Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21352 Re: Zeničani

Post by Norm »

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21353 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu :-)
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21354 Re: Zeničani

Post by Norm »

kamen spoticanja wrote:sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu :-)
...e hebi ga kameniti, isto da neznas kako je zahebano nastimat digitalni sat? Ti k'o da si odrast'o u Swici... :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21355 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Norm wrote:
kamen spoticanja wrote:sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu :-)
...e hebi ga kameniti, isto da neznas kako je zahebano nastimat digitalni sat? Ti k'o da si odrast'o u Swici... :D
treba parkirat po zelenim povrsinama i trotoarima
jeftinije izadje :mrgreen:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#21356 Re: Zeničani

Post by Bobi »

"...od A-Sda...to mene ne zanima...to je dno dna " :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#21358 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Nigdje veze. Ovo i laik vidi da nema nikakve veze sa Islamskom drzavom. Potpuno razlicite zastave. Ova se koristi 1400 i kusur godina.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21359 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Da li iko može učiniti nešto povodom jačine i zvuka Ezana ? Policija, inspekcija ? Ružno je uopšte pisati o tome ali mahali je prekipilo, a niko ne želi dizati neku frku da se ne bi probudili neki uspavani duhovi.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21360 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Platiš inspekciji izlazak na teren da izmjere jačinu zvuka.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21361 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Da li iko može učiniti nešto povodom jačine i zvuka Ezana ? Policija, inspekcija ? Ružno je uopšte pisati o tome ali mahali je prekipilo, a niko ne želi dizati neku frku da se ne bi probudili neki uspavani duhovi.
najlakse ti je.otici do glavnog imama i objasniti mu problem...reaguju uglavnom
a neces se dovesti u situaciju da te zovu komunistom i islamofobom
jel potocka?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#21362 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Biće prije kocevska.. Sta su me puta trznuli, ih :run:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21363 Re: Zeničani

Post by Norm »

kamen spoticanja wrote:
Norm wrote:
kamen spoticanja wrote:sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu :-)
...e hebi ga kameniti, isto da neznas kako je zahebano nastimat digitalni sat? Ti k'o da si odrast'o u Swici... :D
treba parkirat po zelenim povrsinama i trotoarima
jeftinije izadje :mrgreen:
:thumbup: ...haj' sto je jeftinije al' sto je Oto normalnije...jedino jos Normalnije od Otoga je susenje luka na parking mjestu... :bih:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21364 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

a dje mi je luk :mrgreen:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21365 Re: Zeničani

Post by Norm »

kamen spoticanja wrote:a dje mi je luk :mrgreen:
...da budes posadiJo... :D :D :D

nego WTF
http://avaz.ba/lokalne-vijesti/zenicko- ... i-ogorceni
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21366 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Norm wrote:
kamen spoticanja wrote:a dje mi je luk :mrgreen:
...da budes posadiJo... :D :D :D

nego WTF
http://avaz.ba/lokalne-vijesti/zenicko- ... i-ogorceni
kaem ti ja...Zirih
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21367 Re: Zeničani

Post by Norm »

...a ja stalno govorim da nema kerova na ulici, ne bi ni doslo do ovoga :izet: ...al' me niko ne slusa... :D ...Sapavci su direktni krivci za sve ovo...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#21368 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21369 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Not My Idea wrote:Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
Smijem ruku u vatru stavit da je sve izmišljeno i da je ovo jedan od mnogobrojnih spinova iza kojih stoji Šapa.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#21370 Re: Zeničani

Post by notsure »

Casual's wrote:Da li iko može učiniti nešto povodom jačine i zvuka Ezana ? Policija, inspekcija ? Ružno je uopšte pisati o tome ali mahali je prekipilo, a niko ne želi dizati neku frku da se ne bi probudili neki uspavani duhovi.
U Zenici kad bi to pitao odmah bi te razapeli da si islamofob, a evo ljudi to mjere čak i u Rijadu:
Image

https://www.semanticscholar.org/paper/H ... 9964181d30
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#21371 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Not My Idea wrote:Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
A sta ocekivati od avaza nego nesto ovako
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21372 Re: Zeničani

Post by Norm »

Jimmy McNulty wrote:
Not My Idea wrote:Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
Smijem ruku u vatru stavit da je sve izmišljeno i da je ovo jedan od mnogobrojnih spinova iza kojih stoji Šapa.
...ma ne znam sto, bi Shapavci ovako burno reagovali...ipak je covjek u clanku samo pokazao izuzetnu ljubav prema tuznim okicama... :lol: :lol: :lol: sad im ni to nevalja...samo pare, samo PayPal... :bih:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21373 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ja isto mislim da je ovo avaz izmislio
nema sanse da se ovo desilo jer vise nema pasa na ulici :mrgreen:
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#21374 Re: Zeničani

Post by Njanjavi »

Ma shapa bolesnicima dosadno pleme im bolesno jebem.
Nije ni za ocekivat nista bolje od retarda koji su na pocetcima djelovanja davali djeci skalpele u ruke, rezali hajvane u prasnjavim industrijskim halama i bacali odsjecene organe u obicne crne kese za smece, u obicno smece i slikali sve za fb.
Jebote kad to vidjeh sve mi je bilo jasno, krdo debilne djecice iznad pascadi na stolu nasmijani sa skalpelima u ruci, strahota.
Ko prvo malo su se zajebali, kod ensar djamije je bila takva kucica al prije jedno 20tak godina, kuca zije zurke rahmetli.
Zijo zurka onaj cupavi lik sto je sisao alkose na terenima za bocanje dok mu jedan dan nije prekipilo pa se posuo benzinom za upaljace i zapalio.
Poslje toga su mu srusili kucicu.
Vidim juce dva lazna clanka o zenici na masu portala, ovaj i onaj o nosenju isil zastave od strane djeteta u Zenici.
Flejmaju opasno smrdljivci, sa kojim ciljem ko ce ga znat al je ocigledno da se radi na raspirivanju mrznje zadnjih par dana ovim izmisljenim bajkicama.
Mustang1
Posts: 29903
Joined: 29/12/2010 17:31

#21375 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Nosio psa u kucicu i tu ga silovao? :oops: Velika neka kucica ili mali neki covjek :D
Post Reply