Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21201 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Charuga wrote:Ne vrijedi, da se vratimo temi ...
Slazem se, ne mozes ispraviti krivu Drinu, tako da cu prestati na vrijeme :thumbup:

nego sta mislite jel otkucao sat OGS do kad mu dajete vremena ?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21202 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Charuga wrote:Kralj te jebo, čovjek ubjeđuje pola foruma da je "će te" pravilno ... :lol:

Ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će. Osnovno obrazovanje.
Tetka mu uciteljica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E tetka...u Travniku se skolovala :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21203 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Logovan wrote:Ovo postaje sve zanimljivije. :D
Zanimljivije od tekme danasnje :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#21204 Re: Manchester United FC

Post by BHF_Manijak »

Gerro wrote:
Charuga wrote:Kralj te jebo, čovjek ubjeđuje pola foruma da je "će te" pravilno ... :lol:

Ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će. Osnovno obrazovanje.
Moderator si pa me strah ako ti kazem da nisi u pravu da ces me banovati ko sto si to do sad obicno radio, tako da ti necu dati razloga da me banujes, a nisi u pravu vjeruj mi. Meni je tetka uciteljica pa znam
Nemas mu sta govorit, ispao si s ovom doskocicom nepismen i to je to. Jos jednom gramatiku u ruke, pa mozda skontas. Dotad drzi se fudbala i trollanja.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21205 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#21206 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

skafiskafsnjak wrote:
Logovan wrote:Ovo postaje sve zanimljivije. :D
Zanimljivije od tekme danasnje :D
Ma nebo i zemlja. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53595
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#21207 Re: Manchester United FC

Post by Edin H. »

Hajde se vi prebacite na ovu temu, ovdje se pise o fudbalu, a ne pravopisu

https://forum.klix.ba/sta-je-pravilno-a ... 56218.html
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21208 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Vidis da navijacima uniteda nije do fudbala
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#21209 Re: Manchester United FC

Post by BHF_Manijak »

Gerro wrote:Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
:maca:
User avatar
Point.
Posts: 33483
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#21210 Re: Manchester United FC

Post by Point. »

Gerro wrote:Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
I ti i tetka ste nepismeni. Ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će se uči u drugom, trećem osnovne.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21211 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Point. wrote:
Gerro wrote:Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
I ti i tetka ste nepismeni. Ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će se uči u drugom, trećem osnovne.
Moju tetku koja ima tri diplome ce uciti neko poput tebe. :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59306
Joined: 15/12/2008 16:53

#21212 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

Gerro wrote:Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
Pise se "u pravu" :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21213 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Gerro wrote:Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
:mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21214 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Što se tiče utakmice, United odigrao shodno mogućnostima. Dobar rezultat.
Dobar je i za Liverpool kako su odigrali.
User avatar
Point.
Posts: 33483
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#21215 Re: Manchester United FC

Post by Point. »

Gerro wrote:
Point. wrote:
Gerro wrote:Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
I ti i tetka ste nepismeni. Ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će se uči u drugom, trećem osnovne.
Moju tetku koja ima tri diplome ce uciti neko poput tebe. :-)
Pa očigledno da hoću. U stvari hoćemo, 20 ljudi ti govori da nisi ni ti ni tetka ti u pravu ali jok. Glavom u zid. Diploma u današnjoj BiH ne znači puno nowdays, na žalost.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21216 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

"Igrači su mi se smučili. Ideš u rat, a oni se ljube i grle u tunelu. Ma, nemoj ni da gledaš protivnika, ideš u bitku protiv njega. Nogomet se nije promijenio, igrači su se promijenili. Ideš u rat s tim igračima, a grliš ih. Razgovaraj s njima nakon utakmice, zapravo nemoj uopšte ni poslije meča razgovarati s njima", poručio je Keane uoči utakmice kada su se na ekranu pojavili prizori iz tunela Old Trafforda.
:D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21217 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Point. wrote: Pa očigledno da hoću. U stvari hoćemo, 20 ljudi ti govori da nisi ni ti ni tetka ti u pravu ali jok. Glavom u zid. Diploma u današnjoj BiH ne znači puno nowdays, na žalost.
Ali lik tetku na forumu spominje :skoljka:

