Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#21301 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

triconja wrote:
ljuspica wrote:Nije do mene, provjereno.
Znam da niko nije kaznjen zbog gitare :) I ko je pomeno gitaru-da nisi ti taj komsija? :-D
Necu nikom ovdje da se obracam.
Necu da placam lokalne narkice da nekog ubijaju.
Hocu posteno.
Sve.
Pa makar mi zadnje bilo.
Uzmem ja nekad svirat gitaru (elektricnu) u stanu ali ne vjerujem da se toliko cuje. Nadam se da nisam ja, inace sviram jednom u dva tri dana po pola sata :lol: .
Energija koja izbija iz ove tvoje recenice govori o osobi (tj. tebi) da si kulturan, a ovaj to nije ...nikako....ni u snovima....
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#21302 Re: Zeničani

Post by phillie »

Pa jel bar zna svirat' ? :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#21303 Re: Zeničani

Post by triconja »

ljuspica wrote:
triconja wrote:
ljuspica wrote:Nije do mene, provjereno.
Znam da niko nije kaznjen zbog gitare :) I ko je pomeno gitaru-da nisi ti taj komsija? :-D
Necu nikom ovdje da se obracam.
Necu da placam lokalne narkice da nekog ubijaju.
Hocu posteno.
Sve.
Pa makar mi zadnje bilo.
Uzmem ja nekad svirat gitaru (elektricnu) u stanu ali ne vjerujem da se toliko cuje. Nadam se da nisam ja, inace sviram jednom u dva tri dana po pola sata :lol: .
Energija koja izbija iz ove tvoje recenice govori o osobi (tj. tebi) da si kulturan, a ovaj to nije ...nikako....ni u snovima....
Kod mene se gitara ne cuje u drugoj sobi koliko je smanjeno pojacalo :lol: .

Slazem se da su ti problem. Sjecam se prosle godine sam isao kod dide i culo se u zgradi pored kako neko vjezba harmoniku, jedno 20 metara od zgrade. Kad god sam isao (sedmicno) cuo se isti :lol: .

Tebi sretno u rjesavanju tog problema, mada je velika vjerovatnoca da je taj hajvan cim nema osjecaja za komsije.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#21304 Re: Zeničani

Post by triconja »

phillie wrote:Pa jel bar zna svirat' ? :D
Ko da je sviranje mudro slovo. Uzmes instrument i lupaj dok ne pocne zvucati ko pjesma. To lupanje moze potrajati i sedmicu, mjesec (za samo jednu pjesmu) :lol: .
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#21305 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Imam povratnu kartu iskorištenu u jednom pravci samo.
Hoće li mi Zenicatrans kojim slučajem vratiti barem dio para za ovaj drugi dio karte? Jel ima neko to iskustvo? :)
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21306 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kralj Tvrtko I. wrote:Imam povratnu kartu iskorištenu u jednom pravci samo.
Hoće li mi Zenicatrans kojim slučajem vratiti barem dio para za ovaj drugi dio karte? Jel ima neko to iskustvo? :)
Neće. Ako ne žališ da se baci pokloni nekome ako je unutar BiH linija, meni je tako jednom jedan policajac dao jednosmjernu za Mostar jer mu nisu htjeli vratit pare :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21307 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Imam povratnu kartu iskorištenu u jednom pravci samo.
Hoće li mi Zenicatrans kojim slučajem vratiti barem dio para za ovaj drugi dio karte? Jel ima neko to iskustvo? :)
Neće. Ako ne žališ da se baci pokloni nekome ako je unutar BiH linija, meni je tako jednom jedan policajac dao jednosmjernu za Mostar jer mu nisu htjeli vratit pare :D
A.C.A.B :mrgreen:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21308 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote: A.C.A.B :mrgreen:
Ma jok, poštujem ja momke u plavom. Uglavnom :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21309 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote: A.C.A.B :mrgreen:
Ma jok, poštujem ja momke u plavom. Uglavnom :D
to ti je znak da staris :mrgreen:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21310 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote: to ti je znak da staris :mrgreen:
Šta je 25 godina :-D
Btw onaj tvoj kolega Murhaf, možeš li mi reć' odakle je? Odlično mi je uradio zub :)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21311 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote: to ti je znak da staris :mrgreen:
Šta je 25 godina :-D
Btw onaj tvoj kolega Murhaf, možeš li mi reć' odakle je? Odlično mi je uradio zub :)
murhaf je sirijac
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21312 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote: murhaf je sirijac
I kako se tebi onako čini? I otkud on u Ze uopšte? :-D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21313 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote: murhaf je sirijac
I kako se tebi onako čini? I otkud on u Ze uopšte? :-D
razmjena nesvrstanih menscini
korektan
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#21314 Re: Zeničani

