poznanik wrote:Zaboravili urednici FTV da se u nas, u vrijeme ramazanskog posta, ni disati ne smije, da se muslimani slučajno ne uvrijedevatrogasac wrote:Ispružio se ja na sećiju prije par večeri i čekajući iftar listam daljinskim šta ima gdje pametno, zanimljivo i lijepo čuti o ramazanu i bilo je i na FACE i na TVSA i na TVTK i na Hajatu i na još par čaršijskih i kantonalnih i dođoh do FTV kada tamo se Fazlinović zalijeva maksuzijom, psuje i iskolačio oči na Šefikinu zadnjicu u 107. jubilarnoj reprizi. Dobro je što uz TV dođe i daljinski.
Ma ne može mene FTV više ničim iznenaditi već odavno, nego pokušaj se sjetiti kako su nekada Dnevnik prekidali dok se ne prouči ezan. Zanimljiva transformacija. Ali kako rekoh, tu je uvijek blizu daljinski pa ja to začas riješim.