Tetka Travnik trans diploma :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21218 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Tomahawk11 wrote:
"Igrači su mi se smučili. Ideš u rat, a oni se ljube i grle u tunelu. Ma, nemoj ni da gledaš protivnika, ideš u bitku protiv njega. Nogomet se nije promijenio, igrači su se promijenili. Ideš u rat s tim igračima, a grliš ih. Razgovaraj s njima nakon utakmice, zapravo nemoj uopšte ni poslije meča razgovarati s njima", poručio je Keane uoči utakmice kada su se na ekranu pojavili prizori iz tunela Old Trafforda.
:D
Sta mislis, njega za trenera ? Pisali bi krv :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21219 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Vidim da se bio zaletio u menadžere, pa poslije skonto da se treba malo brusiti...
Ko zna, možda prirodni nasljednik Fergija. Sve u svoje vrijeme.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21220 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Tomahawk11 wrote:Vidim da se bio zaletio u menadžere, pa poslije skonto da se treba malo brusiti...
Ko zna, možda prirodni nasljednik Fergija. Sve u svoje vrijeme.
Pa znas...mozda ovima u svlacionici treba neko da ih kopackom gadja :D Eee da se to desi u danasnje vrijeme, igrac bi ga tuzio i otkaz bi trener dobio :D

Ne znam...ja bih ostavio Solskera do kraja sezone... previse je ovo promjena. Umjesto trenera, ja bih volio da odu Ed i Glejzeri...ali male su sanse za to.....
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#21221 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Neće se ništa sad promijeniti koga god da dovedu.
Bio Solskjer ili neko deseti, ovdje treba uraditi postepeni rebilding, ekipa je otišla u neku stvar.
Ostaviti neke od igrača koji bi mogli nositi ekipu, pogotovo ovi mlađi koji imaju šlifa i pustiti 4-5 godina.
Sad kako to izvesti na današnjem vaktu, pitanje je.
Liverpool je uspio.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#21222 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Uspio je...zasto? Zato sto se gledala igra i zdrava kupovina, a ne zarada i marketing. A ovano Ed i Glejzeri samo gledaju zaradu.

Ja bih prodao Pogbu cim prije...ekstra igrac, ali nece da igra. Ostavio bih vecinu, i dao vremena Solskeru. Ocigledno narednih 5-6 godina ne mozemo ocekivati nesto previse. Ja bih bio zadovoljan da razviju neku igru i da budu 4-5-6 mjesto....
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#21223 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
"Igrači su mi se smučili. Ideš u rat, a oni se ljube i grle u tunelu. Ma, nemoj ni da gledaš protivnika, ideš u bitku protiv njega. Nogomet se nije promijenio, igrači su se promijenili. Ideš u rat s tim igračima, a grliš ih. Razgovaraj s njima nakon utakmice, zapravo nemoj uopšte ni poslije meča razgovarati s njima", poručio je Keane uoči utakmice kada su se na ekranu pojavili prizori iz tunela Old Trafforda.
:D
Ovakav im treba. :D Keana za pomoćnik, a kasnije možda i za trenera. :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#21224 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Tomahawk11 wrote:
Gerro wrote:Kako mu se ofirno ulizujes a znas da sam ja upravu
:mrgreen:
A neznam moguce da si u pravu ovdje :thumbup:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#21225 Re: Manchester United FC

Post by Artest »

Tomahawk11 wrote:
"Igrači su mi se smučili. Ideš u rat, a oni se ljube i grle u tunelu. Ma, nemoj ni da gledaš protivnika, ideš u bitku protiv njega. Nogomet se nije promijenio, igrači su se promijenili. Ideš u rat s tim igračima, a grliš ih. Razgovaraj s njima nakon utakmice, zapravo nemoj uopšte ni poslije meča razgovarati s njima", poručio je Keane uoči utakmice kada su se na ekranu pojavili prizori iz tunela Old Trafforda.
:D
Image

8-)
Post Reply