Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 31/07/2017 22:08
Grob te jebo ja nervoznih konstrukcija
Sta je sa Interom? Niko nista?
Nece se niko ziv javit, dok ne bude slobodna pogodba i kupit ce ga neko za kikiriki, siguran sam.
Kamen, Kasuals, znate li ista ?
Casual's
Posts: 6723 Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
Post
by Casual's » 31/07/2017 22:21
_BataZiv_0809 wrote: Grob te jebo ja nervoznih konstrukcija
Sta je sa Interom? Niko nista?
Nece se niko ziv javit, dok ne bude slobodna pogodba i kupit ce ga neko za kikiriki, siguran sam.
Kamen, Kasuals, znate li ista ?
@kamen
...mu dobro pomaže i predsjedavajuća koja se ponaša kao njegova sekretarica, da ne kažem šta gore....Šta li je precednik gore htio da kaže ?
Za inter sam čuo kako se nekome štima da se najniža obori ( od prije kao Džananoviću, ali ne vjerujem nešto ).
kamen spoticanja
Posts: 13126 Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom
Post
by kamen spoticanja » 31/07/2017 22:36
Casual's wrote: _BataZiv_0809 wrote: Grob te jebo ja nervoznih konstrukcija
Sta je sa Interom? Niko nista?
Nece se niko ziv javit, dok ne bude slobodna pogodba i kupit ce ga neko za kikiriki, siguran sam.
Kamen, Kasuals, znate li ista ?
@kamen
...mu dobro pomaže i predsjedavajuća koja se ponaša kao njegova sekretarica, da ne kažem šta gore....Šta li je precednik gore htio da kaže ?
Za inter sam čuo kako se nekome štima da se najniža obori ( od prije kao Džananoviću, ali ne vjerujem nešto ).
hoce da kaze da ce Mersija uskoro biti ljuta
slavemaster
Posts: 374 Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat
Post
by slavemaster » 01/08/2017 08:54
Ja_Ja wrote: Pravi zenicani su u toku!
u redu je
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 01/08/2017 18:32
Šabani se prvi snašao
Internacionalac ide mrkiju nakon sto sve ponude propadnu i krene se na slobodnu pogodbu?
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 01/08/2017 18:39
Ni ne sumnjam. Sta planira sa njim?
HardcoreMX
Posts: 4087 Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität
Post
by HardcoreMX » 01/08/2017 18:48
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 01/08/2017 19:41
kamen spoticanja wrote: napraviti dzamiju...s 4 munare
A na svakoj munari 2 serefeta
slavemaster
Posts: 374 Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat
Post
by slavemaster » 03/08/2017 09:52
super je ovo,,, samo ako skrivena namjera nije punjenej budzeta
ali zasto je cilj usporavanje saobracaja...cilj treba bit sigurnost, a jedno ne vuce nuzno drugo
ima dijelova i pravaca sa dobrom cestom gdje se moze cak i povecati ogranicenje, zasto ne 90 ili 100 na nekim mjestima..pa kilometar kilometar...
u svakom slucaju prisustvo patrola (a ne radara svaki kilometar) podzdravljam
jefferson
Posts: 14969 Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A
Post
by jefferson » 03/08/2017 23:58
Normalno da je fenjer. Mi smo dosegli vrhunac kada su u pitanju ozbiljne investicije (pod mi, mislim BiH).
Nece niko u Zenicu uloziti kada je politicka situacija u BiH katastrofalna i niko ozbiljan nece ulagati u banana drzavu. Pored toga, obrazovanje nam konstantno nazaduje. Za 10 godina i Mittal ce za nas biti previse sofisticirana investicija.
clio_dci120
Posts: 3147 Joined: 17/07/2012 09:25
Post
by clio_dci120 » 04/08/2017 09:04
Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost
jasko_ba
Posts: 8476 Joined: 13/11/2006 17:47
Post
by jasko_ba » 04/08/2017 10:58
Jel istina da je za Grad Zenica, onih 26 pozicija na konkursu, prijavljeno preko 3 000 ljudi?
kamen spoticanja
Posts: 13126 Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom
Post
by kamen spoticanja » 04/08/2017 12:22
clio_dci120 wrote: Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost
al obavezno maline...nista drugo
sve dok im cijena ne bude 30kpf po kili
Casual's
Posts: 6723 Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
Post
by Casual's » 04/08/2017 12:46
KF ugasio OK, KK Čelik, a pokušao ugasiti NK Čelik - sportski grad.
Inače, fine se stvari događaju gdje je sada Zeda (ICC), pogotovo za osobe iz IT svijeta
http://zeforge.org/
clio_dci120
Posts: 3147 Joined: 17/07/2012 09:25
Post
by clio_dci120 » 04/08/2017 16:54
S
kamen spoticanja wrote: clio_dci120 wrote: Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost
al obavezno maline...nista drugo
sve dok im cijena ne bude 30kpf po kili
Pa da, sta ces, ne mogu svih 140 rijesiti kao i njihovog direktora
Neko pred kapiju, neko u novu kancelariju
P.S. Ovo za maline je bilo cinicnog karaktera
kamen spoticanja
Posts: 13126 Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom
Post
by kamen spoticanja » 04/08/2017 17:19
clio_dci120 wrote: S
kamen spoticanja wrote: clio_dci120 wrote: Ma nije ovo problem nikakav, iduce sezone zasadit ce maline i rijesena stvar! U malinama je buducnost
al obavezno maline...nista drugo
sve dok im cijena ne bude 30kpf po kili
Pa da, sta ces, ne mogu svih 140 rijesiti kao i njihovog direktora
Neko pred kapiju, neko u novu kancelariju
P.S. Ovo za maline je bilo cinicnog karaktera
ma jasno...ja se samo zakacio
nego dje to shabani? nisam upratio
Zaitsev
Posts: 1998 Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:
Post
by Zaitsev » 04/08/2017 18:03
Zna li ko imena poginulih kod Lukavca?
ExNihilo
Posts: 17072 Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest
Post
by ExNihilo » 04/08/2017 18:50
Gledam slike Binga na Klixu. Tuga šta uradiše i koliko posljekaše prostor. Jebala ih ova odjeća između polica. Da ih jebala.