Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#21226 Re: Manchester United FC

Post by perscitus »

Mene je Ole ovu zadnju tekmu pozitivno iznenadio. Bez obzira na provokacije Kloppa apropo nacina igranja, United je djelovao disciplinovano i borbeno sa jasnim planom kako osujetiti tim kojem se vecina napada svodi na visoko postavljenim bekovima gdje se krila ukrstaju i stvaraju visak. Za tim koji jos nije izgradio identitet, i realno nema kvalitet, ovo je i vise nego dovoljno protiv osvajaca LP. Sa tri igraca nazad izjednacili su broj Liverpulovog napadackog trojca. Bekovi su zatvarali bekove, dok su McTominey i Fred bili neposredno ispred stopera zaduzeni za eventualni brojcani visak koje Liverpool maestralno formira sa krilima i bekovima u sredini. U posjedu lopte Rashford i James su probijali zadnju liniju razvlaceci Dijka i Matipa poput zvake, tzv. spaghettification, receno u naucnom zargonu. Posebne zasluge, i po meni najbolji igrac utakmice, je Pereira u ulozi lazne devetke je skolski navlacio stopere te tako otvarao prostor Jamesu i Rashfordu. Mislim, ko zna, mozda im je i Liverpool pomogao sa svojom letargicnom, bezidejnom i usporenom igrom, pogotovo u prvom pluvremenu. Postoje neke male naznake da ce Ole ovaj sistem igrati i u buducnosti, sta mislite?
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#21227 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Gol u gostima
:bih: :bih: :bih: :tooo: :tooo: :tooo:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21228 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

United i penali... sudačka protekcija se nastavlja. Jeste čist penal ali ovakvu protekciju nije imala ni Ovrebova Barcelona
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#21229 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Gerro wrote:United i penali... sudačka protekcija se nastavlja. Jeste čist penal ali ovakvu protekciju nije imala ni Ovrebova Barcelona
Pa sto kukas?
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21230 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Teufik wrote:
Gerro wrote:United i penali... sudačka protekcija se nastavlja. Jeste čist penal ali ovakvu protekciju nije imala ni Ovrebova Barcelona
Pa sto kukas?
Ne kukam. Konstatujem. Prica se da se Liverpool gura, a United ima vise penala nego golova jbt
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#21231 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Gerro wrote:
Teufik wrote:
Gerro wrote:United i penali... sudačka protekcija se nastavlja. Jeste čist penal ali ovakvu protekciju nije imala ni Ovrebova Barcelona
Pa sto kukas?
Ne kukam. Konstatujem. Prica se da se Liverpool gura, a United ima vise penala nego golova jbt

I ti u svasta vjerujes.. Nebuloze.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21232 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

NE vjerujem ja u guranje, ali tako se priča. Liverpool je tim koji je najvise puta zakinut na ostrvu ali to je za neke druge teme :thumbup:

ajde poderite ove fašiste, jos jedno 3 penala insallah. :bih:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21233 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Teufik wrote:
Gerro wrote:United i penali... sudačka protekcija se nastavlja. Jeste čist penal ali ovakvu protekciju nije imala ni Ovrebova Barcelona
Pa sto kukas?
Ma mora lik trolati .... Tetka mu rekla da po pravilima pravopisa nije bio penal :lol:
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#21234 Re: Manchester United FC

Post by perscitus »

Ne stigoh gledati. Jel United opet igrao sa tri zadnja u liniji?
User avatar
Logovan
Posts: 102780
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#21235 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Partizan se pobijedio na jedvite jade. :-) :-)
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21236 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

perscitus wrote:Ne stigoh gledati. Jel United opet igrao sa tri zadnja u liniji?
Da. Megvajer je grijesio za dvojicu + Rojo
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#21237 Re: Manchester United FC

Post by perscitus »

Gerro wrote:
perscitus wrote:Ne stigoh gledati. Jel United opet igrao sa tri zadnja u liniji?
Da. Megvajer je grijesio za dvojicu + Rojo
A Phil Jones? :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21238 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

perscitus wrote:
Gerro wrote:
perscitus wrote:Ne stigoh gledati. Jel United opet igrao sa tri zadnja u liniji?
Da. Megvajer je grijesio za dvojicu + Rojo
A Phil Jones? :D
DM je on igrao
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21239 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote:
perscitus wrote:Ne stigoh gledati. Jel United opet igrao sa tri zadnja u liniji?
Da. Megvajer je grijesio za dvojicu + Rojo
Zar ne rece Mekvajer ? Aaa Kerrrooo :D
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#21240 Re: Manchester United FC

Post by llull »

Pogledala nas sreca, samo tako ... jedan siguran a mozda i dva penala nije sudio za groblje ...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21241 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

llull wrote:Pogledala nas sreca, samo tako ... jedan siguran a mozda i dva penala nije sudio za groblje ...
Ma ja ni gledao nisam.
Dok se Ed-a ne otjera, njima nema hajra :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21242 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:Partizan se pobijedio na jedvite jade. :-) :-)
It doesn't matter if you win by an inch or a mile, winning's winning.

:mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21243 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Tomahawk11 wrote:
Logovan wrote:Partizan se pobijedio na jedvite jade. :-) :-)
It doesn't matter if you win by an inch or a mile, winning's winning.

:mrgreen:
Kad je u pitanju fuckin Partizan, bitno je hahah
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#21244 Re: Manchester United FC

Post by todd_smith »

5 suteva.

1 na gol.

Iz penala.

Protiv ekipe koja je 5. mjesto u Srbiji.

Lewandowski zabio vise golova ove sezone nego citav United.

Ako to nije smijesna cinjenica evo vam jos jedne smijesnije.

Lewandovski je odigrao manje utakmica nego United ove sezone.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21245 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Ne bih bio toliko grub. Ja smatram da je United opravdao ocekivanja do sada. Uz malo srece ce uvjeren sam doci do tog 10 og mjesta na kraju sezone. :thumbup:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21246 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote:Ne bih bio toliko grub. Ja smatram da je United opravdao ocekivanja do sada. Uz malo srece ce uvjeren sam doci do tog 10 og mjesta na kraju sezone. :thumbup:
Sta tetka kaze, jel doci ili do ci ? :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#21247 Re: Manchester United FC

Post by todd_smith »

todd_smith wrote:5 suteva.

1 na gol.

Iz penala.

Protiv ekipe koja je 5. mjesto u Srbiji.

Lewandowski zabio vise golova ove sezone nego citav United.

Ako to nije smijesna cinjenica evo vam jos jedne smijesnije.

Lewandovski je odigrao manje utakmica nego United ove sezone.
+1 Lewa
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21248 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Sutra Pukki hAtrik :izet: :izet:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21249 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote:Sutra Pukki hAtrik :izet: :izet:
Gdje si Kerrro ?
Sta kaze tetka, hattrick? :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21250 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

skafiskafsnjak wrote:
Gerro wrote:Sutra Pukki hAtrik :izet: :izet:
Gdje si Kerrro ?
Sta kaze tetka, hattrick? :D
Ne bi ti skontao ionako. Bez uvrede :izet:
Post Reply