_BataZiv_0809 wrote:
Idu i intelektualci i balvani.
...ja bih licno volio da vecina balvana napusti ovaj prostor...pa jbt vesc sad nemozes naci poznatog normalnog covjeka da stanes na carsiji s njim...ili kafu onako usput popijes...sve naki zombiji...
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#21431 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Norm wrote:...vidis kako spinujes, jer si se ti zakacio na moj post...ali ocito Guru dobro placa...ha...neka neka samo vrag dodje po svoje... ;-)

... ma nisam ja upucen naprotiv, pojima ja nemam... ;-) ja sam demagog...samo oni u timu Guru-a sve znaju...samo vrijeme ce pokazati... :bih:
Demagog sa iskustvom, od 2011... :thumbup:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#21432 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Casual's wrote:Haman se zvanično saznalo ko stoji iza ovih lažnih profila po FB..biće zanimljivo narednih dana na tom polju. :bih:
Hajde da vidimo ko je XL. Tip se samo javi kad neko dofua i njegove napredne politike pomene,

Da se malo nadovezem na ovog za ove junice s predhodne strane. Narod i jeste i nije kriv. Kriv je jer ima masu a ne mjenja. Nije kriv jer kvalitetne alternative nema. Evo prosli izbori u Zenici nisu ponudili zdravu alternativu. Nije tu bilo nista za cim danas moze covjek da se kaje. Nisam glasao za Fudu jer sam znao da je unlehas, ali i ovaj za kojeg sam glasao je jos mozda i veci.

Da bogdom hoce neko doci ko ce jasno i glasno reci da ce slijedece 4 godine biti najteze u poslijednjih 20 a nakon toga ce biti makar malo bolje odmah bi im glas dao i jos i u kampanju za njih krenuo. Narod ne zna, a oni sto znaju ne zele da o tome pricaju da za boljitak grada pa i drzave treba debele rezove udarat, skidat sve sa javne sise, u stecaj slati, debele reforme i rezove praviti prije nego sto je moguce naprijed krenuti. Sve manje od toga je rahat patnja i obicna ubleha.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21433 Re: Zeničani

Post by Norm »

smartXL wrote:
Norm wrote:...vidis kako spinujes, jer si se ti zakacio na moj post...ali ocito Guru dobro placa...ha...neka neka samo vrag dodje po svoje... ;-)

... ma nisam ja upucen naprotiv, pojima ja nemam... ;-) ja sam demagog...samo oni u timu Guru-a sve znaju...samo vrijeme ce pokazati... :bih:
Demagog sa iskustvom, od 2011... :thumbup:
E moj decko :-) ...Norm je ovdje puno duze...doduse nije uvijek bio Norm... :D
Samo se ti drzi Guru-a... :lol: i pokusavaj sa spinovima i dalje... :lol: ...mozda neko i nasjedne... :lol: ...sa iskustvom... ;-)
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#21434 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Norm wrote:
E moj decko :-) ...Norm je ovdje puno duze...doduse nije uvijek bio Norm... :D
Samo se ti drzi Guru-a... :lol: i pokusavaj sa spinovima i dalje... :lol: ...mozda neko i nasjedne... :lol: ...sa iskustvom... ;-)
Ja te pitao da li znas sta znaci termin spin a sta demagogija. Baratas pojmovima koje ne razumijes. Nadji na google pa ces vidjet da taj opis odgovara uporavo tebi :)

Ako treba pomoc, javi, postavit cu ovdje :thumbup:
sagitariusZE
Posts: 140
Joined: 28/06/2013 23:22

#21435 Re: Zeničani

Post by sagitariusZE »

smartXL wrote:
Ja ti opet kazem, najveci broj je otisao ovih preko noci svrsenih medicinara, sreca, jer meni takav ovdje ne treba ni krv da uzima, a kamol sta drugo.

