SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2126 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

zdruzdjo wrote:
Daryl Dixon wrote: hahhahahahha e ne vjerujem :lol: ovaj boldirani dio ok ovo ostalo boles' :lol: ma batina je iz raja izašla :thumbup:

-Pa jarane MASTA.
Moras se potruditi da zapamti dobro.
A ovo sto su oni radili nije boles'????

Ja sam najbolje zapamtio djeciju kradju tresanja kad je gazda izasao i zavezao tornjaka ispod nas 6 na tresnji.
A onda ga dva sata kasnije samo izasao i odvezao i odveo. bez price ikakve i tersanja.
Quratz smo ikad vise usli u tu bastu, godinama. I danas kad prodjem tuda sjetim se svog sjedenja na grani.
Sto je najcrnje, kasnije smo skontali da je tornjak bio takva maza da si ga mogao jahati. ali haj znaj kako ce braniti teritoriju.
ma jeste, zato i kazem da je batina izasla iz raja..
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#2127 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Troll_Happens »

zdruzdjo wrote:
-Pa jarane MASTA.
Moras se potruditi da zapamti dobro.
A ovo sto su oni radili nije boles'????

Ja sam najbolje zapamtio djeciju kradju tresanja kad je gazda izasao i zavezao tornjaka ispod nas 6 na tresnji.
A onda ga dva sata kasnije samo izasao i odvezao i odveo. bez price ikakve i tersanja.
Quratz smo ikad vise usli u tu bastu, godinama. I danas kad prodjem tuda sjetim se svog sjedenja na grani.
Sto je najcrnje, kasnije smo skontali da je tornjak bio takva maza da si ga mogao jahati. ali haj znaj kako ce braniti teritoriju.
Samo u nekoj zabiti i vukojebini ko texas ili mexico bilo bi moguce. Gdje ces ti to usred grada ucinit. Osim toga odmah bi imao problema sa Neficem. Covjek patrolira i gdje treba i gdje ne treba.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2128 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Ima da vam bobo i mojka krv puste na te izjave
haha
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#2129 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Troll_Happens »

http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom

S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor! :-)
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2130 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom

S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor! :-)
sta ti tu ima cudno,covjek zivi u kuci kroz svoj prozor izbacivo,blize mu bilo sta li,nije sa zgrade baco.djete se naslo tu slucajno,valjda,ako ga doticni nije namjerno opalio po glavi pa izmislio pricu.
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#2131 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by esmasaric »

Bože sačuvaj. Ko grede kroz prozor baca?!!!!!!! :shock:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#2132 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom

S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor! :-)
Što,pa nama je od komšije sin u ratu,dok smo stanovali u Švrakinom selu,bacao kutrone na prostrti veš.I još gore znao je dovesti komplet ulicu u stan,pa razvezati lopte.Zamisli kada čuješ taj stampedo iznad glave,imaš osjećaj kao da će se plafon strovaliti na tebe.Svašta se navuklo u ovaj grad...I u ratu je bilo priča za crne hronike.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2133 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

esmasaric wrote:Bože sačuvaj. Ko grede kroz prozor baca?!!!!!!! :shock:
kuca ba njegova,ima pravo da pisa sa svog prozora u svoje dvoriste,sta se ibretis
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2134 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom

S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor! :-)
zdruzdjo opet u akciji kodnog imena "trešnja" :-D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2135 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

esmasaric wrote:Bože sačuvaj. Ko grede kroz prozor baca?!!!!!!! :shock:
pa rokalji seljački

dobro je neko napisao u komentarima
"""bacio drvenu gredu kroz prozor pa ko se sve asfalta preko rata docepo dobro je da bikove i freze kroz prozore ne izbacuju"""

da je sebe kreten izbacio kroz prozor pa hajde

a šta znaš vjerovatno nije namjerno da bi pogodio dijete nego ono bezobzirno seljačko bahato usiljeno ponašanje,radio kreten po kući i frkno
a nikad se ne zna...možda je i namjerno
svega ima
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#2136 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by __Phoenix__ »

Šta će glupo dijete ispred prozora, zar ne vidi da se izvode radovi?
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2138 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

u bosni je sve moguce.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2139 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

mozda dijete ima brz metabolizam i probavu. udje-izadje.
ne vidim ovdje crnu hroniku.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#2140 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Troll_Happens »

radiša wrote:
Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom

S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor! :-)
sta ti tu ima cudno,covjek zivi u kuci kroz svoj prozor izbacivo,blize mu bilo sta li,nije sa zgrade baco.djete se naslo tu slucajno,valjda,ako ga doticni nije namjerno opalio po glavi pa izmislio pricu.
Pa nema cudno ali tako bacati kroz prozor a negledati sta ima dole. Mogla mu je mati izaci prostrijeti ves i da je nema vise... Onda se kao cudimo kad kazu bacaju smece sa nebodera. Bolje da se sami bacaju nego sto truju zemlju svojim otpadom.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2141 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Troll_Happens wrote:
radiša wrote:
Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom

S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor! :-)
sta ti tu ima cudno,covjek zivi u kuci kroz svoj prozor izbacivo,blize mu bilo sta li,nije sa zgrade baco.djete se naslo tu slucajno,valjda,ako ga doticni nije namjerno opalio po glavi pa izmislio pricu.
Pa nema cudno ali tako bacati kroz prozor a negledati sta ima dole. Mogla mu je mati izaci prostrijeti ves i da je nema vise... Onda se kao cudimo kad kazu bacaju smece sa nebodera. Bolje da se sami bacaju nego sto truju zemlju svojim otpadom.
upravi si,tacno,trebo je makar pogledat.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#2142 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Troll_Happens »

karanana wrote:mozda dijete ima brz metabolizam i probavu. udje-izadje.
ne vidim ovdje crnu hroniku.
Pa mozda crno tek treba da dodje ako mu stolica nije crna vec bila pa spada u sarajevsku hroniku :-)
anonimus03
Posts: 319
Joined: 08/01/2011 11:54
Location: Jupiter

#2143 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by anonimus03 »

Brojler na Kovacicima opet opljackan, maloprije. U sred bijela dana. :run:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2144 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Odnijeli koke
tarikBA
Posts: 1117
Joined: 29/05/2012 13:35

#2145 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tarikBA »

anonimus03 wrote:Brojler na Kovacicima opet opljackan, maloprije. U sred bijela dana. :run:

uskoro takmicenje u BB, pa zafalilo proteina
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#2146 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zli_hordas »

Ne kontam uliječe u brojler i rizikuje robiju za 200 300 maraka nema mi to logike nikakve kad već ideš idi na cifru i Cao.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2147 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by japin_mutapi »

za cifru treba imat muda
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#2148 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bullet Tooth Tony »

zli_hordas wrote:Ne kontam uliječe u brojler i rizikuje robiju za 200 300 maraka nema mi to logike nikakve kad već ideš idi na cifru i Cao.
hahah kakva ba robija , pa da ima robije ne bi pljacki bilo :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2149 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

pa sigurnije mu je uci u brojer i uzet pare nego otic na bankomat i dizat lovu.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#2150 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ripicipi »

Je l' neko cuo maloprije neke pucnjeve u uzem centru?
Post Reply