Čini ti se, bio sam. Sve isto kao i u Konzumu, pa i raspored.ExNihilo wrote:Gledam slike Binga na Klixu. Tuga šta uradiše i koliko posljekaše prostor. Jebala ih ova odjeća između polica. Da ih jebala.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#21051 Re: Zeničani
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#21052 Re: Zeničani
Jos da vidis kako su "okrecili" onaj zid dje je vanjska reklama.ExNihilo wrote:Gledam slike Binga na Klixu. Tuga šta uradiše i koliko posljekaše prostor. Jebala ih ova odjeća između polica. Da ih jebala.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#21053 Re: Zeničani
Zna li ko šta je sa gradskom kafanom ? Zar nisu trebali otvarati ponude ?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#21054 Re: Zeničani
+1Casual's wrote:Zna li ko šta je sa gradskom kafanom ? Zar nisu trebali otvarati ponude ?
Ni za Inter nista konkretno.
P.S. Koliko je realno da Dzafic kupi zenicku livnicu, zna li se ista?
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#21055 Re: Zeničani
U Bingu extra izbor pive. Od Budweisera, Guinnessa, Corone i jos par kvalitetnijih, pa do Niksickog, Lava, Jelena i ostalih, do sve i jedne nase. Prijatno su me iznenadili i obradovali...
Bud je 1,50 KM 
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#21056 Re: Zeničani
Vidio sam inicijale. Nocas saznao da je momcic Dejan Sukurna iz Travnicke. Dejan Dejan na fcb...channel10 wrote:Imas inicijale na avaz.ba
majka V.Š. (57), koja je u automobilu bila suvozačica, i sin D.Š. (20), koji je bio za volanom. .
Pročitajte više na: http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/288 ... identiteti
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#21057 Re: Zeničani
sjecam se (ima pofino godina tome) kad se u KP Dom na oglas za 50 cuvara prijavilo preko 5 hiljada ljudi.jasko_ba wrote:Jel istina da je za Grad Zenica, onih 26 pozicija na konkursu, prijavljeno preko 3 000 ljudi?
cudi me da se za ove vjerovatno bolje poslove nije prijavilo bar duplo toliko.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21058 Re: Zeničani
Zaitsev wrote:Zna li ko imena poginulih kod Lukavca?
majka je veselinka,sin čini mi se dejan,komšije mi iz zgrade
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21059 Re: Zeničani
Zaitsev wrote:Vidio sam inicijale. Nocas saznao da je momcic Dejan Sukurna iz Travnicke. Dejan Dejan na fcb...channel10 wrote:Imas inicijale na avaz.ba
majka V.Š. (57), koja je u automobilu bila suvozačica, i sin D.Š. (20), koji je bio za volanom. .
Pročitajte više na: http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/288 ... identiteti
mislim da je on iz blatuše,u soliteru u kojem ja živim i nega sam stalno viđao
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#21060 Re: Zeničani
Ima Jelen?Zaitsev wrote:U Bingu extra izbor pive. Od Budweisera, Guinnessa, Corone i jos par kvalitetnijih, pa do Niksickog, Lava, Jelena i ostalih, do sve i jedne nase. Prijatno su me iznenadili i obradovali...Bud je 1,50 KM
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#21061 Re: Zeničani
Marka petn'es'Jimmy McNulty wrote:Ima Jelen?Zaitsev wrote:U Bingu extra izbor pive. Od Budweisera, Guinnessa, Corone i jos par kvalitetnijih, pa do Niksickog, Lava, Jelena i ostalih, do sve i jedne nase. Prijatno su me iznenadili i obradovali...Bud je 1,50 KM
![]()
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#21062 Re: Zeničani
E za muštuluka si, majkemiZaitsev wrote: Marka petn'es'
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#21063 Re: Zeničani
Joj ovih pivopija iz ZeEsa...
Dobar Bingo. Raspored isti...99%
Kad uđeš imaš osječaj da su se samo boje promjenile...
Dobar Bingo. Raspored isti...99%
Kad uđeš imaš osječaj da su se samo boje promjenile...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#21064 Re: Zeničani
Jesu li fakat preuzeli radnike Konzuma? Na ovim slikama nema nesto puno njih, ali ne vidim nijednu radnicu KonzumaKralj Tvrtko I. wrote:Joj ovih pivopija iz ZeEsa...![]()
Dobar Bingo. Raspored isti...99%
Kad uđeš imaš osječaj da su se samo boje promjenile...
Oni ce biti najrelevantniji da kazu kolika je promjena...
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#21065 Re: Zeničani
Ja sam na slikama vidio barem jednu radnicu Konzuma.
Po pricama drugih radnika Konzuma mislim da jesu jer su govorili da im je problematican godisnji odmor kojeg brdo ljudi nije iskoristilo a sada propada.
Po pricama drugih radnika Konzuma mislim da jesu jer su govorili da im je problematican godisnji odmor kojeg brdo ljudi nije iskoristilo a sada propada.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21066 Re: Zeničani
juce sam u prolazu vidio nekoliko radnica koje su radile i u konzumu
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#21068 Re: Zeničani
Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.
Glavna Gradska Magistrala
1yr later ..

Glavna Gradska Magistrala
1yr later ..

- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#21069 Re: Zeničani
Bujrum na bazen danas i ponesi namJimmy McNulty wrote:E za muštuluka si, majkemiZaitsev wrote: Marka petn'es'
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21070 Re: Zeničani
Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.
soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#21071 Re: Zeničani
Vjerovatno se otvara samo onaj ulaz ispod Arene (spolja), a unutrasnji su mozda zatvoreni (ako imaju one resetke da se spuste).kakavdanakneiskustvu wrote:Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.
soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#21072 Re: Zeničani
Iz nekog razloga radnici im dolaze u 07:00. Da li je to ovo dva dana, ne znam.kakavdanakneiskustvu wrote:Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.
soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21073 Re: Zeničani
phillie wrote:Vjerovatno se otvara samo onaj ulaz ispod Arene (spolja), a unutrasnji su mozda zatvoreni (ako imaju one resetke da se spuste).kakavdanakneiskustvu wrote:Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.
soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
možda
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#21074 Re: Zeničani
Pa nema logike da radnik dodje u vrijeme kada se otvara i t.c.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21075 Re: Zeničani
MOSALJOZE wrote:Pa nema logike da radnik dodje u vrijeme kada se otvara i t.c.
da,trebao bi doci ranije

