Cokolada i ostali slatkisi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
glossyB
Posts: 207
Joined: 17/03/2013 13:50
Location: Sarajevo

#2101 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by glossyB »

sigmabh wrote:
NeenaSa wrote:
Kad sam u stresu, dobro dodje.
Image
Gdje ovo ima kupit?
Ima kod Heljica :)

Neko ovo probao?

Image
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2102 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by ema_ »

Image

Ovu treba proglasiti da je haram :cry: :cry: :skoljka:
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2103 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

glossyB wrote:
sigmabh wrote:
NeenaSa wrote:
Kad sam u stresu, dobro dodje.
Image
Gdje ovo ima kupit?
Ima kod Heljica :)

Neko ovo probao?

Image
Jesaaaam, meni se sviđa, volim i kokos i bijelu čokoladu i svidjelo mi se ovo, nije preslatko, taman :-)
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2104 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

Hanuta,dva komada 1KM u penny plus marketu,u velesicima.;-) Samo da javnem poguzijama.:-)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2105 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Michun »

romeomoraprezivjeti wrote:Hanuta,dva komada 1KM u penny plus marketu,u velesicima.;-) Samo da javnem poguzijama.:-)
jbte dijeta :shock: :D :D :D
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2106 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

Michun wrote:
romeomoraprezivjeti wrote:Hanuta,dva komada 1KM u penny plus marketu,u velesicima.;-) Samo da javnem poguzijama.:-)
jbte dijeta :shock: :D :D :D
Kad prodje snizenje,onda na dijetu.:-D
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#2107 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by suspect_zero »

Jeli ima negdje drugo, osim u Heljiću, ovaj kapućino?
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#2108 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by šatirana_ljubičica »

Image

beton.
toliko je dobra da mi je žao pojesti :)
User avatar
smurf
Posts: 70259
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#2109 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by smurf »

Daj je meni, potanko cu ti opisat okus :D
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#2110 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by DaffyDuck »

Cholina_Lokica wrote:Jel' samo meni kitkat ima neki cudni, smrdljivi smek od kojeg mi se povraca? Nema sanse da pojedem, bas nekako cudan ukus koji mi je grozan
i meni smrdiiiiiiii, FUJ!

Joj, ljudi moji...gledamm ove vase milke pa se sjetih... krajem avgusta ja u Italiji i sad naletim na prodavnicu i vidim one limene kutije, okrugle.. kontam keks i super izgledaju i ja i prijateljica nakupujemo toga hrpu jer nam se svidjelo za poklona, a i slatka kutija ostane (ispostavilo se da nije bio keks nego neke bezveze bonbone), a ona zena prodavacica cudno nas gleda sto kupujemo toliko, kad dolazi ona, kao ima ona nama jos nesto bas fino da ponudi da kupimo, kad nosi Milku :lol: :lol: :lol:
Joj reko, sta li je ova skontala odakle smo jadnici da nam milku pokazuje :facepalm: :D
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#2111 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Kataklinger »

romeomoraprezivjeti wrote:Hanuta,dva komada 1KM u penny plus marketu,u velesicima.;-) Samo da javnem poguzijama.:-)
Mogu pojest po 4-5 Hanuti zaredom. Jebenstven slatkiš. Mada Lindt koncern dominira :)
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#2112 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Boateng »

NeenaSa wrote: Kad sam u stresu, dobro dodje.
Image
Cijena?
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2113 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Michun »

Kataklinger wrote:
romeomoraprezivjeti wrote:Hanuta,dva komada 1KM u penny plus marketu,u velesicima.;-) Samo da javnem poguzijama.:-)
Mogu pojest po 4-5 Hanuti zaredom. Jebenstven slatkiš. Mada Lindt koncern dominira :)
:thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2114 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by avetinja »

Image

Ima li igdje kupiti ovu milku?
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#2115 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by DaffyDuck »

ima svugdje
User avatar
hopi
Posts: 7255
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#2116 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by hopi »

ne znam gdje pa ću ovjde spomenuti. Čokoladica choco lip, evo drugi put u mjesec-dva, a ne jedem je prečesto, da je pokvarena. Prvo sumnjiv miris i okus dok sam zagrizao, otvorim čokoladicu tj raskomadam a unutra kao bijela paučina. I prvi put i evo sada rok uredan i ambalaža zatvorena, a ova od danas proizvedena prije 17 dana. Ova od danas i nije bila toliko pokvarena ali prva je užas bila okus i miris kao benzin tako nešta.
Samo da skrenem pažnju i da vidim je li se još ko ovo primjetio i od čega može biti ta kao bijela paučina.
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#2117 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

hopi wrote:ne znam gdje pa ću ovjde spomenuti. Čokoladica choco lip, evo drugi put u mjesec-dva, a ne jedem je prečesto, da je pokvarena. Prvo sumnjiv miris i okus dok sam zagrizao, otvorim čokoladicu tj raskomadam a unutra kao bijela paučina. I prvi put i evo sada rok uredan i ambalaža zatvorena, a ova od danas proizvedena prije 17 dana. Ova od danas i nije bila toliko pokvarena ali prva je užas bila okus i miris kao benzin tako nešta.
Samo da skrenem pažnju i da vidim je li se još ko ovo primjetio i od čega može biti ta kao bijela paučina.
meni je smrdilo vise na plastiku i naravno vise ne kupujem
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#2118 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by azurna_obala »

Ovo je super, pola marke :idea:

Image
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2119 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

Ma Turci to malo sfusere,pokusavajuci kopirati ove poznate brandove.
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#2120 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

romeomoraprezivjeti wrote:Ma Turci to malo sfusere,pokusavajuci kopirati ove poznate brandove.
po meni su losi
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#2121 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by cLo »

Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2122 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D
Pa fino ti pise mlijecna cokolada,ne vidim u cemu je problem.;-) Za ljubitelje tamne cokolade,polica je obicno nize.:-D
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#2123 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by moon_walker_90 »

cLo wrote:Meni kada neko pokloni Milku, ja se osjećam jednako prevareno kao kada me zovu na pivo, pa naruče radler. Drugim riječima Milka je brutalna ubleha i generalno sve čokolade koje imaju manje od 70% kakaa, a visok procenat šećera. Prava čokolada ima idealan balans gorčine i slatkoće, kada ne osjetim tu gorčinu, jednostavno ispljunem taj junk. Samo tamna čokolada može da mi pruži istinsko zadovoljstvo. :D
Ne dipr sviju ti...logicno je da je svaciji ukus razlicit,a ja koliko sam upoznat,milku vole mnogi...ti si u onome manjinskom dijelu...a ne znam zasto si nezahvalna,poklonu se ne gleda u zube :roll: da ne bude off...
Image
Image
Image
:)
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#2124 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madridist »

Image
uvozna roba s pijace :D
meni super
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2125 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

madridist wrote:Image
uvozna roba s pijace :D
meni super
Koja pijaca??????
Post Reply