ma jeste, zato i kazem da je batina izasla iz raja..zdruzdjo wrote:Daryl Dixon wrote: hahhahahahha e ne vjerujemovaj boldirani dio ok ovo ostalo boles'
ma batina je iz raja izašla
-Pa jarane MASTA.
Moras se potruditi da zapamti dobro.
A ovo sto su oni radili nije boles'????
Ja sam najbolje zapamtio djeciju kradju tresanja kad je gazda izasao i zavezao tornjaka ispod nas 6 na tresnji.
A onda ga dva sata kasnije samo izasao i odvezao i odveo. bez price ikakve i tersanja.
Quratz smo ikad vise usli u tu bastu, godinama. I danas kad prodjem tuda sjetim se svog sjedenja na grani.
Sto je najcrnje, kasnije smo skontali da je tornjak bio takva maza da si ga mogao jahati. ali haj znaj kako ce braniti teritoriju.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2126 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2127 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo u nekoj zabiti i vukojebini ko texas ili mexico bilo bi moguce. Gdje ces ti to usred grada ucinit. Osim toga odmah bi imao problema sa Neficem. Covjek patrolira i gdje treba i gdje ne treba.zdruzdjo wrote:
-Pa jarane MASTA.
Moras se potruditi da zapamti dobro.
A ovo sto su oni radili nije boles'????
Ja sam najbolje zapamtio djeciju kradju tresanja kad je gazda izasao i zavezao tornjaka ispod nas 6 na tresnji.
A onda ga dva sata kasnije samo izasao i odvezao i odveo. bez price ikakve i tersanja.
Quratz smo ikad vise usli u tu bastu, godinama. I danas kad prodjem tuda sjetim se svog sjedenja na grani.
Sto je najcrnje, kasnije smo skontali da je tornjak bio takva maza da si ga mogao jahati. ali haj znaj kako ce braniti teritoriju.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2128 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ima da vam bobo i mojka krv puste na te izjave
haha
haha
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2129 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom
S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor!
S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor!
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2130 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sta ti tu ima cudno,covjek zivi u kuci kroz svoj prozor izbacivo,blize mu bilo sta li,nije sa zgrade baco.djete se naslo tu slucajno,valjda,ako ga doticni nije namjerno opalio po glavi pa izmislio pricu.Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom
S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor!
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#2131 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bože sačuvaj. Ko grede kroz prozor baca?!!!!!!! 
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#2132 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Što,pa nama je od komšije sin u ratu,dok smo stanovali u Švrakinom selu,bacao kutrone na prostrti veš.I još gore znao je dovesti komplet ulicu u stan,pa razvezati lopte.Zamisli kada čuješ taj stampedo iznad glave,imaš osjećaj kao da će se plafon strovaliti na tebe.Svašta se navuklo u ovaj grad...I u ratu je bilo priča za crne hronike.Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom
S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor!
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2133 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kuca ba njegova,ima pravo da pisa sa svog prozora u svoje dvoriste,sta se ibretisesmasaric wrote:Bože sačuvaj. Ko grede kroz prozor baca?!!!!!!!
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2134 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zdruzdjo opet u akciji kodnog imena "trešnja"Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom
S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor!
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2135 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa rokalji seljačkiesmasaric wrote:Bože sačuvaj. Ko grede kroz prozor baca?!!!!!!!
dobro je neko napisao u komentarima
"""bacio drvenu gredu kroz prozor pa ko se sve asfalta preko rata docepo dobro je da bikove i freze kroz prozore ne izbacuju"""
da je sebe kreten izbacio kroz prozor pa hajde
a šta znaš vjerovatno nije namjerno da bi pogodio dijete nego ono bezobzirno seljačko bahato usiljeno ponašanje,radio kreten po kući i frkno
a nikad se ne zna...možda je i namjerno
svega ima
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#2136 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Šta će glupo dijete ispred prozora, zar ne vidi da se izvode radovi?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2138 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
u bosni je sve moguce.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2139 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
mozda dijete ima brz metabolizam i probavu. udje-izadje.
ne vidim ovdje crnu hroniku.
ne vidim ovdje crnu hroniku.
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2140 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa nema cudno ali tako bacati kroz prozor a negledati sta ima dole. Mogla mu je mati izaci prostrijeti ves i da je nema vise... Onda se kao cudimo kad kazu bacaju smece sa nebodera. Bolje da se sami bacaju nego sto truju zemlju svojim otpadom.radiša wrote:sta ti tu ima cudno,covjek zivi u kuci kroz svoj prozor izbacivo,blize mu bilo sta li,nije sa zgrade baco.djete se naslo tu slucajno,valjda,ako ga doticni nije namjerno opalio po glavi pa izmislio pricu.Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom
S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor!
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2141 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
upravi si,tacno,trebo je makar pogledat.Troll_Happens wrote:Pa nema cudno ali tako bacati kroz prozor a negledati sta ima dole. Mogla mu je mati izaci prostrijeti ves i da je nema vise... Onda se kao cudimo kad kazu bacaju smece sa nebodera. Bolje da se sami bacaju nego sto truju zemlju svojim otpadom.radiša wrote:sta ti tu ima cudno,covjek zivi u kuci kroz svoj prozor izbacivo,blize mu bilo sta li,nije sa zgrade baco.djete se naslo tu slucajno,valjda,ako ga doticni nije namjerno opalio po glavi pa izmislio pricu.Troll_Happens wrote:http://m.avaz.ba/clanak/242091/sarajevo ... nom-gredom
S kim se vazduh u ovom gradu djeli. Cuj izbacio kroz prozor!
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2142 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa mozda crno tek treba da dodje ako mu stolica nije crna vec bila pa spada u sarajevsku hronikukaranana wrote:mozda dijete ima brz metabolizam i probavu. udje-izadje.
ne vidim ovdje crnu hroniku.
-
anonimus03
- Posts: 319
- Joined: 08/01/2011 11:54
- Location: Jupiter
#2143 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Brojler na Kovacicima opet opljackan, maloprije. U sred bijela dana. 
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2144 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Odnijeli koke
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#2145 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
anonimus03 wrote:Brojler na Kovacicima opet opljackan, maloprije. U sred bijela dana.
uskoro takmicenje u BB, pa zafalilo proteina
- zli_hordas
- Posts: 1275
- Joined: 27/05/2010 08:58
#2146 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne kontam uliječe u brojler i rizikuje robiju za 200 300 maraka nema mi to logike nikakve kad već ideš idi na cifru i Cao.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#2147 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
za cifru treba imat muda
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#2148 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hahah kakva ba robija , pa da ima robije ne bi pljacki bilozli_hordas wrote:Ne kontam uliječe u brojler i rizikuje robiju za 200 300 maraka nema mi to logike nikakve kad već ideš idi na cifru i Cao.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2149 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa sigurnije mu je uci u brojer i uzet pare nego otic na bankomat i dizat lovu.
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#2150 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Je l' neko cuo maloprije neke pucnjeve u uzem centru?
