Pitam se odkud ta odvratna srbofilija kod BosnjakaStupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića
Hayat
Moderator: anex
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
#2101 Re: Hayat
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2103 Re: Hayat
Emina je super
, a ovaj drugi
, mislim jel nam treba još jedan Hari?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2104 Re: Hayat
pa drug ti naborani ako imaju glasa i karizmu da postanu zvijezde to neće biti zbog ovogBiH-x wrote:Pitam se odkud ta odvratna srbofilija kod BosnjakaStupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji ŠvrakićaKo zeli pogledati muzicke talente valjda gledaju American Idol, a ne "Prvi Glas Srbije"
Drugo; po cemu su (recimo) Jasna Kolovrat, Mirza Selimovic i Emina Tufo mahalasi?
Verena i ta kompanija će nažalost imati prednost nego neko ko zaista ima predispozicije za kvalitetnog umjetnikarikiriki wrote:pa na Super talentima djeca bolje pjevaju od ZMBT cajki.Verena obična cajka u koju treba "ulagati".![]()
![]()
-
rikiriki
- Posts: 133
- Joined: 04/10/2011 11:20
#2105 Re: Hayat
sramotno je kako je cura pjevala na ZMBT, ali nudila atribute haman pred kamerama.StupskaBitanga wrote:pa drug ti naborani ako imaju glasa i karizmu da postanu zvijezde to neće biti zbog ovogBiH-x wrote:Pitam se odkud ta odvratna srbofilija kod BosnjakaStupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji ŠvrakićaKo zeli pogledati muzicke talente valjda gledaju American Idol, a ne "Prvi Glas Srbije"
Drugo; po cemu su (recimo) Jasna Kolovrat, Mirza Selimovic i Emina Tufo mahalasi?
Verena i ta kompanija će nažalost imati prednost nego neko ko zaista ima predispozicije za kvalitetnog umjetnikarikiriki wrote:pa na Super talentima djeca bolje pjevaju od ZMBT cajki.Verena obična cajka u koju treba "ulagati".![]()
![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2107 Re: Hayat
voditelj je odron nemam pojma ko jeema_ wrote:Ja Šejle i friza![]()
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2108 Re: Hayat
Fikret i može proći, ali Šejla fakat nekad ni na šta pametno ne liči
Ona frizura je neki miks muške+ ex Rihanna+ Lady Gaga 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2109 Re: Hayat
eh, fikro moze proci a sheki ne moze.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2110 Re: Hayat
I na koju logiku ova Sara dobiva desetke? 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2111 Re: Hayat
nemam pojma. fulala je intonacije zestoko. vec sam rekao, nesto me ona pravo nervira, mozda zbog neke njene furke i nesto....a mislim da joj zbog tog i daju desetke jer se nesta drugacije fura.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2112 Re: Hayat
Jah, beha sceni fali samo još Josipa Lisac, ostale imamo 
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2113 Re: Hayat
ja kada sam gledao bio je on a evo reklame pa bas da vidim to luce iz Doboja
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2114 Re: Hayat
oo bože koji horor prebacujem kanal

- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2116 Re: Hayat
ko je horor? jasna ili sejla?
ja da sam takmicar, ja bih definitivno otpjevao onu:
mala moja iz dobojaaaa,
hajde bona budi mojaaaa,
neka vidi doboj cijeliiii,
da se dzaba niiismo sreliiii
ja da sam takmicar, ja bih definitivno otpjevao onu:
mala moja iz dobojaaaa,
hajde bona budi mojaaaa,
neka vidi doboj cijeliiii,
da se dzaba niiismo sreliiii
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79546
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2117 Re: Hayat
ovoj voditeljici je bolje da dodje rascupana nego ovakva 
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2118 Re: Hayat
leet wrote:ovoj voditeljici je bolje da dodje rascupana nego ovakva
Tako je to kad te ovaj gospodin stilski dotjera http://www.svet.rs/clanak/ado-kari%C5%A ... a%E2%80%9D
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2119 Re: Hayat
koliko je onom njenom godina?
kad vec ne mogu ja ne bi mi bilo mrsko da ilijas potkaci anidu.
kad vec ne mogu ja ne bi mi bilo mrsko da ilijas potkaci anidu.
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2120 Re: Hayat
uhhhhhhhh kako fantastično Ilijas pjeva
definitifno do sada u svim ovim šouima je najbolji glas
...momak rastura glasovno da nemerem bilivit 
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2121 Re: Hayat
karanana wrote:koliko je onom njenom godina?
kad vec ne mogu ja ne bi mi bilo mrsko da ilijas potkaci anidu.
vid .BA šHejle i bataka...uuuuuuuu none
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2122 Re: Hayat
ima i prvi pobjednik jakupovic glas.
cak su slicni tipovi glasova ilijasa i adnana. nesto ala haris dzinovic.
cak su slicni tipovi glasova ilijasa i adnana. nesto ala haris dzinovic.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2123 Re: Hayat
fino. fino.pici wrote:karanana wrote:koliko je onom njenom godina?
kad vec ne mogu ja ne bi mi bilo mrsko da ilijas potkaci anidu.
vid .BA šHejle i bataka...uuuuuuuu none![]()
sad kad malo bolje pogledam ovo zena sto je ostalo, i nije neki pretjeran izbor. bolje su mi prosle godine ostale pojedinacno. recimo verena, ana....
cak mi ni ova anida nije ko sto mi se ucinila na pocetku. mada joj ne bih oprostio.
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2124 Re: Hayat
jes vidiJo .BA...poHvališ je i ona nam uzinat uskrati pogled
...en šHejle u trapericama, jesu uske al brate minjak je minjak 
-
Rouvitsa
- Posts: 62
- Joined: 17/06/2011 21:53
#2125 Re: Hayat
šta se žališ evo ti Jasmine da riješi problempici wrote:jes vidiJo .BA...poHvališ je i ona nam uzinat uskrati pogled![]()
...en šHejle u trapericama, jesu uske al brate minjak je minjak
