Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#2127 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

Tribina SJEVER - VEDRAN PULJIĆ
za članove 3 KM, redovna cijena 5 KM

Klub je opet maksimalno ispoštovao sjevernu tribinu :thumbup:
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2128 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Lesinari puse ga , banja luku jebem ja ! ;)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22610
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#2129 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Cossack wrote:Tribina SJEVER - VEDRAN PULJIĆ
za članove 3 KM, redovna cijena 5 KM

Klub je opet maksimalno ispoštovao sjevernu tribinu :thumbup:
Ostale tribine,primarno zapad :mrgreen: ?
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2130 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

10 istok i 15 zapad ko nije clan
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2131 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast momcima, ori se. :thumbup:
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#2132 Re: Horde Zla

Post by Mr Hiccup »

ADMINI IZVINITE ZA ISTI POST NA VISE TEMA!
Pozivamo vas na HZ dernek koji ce se odrzati u petak, 15.8. sa pocetkom u 20:30h u Red Pointu. Svrha derneka je prikupljanje novcanih sredstava za finansiranje do sada nevidjene koreografije na sjevernoj tribini za utakmicu protiv Borussie. Takodjer, u basti Red Pointa ce na video zidu biti pusten snimak utakmice protiv Atromitosa, a 1 KM od svake popijene Laske pive ce takodjer ici za potrebe grupe.

Znamo da je u petak prvi dan SFF, ali nismo nikako prije mogli organizovati ovaj dernek, stoga ukoliko niste u mogucnosti prisustvovati cijelu noc - nadamo se da cete bar na kratko ispostovati grupu i dernek, ako nista samo kupovinom ulaznice koja ce kostati 3 KM.

VIDIMO SE U PETAK!

Novce cete jos moci donirati u subotu na sjevernoj tribini na utakmici protiv Veleza.

takodjer, svi koji su voljni da pomognu finansijski - neka mi se jave putem privatne poruke. bukvalno svaki dinar ce nam biti potreban za ovaj poduhvat!
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#2133 Re: Horde Zla

Post by mekaba »

Mr Hiccup wrote:ADMINI IZVINITE ZA ISTI POST NA VISE TEMA!
Pozivamo vas na HZ dernek koji ce se odrzati u petak, 15.8. sa pocetkom u 20:30h u Red Pointu. Svrha derneka je prikupljanje novcanih sredstava za finansiranje do sada nevidjene koreografije na sjevernoj tribini za utakmicu protiv Borussie. Takodjer, u basti Red Pointa ce na video zidu biti pusten snimak utakmice protiv Atromitosa, a 1 KM od svake popijene Laske pive ce takodjer ici za potrebe grupe.

Znamo da je u petak prvi dan SFF, ali nismo nikako prije mogli organizovati ovaj dernek, stoga ukoliko niste u mogucnosti prisustvovati cijelu noc - nadamo se da cete bar na kratko ispostovati grupu i dernek, ako nista samo kupovinom ulaznice koja ce kostati 3 KM.

VIDIMO SE U PETAK!

Novce cete jos moci donirati u subotu na sjevernoj tribini na utakmici protiv Veleza.




Laske pive :cry: :( :evil: Pa jbt. patriotizam sa Laskom pivom u ruci. To mi lici na one mamlaze sto shetaju s Janom u ruci a nasha voda extra. Mozel kako domaca piva??????????????
takodjer, svi koji su voljni da pomognu finansijski - neka mi se jave putem privatne poruke. bukvalno svaki dinar ce nam biti potreban za ovaj poduhvat!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2134 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

Meni vise baca da se pare skupljaju da se plati kazna zbog bakljade :mrgreen: :lol:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2135 Re: Horde Zla

Post by north »

Pokušati nešto ovako :D :skoljka:

https://www.youtube.com/watch?v=i0LzTvn_bGw

https://www.youtube.com/watch?v=QlDohIINphY

U svakom slučaj nalože ove najave neviđeno i sl., nadam se da sjever neće razočarati po pitanju:
1. brojnosti - MORA biti KRCAT sjever, ove dvije evropske je to potanko bilo po tom pitanju
2. navijanja, bolje reći grmljenja svih 90 minuta
3. te već pomenute koreografije

Sve u svemu podrška im, iako sam ja na drugoj tribini odavno... od mene će imati skromni prilog, obećavam :oops:
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#2136 Re: Horde Zla

Post by ibizza »

north wrote:Pokušati nešto ovako :D :skoljka:

https://www.youtube.com/watch?v=i0LzTvn_bGw

https://www.youtube.com/watch?v=QlDohIINphY

U svakom slučaj nalože ove najave neviđeno i sl., nadam se da sjever neće razočarati po pitanju:
1. brojnosti - MORA biti KRCAT sjever, ove dvije evropske je to potanko bilo po tom pitanju
2. navijanja, bolje reći grmljenja svih 90 minuta
3. te već pomenute koreografije

