Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2126 Re: Hayat

Post by karanana »

ko je plavka, veceras sjedi s lijeve strane u prvom safu?

aha, to je jasmina, evo je sada prica. e ona je jestiva.

imam osjecaj da se ilijas zaljubio u anidu.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2127 Re: Hayat

Post by pici »



:thumbup: ima jasmina prolaz....naravski umene :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2128 Re: Hayat

Post by pici »



doooobrraa Anida....ima pluĆa UUHHHHH :shock: :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2129 Re: Hayat

Post by karanana »

dobra dobra. samo sekundicu preko za mene idealne linije kad je stomak u pitanju. ali i nije, dobra je.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2130 Re: Hayat

Post by pici »

karanana wrote:dobra dobra. samo sekundicu preko za mene idealne linije kad je stomak u pitanju. ali i nije, dobra je.
dobar je ovaj stomaćić..ono šmek...ja volim malo kad kipi ima ze zašta priĆuvat neg kad je ko daska.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2131 Re: Hayat

Post by karanana »

a ko je zenska sto sa fikrom vodi ovaj vecerasnji show sa upoznavanjem zmbt takmicara?
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2132 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

koji je lik ove hefte imao NAKU kapu na glavi,i koju je pjesmu pjevao?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70228
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2133 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

onaj...pjevao Utorak od Grase

a nemam pojma kako se zove :)


enes merdovic
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#2134 Re: Hayat

Post by iPod »

http://teve.ba/article/5130/hayat-pokrece-hayat-folk

Četvrti kanal, Hayat Folk, bezbeli će i on ići preko satelita, jer onaj Hayat Music je već dostupan na satelitu.
juan
Posts: 519
Joined: 25/07/2002 00:00
Location: Colonia

#2135 Re: Hayat

Post by juan »

iPod wrote:
Četvrti kanal, Hayat Folk, bezbeli će i on ići preko satelita, jer onaj Hayat Music je već dostupan na satelitu.
al kako fercera? sad ima slike, sad nema tona, pa nema slike al ima tona, pa nocas nikako ne fercera na 16°, neznam do cega je...

mislim na ovaj hayat music
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#2136 Re: Hayat

Post by iPod »

ah nikako, pitam jarana isto on kaze da se slika pikselizira, e sada do cega je ne znam, nije sigurno do signala.
veleno
Posts: 752
Joined: 19/09/2009 19:05

#2137 Re: Hayat

Post by veleno »

Nedžad Branković u bajramskom programu Hayat TV. :-) :x

Fuj.
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#2138 Re: Hayat

Post by Better Man »

veleno wrote:Nedžad Branković u bajramskom programu Hayat TV. :-) :x

Fuj.
Zato ja lijepo takve programe izbjegavam i ne gledam ih ni pod razno!
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2139 Re: Hayat

Post by karanana »

ko je celo kome je mirza nosila kurban negdje na vratniku?
jeli mi se ucinilo ili rece da je direktor sarajevo apoteka ili tako nesto?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2140 Re: Hayat

Post by sheilak »

veleno wrote:Nedžad Branković u bajramskom programu Hayat TV. :-) :x

Fuj.
Bas je to bilo ruzno. Pogotovo kako izigravaju uzornu (uzoritu!) porodicu, naklonjenu tradicionalnim vrijednostima.
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2141 Re: Hayat

Post by bez_ideje »

Sta je ono......Enes Begovic show na Hayatu....koga je on potkupio za onoliku samopromociju ? :skoljka:
Znaci.....samo gledam kad ce da mu prsne vena na vratu od onoliko natezanja da izvuce malo glasa ,dok mu se faca pri tom izoblici ko da je udahn'o nervni gas :x :x :x
Zvaljo.....NE ZNAS DA PJEVAS......i koliko god krao mikrofon neces znat!
Joj....odavno me nije ovako neka pojava sa tv-ekrana iznervirala,dje god da prebacim njegova izduzena faca :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run:

(prebacila bi ja kanal.......al nije do mene .......trpim i patim :skoljka: :skoljka: :skoljka: )
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2142 Re: Hayat

Post by sheilak »

Da, zasto ne puste Adnana Jakupovica da pjeva? Decko je fantastican.
staza
Posts: 582
Joined: 04/03/2009 22:58

#2143 Re: Hayat

Post by staza »

Ide program Nove paralelno i Enis uživo, baš kao i na Hayatu, gdje doduše ne piše da je uživo, al' svi iskreno idu na Begovićev koncert: upratih u prolazu, o ostalom ne mogu sudit', a o lošem propratnom humoru da ne govorim, bolje bi 10-godišnjak ono odradio. :lol:
Pa zar ni na Bajram nije mogao da se napravi živi programski sadržaj, il' se otputovalo vanka.
:run:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2144 Re: Hayat

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 23/03/2016 22:01, edited 1 time in total.
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2145 Re: Hayat

Post by luckylaka »

CVIKERASH wrote:
bez_ideje wrote:Sta je ono......Enes Begovic show na Hayatu....koga je on potkupio za onoliku samopromociju ? :skoljka:
Znaci.....samo gledam kad ce da mu prsne vena na vratu od onoliko natezanja da izvuce malo glasa ,dok mu se faca pri tom izoblici ko da je udahn'o nervni gas :x :x :x
Zvaljo.....NE ZNAS DA PJEVAS......i koliko god krao mikrofon neces znat!
Joj....odavno me nije ovako neka pojava sa tv-ekrana iznervirala,dje god da prebacim njegova izduzena faca :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run:

(prebacila bi ja kanal.......al nije do mene .......trpim i patim :skoljka: :skoljka: :skoljka: )
Halidu Beslicu su baterije odavno pri kraju i naravno Bosnjacima treba novi Halid.i zato Hayat gura Enesa Begovica da bude njegov nasljednik.

Ma jedan i drugi ... fuuuuj :x :run:
Zato su Mitar Miric i Era Ojdanic ok.FUUUUJ.Kome se ne gleda saltaj na Rtrs,Rts,Pink... i uzivajte
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2146 Re: Hayat

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 23/03/2016 22:00, edited 1 time in total.
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2147 Re: Hayat

Post by bez_ideje »

Ah......sto ti je logika :mrgreen:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2148 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

A tek sto me nervira ona serija *kad lisce pada*, je l' se tako zove? Turske serije, uopste. Preokupirale su definitivno. Sto se tice ZMBT, i oni postaju nidje veze. Najjace je kad neko iz zirija, nesto izvali, onda bezbeli odvali, i oni su mi neki strucnjaci. Ne zna covjek sta bi prije od muke, plak'o ili se smij'o.
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2149 Re: Hayat

Post by bez_ideje »

Enes Begovic pjevacki savjetuje Adnana Jakupovica :shock: :skoljka: :skoljka: :skoljka: :skoljka: :run: :run:
Donna Ares u ziriju komentarise vokalne sposobnosti neke od ucesnica.....a poslije i styling :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2150 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Posebno kad ona plavusa kaze ovo je bilo LJEEEEEEEEEEEPO....puj...kec k'o vrata...treba je vratiti u prvi osnovne, OBICNE skole :lol: a ona crvenokosa, ovdje nije bilo dinamike, znaci covjek treba da divlja po stejdju uz baladu. Aman jarabi. Onda, Dzigalu, konkretno, govori da spusti glavu. Sta ce covjek, naucio tako, sta ima veze, je l' mu glava ide ka nebu ili ka zemlji :lol: A tek od profesora komentari:"Covjek need help", msm krajnje bezveze.
Post Reply