GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
-
nlt
- Posts: 2610
- Joined: 18/05/2014 18:02
#21226 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
pa ja ne znam, odakle je to stiglo
pa ako si već došao da živiš u gradu, pa daj upoznaj neka osnovna pravila, kako se treba ponašati, oblačiti itd....
nije ovo tema ovdje, ali eto...
pa ako si već došao da živiš u gradu, pa daj upoznaj neka osnovna pravila, kako se treba ponašati, oblačiti itd....
nije ovo tema ovdje, ali eto...
- trambusek88
- Posts: 5145
- Joined: 03/10/2009 23:51
#21227 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Stiglo od švaba.
Kad se oni raspričaju čitav trolejbus ih čuje. Zapadna kultura.
Kad se oni raspričaju čitav trolejbus ih čuje. Zapadna kultura.
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
#21228 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Pa nije on dosao da preuzima tuđe nego da svoje nametne.nlt wrote:pa ja ne znam, odakle je to stiglo
pa ako si već došao da živiš u gradu, pa daj upoznaj neka osnovna pravila, kako se treba ponašati, oblačiti itd....
nije ovo tema ovdje, ali eto...
-
nlt
- Posts: 2610
- Joined: 18/05/2014 18:02
#21229 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
e ta ti je dobra......hahahahahahahStreptokok wrote:Pa nije on dosao da preuzima tuđe nego da svoje nametne.nlt wrote:pa ja ne znam, odakle je to stiglo
pa ako si već došao da živiš u gradu, pa daj upoznaj neka osnovna pravila, kako se treba ponašati, oblačiti itd....
nije ovo tema ovdje, ali eto...
što je najgore, to je istina
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#21230 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
zna li neko radi li komercijala, svejedno koja 
-
Wheatly
- Posts: 322
- Joined: 26/06/2014 20:51
#21231 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Radi preko Mojmila, barem GRASova.
-
nlt
- Posts: 2610
- Joined: 18/05/2014 18:02
#21232 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
joj kolapsa, tri tramvaja šlepaju jedan drugo treceg, iza njih dva slepaju se isto
znaci ukupno 5 komada kvrc
znaci ukupno 5 komada kvrc
- trambusek88
- Posts: 5145
- Joined: 03/10/2009 23:51
#21233 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Isto je nagrabusila trola koja se našla preko puta Doma zdravlja.
Oko 17:30 su proradile trole.
busevi za dbr. zaobilazili Alejom Bosne Srebrene i A transverzalom.
Oko 17:30 su proradile trole.
busevi za dbr. zaobilazili Alejom Bosne Srebrene i A transverzalom.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#21234 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
"...kome ba mi da se prilagođavamo...!"Streptokok wrote:Pa nije on dosao da preuzima tuđe nego da svoje nametne.nlt wrote:pa ja ne znam, odakle je to stiglo
pa ako si već došao da živiš u gradu, pa daj upoznaj neka osnovna pravila, kako se treba ponašati, oblačiti itd....
nije ovo tema ovdje, ali eto...
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#21235 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Moram prijaviti, na kruznom toku na Ilidzi jedna sina se ocigledno komplet odvojila od podloge auta kad prelaze sina se uredno pomjera 5cm gore dole mislim da to uopste nije sigurno za tramvaj ako malo auto moze da je tako pomjera 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#21236 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
pomjera se to tako na 20-tak mjesta u gradu...dobro je to sve 
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#21237 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Tako treba, Centrini autobusi im razvalili prelazeći 
- Logovan
- Posts: 102838
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#21238 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Normalno da nije sigurno. Šine nam "lete".lajkujMe wrote:Moram prijaviti, na kruznom toku na Ilidzi jedna sina se ocigledno komplet odvojila od podloge auta kad prelaze sina se uredno pomjera 5cm gore dole mislim da to uopste nije sigurno za tramvaj ako malo auto moze da je tako pomjera
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#21239 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
to je tako godinama
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#21240 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Polako ljudi, pa jel se prevrnuo tramvaj? Nije.
Kad se prevrne tramvaj, onda ce se pravit.
Cemu panika.
p.s. Sta bi sa ovim stanicama? Zar ne rekose sve spremno da se radi i sta sad? Kapak.
Kad se prevrne tramvaj, onda ce se pravit.
Cemu panika.
p.s. Sta bi sa ovim stanicama? Zar ne rekose sve spremno da se radi i sta sad? Kapak.
- Logovan
- Posts: 102838
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#21241 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Prije par dana pročitah da uskoro počinje gradnja.Thorgerson wrote: p.s. Sta bi sa ovim stanicama? Zar ne rekose sve spremno da se radi i sta sad? Kapak.
Izgleda oni svako malo spomenu da uskoro počinje, a nikad ništa.
- man_464
- Posts: 1554
- Joined: 11/09/2014 20:27
- Location: Sarajevo - Novi grad
- Contact:
#21242 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Umjesto da se 11 miliona preusmjeri u obnovu pruge koja ce se raspasti vrlo brzo. Kanton nije za shodno nasao da svom preduzeću obezbjedi sredstva za obnovu pruge kao i svojim građanima. Tih 11 miliona je moglo fino zaklopiti prvu etapu obnove od holideja do Cengic Vile.... Ali ne. Hajmo graditi novu prugu a staru ko šiša.
- insaneinthebrain
- Posts: 25541
- Joined: 12/08/2013 12:51
#21243 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
UIO prodala 6 tramvaja u Visoko. Jos malo pa se necemo imati cim voziti. Al valja uloziti milione u obnovu stanica

- Haris.ba
- Posts: 35300
- Joined: 08/09/2005 20:08
#21244 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Pa ako su u voznom stanju, iznajmljivati ce se Grasu.insaneinthebrain wrote:UIO prodala 6 tramvaja u Visoko. Jos malo pa se necemo imati cim voziti. Al valja uloziti milione u obnovu stanica![]()
Biznis na balijski nacin.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#21245 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Jbt, 6 tramvaja za 50.000 KM?
Zna li se koji su to?
Zna li se koji su to?
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#21246 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Pa zar ne vrijedi više u željezu tih 5 tramvaja?
- insaneinthebrain
- Posts: 25541
- Joined: 12/08/2013 12:51
#21247 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Nadam se da je 6 turcina, ako su satre onda smo ga nahrbaliP308 wrote:Jbt, 6 tramvaja za 50.000 KM?![]()
Zna li se koji su to?
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#21248 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
S obzirom na to ko ih je kupio, i kupljeni su da se isjeku i baj baj
6 tramvaja za 50.000
"Celik-promet" d.o.o. Visoko
Dolipolje bb
71300 Visoko
BosniaAndHerzegovina
Recycling And Treatment Of Miscellaneous Waste Products
6 tramvaja za 50.000
"Celik-promet" d.o.o. Visoko
Dolipolje bb
71300 Visoko
BosniaAndHerzegovina
Recycling And Treatment Of Miscellaneous Waste Products
- insaneinthebrain
- Posts: 25541
- Joined: 12/08/2013 12:51
#21249 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Jok eto kupili da ih voze po Visokom. Atrakcija umjesto piramida 
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#21250 Re: GRAS se raspada a Vlada ni mukajet
Kako je moguće dugovati 26 miliona prema UIO? Zar oni odmah ne potežu prinudne naplate, zatezne kamate i ostale džidže?
