SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#2101 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ubise motori glavnom dzadom, a malo poslije idu i rotacije sa zvucnim signalima, koincidencija ili pak ne?
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#2102 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobar je primjer ako vlast izdrzi ovaj ,,pritisak" i ne vrati baste, ali je zalosno vidjeti da ljudi stvarno potpisuju peticijuLogovan wrote:Njima može Ministarstvo izdati dozvolu, ali ono nije nadležno za to. Općina Stari Grad neće izdati dozvole niti ću ih ja potpisatihrasno38 wrote:Mogu oni pisati danima ali Ibrina je zadnja a on kazeAmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni
http://nap.ba/new/vijest.php?id=26023
I svaka mu cast na principijelnosti!! Pogotovo sto je skino s kurca Cedu Lukica (SDA) jer oni misle da mogu uzeti sve u gradu sto im zapadne za oko.
Živio govornik!
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#2103 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bašte u Štrosi ne mogu i tačka ali može kafanica na maloj tabiji ako se pošteno dogovorimo...
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2104 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
svaka cast, samo da istrajehrasno38 wrote:Mogu oni pisati danima ali Ibrina je zadnja a on kazeAmirBaa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/pokrenut ... /160616092 stoka smo mi, gledaj ti za sta on pokrece peticije (koje glupi narod potpisuje) i jos prijeti tuzbama. Tacno dok god ovaj narod ima gdje kaficu popiti i napiti se, nece se pretjerano truditi da ista promijeni
http://nap.ba/new/vijest.php?id=26023
I svaka mu cast na principijelnosti!! Pogotovo sto je skino s kurca Cedu Lukica (SDA) jer oni misle da mogu uzeti sve u gradu sto im zapadne za oko.
sto kazes konacno principijelan i u sluzbi gradjana a ne kapitalista
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#2105 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Isti je uhvacen odma i malo je valjda vapspitnih dobio i prijetnji od strane murije i pustili ga.O'zone wrote:Na trolejbuskoj stanici u Kovačićima...navadili se pljačkati onu prodavnicu TD marketii i evo sad i Brojler....Uvijek isti način pljačke sa nožem nešto bih se mogao kladiti da je isti lik/likovi u pitanjuMUP KS-a / Uz prijetnju nožem opljačkana prodavnica u Zagrebačkoj ulici
16. 06. 2016. u 20:16:00
U ulici Zagrebačka, općina Novo Sarajevo, u srijedu u 19.05 sati nepoznata osoba je uz prijetnju nožem izvršila razbojništvo nad radnicom u prodavnici “Brojler”.
Otuđena je određena suma novca, saopćeno je iz MUP-a KS-a.
O ovome je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a policijski službenici rade na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, identifikaciji i pronalasku izvršioca.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2107 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
koji je usput rečeno nacionalni spomenik bih__Phoenix__ wrote:Bašte u Štrosi ne mogu i tačka ali može kafanica na maloj tabiji ako se pošteno dogovorimo...
može i at mejdan ako je švrakićev mali vlasnik, i općinski poslovni prostori za koje se ne plaća zakup i duguju stotine hiljada maraka
al haj' bolje išta nego ništa
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#2108 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Imao Jala kalaš u gepekuDaryl Dixon wrote:Jesu ovo naprangijali jalu & co na splavovima?
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2109 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kolege na dužnosti jedu burek a specijalci u civilu trče s kafe za pljačkašimaU sarajevskom naselju Kovačići oko 21 sat opljačkani su dva objekta.
Tri naoružane maskirane osobe opljačkale su prvo poslovnicu Lutrije BiH, a potom i sportsku kladionicu Sport Plus, rekli su u Operatvinom centru MUP-a KS.
Razbojnici su ukrali zasad neutvrđenu količinu novca.
Prema riječima očevica, u kafiću blizu kladionice Sport Plus sjedili su pripadnici specijalne jedinice MUP-a KS koji nisu bili na dužnosti.
