Cokolada i ostali slatkisi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Bambi_na_kofeinu
Posts: 1187
Joined: 04/11/2005 00:21

#2126 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Bambi_na_kofeinu »

cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D
'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.
sweet_sin
Posts: 296
Joined: 31/12/2012 01:30

#2127 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sweet_sin »

:thumbup:
Bambi_na_kofeinu wrote:
cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D
'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#2128 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by aveos »

Image
User avatar
Adem_
Posts: 149
Joined: 16/06/2014 21:32

#2129 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Adem_ »

avetinja wrote:Image

Ima li igdje kupiti ovu milku?
Aaa otkad nisam jeo ovu Milku
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#2130 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by NeenaSa »

Boateng wrote:
NeenaSa wrote: Kad sam u stresu, dobro dodje.
http://muchmoremuchier.files.wordpress. ... cn6733.jpg
Cijena?


225 g , kad je u akciji 3,59 € , inache 3,79 €.
Za tebe i ostale, nabavljam vanka.
Chini mi se da sam vidjela prije par godina u Merkatoru.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2131 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by ladyblue18 »

aveos wrote:Image
Gdje ovo ima i koliko para
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#2132 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by @mba »

cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D


potpisujem sve, mada sam ne volim tako cokoladu sa velikim % kakao, ali si 100% u pravu!

moram nest mijenjati kod sebe!
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#2133 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by @mba »

kanaan wrote:
sheilak wrote:
@mba wrote:Image


najbolja, jos hladna najbolja! :thumbup:
prvi put vidim ovo. eto, sad moram probati. :D
Ima li ovo u BiH,Sarajevo??????:-)


tesko da ces je naci kod nas, jedino da ti posaljem jednu postom! :D
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#2134 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by @mba »

madesa wrote:
@mba wrote:Image


najbolja, jos hladna najbolja! :thumbup:
gdje ima kupitiiiiiii


u bosni ne znam imali!
User avatar
gustaVege
Posts: 152
Joined: 05/03/2014 16:11

#2135 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by gustaVege »

ladyblue18 wrote:
aveos wrote:Image
Gdje ovo ima i koliko para
Last edited by gustaVege on 21/09/2014 23:10, edited 1 time in total.
User avatar
gustaVege
Posts: 152
Joined: 05/03/2014 16:11

#2136 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by gustaVege »

gustaVege wrote:
ladyblue18 wrote:
aveos wrote:Image
Gdje ovo ima i koliko para
ima u bingu i u peniju
negdje oko 5,50 cijena
imaju 3,4 ukusa da ne zaboravim
zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#2137 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by zetareticula »

Image
extra cokolada
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2138 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

zetareticula wrote:Image
extra cokolada
Solidna. ;-) Danas probao kras torticu,nesto slicno kit kat ljesnjaku,al' meni lícno bolja tortica.
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#2139 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

zetareticula wrote:Image
extra cokolada
ko pravi ovo
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2140 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

madesa wrote:
zetareticula wrote:Image
extra cokolada
ko pravi ovo
Pionir-hissar-Serbia:-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2141 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

Kataklinger wrote:
romeomoraprezivjeti wrote:Hanuta,dva komada 1KM u penny plus marketu,u velesicima.;-) Samo da javnem poguzijama.:-)
Mogu pojest po 4-5 Hanuti zaredom. Jebenstven slatkiš. Mada Lindt koncern dominira :)
kakva je ovo rijec? :D hahhah al slazem se. iako knoppers bolji, rekli smo vec.
Bambi_na_kofeinu wrote:
cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D
'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.
:D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2142 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by ladyblue18 »

gustaVege wrote: ima u bingu i u peniju
negdje oko 5,50 cijena
imaju 3,4 ukusa da ne zaboravim
Hvala :-D
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#2143 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by cLo »

Bambi_na_kofeinu wrote:
cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D
'vako isto ja kada mi neko donese mljeveni umjesto tucanog šafrana. Tačno me uvrijedi.
baš si mustra :D

inače :D

Image
User avatar
South Blue Mama
Posts: 13966
Joined: 17/07/2008 15:18
Location: Juzna strana srcem odabrana

#2144 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by South Blue Mama »

kiki-miki wrote:Dobih kutiju


Image


Predobro :D
Jedna od najboljih cokolada ikada, mada su sve 4 boje istog ukusa moja Shmizi ih zove: trava, sunce, cvjetic i nebo.
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2145 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

Image

fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.

Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem :-)
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#2146 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

wickedsoul wrote:Image

fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.

Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem :-)
ima li gdje drugo
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2147 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

wickedsoul wrote:Image

fantazijaaaaaaa, ova i sa kokosom su od 100g 1,10 u FIS-u, i imaju panna cotta malina, tiramisu i creme brulee, velike od oko 300g, oko 3 KM.

Fenomenalne apsolutno, toplo preporucujem :-)
da, ima li gdje drugdje?
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#2148 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

je li fis halilovici da idem odmah :-)
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#2149 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Kataklinger »

kiki-miki wrote:Dobih kutiju


Image


Predobro :D

Vrh. Inače ovo često bude na akciji u inostranstvu (Dojčlandija, Švica) :D
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#2150 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by swanfilter »

Koliko kosta ovih 50 cokoladica?
Post Reply