Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21026 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Grob te jebo ja nervoznih konstrukcija :-)

Sta je sa Interom? Niko nista?

Nece se niko ziv javit, dok ne bude slobodna pogodba i kupit ce ga neko za kikiriki, siguran sam.

Kamen, Kasuals, znate li ista ?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21027 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:Grob te jebo ja nervoznih konstrukcija :-)

Sta je sa Interom? Niko nista?

Nece se niko ziv javit, dok ne bude slobodna pogodba i kupit ce ga neko za kikiriki, siguran sam.

Kamen, Kasuals, znate li ista ?
@kamen

...mu dobro pomaže i predsjedavajuća koja se ponaša kao njegova sekretarica, da ne kažem šta gore....Šta li je precednik gore htio da kaže ? :D

Za inter sam čuo kako se nekome štima da se najniža obori ( od prije kao Džananoviću, ali ne vjerujem nešto ).
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21028 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Grob te jebo ja nervoznih konstrukcija :-)

Sta je sa Interom? Niko nista?

Nece se niko ziv javit, dok ne bude slobodna pogodba i kupit ce ga neko za kikiriki, siguran sam.

Kamen, Kasuals, znate li ista ?
@kamen

...mu dobro pomaže i predsjedavajuća koja se ponaša kao njegova sekretarica, da ne kažem šta gore....Šta li je precednik gore htio da kaže ? :D

Za inter sam čuo kako se nekome štima da se najniža obori ( od prije kao Džananoviću, ali ne vjerujem nešto ).
hoce da kaze da ce Mersija uskoro biti ljuta :mrgreen:
slavemaster
Posts: 374
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#21029 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

Ja_Ja wrote:Pravi zenicani su u toku!
u redu je
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21030 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

http://www.zenicablog.com/crne-vijesti- ... -u-zenici/

fenjer

hotel internacionalac jos uvijek u proceduri...
mrki najizgledniji kupac
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21031 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:http://www.zenicablog.com/crne-vijesti- ... -u-zenici/

fenjer

hotel internacionalac jos uvijek u proceduri...
mrki najizgledniji kupac
Šabani se prvi snašao :D

Internacionalac ide mrkiju nakon sto sve ponude propadnu i krene se na slobodnu pogodbu?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21032 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

dobit ce ga mrki dzaba :oops:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21033 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ni ne sumnjam. Sta planira sa njim?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21034 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

napraviti dzamiju...s 4 munare
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#21035 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

Not My Idea wrote: :lol: :mrgreen:
:izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21036 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:napraviti dzamiju...s 4 munare
A na svakoj munari 2 serefeta :oops:
slavemaster
Posts: 374
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#21039 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

super je ovo,,, samo ako skrivena namjera nije punjenej budzeta :)
ali zasto je cilj usporavanje saobracaja...cilj treba bit sigurnost, a jedno ne vuce nuzno drugo
ima dijelova i pravaca sa dobrom cestom gdje se moze cak i povecati ogranicenje, zasto ne 90 ili 100 na nekim mjestima..pa kilometar kilometar...

u svakom slucaju prisustvo patrola (a ne radara svaki kilometar) podzdravljam
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#21040 Re: Zeničani

Post by jefferson »

kamen spoticanja wrote:http://www.zenicablog.com/crne-vijesti- ... -u-zenici/

fenjer

hotel internacionalac jos uvijek u proceduri...
mrki najizgledniji kupac
Normalno da je fenjer. Mi smo dosegli vrhunac kada su u pitanju ozbiljne investicije (pod mi, mislim BiH).
Nece niko u Zenicu uloziti kada je politicka situacija u BiH katastrofalna i niko ozbiljan nece ulagati u banana drzavu. Pored toga, obrazovanje nam konstantno nazaduje. Za 10 godina i Mittal ce za nas biti previse sofisticirana investicija.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#21041 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost ;)
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#21042 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Jel istina da je za Grad Zenica, onih 26 pozicija na konkursu, prijavljeno preko 3 000 ljudi? :-)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21043 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost ;)
al obavezno maline...nista drugo
sve dok im cijena ne bude 30kpf po kili
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21044 Re: Zeničani

Post by Casual's »

KF ugasio OK, KK Čelik, a pokušao ugasiti NK Čelik - sportski grad. :D

Inače, fine se stvari događaju gdje je sada Zeda (ICC), pogotovo za osobe iz IT svijeta http://zeforge.org/
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#21045 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

8-) S
kamen spoticanja wrote:
clio_dci120 wrote:Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost ;)
al obavezno maline...nista drugo
sve dok im cijena ne bude 30kpf po kili
Pa da, sta ces, ne mogu svih 140 rijesiti kao i njihovog direktora :mrgreen:

Neko pred kapiju, neko u novu kancelariju :mrgreen:

P.S. Ovo za maline je bilo cinicnog karaktera :)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21046 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:8-) S
kamen spoticanja wrote:
clio_dci120 wrote:Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost ;)
al obavezno maline...nista drugo
sve dok im cijena ne bude 30kpf po kili
Pa da, sta ces, ne mogu svih 140 rijesiti kao i njihovog direktora :mrgreen:

Neko pred kapiju, neko u novu kancelariju :mrgreen:

P.S. Ovo za maline je bilo cinicnog karaktera :)
ma jasno...ja se samo zakacio
nego dje to shabani? nisam upratio
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#21047 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Zna li ko imena poginulih kod Lukavca?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#21048 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Imas inicijale na avaz.ba

majka V.Š. (57), koja je u automobilu bila suvozačica, i sin D.Š. (20), koji je bio za volanom. .
Pročitajte više na: http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/288 ... identiteti
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21049 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kako prođe otvaranje Binga?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21050 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Gledam slike Binga na Klixu. Tuga šta uradiše i koliko posljekaše prostor. Jebala ih ova odjeća između polica. Da ih jebala.
Post Reply