Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#2101 Re: Hayat

Post by BiH-x »

StupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića
Pitam se odkud ta odvratna srbofilija kod Bosnjaka :? Ko zeli pogledati muzicke talente valjda gledaju American Idol, a ne "Prvi Glas Srbije" :-) Drugo; po cemu su (recimo) Jasna Kolovrat, Mirza Selimovic i Emina Tufo mahalasi?
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#2102 Re: Hayat

Post by BiH-x »

Emina



Mirza



Moji favoriti
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2103 Re: Hayat

Post by ema_ »

Emina je super :thumbup: , a ovaj drugi :-) , mislim jel nam treba još jedan Hari?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2104 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

BiH-x wrote:
StupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića
Pitam se odkud ta odvratna srbofilija kod Bosnjaka :? Ko zeli pogledati muzicke talente valjda gledaju American Idol, a ne "Prvi Glas Srbije" :-) Drugo; po cemu su (recimo) Jasna Kolovrat, Mirza Selimovic i Emina Tufo mahalasi?
pa drug ti naborani ako imaju glasa i karizmu da postanu zvijezde to neće biti zbog ovog
rikiriki wrote:pa na Super talentima djeca bolje pjevaju od ZMBT cajki.Verena obična cajka u koju treba "ulagati". :lol: :lol: :lol:
Verena i ta kompanija će nažalost imati prednost nego neko ko zaista ima predispozicije za kvalitetnog umjetnika
rikiriki
Posts: 133
Joined: 04/10/2011 11:20

#2105 Re: Hayat

Post by rikiriki »

StupskaBitanga wrote:
BiH-x wrote:
StupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića
Pitam se odkud ta odvratna srbofilija kod Bosnjaka :? Ko zeli pogledati muzicke talente valjda gledaju American Idol, a ne "Prvi Glas Srbije" :-) Drugo; po cemu su (recimo) Jasna Kolovrat, Mirza Selimovic i Emina Tufo mahalasi?
pa drug ti naborani ako imaju glasa i karizmu da postanu zvijezde to neće biti zbog ovog
rikiriki wrote:pa na Super talentima djeca bolje pjevaju od ZMBT cajki.Verena obična cajka u koju treba "ulagati". :lol: :lol: :lol:
Verena i ta kompanija će nažalost imati prednost nego neko ko zaista ima predispozicije za kvalitetnog umjetnika
sramotno je kako je cura pjevala na ZMBT, ali nudila atribute haman pred kamerama. :lol: :lol: :lol:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2106 Re: Hayat

Post by ema_ »

Ja Šejle i friza :lol: :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2107 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

ema_ wrote:Ja Šejle i friza :lol: :-)
voditelj je odron nemam pojma ko je
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2108 Re: Hayat

Post by ema_ »

Fikret i može proći, ali Šejla fakat nekad ni na šta pametno ne liči :-) Ona frizura je neki miks muške+ ex Rihanna+ Lady Gaga :?
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2109 Re: Hayat

Post by karanana »

eh, fikro moze proci a sheki ne moze.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2110 Re: Hayat

Post by ema_ »

I na koju logiku ova Sara dobiva desetke? :shock:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2111 Re: Hayat

Post by karanana »

nemam pojma. fulala je intonacije zestoko. vec sam rekao, nesto me ona pravo nervira, mozda zbog neke njene furke i nesto....a mislim da joj zbog tog i daju desetke jer se nesta drugacije fura.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2112 Re: Hayat

Post by ema_ »

Jah, beha sceni fali samo još Josipa Lisac, ostale imamo :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2113 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

ja kada sam gledao bio je on a evo reklame pa bas da vidim to luce iz Doboja
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2114 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

oo bože koji horor prebacujem kanal :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2115 Re: Hayat

Post by ema_ »

:lol: :lol: :lol: :lol: Neka te, ba! :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2116 Re: Hayat

Post by karanana »

ko je horor? jasna ili sejla?

ja da sam takmicar, ja bih definitivno otpjevao onu:

mala moja iz dobojaaaa,
hajde bona budi mojaaaa,
neka vidi doboj cijeliiii,
da se dzaba niiismo sreliiii
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79546
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2117 Re: Hayat

Post by Velkoski »

ovoj voditeljici je bolje da dodje rascupana nego ovakva :D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2118 Re: Hayat

Post by ema_ »

leet wrote:ovoj voditeljici je bolje da dodje rascupana nego ovakva :D

Tako je to kad te ovaj gospodin stilski dotjera http://www.svet.rs/clanak/ado-kari%C5%A ... a%E2%80%9D :run: :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2119 Re: Hayat

Post by karanana »

koliko je onom njenom godina?

kad vec ne mogu ja ne bi mi bilo mrsko da ilijas potkaci anidu.
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2120 Re: Hayat

Post by pici »

uhhhhhhhh kako fantastično Ilijas pjeva :shock: :thumbup: definitifno do sada u svim ovim šouima je najbolji glas :thumbup: ...momak rastura glasovno da nemerem bilivit :shock:
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2121 Re: Hayat

Post by pici »

karanana wrote:koliko je onom njenom godina?

kad vec ne mogu ja ne bi mi bilo mrsko da ilijas potkaci anidu.

vid .BA šHejle i bataka...uuuuuuuu none :dance: :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2122 Re: Hayat

Post by karanana »

ima i prvi pobjednik jakupovic glas.
cak su slicni tipovi glasova ilijasa i adnana. nesto ala haris dzinovic.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2123 Re: Hayat

Post by karanana »

pici wrote:
karanana wrote:koliko je onom njenom godina?

kad vec ne mogu ja ne bi mi bilo mrsko da ilijas potkaci anidu.

vid .BA šHejle i bataka...uuuuuuuu none :dance: :thumbup:
fino. fino.

sad kad malo bolje pogledam ovo zena sto je ostalo, i nije neki pretjeran izbor. bolje su mi prosle godine ostale pojedinacno. recimo verena, ana....
cak mi ni ova anida nije ko sto mi se ucinila na pocetku. mada joj ne bih oprostio.
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2124 Re: Hayat

Post by pici »

jes vidiJo .BA...poHvališ je i ona nam uzinat uskrati pogled :x :evil: ...en šHejle u trapericama, jesu uske al brate minjak je minjak :oops:
Rouvitsa
Posts: 62
Joined: 17/06/2011 21:53

#2125 Re: Hayat

Post by Rouvitsa »

pici wrote:jes vidiJo .BA...poHvališ je i ona nam uzinat uskrati pogled :x :evil: ...en šHejle u trapericama, jesu uske al brate minjak je minjak :oops:
šta se žališ evo ti Jasmine da riješi problem :mrgreen:
Post Reply