Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21353 Re: Zeničani
sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu
i onda ne ostani u Grashopersu
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#21354 Re: Zeničani
...e hebi ga kameniti, isto da neznas kako je zahebano nastimat digitalni sat? Ti k'o da si odrast'o u Swici...kamen spoticanja wrote:sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21355 Re: Zeničani
treba parkirat po zelenim povrsinama i trotoarimaNorm wrote:...e hebi ga kameniti, isto da neznas kako je zahebano nastimat digitalni sat? Ti k'o da si odrast'o u Swici...kamen spoticanja wrote:sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu
jeftinije izadje
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#21356 Re: Zeničani
"...od A-Sda...to mene ne zanima...to je dno dna "kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenit.ba/kasumovic-predlaze ... ne-izbore/#
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#21358 Re: Zeničani
Nigdje veze. Ovo i laik vidi da nema nikakve veze sa Islamskom drzavom. Potpuno razlicite zastave. Ova se koristi 1400 i kusur godina.kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bo ... ave/272450
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#21359 Re: Zeničani
Da li iko može učiniti nešto povodom jačine i zvuka Ezana ? Policija, inspekcija ? Ružno je uopšte pisati o tome ali mahali je prekipilo, a niko ne želi dizati neku frku da se ne bi probudili neki uspavani duhovi.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#21360 Re: Zeničani
Platiš inspekciji izlazak na teren da izmjere jačinu zvuka.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21361 Re: Zeničani
najlakse ti je.otici do glavnog imama i objasniti mu problem...reaguju uglavnomCasual's wrote:Da li iko može učiniti nešto povodom jačine i zvuka Ezana ? Policija, inspekcija ? Ružno je uopšte pisati o tome ali mahali je prekipilo, a niko ne želi dizati neku frku da se ne bi probudili neki uspavani duhovi.
a neces se dovesti u situaciju da te zovu komunistom i islamofobom
jel potocka?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#21362 Re: Zeničani
Biće prije kocevska.. Sta su me puta trznuli, ih 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#21363 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:treba parkirat po zelenim povrsinama i trotoarimaNorm wrote:...e hebi ga kameniti, isto da neznas kako je zahebano nastimat digitalni sat? Ti k'o da si odrast'o u Swici...kamen spoticanja wrote:sat na parking aparatu pred Maksuzijom kasni 12 minuta za onim realnim...ako iskoristis puni sat koji si platio,onda moras da platis jos 20 KM...jer sat na ruci onog s autolisicama ne kasni...
i onda ne ostani u Grashopersu
jeftinije izadje
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21364 Re: Zeničani
a dje mi je luk 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#21365 Re: Zeničani
...da budes posadiJo...kamen spoticanja wrote:a dje mi je luk
nego WTF
http://avaz.ba/lokalne-vijesti/zenicko- ... i-ogorceni
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21366 Re: Zeničani
kaem ti ja...ZirihNorm wrote:...da budes posadiJo...kamen spoticanja wrote:a dje mi je luk![]()
![]()
![]()
nego WTF
http://avaz.ba/lokalne-vijesti/zenicko- ... i-ogorceni
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#21367 Re: Zeničani
...a ja stalno govorim da nema kerova na ulici, ne bi ni doslo do ovoga
...al' me niko ne slusa...
...Sapavci su direktni krivci za sve ovo...
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#21368 Re: Zeničani
Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#21369 Re: Zeničani
Smijem ruku u vatru stavit da je sve izmišljeno i da je ovo jedan od mnogobrojnih spinova iza kojih stoji Šapa.Not My Idea wrote:Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#21370 Re: Zeničani
U Zenici kad bi to pitao odmah bi te razapeli da si islamofob, a evo ljudi to mjere čak i u Rijadu:Casual's wrote:Da li iko može učiniti nešto povodom jačine i zvuka Ezana ? Policija, inspekcija ? Ružno je uopšte pisati o tome ali mahali je prekipilo, a niko ne želi dizati neku frku da se ne bi probudili neki uspavani duhovi.

https://www.semanticscholar.org/paper/H ... 9964181d30
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21371 Re: Zeničani
A sta ocekivati od avaza nego nesto ovakoNot My Idea wrote:Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#21372 Re: Zeničani
...ma ne znam sto, bi Shapavci ovako burno reagovali...ipak je covjek u clanku samo pokazao izuzetnu ljubav prema tuznim okicama...Jimmy McNulty wrote:Smijem ruku u vatru stavit da je sve izmišljeno i da je ovo jedan od mnogobrojnih spinova iza kojih stoji Šapa.Not My Idea wrote:Smece avaz, smece clanak
Ovaj dino pasalic je teski debil, pogledaj ti samo kako novinar pise. Vjerovatno je sve i izmislio.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21373 Re: Zeničani
ja isto mislim da je ovo avaz izmislio
nema sanse da se ovo desilo jer vise nema pasa na ulici
nema sanse da se ovo desilo jer vise nema pasa na ulici
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#21374 Re: Zeničani
Ma shapa bolesnicima dosadno pleme im bolesno jebem.
Nije ni za ocekivat nista bolje od retarda koji su na pocetcima djelovanja davali djeci skalpele u ruke, rezali hajvane u prasnjavim industrijskim halama i bacali odsjecene organe u obicne crne kese za smece, u obicno smece i slikali sve za fb.
Jebote kad to vidjeh sve mi je bilo jasno, krdo debilne djecice iznad pascadi na stolu nasmijani sa skalpelima u ruci, strahota.
Ko prvo malo su se zajebali, kod ensar djamije je bila takva kucica al prije jedno 20tak godina, kuca zije zurke rahmetli.
Zijo zurka onaj cupavi lik sto je sisao alkose na terenima za bocanje dok mu jedan dan nije prekipilo pa se posuo benzinom za upaljace i zapalio.
Poslje toga su mu srusili kucicu.
Vidim juce dva lazna clanka o zenici na masu portala, ovaj i onaj o nosenju isil zastave od strane djeteta u Zenici.
Flejmaju opasno smrdljivci, sa kojim ciljem ko ce ga znat al je ocigledno da se radi na raspirivanju mrznje zadnjih par dana ovim izmisljenim bajkicama.
Nije ni za ocekivat nista bolje od retarda koji su na pocetcima djelovanja davali djeci skalpele u ruke, rezali hajvane u prasnjavim industrijskim halama i bacali odsjecene organe u obicne crne kese za smece, u obicno smece i slikali sve za fb.
Jebote kad to vidjeh sve mi je bilo jasno, krdo debilne djecice iznad pascadi na stolu nasmijani sa skalpelima u ruci, strahota.
Ko prvo malo su se zajebali, kod ensar djamije je bila takva kucica al prije jedno 20tak godina, kuca zije zurke rahmetli.
Zijo zurka onaj cupavi lik sto je sisao alkose na terenima za bocanje dok mu jedan dan nije prekipilo pa se posuo benzinom za upaljace i zapalio.
Poslje toga su mu srusili kucicu.
Vidim juce dva lazna clanka o zenici na masu portala, ovaj i onaj o nosenju isil zastave od strane djeteta u Zenici.
Flejmaju opasno smrdljivci, sa kojim ciljem ko ce ga znat al je ocigledno da se radi na raspirivanju mrznje zadnjih par dana ovim izmisljenim bajkicama.
-
Mustang1
- Posts: 29903
- Joined: 29/12/2010 17:31
#21375 Re: Zeničani
Nosio psa u kucicu i tu ga silovao?
Velika neka kucica ili mali neki covjek 