A i ovi drugi su i prije isli, samo se nije paznja obracala, doduse nije se ni za kv obracala, pa se poslije rata vidjela sansa da se ide, pa navalili.
:lol: :lol:
Ovo je nesto najjace sto sam procitao na forumu, tebi ne trebaju koji zivis u Zenici, Bosni, a trebaju Njemackoj.Cudno kako oni takve zele a ti ne. :D
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#21436 Re: Zeničani

Post by smartXL »

sagitariusZE wrote:
:lol: :lol:
Ovo je nesto najjace sto sam procitao na forumu, tebi ne trebaju koji zivis u Zenici, Bosni, a trebaju Njemackoj.Cudno kako oni takve zele a ti ne. :D
Jest neka pamet obrisat guzicu i presvuc starca, dat mu terapije koje piju... Mi i nemamo toliko starackih domova zato nam i ne trebaju, ali ce biti porazno ako takvi zavrse kod nas u domu zdravlja ili nekoj drugoj zdravstvenoj ustanovi.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21437 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

PR sluzba izgleda nije dosla do druge lekcije "ne zamjeraj se neutralnim" :mrgreen:
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#21438 Re: Zeničani

Post by avenija »

Ubi vas politika, definitvo treba smijer na UNZE politicke nauke prekucali bi na upisnim rokovima.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#21439 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

danas vidjeh kod jedne žene,cure šta je već,tetovažu na kojoj piše ekrem oruč i ispod znak ekorkomerca,osto sam ono bez riječi
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#21440 Re: Zeničani

Post by phillie »

kakavdanakneiskustvu wrote:danas vidjeh kod jedne žene,cure šta je već,tetovažu na kojoj piše ekrem oruč i ispod znak ekorkomerca,osto sam ono bez riječi
ma garant privremena :D a i ja sam to neki dan vidio.
Advertajzing u nasem gradu poprima novi izgled. Jos samo da se pocMu zigosati. pa da "gazde" mogu prebrojati i razvrstati koja je cija.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21441 Re: Zeničani

Post by Casual's »

:kiss:
kakavdanakneiskustvu wrote:danas vidjeh kod jedne žene,cure šta je već,tetovažu na kojoj piše ekrem oruč i ispod znak ekorkomerca,osto sam ono bez riječi
Jesi vidio tetovažu Isak Ramo kod njegovog radnika na vratu?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#21442 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote::kiss:
kakavdanakneiskustvu wrote:danas vidjeh kod jedne žene,cure šta je već,tetovažu na kojoj piše ekrem oruč i ispod znak ekorkomerca,osto sam ono bez riječi
Jesi vidio tetovažu Isak Ramo kod njegovog radnika na vratu?

a nisam,ali ovo danas je da ostanes bez teksta i sutis bar sat vremena
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21443 Re: Zeničani

Post by Norm »

smartXL wrote:
Norm wrote:
E moj decko :-) ...Norm je ovdje puno duze...doduse nije uvijek bio Norm... :D
Samo se ti drzi Guru-a... :lol: i pokusavaj sa spinovima i dalje... :lol: ...mozda neko i nasjedne... :lol: ...sa iskustvom... ;-)
Ja te pitao da li znas sta znaci termin spin a sta demagogija. Baratas pojmovima koje ne razumijes. Nadji na google pa ces vidjet da taj opis odgovara uporavo tebi :)

Ako treba pomoc, javi, postavit cu ovdje :thumbup:
... opet statisticki spinujes demagogijom :lol: :lol: :lol: nista ti nisi pitao nego konstatovao (izGuglaj ;-) ) :lol: :lol: :lol: ako tebi treba google za te stvari e hebi ga onda...bolja ti je Wikipedija...a sta cu ja davti rjesenja kada vecina od one manjine koja glasa izabere kome ce vjerovati a onda taj nadje nekog kao ti da nas sve ubijedi da nam rjesenja ne trebaju jer problema nema...evo me isto Grunf :lol: :lol: :lol:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21444 Re: Zeničani

Post by Norm »