Radnica iz kladionice uspjela je pobjeći i potražiti pomoć. Kada su čuli da je riječ o pljački, trojica specijalaca otrčala su prema kladinoci, ali pljačkaši su već bili u autu i u bijegu,
mup ks sve više liči na policiju iz filma taxi
gilbert i ćosić su tu negdje
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2110 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sinoc je isto tako sprijecena kradja auta sa parkinga na Ciglanama, kod dzamije. Isto tako van duznosti bio covjek.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2111 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Poslovnica Lutrije i kladionica vrata do vrata dalje u nizu ona trafika pa Mrkva i tu uvijek gužvajao_situacije wrote:kolege na dužnosti jedu burek a specijalci u civilu trče s kafe za pljačkašimaU sarajevskom naselju Kovačići oko 21 sat opljačkani su dva objekta.
Tri naoružane maskirane osobe opljačkale su prvo poslovnicu Lutrije BiH, a potom i sportsku kladionicu Sport Plus, rekli su u Operatvinom centru MUP-a KS.
Razbojnici su ukrali zasad neutvrđenu količinu novca.
Prema riječima očevica, u kafiću blizu kladionice Sport Plus sjedili su pripadnici specijalne jedinice MUP-a KS koji nisu bili na dužnosti.
Radnica iz kladionice uspjela je pobjeći i potražiti pomoć. Kada su čuli da je riječ o pljački, trojica specijalaca otrčala su prema kladinoci, ali pljačkaši su već bili u autu i u bijegu,
mup ks sve više liči na policiju iz filma taxi
gilbert i ćosić su tu negdje
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2112 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zajeban dečko, više putaundefined007 wrote:Imao Jala kalaš u gepekuDaryl Dixon wrote:Jesu ovo naprangijali jalu & co na splavovima?
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#2113 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ima li i jedan policajac u ovom gradu da radi treću smjenu?
Ovi trkači svako veče sve glasniji i glasniji...
Ovi trkači svako veče sve glasniji i glasniji...
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#2114 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
need for speed sarajevo drift unlimited free download
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2115 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
izgleda treba čitav mup da bude van dužnosti da počnu raditi kako treba
patrole 0 bodova ljudi izmislili gis-ove za vrijeme šerloka holmsa, ovi naši ne znaju patrolirati u gradu dužine 15 km i širine 7 km
mogu na gugl earth ucrtavati koji lokaliteti su im kritični pa tu patrolirati, al jok.. nek je cvaja pitara i kladara i vozdra
patrole 0 bodova ljudi izmislili gis-ove za vrijeme šerloka holmsa, ovi naši ne znaju patrolirati u gradu dužine 15 km i širine 7 km
mogu na gugl earth ucrtavati koji lokaliteti su im kritični pa tu patrolirati, al jok.. nek je cvaja pitara i kladara i vozdra
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2116 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ima itekako ima
Hoće ovako zaustaviti mene,i tražiti svijećice,a dva golfa 5 prolete brzinom preko 100 km/h šinama,ni ne okrenu se.
Hoće ovako zaustaviti mene,i tražiti svijećice,a dva golfa 5 prolete brzinom preko 100 km/h šinama,ni ne okrenu se.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#2117 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Koliko sam skontao nisu pripadnici mupa nego fupa, drugo mup za fup dodje kao zastitari sto dodju za mup. Nikakve akcije sinoc da se ganjaju, veze ma nista,a znali su koje auto jos govore ma.otprilike znamo ko su, 4-5 istih se vrti. 2 lika uletila u lutriju jedan sa pistoljem drugi sa kalasem, tamo valjda nekoga udarili i taj neko izletio prema argeliniju dero se pljacka i onda ova 3 u civilu doletila iz argelinija bukvalno u sekundi im pobjegose. Dosli haman do njih da.ih opkole, derali se policija policija i ovi uspiju iz kladionice pobjeci u auto. Pljackali su lutriju prvo pa kladionicu. Momcima svaka cast za sinoc, mupu mrsko zivjeti, njima zajebancija sve, ovi u civilu se pojeli od muke sto im pobjegose u sekundi. Da nije bilo radnice u kladionici bilo bi ranjenih ili mrtvih i kud nisu ih pobili. Pazi ti muda i sile na kovacicima u 9 kad prodje milion auta, pjesaka, okolni objekti i tako uletiti.O'zone wrote:Poslovnica Lutrije i kladionica vrata do vrata dalje u nizu ona trafika pa Mrkva i tu uvijek gužvajao_situacije wrote:kolege na dužnosti jedu burek a specijalci u civilu trče s kafe za pljačkašimaU sarajevskom naselju Kovačići oko 21 sat opljačkani su dva objekta.
