ja u zadnje vrijeme samo siske sisamMa.Le.Na wrote:je'no pitanje![]()
idete li vi ikad kod frizera samo da vam siske skrati?
ne bih da se sisam skroz...skoro sam...a brzo mi kosa raste pa bni samo siske..
a nesto mi bezze samo siske..
kako to ide?
koliko se to placa?
hoce li me izbacit iz radnje?![]()
udjes, 5 minuta dok ti to odradi, izadjes
meni moja nis i ne naplati.


