Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2102 Re: Horde Zla
I ja to čekam, bas too, citav istok i sjeveru su skakali na na nanana 
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- maltam
- Posts: 432
- Joined: 04/07/2012 15:22
#2106 Re: Horde Zla
Ovo nije himna kluba.BordoSarajevo wrote:Ima ovakowannabe_ultra wrote:imal' gdje kakav klip kad su igraci ulazili a mi pjevali himnu i na pocetku kad je citav stadion skakao ?
da vidimo kako je to izgledalo preko malih ekrana![]()
http://youtu.be/SK_Wf0U4mms
Ovo je himna.
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2108 Re: Horde Zla
Vidi brace sto bahate
. Kako im zavidim u PM.
Mudevito i bahato - Horde Zla.
Mudevito i bahato - Horde Zla.
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
#2109 Re: Horde Zla
.-LIBERO- wrote:Vidi brace sto bahate. Kako im zavidim u PM.
![]()
Mudevito i bahato - Horde Zla.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:09, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2110 Re: Horde Zla
Auu fina brojka, svaka cast svima koji su otisli. Bravo za bracu. 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2111 Re: Horde Zla
vidim otišla je ozbiljna ekipa 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#2113 Re: Horde Zla
ovako navijati u atini. golemo!!!
atromitas s**** K***AS!!!

atromitas s**** K***AS!!!
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
-
mekaba
- Posts: 1089
- Joined: 19/11/2009 15:17
#2116 Re: Horde Zla
Naklon do podaBordoSarajevo wrote:PONOS DRŽAVE
-
mekaba
- Posts: 1089
- Joined: 19/11/2009 15:17
#2117 Re: Horde Zla
Sta je ovo,Borusija na vratima a forum ko zaliven
Hajmo brate pripreme su trebale poceti. Citav region ce nas gledati + Europa. 
-
Frank Sinatra
- Posts: 198
- Joined: 01/10/2008 11:05
#2119 Re: Horde Zla
Braco, prijatelji, bojim se da vas niko nista ne pita po pitanju baklji, zastava, koreografija, pjesama i svega drugog sto se tice Hordi zla. Kacite se po reflektorima kad budemo igrali protiv Veleza sljedece kolo, ostavite se Borusije, mada vjerujem da vas ima dosta koji posjecujete AFH redovno, bez obzira na kojoj tribini bili. Kao takvi znate dobro da Horde zla su na sjeveru, ostale tribine s tim nemaju veze. Ne zove se to uzalud organizovana grupa. Postoji organizacija koja se vama moze svidjati ili ne svidjati. Momci koji to vode rade najbolje sto znaju i rade onako kako misle da treba. Vi imate izbor prikljuciti se toj grupi, napraviti svoju, ili se drzati po strani. Ne trosite svoje vrijeme pisuci ovdje o tome sta treba ili ne treba, jer vas niko od njih nece ni poslusati ni uzeti za ozbiljno. Dizete sebi i drugima pritisak, a stvarno u ovim lijepim vremenima nema za to nikakve potrebe. Uzivajte u pobjedama, ovo su lijepa vremena za sve nas.
-
mekaba
- Posts: 1089
- Joined: 19/11/2009 15:17
#2120 Re: Horde Zla
http://www.youtube.com/watch?v=kK3aPAkl7co u Kijevu navijaci Borusije. U Sarajevu ce ih biti vishe 100%
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2121 Re: Horde Zla
Iskreno mi smo za ovaj kop djeca, pogledaj sve stariji likovi, kod nas kop cine vecinom djecaci od 16 do 18 godina, ima nas i preko 20 ali znatno manje
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2122 Re: Horde Zla
Pa normalno da smo za njihov kop djeca i to iz više razloga (pare, mentalitet, itd.). Čudno bi bilo da je drugačije.bordo gandalf wrote:Iskreno mi smo za ovaj kop djeca, pogledaj sve stariji likovi, kod nas kop cine vecinom djecaci od 16 do 18 godina, ima nas i preko 20 ali znatno manje
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#2123 Re: Horde Zla
Logovan wrote:Pa normalno da smo za njihov kop djeca i to iz više razloga (pare, mentalitet, itd.). Čudno bi bilo da je drugačije.bordo gandalf wrote:Iskreno mi smo za ovaj kop djeca, pogledaj sve stariji likovi, kod nas kop cine vecinom djecaci od 16 do 18 godina, ima nas i preko 20 ali znatno manje
Pa kad nas je agentura uništila..
Mi bi da su normalne stvari bile od 2000te godine vec poceli oblacit drugacije..
Samim tim prije bi naucili o ultra pokretu..
2003-4 se pocela stvarat ta generacija koja ce se kasnije borit protiv agenture..
Tek od 2006 se baš primilo kod raje..
Ej pa na sjever se vratilo 2008 tek.
Od te generacije ne ide na tekme bruuuku raje..
Sad je 2014 i unazad 3 godine još više ih se ostavilo navijanja..
I sad su tu naravno ovi od 16 do 18..
Ja ne znam koliko ih u Kijevu ovdje ima, al' u Sarajevu ce ih bit troduplo više..
Uzivace ljudi koliko je jeftino.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2124 Re: Horde Zla
Horde u Banja Luci.

[hr]