Tri naoružane maskirane osobe opljačkale su prvo poslovnicu Lutrije BiH, a potom i sportsku kladionicu Sport Plus, rekli su u Operatvinom centru MUP-a KS.
Razbojnici su ukrali zasad neutvrđenu količinu novca.
Prema riječima očevica, u kafiću blizu kladionice Sport Plus sjedili su pripadnici specijalne jedinice MUP-a KS koji nisu bili na dužnosti.
Radnica iz kladionice uspjela je pobjeći i potražiti pomoć. Kada su čuli da je riječ o pljački, trojica specijalaca otrčala su prema kladinoci, ali pljačkaši su već bili u autu i u bijegu,
mup ks sve više liči na policiju iz filma taxi
gilbert i ćosić su tu negdjeplus sad Angellini odmah tu u uvijek skoro pun. Nije bilo dosta sto je oko sedam opljackan Brojler koji je fakticki prekoputa
- pepeljara
- Posts: 7355
- Joined: 22/08/2003 00:00
#2118 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
svakodnevnica.
Prolazim sinoc vidim par policajaca, kontam saobracaj regulisu, a vidi pljacka bila, svasta.
Prolazim sinoc vidim par policajaca, kontam saobracaj regulisu, a vidi pljacka bila, svasta.
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2119 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pun grad lopova, narkomana, ubica, kurvi, dilera itd a oni biste i skulpture od bronze postavljaju, ma idite se vise u Qurac...Uz skulpturu Isaka Samokovlije, u ovom parku nalaze se i skulpture Meše Selimovića, Veselina Masleše, Ive Andrića, Maka Dizdara, Branka Ćopića, Rodoljuba Čolakovića i Skendera Kulenovića. Inače, ovo nije prvi nestanak umjetničkih skulptura u Sarajevu. Ispred zgade Akademije likovnih umjetnosti (ALU) nestale su i skulpture Voje Dimitrijevića i Mice Todorović.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2120 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i onda neko kaze da nema multikulturalnosti u glavnom gradu a sve se biste kradupici wrote:pun grad lopova, narkomana, ubica, kurvi, dilera itd a oni biste i skulpture od bronze postavljaju, ma idite se vise u Qurac...Uz skulpturu Isaka Samokovlije, u ovom parku nalaze se i skulpture Meše Selimovića, Veselina Masleše, Ive Andrića, Maka Dizdara, Branka Ćopića, Rodoljuba Čolakovića i Skendera Kulenovića. Inače, ovo nije prvi nestanak umjetničkih skulptura u Sarajevu. Ispred zgade Akademije likovnih umjetnosti (ALU) nestale su i skulpture Voje Dimitrijevića i Mice Todorović.
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2121 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znaci ta dvojica terorisu malca vec 2 god i nista se o njima ne zna. Pa pic.. Mu materina sto im niko imena ne objavi i slike da ih neko pregazi. Poslije nece vise smjeti pisniti. Koja policija i zakon goni govna. Dok posten gradjanin ne pocne uzimati zakon u ruke ovi usljivci se nece sjetiti nista da preduzmu.hrasno38 wrote:http://www.bh-index.com/ovo-su-maloljet ... -vrsnjake/
-
mali_balon
- Posts: 14561
- Joined: 12/09/2012 09:57
#2122 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ove junose je najbolje u gepek pa na igman isprepadat ih da se saseru i ubit boga u njima, nema tu policije tuzilastv i sudova i picki materina to samo silu poznaje
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#2123 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Troll_Happens wrote:Znaci ta dvojica terorisu malca vec 2 god i nista se o njima ne zna. Pa pic.. Mu materina sto im niko imena ne objavi i slike da ih neko pregazi. Poslije nece vise smjeti pisniti. Koja policija i zakon goni govna. Dok posten gradjanin ne pocne uzimati zakon u ruke ovi usljivci se nece sjetiti nista da preduzmu.hrasno38 wrote:http://www.bh-index.com/ovo-su-maloljet ... -vrsnjake/
Ma ja ne kontam kako neko moze ocekivati da ISTA uradi policija ili tuziteljsvo ili bilo ko u ovakvim slucajevima kad se ni veci ne procesuiraju kako treba.