...
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#21445 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Norm wrote:... opet statisticki spinujes demagogijom :lol: :lol: :lol: nista ti nisi pitao nego konstatovao (izGuglaj ;-) ) :lol: :lol: :lol: ako tebi treba google za te stvari e hebi ga onda...bolja ti je Wikipedija...a sta cu ja davti rjesenja kada vecina od one manjine koja glasa izabere kome ce vjerovati a onda taj nadje nekog kao ti da nas sve ubijedi da nam rjesenja ne trebaju jer problema nema...evo me isto Grunf :lol: :lol: :lol:
Meni ne treba google, ja znam te termine, ali ih ti koristis a ne poznajes njihovo znacenje. Samo se furas na elokvenciju :-) Bolje je nekad i sutit nego svasta izvalit.

Na tvoje prosto pitanje znamo li mi koliko je samo otislo, ovih onih...ja reko da ne znam, de nam podatke i ti okreno na demagogiju, onako kako radis vec godinama. S politickog aspekta sam bio neutralan, ni fudu ni sda ni snagu nisam spomenuo, za razliku od tebe.

Samo sam trazio da odgovoris na pitanje koje si saam naceo.

Necu s tobom vise u diskusiju, necu da se bodem s rogatim, naceo si temu pa onda skreno s kursa braneci se napadom. Klasican izraz nemoci.

Mogu ti samo jos napisati sta znaci spin a sta demagogija. Da se vise ne provaljujes ;-)
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21446 Re: Zeničani

Post by Norm »

smartXL wrote:
Norm wrote:... opet statisticki spinujes demagogijom :lol: :lol: :lol: nista ti nisi pitao nego konstatovao (izGuglaj ;-) ) :lol: :lol: :lol: ako tebi treba google za te stvari e hebi ga onda...bolja ti je Wikipedija...a sta cu ja davti rjesenja kada vecina od one manjine koja glasa izabere kome ce vjerovati a onda taj nadje nekog kao ti da nas sve ubijedi da nam rjesenja ne trebaju jer problema nema...evo me isto Grunf :lol: :lol: :lol:
Meni ne treba google, ja znam te termine, ali ih ti koristis a ne poznajes njihovo znacenje. Samo se furas na elokvenciju :-) Bolje je nekad i sutit nego svasta izvalit.

Na tvoje prosto pitanje znamo li mi koliko je samo otislo, ovih onih...ja reko da ne znam, de nam podatke i ti okreno na demagogiju, onako kako radis vec godinama. S politickog aspekta sam bio neutralan, ni fudu ni sda ni snagu nisam spomenuo, za razliku od tebe.

Samo sam trazio da odgovoris na pitanje koje si saam naceo.

Necu s tobom vise u diskusiju, necu da se bodem s rogatim, naceo si temu pa onda skreno s kursa braneci se napadom. Klasican izraz nemoci.

Mogu ti samo jos napisati sta znaci spin a sta demagogija. Da se vise ne provaljujes ;-)
...eh, sta da ti recem, sve si u pravu...niti sam elokventan :-), niti znam znacenje pojmova koje koristim, niti imam rjesenje, nit znam statisticke podatke iz 90-tih i sada, glede odlaska kadrova koji nam ne trebaju, svasta izvaljujem, napadam kada me onako ispotiha 'lijepo upitaju' :? , nemocan sam :sad: , provaljujem se, nisam samo siguran za to i da sam rogat???
Ne trebas ti mene sine uciti nista, sebe ti malo koriguj...
Nego decko, postavi sebi samo jedno pitanje, Ko si ti da od mene trazis statisticke podatke i da ti ja MORAM odgovoriti na ista? Ko ovdje ispoljava odredjeni vid agresije?
Ja?
Mozebitno...
:evil:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21448 Re: Zeničani

Post by Norm »

...KDN sta je reci? do sada su ga uvijek pustali nakon 48 sati? nema vise zastite?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#21449 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
...KDN sta je reci? do sada su ga uvijek pustali nakon 48 sati? nema vise zastite?
Znam ko i ti
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#21450 Re: Zeničani

Post by notsure »

Avaz jutros. WTF?

Image
Post Reply