Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#2126 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
iskreno govoreci, udobnijih patika od free i lunar izrade djona odavno ne pronosah, ko da po bebama hodas jbte, za ljeta nista savrsenije nema, a flyknit izrada, perverzijaaaaaaaaaaa

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2127 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tražim ovo
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2128 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Auu perverzije.
Nego, gdje u gradu ima Top Ten uzeti?

Nego, gdje u gradu ima Top Ten uzeti?

-
SarajevoBH
- Posts: 110
- Joined: 03/05/2011 13:34
#2129 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jel imao neko iskustva sa ovim modelom?Kvalitet,udobnost?
Lijepe su,ali ovaj adidas neo mi se ne cini bas nesto kvalitetan.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2130 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ko je vidio, vidio je 
Last edited by channel10 on 10/05/2014 16:55, edited 1 time in total.
-
pashasolidni
- Posts: 3926
- Joined: 04/04/2014 14:21
#2131 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ista stvar i kod mene,samo sto sam lijevakpussysmoke wrote:Šutam desnom a vazda mi lijeva prva pukne. Kako majka mu stara?Butmiran wrote:Meni je takva noga da mi svake puknu tačno na istom mjestu.
pretpostavljam da je zato sto je stajna noga,tj. sav je pritisak,tezina ,na njoj za razliku od one kojom sutas
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2132 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nosio ih prije 4-5 godina, jučer opet kupio.


- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2133 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dobre, dobre.Velkoski wrote:
Tražim ovo
-
Ammaar
- Posts: 312
- Joined: 06/03/2013 01:45
#2134 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Neki dan sam od havera na poklon dobio patike jer zna da sam veliki zaljubljenik u iste. Iskren da budem nikada nisam cuo za te patike koje mi je poklonio. Naime radi se o engleskom proizvodjacu Inov-8 model x talon 212, sto se tice udobnosti nikada u zivotu nisam udobnije imao. Definitivno od sada samo Inov-8 dolazi u obzir, modeli su im pretezno u zarkim bojama sto bas i ne simpatisem nekako mi je previse dzidzanski ali brate kako su komotne strava. Poslje sam malo istrazivao nastali su tek 2003 godine i poznati su po tome sto imaju najbolji grip cak i na mokroj travi. Odma nakon nastanka atlete u njihovim patikama su svijetski sampioni u off road trkama. Inovacijska kompanija koja se bazira na naturalnim materijalima i obuca im je lagana 200+ grama. Jos jednom da ponovim Inom-8 uz Ecco najkomotnija obuca na svijetu.
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#2136 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ljubomoran sam!!! predobreweedonjaaa wrote:
-
Asim_Brkan
- Posts: 34
- Joined: 15/06/2013 21:45
#2137 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
je li neko nekad kupovao preko ebaya, jel to sigurno, hoćel zajebat ameri?

-
rajvosa-mitre
- Posts: 69
- Joined: 01/04/2013 19:19
#2138 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ima li gdje u Sarajevu ovaj model??
New Balance 574

New Balance 574

- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2139 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
105 KM jarane k'o da su zlatne al' et'


- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#2140 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zatamnjena stakla wrote:105 KM jarane k'o da su zlatne al' et'
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2141 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma za ljeto.
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#2142 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
mjerica bas,jel u conversu preko puta trznice ili ?
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2143 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imaš gdje hoćeš. Da da, u Konversu.
Ja sam htio bele uzet'
Ja sam htio bele uzet'
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#2144 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
inace ne furam starke i nisam nijedne do sada imao,ali mozda uzmem bas ove bijele za ljeta..
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2145 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Uzmi crvene.
-
serpico35
- Posts: 139
- Joined: 07/08/2013 21:22
#2146 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zatamnjena stakla wrote:105 KM jarane k'o da su zlatne al' et'
ako su ove na slici, dobro bi bilo da su original
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2147 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Što se tim zamaraš. Neću valjda sad svoje slikat 
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#2148 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Lažeš da su 105 
- Superhikk
- Posts: 648
- Joined: 22/12/2010 23:20
#2149 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Od kad znam za sebe adidas. Sjećam se u osnovnoj slovenske wimbldonke, to je bila ljubav
Trenutno ova dva para, poručena iz Amerike


Ove kupljene u Luksemburgu

I ove za fudbal

Trenutno ova dva para, poručena iz Amerike


Ove kupljene u Luksemburgu
I ove za fudbal

-
sarajvosa
- Posts: 177
- Joined: 07/04/2012 09:02
#2150 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Jel neko ove nosio?Kakve su?

