Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#21001 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Njega, men' se cini, handri basket na Mokušnicama...
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#21002 Re: Zeničani

Post by phillie »

Norm wrote:
Ajatolah_ wrote:Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još? :roll:
...definisi Zenicanin...
Zenicanin - covjek koji konta.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21003 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Je l' možda kraj nečijeg stana/kuće prošao neki BMW koji razbija prozore (nešto vjerovatno ugradio u auspuh) ? Po komšiluka mi izleti ispred kuće da vide koji se klinac dešava.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21004 Re: Zeničani

Post by Norm »

phillie wrote:
Norm wrote:
Ajatolah_ wrote:Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još? :roll:
...definisi Zenicanin...
Zenicanin - covjek koji konta.
Koji konta sta?
Da fontana nije izum 21 vijeka i da je smjesno slikati se pored nje i 'mecat' na facebOOk?
Da nas Ganci truje svim teskim polutantima uslovljavajuci grijanjem u 21 vijeku a 'oni koji kontaju' sutU?
Da covjek koji konta nije u stanju pojmiti da 12 miliJona nestalih para u Celiku nije lopovluk nego treba obezbjediti jos toliko da se namire i ovi sto nisu pod izgovorom tradicije?
Da covjek koji konta umire od smjeha sto mu je u grOOdu najveci kulturni domet reklama 'bode bikova' a treb'o bi da place?
Da covjek koji konta da placa najskuplje takse za vadjenje i ovjeru osnovnih dokumenata?
Da covjek koji konta nema izletiste niti kupaliste dostojno covjeka koji konta?

...ako je tako onda ja koji poticem od generacije i generacije predaka koji su rodjeni ovdje, a neki bi rekli i da prezime moje majke rahmetli je staroZenicko begovsko prezime, skolovali se ovdje, koji je van svoga grada izbivao samo jednu godinu rata (ARBiH) i cetiri godine studija, koji radi u ovome grOOdu, placa doprinose, kupi smece za sobom, ne pljuje po ulici, uci djecu da to isto ne rade, prelazi ulicu na pjesackom, ne otima komsiji zemlju ni parking prostor, propusta pjesake na pjesackom...onda fakat nisam Zenicanin... i ne kontam...:sad: :sad: :sad:

P.S.
..i preseravam...
sagitariusZE
Posts: 140
Joined: 28/06/2013 23:22

#21005 Re: Zeničani

Post by sagitariusZE »

Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote:
Jimmy McNulty wrote: Boli li vađenje živca? :-)
S dobrom anestezijom ne
A qrac pajdo moj, šta mi čovjek počini :mrgreen:

Možda si i ti bio pa me nekako prepozno pa me danas momački zavalio za sva ona pisanja i prepucavanja o SDA :lol:
Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivac :-D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21006 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

sagitariusZE wrote: Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivac :-D
moguce...ako zub nije bio vitalan...ako jeste ne postoji razlika izmedju guranja one igle u zub ili u oko...ustvari zbog anatomije vise boli zub
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#21007 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

@kralj tvrtko..ja sam u Cevljanovicima, preporuke ako te sta handri u ciganskom ambijentu grada..
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#21008 Re: Zeničani

Post by commendatore »

Jes jebeno jaro kad ti u SiViju stoji das iZen'ce jebo majku sve se otimaju da te zaposle angazuju i budu raja s tobom..... :lol: :mrgreen:

Jevo grad kome je Obrenovac i Babino ravnatelj
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#21009 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

phillie wrote:
Norm wrote:
Ajatolah_ wrote:Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još? :roll:
...definisi Zenicanin...
Zenicanin - covjek koji konta.
Ovo ti je najbolji filter :lol: :lol:
User avatar
Paulaner
Posts: 271
Joined: 04/01/2014 21:23

#21010 Re: Zeničani

Post by Paulaner »

kamen spoticanja wrote:
sagitariusZE wrote: Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivac :-D
moguce...ako zub nije bio vitalan...ako jeste ne postoji razlika izmedju guranja one igle u zub ili u oko...ustvari zbog anatomije vise boli zub
kamen spoticanja jel mi mozes preporuciti neku ordinaciju gdje imaju RTG aparat i gdje radi stomatolog hirurg? Trebam raditi 2 mosta medjutim prije toga izvaditi komad zuba a mislim da je to podrucje hirurga.. Moze i na PM ako ti je frka ovdje pisati.
sagitariusZE
Posts: 140
Joined: 28/06/2013 23:22

#21011 Re: Zeničani

Post by sagitariusZE »

kamen spoticanja wrote:
sagitariusZE wrote: Ja vadio dva zivca i ev trebam i treci, stavi lijek koji nosim sedmicu dana i kad vadi ne boli nesto pretjerano..nikad sa anestezijom nisam vadio zivac :-D
moguce...ako zub nije bio vitalan...ako jeste ne postoji razlika izmedju guranja one igle u zub ili u oko...ustvari zbog anatomije vise boli zub
Cekaj sta podrazumijeva vitalan, kako je on meni objasnio lijek umrtvi taj zivac zato ne boli, sad da ne bude meni iznenadjenje pa me ovaj treci zub bude bolio kao sto si ti opisao :lol: :lol:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#21012 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ma izašo sam tri kile lakši iz ordinacije, otišo kući, sklupčo se i lež'o idućih 16 sati nepomično :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21013 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:Ma izašo sam tri kile lakši iz ordinacije, otišo kući, sklupčo se i lež'o idućih 16 sati nepomično :lol:
:lol: :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21014 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kakvu je to Vrace pizdariju napravio?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21015 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Reci ti nama. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21016 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:Reci ti nama. :D
ma po fb sheruju da je namaris'o onog izu babica bisstours...al neam vise detalja :mrgreen:
slavemaster
Posts: 374
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#21017 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

pa jel moguce da nismo u toku :D
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#21018 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Pravi zenicani su u toku!
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#21019 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

dolazio je vrace u petak u policiju,bio kod šefa,moguce bas zbog ovog sto neko gore spomenu
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#21020 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: u redu je
sta je u redu?

skontaces ako si zeničanin
:lol: :mrgreen:
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#21021 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Čuj Vrače namarisao Izu, pa išao kod Izinog zeta komesara Šuta na razgovor.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83467
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21022 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:Reci ti nama. :D
:lol: :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#21023 Re: Zeničani

Post by Casual's »

https://www.facebook.com/stranackibilte ... nref=story

Fudin spin profil, zanemarite. Predsjednik na moru. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83467
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21024 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ne radi ti link.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21025 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:https://www.facebook.com/stranackibilte ... nref=story

Fudin spin profil, zanemarite. Predsjednik na moru. :D
jel ovo s mora intervju :mrgreen:
http://www.zenicablog.com/eldin-vrace-k ... e-od-njih/
Post Reply