Nevena: "Čoooooveče!"_nevermind_ wrote:Eeeej ljudi, je l' znate ono kad je neko i s k o m p l e k s i r a n, b r e![]()
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2101 Re: Veliki Brat 2013
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2102 Re: Veliki Brat 2013
gledam i nekakvu hrvatsku seriju.
dolores lambasa bomba.
dolores lambasa bomba.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2103 Re: Veliki Brat 2013
E jesi promiskuitetandidžej wrote:gledam i nekakvu hrvatsku seriju.
dolores lambasa bomba.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2104 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:E jesi promiskuitetandidžej wrote:gledam i nekakvu hrvatsku seriju.
dolores lambasa bomba.
sta cu kad volim garave.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65976
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2105 Re: Veliki Brat 2013
matematicar_teski wrote:propo ko kauc moj kakavdanakiskustvukakavdanakneiskustvu wrote:frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,
nastavite da pratite...
P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste
dvostruki evropski prvak nije propali sportista,šta treba sa 42 godine i dalje skakati u vis?
finansijski da,ali ko sportista ne
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65976
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
dofu89
- Posts: 27
- Joined: 07/04/2013 20:49
#2107 Re: Veliki Brat 2013
Krenulo Avu...
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2109 Re: Veliki Brat 2013
ili m ise čini ili je OBN malo uglancao logo ovo kada ide sa markicom uživo?
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#2110 Re: Veliki Brat 2013
a sto je zacekicaklavirdžija wrote:Ovo bih mogao satima gledat…alkibijad wrote:
Ako je nekome promaklo
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2111 Re: Veliki Brat 2013
Ne čini ti se, i ja sam odmah primijetio.StupskaBitanga wrote:ili m ise čini ili je OBN malo uglancao logo ovo kada ide sa markicom uživo?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65976
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2112 Re: Veliki Brat 2013
milić ne izlazi iz kuhinje,ali baš ne izlazi iz kuhinje
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2113 Re: Veliki Brat 2013
Sindi bez šminke isto baba Stana….


- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#2114 Re: Veliki Brat 2013
Samo da blizanci ne ispadnu, Ava će odmah navaliti na Milića 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2115 Re: Veliki Brat 2013
Je li veceras Balkan Contest i u koliko sati?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2116 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Je li veceras Balkan Contest i u koliko sati?
jes, u 22:30
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2118 Re: Veliki Brat 2013
Gost i Boki Jovanovski alias Boki 13Ambrozija wrote:Hvala
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65976
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2119 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Samo da blizanci ne ispadnu, Ava će odmah navaliti na Milića
na bilo kojeg muškarca bi ona navalila
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2120 Re: Veliki Brat 2013
taman kad vam se zavrsi ona paradaAmbrozija wrote:Hvala
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2121 Re: Veliki Brat 2013
Nikad, Ava je senzibilnakakavdanakneiskustvu wrote:vedra nebesa wrote:Samo da blizanci ne ispadnu, Ava će odmah navaliti na Milića
na bilo kojeg muškarca bi ona navalila
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2122 Re: Veliki Brat 2013
Ava je dobila masne pare za ovo i sve je ovo dogovor
- dječak sa šibicama
- Posts: 51197
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2123 Re: Veliki Brat 2013
Ali kome je ta prikaza interesantna, samo to se pitam...StupskaBitanga wrote:Gost i Boki Jovanovski alias Boki 13Ambrozija wrote:Hvala
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2124 Re: Veliki Brat 2013
ni ja ne znam ali eto najavljeno je njegovo/njeno gostovanje
Mogo bi i OBN Vanillu poslati da budemo ravnopravni sa makedoncima
Mogo bi i OBN Vanillu poslati da budemo ravnopravni sa makedoncima
- dječak sa šibicama
- Posts: 51197
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2125 Re: Veliki Brat 2013
Da je bar zgodan, nego isto bumbar.
bumbar sa krizom identiteta.
bumbar sa krizom identiteta.

