'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo.
Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- Bambi_na_kofeinu
- Posts: 1187
- Joined: 04/11/2005 00:21
#2126 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
-
sweet_sin
- Posts: 296
- Joined: 31/12/2012 01:30
#2127 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Bambi_na_kofeinu wrote:'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo.
- Adem_
- Posts: 149
- Joined: 16/06/2014 21:32
#2129 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Aaa otkad nisam jeo ovu Milkuavetinja wrote:
Ima li igdje kupiti ovu milku?
-
NeenaSa
- Posts: 1700
- Joined: 25/04/2012 12:20
#2130 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Boateng wrote:Cijena?NeenaSa wrote: Kad sam u stresu, dobro dodje.
http://muchmoremuchier.files.wordpress. ... cn6733.jpg
225 g , kad je u akciji 3,59 € , inache 3,79 €.
Za tebe i ostale, nabavljam vanka.
Chini mi se da sam vidjela prije par godina u Merkatoru.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#2131 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Gdje ovo ima i koliko paraaveos wrote:
- @mba
- Posts: 3208
- Joined: 22/08/2011 12:57
- Location: Çanakkale
#2132 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo.
potpisujem sve, mada sam ne volim tako cokoladu sa velikim % kakao, ali si 100% u pravu!
moram nest mijenjati kod sebe!
- @mba
- Posts: 3208
- Joined: 22/08/2011 12:57
- Location: Çanakkale
#2133 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
kanaan wrote:Ima li ovo u BiH,Sarajevo??????:-)sheilak wrote:prvi put vidim ovo. eto, sad moram probati.@mba wrote:
najbolja, jos hladna najbolja!
tesko da ces je naci kod nas, jedino da ti posaljem jednu postom!
- @mba
- Posts: 3208
- Joined: 22/08/2011 12:57
- Location: Çanakkale
#2134 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
madesa wrote:gdje ima kupitiiiiiii@mba wrote:
najbolja, jos hladna najbolja!
u bosni ne znam imali!
- gustaVege
- Posts: 152
- Joined: 05/03/2014 16:11
#2135 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ladyblue18 wrote:Gdje ovo ima i koliko paraaveos wrote:
Last edited by gustaVege on 21/09/2014 23:10, edited 1 time in total.
- gustaVege
- Posts: 152
- Joined: 05/03/2014 16:11
#2136 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ima u bingu i u penijugustaVege wrote:ladyblue18 wrote:Gdje ovo ima i koliko paraaveos wrote:
negdje oko 5,50 cijena
imaju 3,4 ukusa da ne zaboravim
-
zetareticula
- Posts: 1062
- Joined: 13/06/2014 12:02
#2137 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

extra cokolada
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2138 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Solidna.zetareticula wrote:
extra cokolada
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2139 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ko pravi ovozetareticula wrote:
extra cokolada
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2140 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Pionir-hissar-Serbia:-)madesa wrote:ko pravi ovozetareticula wrote:
extra cokolada
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2141 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
kakva je ovo rijec?Kataklinger wrote:Mogu pojest po 4-5 Hanuti zaredom. Jebenstven slatkiš. Mada Lindt koncern dominiraromeomoraprezivjeti wrote:Hanuta,dva komada 1KM u penny plus marketu,u velesicima.Samo da javnem poguzijama.
Bambi_na_kofeinu wrote:'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#2142 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
HvalagustaVege wrote: ima u bingu i u peniju
negdje oko 5,50 cijena
imaju 3,4 ukusa da ne zaboravim
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#2143 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
baš si mustraBambi_na_kofeinu wrote:'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo.
inače

- South Blue Mama
- Posts: 13966
- Joined: 17/07/2008 15:18
- Location: Juzna strana srcem odabrana
#2144 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Jedna od najboljih cokolada ikada, mada su sve 4 boje istog ukusa moja Shmizi ih zove: trava, sunce, cvjetic i nebo.kiki-miki wrote:Dobih kutiju
Predobro
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2145 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.
Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2146 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ima li gdje drugowickedsoul wrote:
fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.
Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2147 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
da, ima li gdje drugdje?wickedsoul wrote:
fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.
Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2148 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
je li fis halilovici da idem odmah 
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#2149 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
kiki-miki wrote:Dobih kutiju
Predobro
Vrh. Inače ovo često bude na akciji u inostranstvu (Dojčlandija, Švica)
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#2150 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Koliko kosta ovih 50 cokoladica?