Post by lokalni_razdjevicar »

ko je u zenici ekspert za vadjenje zuba... pare su nevazne, samo da dobro vadi?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#21315 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Meni je Nedzad Terzic najbolji, samo njemu idem zadnjih 5-6 godina, cak sam jednom iz Sarajeva dolazio sedmicno dva tri puta, konstantno mjesec dana, da mi radi jedan zub.
Mislim da mi je kameni vadio jedan jedini zub u zivotu, ali nisam siguran je li on taj zubar iz SDA. Ako mu ime pocinje sa N. onda jeste, i bas je dobro vadio zube. :=) Kad sam ga prvi put vidio, kotnam da je samo asistent starijeg zubara, ono da priprema, dok sam ja mislio da on priprema zub da ga stariji zubar vadi, on vec zub izvadio. :)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21316 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:Meni je Nedzad Terzic najbolji, samo njemu idem zadnjih 5-6 godina, cak sam jednom iz Sarajeva dolazio sedmicno dva tri puta, konstantno mjesec dana, da mi radi jedan zub.
Mislim da mi je kameni vadio jedan jedini zub u zivotu, ali nisam siguran je li on taj zubar iz SDA. Ako mu ime pocinje sa N. onda jeste, i bas je dobro vadio zube. :=) Kad sam ga prvi put vidio, kotnam da je samo asistent starijeg zubara, ono da priprema, dok sam ja mislio da on priprema zub da ga stariji zubar vadi, on vec zub izvadio. :)
a ti si mene ipak pomjesao :)
samak je odlican s klijestima...samo je skup
ne znam radi li Kratina vise...on je nekad bio mag
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#21317 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zar ima jos zubara SDA-ovaca?

Sve sam mislio da si Barucija, koji je takodjer SDA-ovac i fakat je bio vrhunski zubar...kasnije se malo pohasio, otvorio privatno i nije htio raditi vikendom. I tako jednom me zaboli zub, odem Kratini koji jeste stari zubar i dobar je, ali kaze mi vadi zub, i ja kazem sam sebi necu i drugi vaditi, i odem Terzicu koji mi izljeci zub...Svidja mi se Terzic jer prvo lijeci, pa u krajnjem slucaju vadi...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21318 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:Zar ima jos zubara SDA-ovaca?

Sve sam mislio da si Barucija, koji je takodjer SDA-ovac i fakat je bio vrhunski zubar...kasnije se malo pohasio, otvorio privatno i nije htio raditi vikendom. I tako jednom me zaboli zub, odem Kratini koji jeste stari zubar i dobar je, ali kaze mi vadi zub, i ja kazem sam sebi necu i drugi vaditi, i odem Terzicu koji mi izljeci zub...Svidja mi se Terzic jer prvo lijeci, pa u krajnjem slucaju vadi...
dobar je Nedzad...i jedan i drugi
u dobrim si rukama
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21319 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Zar ovdje ima raje koja još nije provalila ko je kamen? :D

Svaki put kad prođem kraj ordinacijem kažem sebi...sad kamen sjedi tamo i serucka po forumu. :lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#21320 Re: Zeničani

Post by Njanjavi »

ExNihilo wrote:Zar ovdje ima raje koja još nije provalila ko je kamen? :D

Svaki put kad prođem kraj ordinacijem kažem sebi...sad kamen sjedi tamo i serucka po forumu. :lol:
Realno zalibo nas racku ko je u reali, ako je korektan i ok forumas.
I zbog cega bi ja uopste provaljivao i nesta kontao ko je?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#21321 Re: Zeničani

Post by phillie »

Pa da trazis popust na osnovu poznanstva jbga ti :D :D :D

Sad mi valja u Cirih ako me zaboli zub :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#21322 Re: Zeničani

Post by Njanjavi »

Saznacu ko je kad i ako krene radit regeneraciju zuba maticnim celijama, do tad me ne zanima nijedan zubar i te srednjovjekovne metode lijecenja istih :roll:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#21323 Re: Zeničani

Post by phillie »

Izvini, nisam znao.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21324 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Njanjavi wrote:Saznacu ko je kad i ako krene radit regeneraciju zuba maticnim celijama, do tad me ne zanima nijedan zubar i te srednjovjekovne metode lijecenja istih :roll:
Čini se da ti je, ipak, prioritet regeneracija moždanih ćelija. :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#21325 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ima logike ona moja prica od nedavno, sto sam i ja cuo od nekolicine vijecnika, da se stima bivsem diretkoru Cimosa. Pukla tikva izmedju Dofua i SC pa i ovaj konkurs ponisten.

http://www.zenica.ba/aktuelnosti/oglasi ... 66de7ac11f
Post Reply