nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#2126 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Onim motokultivatorima treba zabraniti da se krecu cestom, nikakve signalizaije, ništa. U srijedu vracam se iz Mostara prema Sarajevu, penjem se uz Ivan i na onom djelu gdje nemaju duple trake, gdje je šuma i sl, ide odozgo motokultivator pun drva, i jbg cojk sa šleperom malo jače išo i kako sam ja naišao odozno nije mogo da ga obiđe, vec mora da koči. Da ga je udario vjerovatno bi ubio vozaca motokultivatora, da ga je pokusao da zaobiđe, vjerovatno bi ubio mene. Stao je covjek možda pola metra od prikolice motokultivatora, po tragu gume sam vidio, da je prikolica šlepera bila debelo na mjoj strani kada je kocio, auto mi i dalje smrdi na sapljenu gumu. Ili ako vec mora da se vozi, nek ide neko 20ak metara iza i nek upozorava druge da samnje brzinu.


Edit tegljač je bio novije proizvodnje, ako se ne varam Mercedes Actros 1845, da je bi kakav stariji kamion, vjerovatno ne bi ni mogao ukočiti :roll:
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#2128 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

https://youtu.be/h6maer4ZN0U

Evo ga stavio sam na youtube

Autu nije nista srecom mali je trotoar bio

Moglo je svasta biti :-)
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#2129 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kabal1337 »

relax11 wrote:https://youtu.be/h6maer4ZN0U

Evo ga stavio sam na youtube

Autu nije nista srecom mali je trotoar bio

Moglo je svasta biti :-)
Boze sacuvaj.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2130 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

covjece....
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#2131 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Uh jbt kakvi bolidi i jedan i drugi. Ovaj vozač busa ladno nije pokušao ni usporiti, samo se vodio parolom: jači sam ko te j...!
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#2132 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by klaki »

Tesko da je mogao vidit, ovaj je jos bio kolko tolko nazad sa dvicom dok nije odlucio da jos izleti, a bus nije lahko zaustaviti barem ne na onaj distanci a predpostavljam pun je. Ovo sto se desilo je najbolji moguci ishod
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#2134 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Još jedan turbo dizel trkač koji uz Ivan praši četvrtom ili petom i može preletiti sve na putu. Puna linija nije za njega jer je davno iscrtana, to je za ove jade sa atmosferskim benzincima.
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#2135 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by klaki »

A naravno opet treba pohvaliti drzavu sto je adekvatno oprelima spasilacke sluzbe

jebem ti drzavu. Kolko je covjek bio zarobljen?
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#2136 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Filter »

relax11 wrote:https://youtu.be/h6maer4ZN0U

Evo ga stavio sam na youtube

Autu nije nista srecom mali je trotoar bio

Moglo je svasta biti :-)
dvicina isla da vari auspuh?

jbte bolida :-) tu je ogranicenje, ako se dobro sjecam 40. ali ga uvijek naberu, kao da se penju na ivan.
dobro si prosao drug
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2137 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »



Pa šta ako je crveno? Nije zid.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2139 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

O'zone wrote:

Pa šta ako je crveno? Nije zid.
ovaj zadnji je fakticki ponistio crveno kroz koje je prosao tako sto se vratio nazad kroz isto :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#2140 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

insaneinthebrain wrote:koji debili, ubise covjeka svojim divljanjem :roll:
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150719019
Jesu li strane table na Golfu?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2142 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25547
Joined: 12/08/2013 12:51

#2143 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insaneinthebrain »

s bismilom gdje god krenes, sa autom ili pjeske. nikad ne znas gdje i kada te neko moze satrati :run: :(
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#2144 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by calculator »


I kako sad adekvatno kazniti krivca sudara i smrti vozača Kadetta :-) Dugotrajnom zatvorskom kaznom društvo će samo uništiti još jedan život, iako u našem pravosuđu svaki advokat kažnjenika može provući sa 2/3 kazne, ili manje... i obje porodice ožalošćene.

Šta porodica vozača kadetta ima do dugotrajne zatvorske kazne vozača Golfa :-)

Jedino rješenje je dugotrajan rad u korist i dobrobit ožalošćene porodice vozača Golfa - sve što zaradi preusmjeriti na račun porodice. A usput drastično povećati kazne za slične prekršaje bez smrtnih posljedica.
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#2146 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Ma svaki dan je ovako, samo sto su se ovi danas raspisali valjda im dosadno
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2147 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

Postoji li kazna za nekog ko nece da se skloni u desnu traku na autoputu,danas nekakav konj vozi 80km/h lijevom stranom,ja blicaj,sviraj nista konj :twisted: ,na kraju ga desnom obidjem,ne mogu zamislit da je neko 200 vozio kako bi ga pokupio :-) :bih:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#2148 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

Naravno da postoji... Kao i za presporu voznju...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2150 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Tomahawk11 »

amar1994 wrote:Postoji li kazna za nekog ko nece da se skloni u desnu traku na autoputu,danas nekakav konj vozi 80km/h lijevom stranom,ja blicaj,sviraj nista konj :twisted: ,na kraju ga desnom obidjem,ne mogu zamislit da je neko 200 vozio kako bi ga pokupio :-) :bih:
Sta bi tek rekao za nekog lika u zatakmnjenom Golf 4, magistralni put, pravac, isprekidana, krenem da ga preticem, on se uvali ispred u lijevu traku, ne da lik da ga preticem :-) :twisted: yebo sam mu od do!
Post Reply