Hayat
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2126 Re: Hayat
ko je plavka, veceras sjedi s lijeve strane u prvom safu?
aha, to je jasmina, evo je sada prica. e ona je jestiva.
imam osjecaj da se ilijas zaljubio u anidu.
aha, to je jasmina, evo je sada prica. e ona je jestiva.
imam osjecaj da se ilijas zaljubio u anidu.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2127 Re: Hayat
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2128 Re: Hayat
doooobrraa Anida....ima pluĆa UUHHHHH
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2129 Re: Hayat
dobra dobra. samo sekundicu preko za mene idealne linije kad je stomak u pitanju. ali i nije, dobra je.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2130 Re: Hayat
dobar je ovaj stomaćić..ono šmek...ja volim malo kad kipi ima ze zašta priĆuvat neg kad je ko daska.karanana wrote:dobra dobra. samo sekundicu preko za mene idealne linije kad je stomak u pitanju. ali i nije, dobra je.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2131 Re: Hayat
a ko je zenska sto sa fikrom vodi ovaj vecerasnji show sa upoznavanjem zmbt takmicara?
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2132 Re: Hayat
koji je lik ove hefte imao NAKU kapu na glavi,i koju je pjesmu pjevao?
- plain vanilla
- Posts: 70228
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2133 Re: Hayat
onaj...pjevao Utorak od Grase
a nemam pojma kako se zove
enes merdovic
a nemam pojma kako se zove
enes merdovic
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#2134 Re: Hayat
http://teve.ba/article/5130/hayat-pokrece-hayat-folk
Četvrti kanal, Hayat Folk, bezbeli će i on ići preko satelita, jer onaj Hayat Music je već dostupan na satelitu.
Četvrti kanal, Hayat Folk, bezbeli će i on ići preko satelita, jer onaj Hayat Music je već dostupan na satelitu.
-
juan
- Posts: 519
- Joined: 25/07/2002 00:00
- Location: Colonia
#2135 Re: Hayat
al kako fercera? sad ima slike, sad nema tona, pa nema slike al ima tona, pa nocas nikako ne fercera na 16°, neznam do cega je...iPod wrote:
Četvrti kanal, Hayat Folk, bezbeli će i on ići preko satelita, jer onaj Hayat Music je već dostupan na satelitu.
mislim na ovaj hayat music
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#2136 Re: Hayat
ah nikako, pitam jarana isto on kaze da se slika pikselizira, e sada do cega je ne znam, nije sigurno do signala.
-
veleno
- Posts: 752
- Joined: 19/09/2009 19:05
#2137 Re: Hayat
Nedžad Branković u bajramskom programu Hayat TV.
Fuj.
Fuj.
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2138 Re: Hayat
Zato ja lijepo takve programe izbjegavam i ne gledam ih ni pod razno!veleno wrote:Nedžad Branković u bajramskom programu Hayat TV.![]()
![]()
Fuj.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2139 Re: Hayat
ko je celo kome je mirza nosila kurban negdje na vratniku?
jeli mi se ucinilo ili rece da je direktor sarajevo apoteka ili tako nesto?
jeli mi se ucinilo ili rece da je direktor sarajevo apoteka ili tako nesto?
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2140 Re: Hayat
Bas je to bilo ruzno. Pogotovo kako izigravaju uzornu (uzoritu!) porodicu, naklonjenu tradicionalnim vrijednostima.veleno wrote:Nedžad Branković u bajramskom programu Hayat TV.![]()
![]()
Fuj.
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2141 Re: Hayat
Sta je ono......Enes Begovic show na Hayatu....koga je on potkupio za onoliku samopromociju ?
Znaci.....samo gledam kad ce da mu prsne vena na vratu od onoliko natezanja da izvuce malo glasa ,dok mu se faca pri tom izoblici ko da je udahn'o nervni gas
Zvaljo.....NE ZNAS DA PJEVAS......i koliko god krao mikrofon neces znat!
