pustopoljina wrote:Connaisseur Karlin wrote:Dali se na doticnoj temi netko javio iz LGBT populacije ?
Pa, ar nije logicno, da malo cujemo osobe iz doticne LGBT orijentacije , njihovo mmiljenje i stav !
A bas...njih sve 300 iz citave drzave...
Jedina koju sam u bosni znala se pravo krila, mada si je na ulici vrlo lako mogao zamijeniti za musko...tako se oblacila i obuvala, tako je hodala i pricala...jednom je nekoj prisla i dobila je batine...poslije je nikad vise nisam ni vidjela vani gdje raja izlazi.
a ozbijno, na forum, anonimni, zasto se nitko od njih ne javi na temu
ovako, tema nema smisla
kod mene 4 godine u razredu isao gej, nikad ga nitko radi toga nije sikanirao , iako su pricali o njemu iz ledja, ali to nije bilo nesto sto nam je bilo interesantno , nismo se opterecivali sa njim , njegov problem
imala sma kosmiju gej,svi ga zezali jer je drugaciji , ali opet nije bio nikad fizicki napadnut
