Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#21001 Re: Zeničani
Njega, men' se cini, handri basket na Mokušnicama...
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#21002 Re: Zeničani
Zenicanin - covjek koji konta.Norm wrote:...definisi Zenicanin...Ajatolah_ wrote:Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#21003 Re: Zeničani
Je l' možda kraj nečijeg stana/kuće prošao neki BMW koji razbija prozore (nešto vjerovatno ugradio u auspuh) ? Po komšiluka mi izleti ispred kuće da vide koji se klinac dešava.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#21004 Re: Zeničani
Koji konta sta?phillie wrote:Zenicanin - covjek koji konta.Norm wrote:...definisi Zenicanin...Ajatolah_ wrote:Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još?
Da fontana nije izum 21 vijeka i da je smjesno slikati se pored nje i 'mecat' na facebOOk?
Da nas Ganci truje svim teskim polutantima uslovljavajuci grijanjem u 21 vijeku a 'oni koji kontaju' sutU?
Da covjek koji konta nije u stanju pojmiti da 12 miliJona nestalih para u Celiku nije lopovluk nego treba obezbjediti jos toliko da se namire i ovi sto nisu pod izgovorom tradicije?
Da covjek koji konta umire od smjeha sto mu je u grOOdu najveci kulturni domet reklama 'bode bikova' a treb'o bi da place?
Da covjek koji konta da placa najskuplje takse za vadjenje i ovjeru osnovnih dokumenata?
Da covjek koji konta nema izletiste niti kupaliste dostojno covjeka koji konta?
...ako je tako onda ja koji poticem od generacije i generacije predaka koji su rodjeni ovdje, a neki bi rekli i da prezime moje majke rahmetli je staroZenicko begovsko prezime, skolovali se ovdje, koji je van svoga grada izbivao samo jednu godinu rata (ARBiH) i cetiri godine studija, koji radi u ovome grOOdu, placa doprinose, kupi smece za sobom, ne pljuje po ulici, uci djecu da to isto ne rade, prelazi ulicu na pjesackom, ne otima komsiji zemlju ni parking prostor, propusta pjesake na pjesackom...onda fakat nisam Zenicanin... i ne kontam...
P.S.
..i preseravam...
-
sagitariusZE
- Posts: 140
- Joined: 28/06/2013 23:22
#21005 Re: Zeničani
Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivacJimmy McNulty wrote:A qrac pajdo moj, šta mi čovjek počinikamen spoticanja wrote:S dobrom anestezijom neJimmy McNulty wrote: Boli li vađenje živca?![]()
Možda si i ti bio pa me nekako prepozno pa me danas momački zavalio za sva ona pisanja i prepucavanja o SDA
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21006 Re: Zeničani
moguce...ako zub nije bio vitalan...ako jeste ne postoji razlika izmedju guranja one igle u zub ili u oko...ustvari zbog anatomije vise boli zubsagitariusZE wrote: Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivac
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#21007 Re: Zeničani
@kralj tvrtko..ja sam u Cevljanovicima, preporuke ako te sta handri u ciganskom ambijentu grada..
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#21008 Re: Zeničani
Jes jebeno jaro kad ti u SiViju stoji das iZen'ce jebo majku sve se otimaju da te zaposle angazuju i budu raja s tobom.....
Jevo grad kome je Obrenovac i Babino ravnatelj
Jevo grad kome je Obrenovac i Babino ravnatelj
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#21009 Re: Zeničani
Ovo ti je najbolji filterphillie wrote:Zenicanin - covjek koji konta.Norm wrote:...definisi Zenicanin...Ajatolah_ wrote:Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još?
- Paulaner
- Posts: 271
- Joined: 04/01/2014 21:23
#21010 Re: Zeničani
kamen spoticanja jel mi mozes preporuciti neku ordinaciju gdje imaju RTG aparat i gdje radi stomatolog hirurg? Trebam raditi 2 mosta medjutim prije toga izvaditi komad zuba a mislim da je to podrucje hirurga.. Moze i na PM ako ti je frka ovdje pisati.kamen spoticanja wrote:moguce...ako zub nije bio vitalan...ako jeste ne postoji razlika izmedju guranja one igle u zub ili u oko...ustvari zbog anatomije vise boli zubsagitariusZE wrote: Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivac
-
sagitariusZE
- Posts: 140
- Joined: 28/06/2013 23:22
#21011 Re: Zeničani
Cekaj sta podrazumijeva vitalan, kako je on meni objasnio lijek umrtvi taj zivac zato ne boli, sad da ne bude meni iznenadjenje pa me ovaj treci zub bude bolio kao sto si ti opisaokamen spoticanja wrote:moguce...ako zub nije bio vitalan...ako jeste ne postoji razlika izmedju guranja one igle u zub ili u oko...ustvari zbog anatomije vise boli zubsagitariusZE wrote: Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivac
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#21012 Re: Zeničani
Ma izašo sam tri kile lakši iz ordinacije, otišo kući, sklupčo se i lež'o idućih 16 sati nepomično 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21013 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Ma izašo sam tri kile lakši iz ordinacije, otišo kući, sklupčo se i lež'o idućih 16 sati nepomično
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21014 Re: Zeničani
kakvu je to Vrace pizdariju napravio?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#21015 Re: Zeničani
Reci ti nama. 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21016 Re: Zeničani
ma po fb sheruju da je namaris'o onog izu babica bisstours...al neam vise detaljaExNihilo wrote:Reci ti nama.
-
slavemaster
- Posts: 374
- Joined: 15/03/2008 17:50
- Location: 10.sprat
#21017 Re: Zeničani
pa jel moguce da nismo u toku 
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#21018 Re: Zeničani
Pravi zenicani su u toku!
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#21019 Re: Zeničani
dolazio je vrace u petak u policiju,bio kod šefa,moguce bas zbog ovog sto neko gore spomenu
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#21020 Re: Zeničani
kakavdanakneiskustvu wrote:HardcoreMX wrote:sta je u redu?kakavdanakneiskustvu wrote: u redu je
skontaces ako si zeničanin
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#21021 Re: Zeničani
Čuj Vrače namarisao Izu, pa išao kod Izinog zeta komesara Šuta na razgovor.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#21022 Re: Zeničani
ExNihilo wrote:Reci ti nama.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#21023 Re: Zeničani
https://www.facebook.com/stranackibilte ... nref=story
Fudin spin profil, zanemarite. Predsjednik na moru.
Fudin spin profil, zanemarite. Predsjednik na moru.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#21024 Re: Zeničani
Ne radi ti link.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#21025 Re: Zeničani
jel ovo s mora intervjuCasual's wrote:https://www.facebook.com/stranackibilte ... nref=story
Fudin spin profil, zanemarite. Predsjednik na moru.
http://www.zenicablog.com/eldin-vrace-k ... e-od-njih/
