Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21051 Re: Zeničani

Post by Casual's »

ExNihilo wrote:Gledam slike Binga na Klixu. Tuga šta uradiše i koliko posljekaše prostor. Jebala ih ova odjeća između polica. Da ih jebala.
Čini ti se, bio sam. Sve isto kao i u Konzumu, pa i raspored.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21052 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:Gledam slike Binga na Klixu. Tuga šta uradiše i koliko posljekaše prostor. Jebala ih ova odjeća između polica. Da ih jebala.
Jos da vidis kako su "okrecili" onaj zid dje je vanjska reklama.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21053 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zna li ko šta je sa gradskom kafanom ? Zar nisu trebali otvarati ponude ?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21054 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote:Zna li ko šta je sa gradskom kafanom ? Zar nisu trebali otvarati ponude ?
+1

Ni za Inter nista konkretno.

P.S. Koliko je realno da Dzafic kupi zenicku livnicu, zna li se ista?
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#21055 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

U Bingu extra izbor pive. Od Budweisera, Guinnessa, Corone i jos par kvalitetnijih, pa do Niksickog, Lava, Jelena i ostalih, do sve i jedne nase. Prijatno su me iznenadili i obradovali... :D Bud je 1,50 KM :D
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#21056 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

channel10 wrote:Imas inicijale na avaz.ba

majka V.Š. (57), koja je u automobilu bila suvozačica, i sin D.Š. (20), koji je bio za volanom. .
Pročitajte više na: http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/288 ... identiteti
Vidio sam inicijale. Nocas saznao da je momcic Dejan Sukurna iz Travnicke. Dejan Dejan na fcb...
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#21057 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

jasko_ba wrote:Jel istina da je za Grad Zenica, onih 26 pozicija na konkursu, prijavljeno preko 3 000 ljudi? :-)
sjecam se (ima pofino godina tome) kad se u KP Dom na oglas za 50 cuvara prijavilo preko 5 hiljada ljudi.

cudi me da se za ove vjerovatno bolje poslove nije prijavilo bar duplo toliko.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#21058 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Zaitsev wrote:Zna li ko imena poginulih kod Lukavca?

majka je veselinka,sin čini mi se dejan,komšije mi iz zgrade
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#21059 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Zaitsev wrote:
channel10 wrote:Imas inicijale na avaz.ba

majka V.Š. (57), koja je u automobilu bila suvozačica, i sin D.Š. (20), koji je bio za volanom. .
Pročitajte više na: http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/288 ... identiteti
Vidio sam inicijale. Nocas saznao da je momcic Dejan Sukurna iz Travnicke. Dejan Dejan na fcb...

mislim da je on iz blatuše,u soliteru u kojem ja živim i nega sam stalno viđao
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21060 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Zaitsev wrote:U Bingu extra izbor pive. Od Budweisera, Guinnessa, Corone i jos par kvalitetnijih, pa do Niksickog, Lava, Jelena i ostalih, do sve i jedne nase. Prijatno su me iznenadili i obradovali... :D Bud je 1,50 KM :D
Ima Jelen? :shock:

:sretan:
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#21061 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Jimmy McNulty wrote:
Zaitsev wrote:U Bingu extra izbor pive. Od Budweisera, Guinnessa, Corone i jos par kvalitetnijih, pa do Niksickog, Lava, Jelena i ostalih, do sve i jedne nase. Prijatno su me iznenadili i obradovali... :D Bud je 1,50 KM :D
Ima Jelen? :shock:

:sretan:
Marka petn'es' :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21062 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Zaitsev wrote: Marka petn'es' :D
E za muštuluka si, majkemi :zekzek:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#21063 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Joj ovih pivopija iz ZeEsa... :mrgreen:

Dobar Bingo. Raspored isti...99%
Kad uđeš imaš osječaj da su se samo boje promjenile...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21064 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kralj Tvrtko I. wrote:Joj ovih pivopija iz ZeEsa... :mrgreen:

Dobar Bingo. Raspored isti...99%
Kad uđeš imaš osječaj da su se samo boje promjenile...
Jesu li fakat preuzeli radnike Konzuma? Na ovim slikama nema nesto puno njih, ali ne vidim nijednu radnicu Konzuma :-?

Oni ce biti najrelevantniji da kazu kolika je promjena...
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#21065 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Ja sam na slikama vidio barem jednu radnicu Konzuma.
Po pricama drugih radnika Konzuma mislim da jesu jer su govorili da im je problematican godisnji odmor kojeg brdo ljudi nije iskoristilo a sada propada.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#21066 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

juce sam u prolazu vidio nekoliko radnica koje su radile i u konzumu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#21067 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Image
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21068 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.

Glavna Gradska Magistrala

1yr later ..

Image
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#21069 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Jimmy McNulty wrote:
Zaitsev wrote: Marka petn'es' :D
E za muštuluka si, majkemi :zekzek:
Bujrum na bazen danas i ponesi nam :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#21070 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.

soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#21071 Re: Zeničani

Post by phillie »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.

soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
Vjerovatno se otvara samo onaj ulaz ispod Arene (spolja), a unutrasnji su mozda zatvoreni (ako imaju one resetke da se spuste).
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21072 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.

soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
Iz nekog razloga radnici im dolaze u 07:00. Da li je to ovo dva dana, ne znam.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#21073 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

phillie wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Casual's wrote:Ima radnica iz Konzuma pofino, ali ima i novih. Uglavnom, više radnika..ali već prve dane rade od 07:00 do 21:00.

soping centar koliko znam se otvara u 8 sati,i radi do 22,kako onda bingo moze raditi od 7?
Vjerovatno se otvara samo onaj ulaz ispod Arene (spolja), a unutrasnji su mozda zatvoreni (ako imaju one resetke da se spuste).

možda
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#21074 Re: Zeničani

Post by MOSALJOZE »

Pa nema logike da radnik dodje u vrijeme kada se otvara i t.c.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#21075 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

MOSALJOZE wrote:Pa nema logike da radnik dodje u vrijeme kada se otvara i t.c.

da,trebao bi doci ranije
Post Reply