Izmaltretirao ti djete, ok. skontas ko je i sta je i gdje je. Pepersprej 20 km. Pridjes spricnes po faci, opalis kakvom letvom ili sl. po nosu da se onesvjesti. strpas u auto, svezes plasticnim vezicama i pravac prema palama ili trebevicu u neku vukojebinu (a hvala bogu ima ih)
Dodjes na destinaciju, jos malo pospricnes spreja (jer je vec popustio) i onda fino izvedes govno iz auta, skines ga gologuzog, malkice peperspreja pospricas po "ponosu" i eventualno "prdari" i pustis ga da trckara po livadi i urlice dok ti lagano jezdis ka svom domu sa njegovom odjecom na zadnjem sjedistu.
Usput onako nabacis "pa pazi hoces li vise koga maltretirati" da zna zasto.
Naravno, obavezan snimak koji ide na YT sa punim imenom. Bez zamazivanja face.
U nedostatku peperspreja moguce je koristiti i sprej bocu sa vodom i nekom extra-ljutom paprikom.
ZABAVA PRVE KLASE ZAGARANTOVANA.
O KLIKOVIMA NA YT NE TREBA NI GOVORITI.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2124 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hahhahahahha e ne vjerujemzdruzdjo wrote:Troll_Happens wrote:Znaci ta dvojica terorisu malca vec 2 god i nista se o njima ne zna. Pa pic.. Mu materina sto im niko imena ne objavi i slike da ih neko pregazi. Poslije nece vise smjeti pisniti. Koja policija i zakon goni govna. Dok posten gradjanin ne pocne uzimati zakon u ruke ovi usljivci se nece sjetiti nista da preduzmu.hrasno38 wrote:http://www.bh-index.com/ovo-su-maloljet ... -vrsnjake/
Ma ja ne kontam kako neko moze ocekivati da ISTA uradi policija ili tuziteljsvo ili bilo ko u ovakvim slucajevima kad se ni veci ne procesuiraju kako treba.
Izmaltretirao ti djete, ok. skontas ko je i sta je i gdje je. Pepersprej 20 km. Pridjes spricnes po faci, opalis kakvom letvom ili sl. po nosu da se onesvjesti. strpas u auto, svezes plasticnim vezicama i pravac prema palama ili trebevicu u neku vukojebinu (a hvala bogu ima ih)
Dodjes na destinaciju, jos malo pospricnes spreja (jer je vec popustio) i onda fino izvedes govno iz auta, skines ga gologuzog, malkice peperspreja pospricas po "ponosu" i eventualno "prdari" i pustis ga da trckara po livadi i urlice dok ti lagano jezdis ka svom domu sa njegovom odjecom na zadnjem sjedistu.
Usput onako nabacis "pa pazi hoces li vise koga maltretirati" da zna zasto.
Naravno, obavezan snimak koji ide na YT sa punim imenom. Bez zamazivanja face.
U nedostatku peperspreja moguce je koristiti i sprej bocu sa vodom i nekom extra-ljutom paprikom.
ZABAVA PRVE KLASE ZAGARANTOVANA.
O KLIKOVIMA NA YT NE TREBA NI GOVORITI.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#2125 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Daryl Dixon wrote: hahhahahahha e ne vjerujemovaj boldirani dio ok ovo ostalo boles'
ma batina je iz raja izašla
-Pa jarane MASTA.
Moras se potruditi da zapamti dobro.
A ovo sto su oni radili nije boles'????
Ja sam najbolje zapamtio djeciju kradju tresanja kad je gazda izasao i zavezao tornjaka ispod nas 6 na tresnji.
A onda ga dva sata kasnije samo izasao i odvezao i odveo. bez price ikakve i tersanja.
Quratz smo ikad vise usli u tu bastu, godinama. I danas kad prodjem tuda sjetim se svog sjedenja na grani.
Sto je najcrnje, kasnije smo skontali da je tornjak bio takva maza da si ga mogao jahati. ali haj znaj kako ce braniti teritoriju.