Joj....odavno me nije ovako neka pojava sa tv-ekrana iznervirala,dje god da prebacim njegova izduzena faca
(prebacila bi ja kanal.......al nije do mene .......trpim i patim
)
Znaci.....samo gledam kad ce da mu prsne vena na vratu od onoliko natezanja da izvuce malo glasa ,dok mu se faca pri tom izoblici ko da je udahn'o nervni gas
Zvaljo.....NE ZNAS DA PJEVAS......i koliko god krao mikrofon neces znat!
Joj....odavno me nije ovako neka pojava sa tv-ekrana iznervirala,dje god da prebacim njegova izduzena faca
(prebacila bi ja kanal.......al nije do mene .......trpim i patim
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2142 Re: Hayat
Da, zasto ne puste Adnana Jakupovica da pjeva? Decko je fantastican.
-
staza
- Posts: 582
- Joined: 04/03/2009 22:58
#2143 Re: Hayat
Ide program Nove paralelno i Enis uživo, baš kao i na Hayatu, gdje doduše ne piše da je uživo, al' svi iskreno idu na Begovićev koncert: upratih u prolazu, o ostalom ne mogu sudit', a o lošem propratnom humoru da ne govorim, bolje bi 10-godišnjak ono odradio. 
Pa zar ni na Bajram nije mogao da se napravi živi programski sadržaj, il' se otputovalo vanka.

Pa zar ni na Bajram nije mogao da se napravi živi programski sadržaj, il' se otputovalo vanka.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2145 Re: Hayat
Zato su Mitar Miric i Era Ojdanic ok.FUUUUJ.Kome se ne gleda saltaj na Rtrs,Rts,Pink... i uzivajteCVIKERASH wrote:Halidu Beslicu su baterije odavno pri kraju i naravno Bosnjacima treba novi Halid.i zato Hayat gura Enesa Begovica da bude njegov nasljednik.bez_ideje wrote:Sta je ono......Enes Begovic show na Hayatu....koga je on potkupio za onoliku samopromociju ?![]()
Znaci.....samo gledam kad ce da mu prsne vena na vratu od onoliko natezanja da izvuce malo glasa ,dok mu se faca pri tom izoblici ko da je udahn'o nervni gas![]()
![]()
![]()
Zvaljo.....NE ZNAS DA PJEVAS......i koliko god krao mikrofon neces znat!
Joj....odavno me nije ovako neka pojava sa tv-ekrana iznervirala,dje god da prebacim njegova izduzena faca![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
(prebacila bi ja kanal.......al nije do mene .......trpim i patim![]()
![]()
)
Ma jedan i drugi ... fuuuuj![]()
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2148 Re: Hayat
A tek sto me nervira ona serija *kad lisce pada*, je l' se tako zove? Turske serije, uopste. Preokupirale su definitivno. Sto se tice ZMBT, i oni postaju nidje veze. Najjace je kad neko iz zirija, nesto izvali, onda bezbeli odvali, i oni su mi neki strucnjaci. Ne zna covjek sta bi prije od muke, plak'o ili se smij'o.
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2149 Re: Hayat
Enes Begovic pjevacki savjetuje Adnana Jakupovica
Donna Ares u ziriju komentarise vokalne sposobnosti neke od ucesnica.....a poslije i styling

Donna Ares u ziriju komentarise vokalne sposobnosti neke od ucesnica.....a poslije i styling
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2150 Re: Hayat
Posebno kad ona plavusa kaze ovo je bilo LJEEEEEEEEEEEPO....puj...kec k'o vrata...treba je vratiti u prvi osnovne, OBICNE skole
a ona crvenokosa, ovdje nije bilo dinamike, znaci covjek treba da divlja po stejdju uz baladu. Aman jarabi. Onda, Dzigalu, konkretno, govori da spusti glavu. Sta ce covjek, naucio tako, sta ima veze, je l' mu glava ide ka nebu ili ka zemlji
A tek od profesora komentari:"Covjek need help", msm krajnje bezveze.
