Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2101 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:Eeeej ljudi, je l' znate ono kad je neko i s k o m p l e k s i r a n, b r e :zoka: :zoka:
Nevena: "Čoooooveče!" :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2102 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

gledam i nekakvu hrvatsku seriju.
dolores lambasa bomba. :thumbup:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2103 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:gledam i nekakvu hrvatsku seriju.
dolores lambasa bomba. :thumbup:
E jesi promiskuitetan :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2104 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

de balzac wrote:
didžej wrote:gledam i nekakvu hrvatsku seriju.
dolores lambasa bomba. :thumbup:
E jesi promiskuitetan :D
:lol:

sta cu kad volim garave. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#2105 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

matematicar_teski wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
frljoka wrote:Ava školski primjer retardacije, član HDZ-a koja se hvalila da obožava Thompsona
blizanci kod logopeda pod hitno,
Boban miloguz koji je u ispovjedanici izjavio da mu više fali mačka nego rođena mati i otac,
Maja ksenofob i antitalenat za muziku, miljenica deklarisanoig četnika Miloša Bojanića
Soraja beogradska sponzoruša,
Slavko vođa Udruženja za podršku Radovanu Karadžiću u Danskoj,
Milić ostao mozgom u 60-tim, i umislio da je roker a radio turbofolk za sve narodnjake na Balkanu
Topić nit smrdi nit miriše, školski primjer propalog sportiste,
Sindi produkt propalog srbijanskog društva i ogavne dance scene iz 90-tih,
Vendi bivša Šešeljeva ljubavnica koja je obilazila četničke frontove i to redovno,


nastavite da pratite...


P.S. - ovi sa Svet.rs koji se registruju svaki dan = smiješni ste


dvostruki evropski prvak nije propali sportista,šta treba sa 42 godine i dalje skakati u vis?
propo ko kauc moj kakavdanakiskustvu



finansijski da,ali ko sportista ne
dofu89
Posts: 27
Joined: 07/04/2013 20:49

#2107 Re: Veliki Brat 2013

Post by dofu89 »

Krenulo Avu...

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#2108 Re: Veliki Brat 2013

Post by lijan »







Last edited by lijan on 12/04/2013 19:47, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2109 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

ili m ise čini ili je OBN malo uglancao logo ovo kada ide sa markicom uživo?
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#2110 Re: Veliki Brat 2013

Post by lijan »

klavirdžija wrote:
alkibijad wrote:Image

Ako je nekome promaklo :)
Ovo bih mogao satima gledat… :D
a sto je zacekica :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2111 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

StupskaBitanga wrote:ili m ise čini ili je OBN malo uglancao logo ovo kada ide sa markicom uživo?
Ne čini ti se, i ja sam odmah primijetio.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#2112 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

milić ne izlazi iz kuhinje,ali baš ne izlazi iz kuhinje
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2113 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Sindi bez šminke isto baba Stana….

Image
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#2114 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Samo da blizanci ne ispadnu, Ava će odmah navaliti na Milića :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2115 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Je li veceras Balkan Contest i u koliko sati?
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2116 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ambrozija wrote:Je li veceras Balkan Contest i u koliko sati?

jes, u 22:30
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2117 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Hvala :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2118 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Ambrozija wrote:Hvala :)
Gost i Boki Jovanovski alias Boki 13
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#2119 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

vedra nebesa wrote:Samo da blizanci ne ispadnu, Ava će odmah navaliti na Milića :D


na bilo kojeg muškarca bi ona navalila
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2120 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ambrozija wrote:Hvala :)
taman kad vam se zavrsi ona parada :D na hajatu, hajte vamo :D na pravi dernek :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2121 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

kakavdanakneiskustvu wrote:
vedra nebesa wrote:Samo da blizanci ne ispadnu, Ava će odmah navaliti na Milića :D


na bilo kojeg muškarca bi ona navalila
Nikad, Ava je senzibilna :P i sofisticirana :oops:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2122 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Ava je dobila masne pare za ovo i sve je ovo dogovor
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51197
Joined: 29/06/2011 23:39

#2123 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

StupskaBitanga wrote:
Ambrozija wrote:Hvala :)
Gost i Boki Jovanovski alias Boki 13
Ali kome je ta prikaza interesantna, samo to se pitam...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2124 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

ni ja ne znam ali eto najavljeno je njegovo/njeno gostovanje
Mogo bi i OBN Vanillu poslati da budemo ravnopravni sa makedoncima
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51197
Joined: 29/06/2011 23:39

#2125 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Da je bar zgodan, nego isto bumbar.

bumbar sa krizom identiteta.
Locked