Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
HardcoreMX wrote:
ako ti ne kontas gdje kresti iz razglasa izmedju solitera, onda se moze skontati da ti nisi...doduse ima i druga opcija...
nisam rodjen u zenici ali tu živim vise od 4 decenije,pa ako je to dovoljno da se mogu smatrati zenicaninom drago mi je,ako ne,onda sam nesto drugo,sta god ,nebitno
da je neko spomenuo razglas između solitera mozda bi neko nesto mogao i naslutiti,ali jbg niko do ovog tvog posta nije spomenuo razglas između solitera
gdje ti nestade onaj post u kojem si imao prilično kulturan vokabular?
sto se mene tice mozes biti i marsovac..ili nesto drugo..vidis da i kazem da ima i druga opcija..
inace slabo citas jer bi skonto da sam vec spomenuo razglas u po zgrada..
i da nije prilicno, nego primjerno kulturan vokabular..
reazglas u po zgrada bi trebalo da znaci da u pola zgrada u gradu postoji nekakav razglas,bar sam ja tako naučen da to razumijem
da,zbog kulturnog vokabulara se brisu postovi poput tvog
HardcoreMX wrote:
sto se mene tice mozes biti i marsovac..ili nesto drugo..vidis da i kazem da ima i druga opcija..
inace slabo citas jer bi skonto da sam vec spomenuo razglas u po zgrada..
i da nije prilicno, nego primjerno kulturan vokabular..
reazglas u po zgrada bi trebalo da znaci da u pola zgrada u gradu postoji nekakav razglas,bar sam ja tako naučen da to razumijem
da,zbog kulturnog vokabulara se brisu postovi poput tvog
sve me vise ubjedjujes da si ti ipak ova druga opcija...
HardcoreMX wrote:
sto se mene tice mozes biti i marsovac..ili nesto drugo..vidis da i kazem da ima i druga opcija..
inace slabo citas jer bi skonto da sam vec spomenuo razglas u po zgrada..
i da nije prilicno, nego primjerno kulturan vokabular..
reazglas u po zgrada bi trebalo da znaci da u pola zgrada u gradu postoji nekakav razglas,bar sam ja tako naučen da to razumijem
da,zbog kulturnog vokabulara se brisu postovi poput tvog
sve me vise ubjedjujes da si ti ipak ova druga opcija...