FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
ero:pero
- Posts: 142
- Joined: 06/04/2012 10:56
#2101 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sretno raja, da ih se razvali propisno!

- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2102 Re: FK Sarajevo - Europa League
šta ste se ušutili, evo kiše evo ludila, večeras im trica ne gine ! 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2103 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pada li i na Koševu? 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- nermin.padez
- Posts: 926
- Joined: 23/05/2012 17:08
#2105 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nece biti kise mislim! Ima li neko link za Fejs TV da je kvalitetniji stim 
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2106 Re: FK Sarajevo - Europa League
šta ba gore ne pada, u mene sasulo pravo 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2107 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ja odoh lagano ne mogu u kuci pojede me nesto...sretno nam braco DO POBJEDE
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2108 Re: FK Sarajevo - Europa League
U Novom Gradu usulo. 
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2109 Re: FK Sarajevo - Europa League
Boga mi ko da igra Zeljo i ja se pripremam za tv prenos.Da vam je sa srecom 
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2110 Re: FK Sarajevo - Europa League
Imas brate Balkaniyum.tv prijavi za petaka mjesec dana odlicna slika na Face tvnermin.padez wrote:Nece biti kise mislim! Ima li neko link za Fejs TV da je kvalitetniji stim
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#2111 Re: FK Sarajevo - Europa League
Poslije sinoćnjeg sijela, čim sam se ustao našao sam sebi nekog posla. Ne mogu nikako u kući. U klubu i fan shopu - drama. Nestalo XL majica kad sam ja bio. Rekli su da će doći oko 4. Shopovi krcati i 1 i 2.
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#2112 Re: FK Sarajevo - Europa League
@Sema ja ti mogu jedino pomoći da ti sačuvam blizu mene jednu stolicu. Čini mi se da gledamo sa istog mjesta tekme. Ako mora biti baš neka određena (znam kako ti je isti sam takav), onda jebi ga valja ti u pola 8 doći na tekmu.
- Kardelj01
- Posts: 222
- Joined: 04/08/2011 15:49
#2113 Re: FK Sarajevo - Europa League
Evo kiše evo prolaza 
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#2114 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sretno Sarajevu i pozz i Tuzle 
facetv je free na satelitu pa ko zna nek ga nadje ima frekvencije na internetu
facetv je free na satelitu pa ko zna nek ga nadje ima frekvencije na internetu
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2115 Re: FK Sarajevo - Europa League
Bez zaustavljanja po gradu
Navijači Levskog biće ispraćeni direktno na stadion
Tokom dana u Sarajevu se očekuje dolazak navijača bugarske ekipe Levski, koji stižu u pratnji jakih policijskih snaga.
Navijači Levskog kasno sinoć su iz Sofije krenuli put Sarajeva autobusima, kombijima i privatnim automobilima, a danas prijepodne su ušli na teritoriju Bosne i Hercegovine.
Bugarski navijači neće ulaziti u Sarajevo sve do početka utakmice.
Bugari će uz policijsku pratnju nešto prije početka večerašnjeg susreta između Sarajeva i Levskog biti ispraćeni direktno na tribinu stadiona "Asim Ferhatović Hase" na Koševu, bez ikakve mogućnosti kontakta sa navijačima Sarajeva.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2116 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kardelj01 wrote:Evo kiše evo prolaza

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2117 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ma ne pada ništa gore kod nas 
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2118 Re: FK Sarajevo - Europa League
dok dođe, polakoleet wrote:Ma ne pada ništa gore kod nas
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#2119 Re: FK Sarajevo - Europa League
Bugari usli u Sofiju.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2120 Re: FK Sarajevo - Europa League
sta ce tamo ?Sa_u_srcu wrote:Bugari usli u Sofiju.
- Kardelj01
- Posts: 222
- Joined: 04/08/2011 15:49
#2121 Re: FK Sarajevo - Europa League
Dok dođe s Dobrinje, polahko...leet wrote:Ma ne pada ništa gore kod nas
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#2122 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kosevo Republikaleet wrote:Ma ne pada ništa gore kod nas
Tamo sunce vjecno sja
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#2123 Re: FK Sarajevo - Europa League
Samo da vam poželim sreću večeras. Nikada nisam ovoliko želio pobjedu nekog našeg tima! Sretno Sarajevo! 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2124 Re: FK Sarajevo - Europa League
Drugovi, sretno nam večeras. Vrijeme i da se kreće, lagano. Glavu gore, idemo im jebati hošaf. 
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2125 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kad god je kiša padala, padali su i protivnici
braćo po boji, nek nam je sretno i da prođemo aBd, red je više
braćo po boji, nek nam je sretno i da prođemo aBd, red je više

