i ona je naucena da moze musko dobit' jedino seksom pa se zato toliko namece jadnom zeljku
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2126 Re: Veliki Brat 2013
redovni forumasi na ovoj temi znate da sam uvijek bila pro ava ali mi je pocela ici na zivce
i ona je naucena da moze musko dobit' jedino seksom pa se zato toliko namece jadnom zeljku
i ona je naucena da moze musko dobit' jedino seksom pa se zato toliko namece jadnom zeljku
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2127 Re: Veliki Brat 2013
Stvarnodječak sa šibicama wrote:Ali kome je ta prikaza interesantna, samo to se pitam...StupskaBitanga wrote:Gost i Boki Jovanovski alias Boki 13Ambrozija wrote:Hvala
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2128 Re: Veliki Brat 2013
natjeraste me da izguglam, nikad čuo za frajera 
-
senchika
- Posts: 41
- Joined: 12/04/2013 17:04
#2129 Re: Veliki Brat 2013
Ava je izuzetno pokvarena osoba...Samo je interesantna zbog svog naglaska i glupog izraza lica + glumi ludilo i blesavost jer se time pokusava zakamuflirati...
inace VB je pun pogodak...Farma je takav odron, prosto, dosadno a ovdje se stalno zanimljive stvari desavaju
inace VB je pun pogodak...Farma je takav odron, prosto, dosadno a ovdje se stalno zanimljive stvari desavaju
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2130 Re: Veliki Brat 2013
znaci dovode konacno bobanu frajera.bice
u toaletu 
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2131 Re: Veliki Brat 2013
valjda što je učestvovao ono sa onom nekom folkerkomStvarnoSta ce im on?
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2132 Re: Veliki Brat 2013
Nemoguća misija, nema tu davalaca. 
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#2133 Re: Veliki Brat 2013
Ne glumi Ava ludilo, ona stvarno nije baš sva svoja. Uvjerena sam da ima dijagnozusenchika wrote:Ava je izuzetno pokvarena osoba...Samo je interesantna zbog svog naglaska i glupog izraza lica + glumi ludilo i blesavost jer se time pokusava zakamuflirati...
inace VB je pun pogodak...Farma je takav odron, prosto, dosadno a ovdje se stalno zanimljive stvari desavaju
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2134 Re: Veliki Brat 2013
prenosi je al se zna kontrolisat kad hoce.imam osjecaj kao da glumi nekad.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2135 Re: Veliki Brat 2013
kontam nešto
bolje je vala biti i zao, nego ovakva budaletina ko Ava
pri tome mislim na pokvarenog Sindija
samo da se nije onako deklasirala u ringu 
pri tome mislim na pokvarenog Sindija
- cvijetak
- Posts: 19
- Joined: 13/04/2009 18:01
#2136 Re: Veliki Brat 2013
jel ima neko link za neki live stream vecerasnjeg takmicenja, kao da sam vidjela negdje na temi, ali ne mogu da nadjem 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2137 Re: Veliki Brat 2013
Maloprije glupača brani Maju, kao sad je OK, ima dvoje djece i tako… Vrlo relevantni i inteligentni zaključci.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2138 Re: Veliki Brat 2013
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.htmlcvijetak wrote:jel ima neko link za neki live stream vecerasnjeg takmicenja, kao da sam vidjela negdje na temi, ali ne mogu da nadjem
- cvijetak
- Posts: 19
- Joined: 13/04/2009 18:01
#2139 Re: Veliki Brat 2013
hvalaaklavirdžija wrote:http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.htmlcvijetak wrote:jel ima neko link za neki live stream vecerasnjeg takmicenja, kao da sam vidjela negdje na temi, ali ne mogu da nadjem
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2140 Re: Veliki Brat 2013
evo ima i na BN-u 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2141 Re: Veliki Brat 2013
Desava li se sta zanimljivo, ja gledam ZMBT 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2142 Re: Veliki Brat 2013
nisu jos poceli 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2143 Re: Veliki Brat 2013
Nema uživo reklama za paštetu ko tamo 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2144 Re: Veliki Brat 2013
Ova Marijana je legenda! Desanka Maksimović… 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2145 Re: Veliki Brat 2013
IzvjestavajteVenomousV wrote:nisu jos poceli
- cvijetak
- Posts: 19
- Joined: 13/04/2009 18:01
#2146 Re: Veliki Brat 2013
Marijana je pitala Slavka je li mu omiljena pjesnikinja Desanka MaksimovicAmbrozija wrote:IzvjestavajteVenomousV wrote:nisu jos poceli
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2147 Re: Veliki Brat 2013
Jaocvijetak wrote:Marijana je pitala Slavka je li mu omiljena pjesnikinja Desanka MaksimovicAmbrozija wrote:IzvjestavajteVenomousV wrote:nisu jos poceli![]()
![]()
![]()
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2148 Re: Veliki Brat 2013
ja sam se na to jaaaako glasno nasmijala 
- cvijetak
- Posts: 19
- Joined: 13/04/2009 18:01
#2149 Re: Veliki Brat 2013
evo nastup maje volk i topa, nekako lose zvuce a top izgleda kao navisociji brat Dalton 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2150 Re: Veliki Brat 2013
a slatki su
top se ukakio a vala i ja bih
top se ukakio a vala i ja bih
