Edit tegljač je bio novije proizvodnje, ako se ne varam Mercedes Actros 1845, da je bi kakav stariji kamion, vjerovatno ne bi ni mogao ukočiti
nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#2126 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Onim motokultivatorima treba zabraniti da se krecu cestom, nikakve signalizaije, ništa. U srijedu vracam se iz Mostara prema Sarajevu, penjem se uz Ivan i na onom djelu gdje nemaju duple trake, gdje je šuma i sl, ide odozgo motokultivator pun drva, i jbg cojk sa šleperom malo jače išo i kako sam ja naišao odozno nije mogo da ga obiđe, vec mora da koči. Da ga je udario vjerovatno bi ubio vozaca motokultivatora, da ga je pokusao da zaobiđe, vjerovatno bi ubio mene. Stao je covjek možda pola metra od prikolice motokultivatora, po tragu gume sam vidio, da je prikolica šlepera bila debelo na mjoj strani kada je kocio, auto mi i dalje smrdi na sapljenu gumu. Ili ako vec mora da se vozi, nek ide neko 20ak metara iza i nek upozorava druge da samnje brzinu.
Edit tegljač je bio novije proizvodnje, ako se ne varam Mercedes Actros 1845, da je bi kakav stariji kamion, vjerovatno ne bi ni mogao ukočiti
Edit tegljač je bio novije proizvodnje, ako se ne varam Mercedes Actros 1845, da je bi kakav stariji kamion, vjerovatno ne bi ni mogao ukočiti
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2127 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
relax11 wrote:https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=55AA692B
Ovo se ne može vidjeti.
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#2128 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
https://youtu.be/h6maer4ZN0U
Evo ga stavio sam na youtube
Autu nije nista srecom mali je trotoar bio
Moglo je svasta biti
Evo ga stavio sam na youtube
Autu nije nista srecom mali je trotoar bio
Moglo je svasta biti
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#2129 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Boze sacuvaj.relax11 wrote:https://youtu.be/h6maer4ZN0U
Evo ga stavio sam na youtube
Autu nije nista srecom mali je trotoar bio
Moglo je svasta biti
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2131 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Uh jbt kakvi bolidi i jedan i drugi. Ovaj vozač busa ladno nije pokušao ni usporiti, samo se vodio parolom: jači sam ko te j...!
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#2132 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Tesko da je mogao vidit, ovaj je jos bio kolko tolko nazad sa dvicom dok nije odlucio da jos izleti, a bus nije lahko zaustaviti barem ne na onaj distanci a predpostavljam pun je. Ovo sto se desilo je najbolji moguci ishod
- insaneinthebrain
- Posts: 25547
- Joined: 12/08/2013 12:51
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2134 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Još jedan turbo dizel trkač koji uz Ivan praši četvrtom ili petom i može preletiti sve na putu. Puna linija nije za njega jer je davno iscrtana, to je za ove jade sa atmosferskim benzincima.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#2135 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A naravno opet treba pohvaliti drzavu sto je adekvatno oprelima spasilacke sluzbe
jebem ti drzavu. Kolko je covjek bio zarobljen?
jebem ti drzavu. Kolko je covjek bio zarobljen?
- Filter
- Posts: 8675
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#2136 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
dvicina isla da vari auspuh?relax11 wrote:https://youtu.be/h6maer4ZN0U
Evo ga stavio sam na youtube
Autu nije nista srecom mali je trotoar bio
Moglo je svasta biti
jbte bolida
dobro si prosao drug
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2137 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pa šta ako je crveno? Nije zid.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2139 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ovaj zadnji je fakticki ponistio crveno kroz koje je prosao tako sto se vratio nazad kroz istoO'zone wrote:
Pa šta ako je crveno? Nije zid.
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#2140 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jesu li strane table na Golfu?insaneinthebrain wrote:koji debili, ubise covjeka svojim divljanjem![]()
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150719019
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- insaneinthebrain
- Posts: 25547
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2143 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
s bismilom gdje god krenes, sa autom ili pjeske. nikad ne znas gdje i kada te neko moze satrati

-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#2144 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
I kako sad adekvatno kazniti krivca sudara i smrti vozača Kadetta
Šta porodica vozača kadetta ima do dugotrajne zatvorske kazne vozača Golfa
Jedino rješenje je dugotrajan rad u korist i dobrobit ožalošćene porodice vozača Golfa - sve što zaradi preusmjeriti na račun porodice. A usput drastično povećati kazne za slične prekršaje bez smrtnih posljedica.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#2146 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ma svaki dan je ovako, samo sto su se ovi danas raspisali valjda im dosadno
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2147 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Postoji li kazna za nekog ko nece da se skloni u desnu traku na autoputu,danas nekakav konj vozi 80km/h lijevom stranom,ja blicaj,sviraj nista konj
,na kraju ga desnom obidjem,ne mogu zamislit da je neko 200 vozio kako bi ga pokupio

- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#2148 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Naravno da postoji... Kao i za presporu voznju...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2150 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sta bi tek rekao za nekog lika u zatakmnjenom Golf 4, magistralni put, pravac, isprekidana, krenem da ga preticem, on se uvali ispred u lijevu traku, ne da lik da ga preticemamar1994 wrote:Postoji li kazna za nekog ko nece da se skloni u desnu traku na autoputu,danas nekakav konj vozi 80km/h lijevom stranom,ja blicaj,sviraj nista konj,na kraju ga desnom obidjem,ne mogu zamislit da je neko 200 vozio kako bi ga pokupio
![]()
