Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
saiks wrote:Evo cura mi kupila mobitel od firme KamConnection,dostava bila preko euroexpresa,dosao paket,otvorila,sve super,garancija uredu. Sinoc odem do nje,jos ni folije nije skinula. Ja skinem,kad s desne strane na 3 mjesta kao ostecen,kao da je neki škart iz tvornice izasao. Uopce se ta ostecenja ne osjete pod prstom kada prelazim preko njih. Sta sad da radim,da li da vratim mobitel,a sutra cu uslikati pa cu staviti tu da vidite.
Jednostavno: Ako ti smeta, vraćaj, ako ne smeta nemoj.
Kupovao sam ja. Istina, nisam u zadnjih godinu-dvije, ali sjećam se da je lik bio skroz korektan. Nisam imao problema sa njim. Mislim da se lik zvao Nermin.
Ja sam kupovao od Jasmina Pace, takodjer super lik
Da li je neko imao iskustva sa ovom PIK radnjom, mislio sam sebi naruciti mob od njih, ali bih prije nego narucim volio cuti vasa misljenja i iskutva sa ovom radnjom: [url]http://mobil_shop.pik.ba/[/url]
Zna li neko u cemu je fol da na internetu cijena bude 600, u radnji 680, pa kad mu kazes kako, onda 600, a dodjes za 10 dana i bude 670 jer je kao snizen i bio 730.
Postoji li neka normalna radnja da se kupi mobitel po kol'ko tol'ko prihvatljivoj cijeni
Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk
Pise na kartici Made in Taiwan, Klasa 10, nema tu sta se pitati, ako ti se svida kupi, i onako svaka odluka koja se donosi covjek je pogrska iz pocetka . Transend ima adapter s microSD na SD i to je jako prakticno.
U osnovi na netu nisam mogao pronaci izvor koji navodi lose stvari po pitanju ovog mobitela, medjutim mene zanima hoce li imati softversku nadogradnju u BIH na android kitkat, jer znam da su u LG-u pomalo inertni sto se toga tice.
Darko12 wrote:Moze i mi neko dati savjet vezano za LG G2.
U osnovi na netu nisam mogao pronaci izvor koji navodi lose stvari po pitanju ovog mobitela, medjutim mene zanima hoce li imati softversku nadogradnju u BIH na android kitkat, jer znam da su u LG-u pomalo inertni sto se toga tice.
LG G2 je strasan telefon a jeftiniji je od konkurencije. Jedan od rijetkih koji ima optical image stabilization koji pomaže pri snimanju videa. Sto se tiće Kit Kat OSa, on još nije počeo nigdje u svijetu pa tako ni u BiH. Kada krene u ostatku svijeta doći če i u BiH 100%, samo će malo kasniti. A ako ne želiš da čekaš onda možeš ručno instalirati Kit Kat kada izađe jer će Android Authoriti sigurno izbaciti detaljan tutorial.
postavih na temi o androidu, a već je bilo negativnih komentara
Chmoljo wrote:da ne bih otvarao zasebnu temu...
ima li iko iskustva sa Go Clever smartphone uređajima? smeće koje se ne isplati uzimati, ili nešto a la Prestigio?
generalno, interesuje me kupovina na rate, a masa ovih ponuđača ne daje to. fontele ne daje, univerzalno se čine ko žešće varalice... imtec i comtrade su dosta skuplji... je l' iko normalan ostao?
I univerzalno i fontele su u principu isti. Ja kad vidim da je na stranici jedna, a u radnji druga cijena, da pojma nemaju sta imaju od telefona na stanju... Jedino ih povoljna cijena drzi
A sto se tice tih noname uredjaja, ne znam sta bih rekao. Ne kostaju ni malo. Moj rodjak je narucivao neke kineze (dougi, tako nesto) preko ebays, sa dostavom 120km. Mozda to