Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2126 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

insomnia78 wrote:Sta ste vi ocekivale gay is ok?
Da.
Ova halabuka je ko fkn sranje u ruandi.
Hbm svi vise pred tv..nema vise serije i filma bez pedera, gori drzava u problemima i sad ono- e nece nam pederi ovda zivce cupati...
Da smo toliko glup narod, tesko je svariti.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2127 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

C’est la vie ma fille, c’est la vie
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2128 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

insomnia78 wrote:C’est la vie ma fille, c’est la vie
Jest, narocito za one sto zbog seksa u pogresnu rupu dobiju po ledjima.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2129 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:
insomnia78 wrote:C’est la vie ma fille, c’est la vie
Jest, narocito za one sto zbog seksa u pogresnu rupu dobiju po ledjima.
Pa da. Upravo to je zivot. Sirom zemaljske kugle ili ravne ploce :-D postoji mogucnost za to. C’est la vie
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2130 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

Upravo za to treba povorka ponosa.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2131 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

Dali se na doticnoj temi netko javio iz LGBT populacije ?

Pa, ar nije logicno, da malo cujemo osobe iz doticne LGBT orijentacije , njihovo mmiljenje i stav !
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2132 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:Upravo za to treba povorka ponosa.
Pa povorka ce biti
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2133 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Banksy »

hadzinicasa wrote:posla sma par puta da nesto napisem, pa dok nadjoh vremena prodje voz. sad vidim ode i pruga nekud u sumu...
bloo, piupiu i skobo habu sumirase ono sto htjedoh reci, a i elokventnije.

dvostrukih arsina i hipokrizije ne manjka.
neko rece da ne treba ovakvih tema. treba, itekako ispliva u njima svasta.
+1
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2134 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Edin H. »

insomnia78 wrote:
pustopoljina wrote:Upravo za to treba povorka ponosa.
Pa povorka ce biti
Sve drugo ce proci :oops:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2135 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

Connaisseur Karlin wrote:Dali se na doticnoj temi netko javio iz LGBT populacije ?

Pa, ar nije logicno, da malo cujemo osobe iz doticne LGBT orijentacije , njihovo mmiljenje i stav !
A bas...njih sve 300 iz citave drzave...
Jedina koju sam u bosni znala se pravo krila, mada si je na ulici vrlo lako mogao zamijeniti za musko...tako se oblacila i obuvala, tako je hodala i pricala...jednom je nekoj prisla i dobila je batine...poslije je nikad vise nisam ni vidjela vani gdje raja izlazi.
Sonac
Posts: 245
Joined: 06/06/2013 10:58

#2136 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Sonac »

Idemedosumom wrote:
insomnia78 wrote:Svi ovi koji kmeze protiv cetnika su u stvari latentni cetnici
:thumbup: :kiss:
Svi koji kmeče protiv četnika su vrlo vjerovatno na ovaj ili onaj način osjetili zlo koje četnici šire.
Shodno tome, svi oni koji kmeče protiv pedera su ga primili na ovaj ili onaj način, zar ne?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2137 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote:Dali se na doticnoj temi netko javio iz LGBT populacije ?

Pa, ar nije logicno, da malo cujemo osobe iz doticne LGBT orijentacije , njihovo mmiljenje i stav !
A bas...njih sve 300 iz citave drzave...
Jedina koju sam u bosni znala se pravo krila, mada si je na ulici vrlo lako mogao zamijeniti za musko...tako se oblacila i obuvala, tako je hodala i pricala...jednom je nekoj prisla i dobila je batine...poslije je nikad vise nisam ni vidjela vani gdje raja izlazi.
a ozbijno, na forum, anonimni, zasto se nitko od njih ne javi na temu

ovako, tema nema smisla :lol:

kod mene 4 godine u razredu isao gej, nikad ga nitko radi toga nije sikanirao , iako su pricali o njemu iz ledja, ali to nije bilo nesto sto nam je bilo interesantno , nismo se opterecivali sa njim , njegov problem :-D

imala sma kosmiju gej,svi ga zezali jer je drugaciji , ali opet nije bio nikad fizicki napadnut :)
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8318
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2138 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Idemedosumom »

Sonac wrote:
Idemedosumom wrote:
insomnia78 wrote:Svi ovi koji kmeze protiv cetnika su u stvari latentni cetnici
:thumbup: :kiss:
Svi koji kmeče protiv četnika su vrlo vjerovatno na ovaj ili onaj način osjetili zlo koje četnici šire.
Shodno tome, svi oni koji kmeče protiv pedera su ga primili na ovaj ili onaj način, zar ne?
Može bit' da si upravu. Samo si nam zaboravio napisati, kako si ti čisti hetero, da ne bi bilo zabuna :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2139 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Edin H. »

Connaisseur Karlin wrote:
a ozbijno, na forum, anonimni, zasto se nitko od njih ne javi na temu

ovako, tema nema smisla :lol:

kod mene 4 godine u razredu isao gej, nikad ga nitko radi toga nije sikanirao , iako su pricali o njemu iz ledja, ali to nije bilo nesto sto nam je bilo interesantno , nismo se opterecivali sa njim , njegov problem :-D

imala sma kosmiju gej,svi ga zezali jer je drugaciji , ali opet nije bio nikad fizicki napadnut :)
Jesu li bili obrezani? :skoljka:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2140 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