Sve u svemu podrška im, iako sam ja na drugoj tribini odavno... od mene će imati skromni prilog, obećavam :oops:
Navijanje protiv Grka je bilo prejako :thumbup:

Takodjer, na drugoj sam tribini, ali ide prilog za tu nevidjenu koreografiju :izet:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2137 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

Ko ono rece za Das Ist Walter, to je do sada najjaca ideja.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#2138 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

todd_smith wrote:Ko ono rece za Das Ist Walter, to je do sada najjaca ideja.
Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2139 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

uzivam i ja
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2140 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Zna li se išta kad će naši izbaciti ponudu za Menhengladbah?
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2141 Re: Horde Zla

Post by F&N »

todd_smith wrote:Ko ono rece za Das Ist Walter, to je do sada najjaca ideja.
Parola vec isfurana protiv Borca, ne vjerujem da ce se ponavljati, ali na tu tematiku bi moglo nesto se skontati.
Ma imaju ljudi sigurno koji vec o tome misle i zato se ne trebamo sekirati, nego pomoci koliko mozemo i koliko traze od nas, a to je finansijski koliko ko moze...
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2142 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Moglo bi na sjeveru 1 9 8 7
Recimo bijeli papiri ostali, a bordo papiri brojevi :)
Taman 4 sektora, 4 broja, leglo bi
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#2143 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Glupo je uopste porediti Kosevo sa ovim stadionom u Istambulu, dvije etaze + krov to mozes uraditi sta to dusa hoce na sjeveru Koseva si ogranicena na to sto imas.

Volio bih vidjeti neki Argentina stil sa puno neki dugih zastava po tribini pa onda malo talijana recimo ubaciti sve moguce stenarde koje imamo i sve zastave ali bukvalno sve da to bude bas odlicna cifra od nekih 400+ zastava, dodas jos dva trubaca imas punu tribinu i ludilo moze trajati satima.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2144 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Truba je Tito, ne znam zasto, al upali raju dodatno :D .
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2145 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

pinokio04 wrote:Moglo bi na sjeveru 1 9 8 7
Recimo bijeli papiri ostali, a bordo papiri brojevi :)
Taman 4 sektora, 4 broja, leglo bi
Pa ovo mi nije bas nesto nevidjeno, imali smo takvih koreografija ranije...
Posto su tribine takve kakve jesu, po mom misljenju, najljepse bi izgledalo kao onda Partizan - Arsenal... rolne papira i konfete, a nakon toga hiljade zastavica na svim tribinama... jos ako tu bude onaj pasa s onom letjelicom, pa sve fino snimi iz zraka...
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2146 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Momci sa sjevera najbolje znaju, Pustite ih da nas sve iznenade. :thumbup:
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#2147 Re: Horde Zla

Post by Labirint »

-LIBERO- wrote:Truba je Tito, ne znam zasto, al upali raju dodatno :D .
Ali baš, ima nešto u toj trubi jebla sebe :D
sole2mio
Posts: 1019
Joined: 11/04/2014 22:08

#2148 Re: Horde Zla

Post by sole2mio »




:izet: :izet: :izet: :izet:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2149 Re: Horde Zla

Post by north »

KPNCTNJAH wrote:
pinokio04 wrote:Moglo bi na sjeveru 1 9 8 7
Recimo bijeli papiri ostali, a bordo papiri brojevi :)
Taman 4 sektora, 4 broja, leglo bi
Pa ovo mi nije bas nesto nevidjeno, imali smo takvih koreografija ranije...
Posto su tribine takve kakve jesu, po mom misljenju, najljepse bi izgledalo kao onda Partizan - Arsenal... rolne papira i konfete, a nakon toga hiljade zastavica na svim tribinama... jos ako tu bude onaj pasa s onom letjelicom, pa sve fino snimi iz zraka...
:thumbup: Dobra ideja...mislim momci sa sjevera će odraditi kako oni misle da je najbolje za tu tribinu, a što ti napisa bilo bi odlično kad bi uprava kluba za istok i zapad na svaku stolicu postavile one fine zastavice, ili eventualno balone u smislu jedan cijeli red bordo, drugi bijeli, pa sve tako od dna do vrha tribine...u svakom slučaju treba vidjeti da se na sve tri tribine ima ta neka koreografija.....mislim sad se malo igramo ideja, nas niko ne pita, ali eto malo da se igramo želja :oops: .
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#2150 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

Samo će djece mi biti grehota ako jug bude poluprazan.
Post Reply