Moj bivsi radni kolega...plav, kovrcav, s patikama 30kg...ispod 30 god...pretucen ispred spara...krivo pogledao turcina dok je isao kupiti mlijeko...(nije ni znao da ga je pogledao)...turcin jos uletio u spar da ga tuce...razbio ga.
Prije toga nikad nije imao problema.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2141 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

Edin H. wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
a ozbijno, na forum, anonimni, zasto se nitko od njih ne javi na temu

ovako, tema nema smisla :lol:

kod mene 4 godine u razredu isao gej, nikad ga nitko radi toga nije sikanirao , iako su pricali o njemu iz ledja, ali to nije bilo nesto sto nam je bilo interesantno , nismo se opterecivali sa njim , njegov problem :-D

imala sma kosmiju gej,svi ga zezali jer je drugaciji , ali opet nije bio nikad fizicki napadnut :)
Jesu li bili obrezani? :skoljka:
jedan musliman a drugi pravoslavac :D

znam djevojku iz BiH koja je "izasla iz ormara" , danas sretno udana sa svojom dragom :) ali ona je to pokazala svojim fb statusima da je dozivjela katarazu , a sad odjednom , problem je da se nekog iz LGBT populacije javi na temi na forumu :D :-) :lol:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#2142 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by animals »

pustopoljina wrote:Moj bivsi radni kolega...plav, kovrcav, s patikama 30kg...ispod 30 god...pretucen ispred spara...krivo pogledao turcina dok je isao kupiti mlijeko...(nije ni znao da ga je pogledao)...turcin jos uletio u spar da ga tuce...razbio ga.
Prije toga nikad nije imao problema.
Jbg..
ja da sam zakon tomTurcinu bi prisjelo za sva vremena..
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2143 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:Moj bivsi radni kolega...plav, kovrcav, s patikama 30kg...ispod 30 god...pretucen ispred spara...krivo pogledao turcina dok je isao kupiti mlijeko...(nije ni znao da ga je pogledao)...turcin jos uletio u spar da ga tuce...razbio ga.
Prije toga nikad nije imao problema.
ai to nije izgovor da LGBT osoba anonimno ne pise na ovoj temi :)

ljude mlate na ulicama iz ranznih rzaloga , ali opet pricaju o tome :)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2144 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

animals wrote:
pustopoljina wrote:Moj bivsi radni kolega...plav, kovrcav, s patikama 30kg...ispod 30 god...pretucen ispred spara...krivo pogledao turcina dok je isao kupiti mlijeko...(nije ni znao da ga je pogledao)...turcin jos uletio u spar da ga tuce...razbio ga.
Prije toga nikad nije imao problema.
Jbg..
ja da sam zakon tomTurcinu bi prisjelo za sva vremena..
Ma prisjelo je njemu. Kamere na sve strane. I tablice mu snimilo.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2145 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:Moj bivsi radni kolega...plav, kovrcav, s patikama 30kg...ispod 30 god...pretucen ispred spara...krivo pogledao turcina dok je isao kupiti mlijeko...(nije ni znao da ga je pogledao)...turcin jos uletio u spar da ga tuce...razbio ga.
Prije toga nikad nije imao problema.
Opasni su Turci. Zato treba vagati preko stoje. :D
Sonac
Posts: 245
Joined: 06/06/2013 10:58

#2146 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Sonac »

Idemedosumom wrote:
Sonac wrote:

Svi koji kmeče protiv četnika su vrlo vjerovatno na ovaj ili onaj način osjetili zlo koje četnici šire.
Shodno tome, svi oni koji kmeče protiv pedera su ga primili na ovaj ili onaj način, zar ne?
Može bit' da si upravu. Samo si nam zaboravio napisati, kako si ti čisti hetero, da ne bi bilo zabuna :-D
Zapalo me i naravno da sam sretan što je tako :). Inače najviše kmečim na razne oblike primitivizma u naske, bit će da sam latentni papak :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2147 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Edin H. »

pustopoljina wrote: Ma prisjelo je njemu. Kamere na sve strane. I tablice mu snimilo.
I? :skoljka:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2148 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

I nista
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2149 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

Bloo wrote:Opet ponavljam, sto su se svi fokusirali samo na gay
Sta je sa lezbejkama, transgender i transeksualcima, aseksualcima...
ali zasto osobe iz LGBT ne dodju na forum :)

neka oni ispricaju kako se osobe unutar LGBT slazu ili ne :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#2150 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

insomnia78 wrote:
pustopoljina wrote:Moj bivsi radni kolega...plav, kovrcav, s patikama 30kg...ispod 30 god...pretucen ispred spara...krivo pogledao turcina dok je isao kupiti mlijeko...(nije ni znao da ga je pogledao)...turcin jos uletio u spar da ga tuce...razbio ga.
Prije toga nikad nije imao problema.
Opasni su Turci. Zato treba vagati preko stoje. :D
Jbg ovog sam i ja bocnim vjetrom obarala kad se nekud zaletim i mimoidjem ga.
Da sam musko, bilo bi mi grihota udariti nekog toliko tankog.
Locked