Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#20976 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote: ako ti ne kontas gdje kresti iz razglasa izmedju solitera, onda se moze skontati da ti nisi...doduse ima i druga opcija...
nisam rodjen u zenici ali tu živim vise od 4 decenije,pa ako je to dovoljno da se mogu smatrati zenicaninom drago mi je,ako ne,onda sam nesto drugo,sta god ,nebitno
da je neko spomenuo razglas između solitera mozda bi neko nesto mogao i naslutiti,ali jbg niko do ovog tvog posta nije spomenuo razglas između solitera
gdje ti nestade onaj post u kojem si imao prilično kulturan vokabular?
sto se mene tice mozes biti i marsovac..ili nesto drugo..vidis da i kazem da ima i druga opcija..
inace slabo citas jer bi skonto da sam vec spomenuo razglas u po zgrada..
i da nije prilicno, nego primjerno kulturan vokabular..
reazglas u po zgrada bi trebalo da znaci da u pola zgrada u gradu postoji nekakav razglas,bar sam ja tako naučen da to razumijem
da,zbog kulturnog vokabulara se brisu postovi poput tvog
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#20977 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Ubijte me ako ista kontam :-?

jesi li zeničanin?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83475
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20978 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ubijte me ako ista kontam :-?

jesi li zeničanin?
Naravski.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#20979 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ubijte me ako ista kontam :-?

jesi li zeničanin?
Naravski.
sumnjivo mi to nešto
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#20980 Re: Zeničani

Post by phillie »

pa kako onda ne kontas?
Last edited by phillie on 29/07/2017 17:57, edited 1 time in total.
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20981 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote: sto se mene tice mozes biti i marsovac..ili nesto drugo..vidis da i kazem da ima i druga opcija..
inace slabo citas jer bi skonto da sam vec spomenuo razglas u po zgrada..
i da nije prilicno, nego primjerno kulturan vokabular..
reazglas u po zgrada bi trebalo da znaci da u pola zgrada u gradu postoji nekakav razglas,bar sam ja tako naučen da to razumijem
da,zbog kulturnog vokabulara se brisu postovi poput tvog
sve me vise ubjedjujes da si ti ipak ova druga opcija...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#20982 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote: sto se mene tice mozes biti i marsovac..ili nesto drugo..vidis da i kazem da ima i druga opcija..
inace slabo citas jer bi skonto da sam vec spomenuo razglas u po zgrada..
i da nije prilicno, nego primjerno kulturan vokabular..
reazglas u po zgrada bi trebalo da znaci da u pola zgrada u gradu postoji nekakav razglas,bar sam ja tako naučen da to razumijem
da,zbog kulturnog vokabulara se brisu postovi poput tvog
sve me vise ubjedjujes da si ti ipak ova druga opcija...

već sam ti rekao,u redu je :thumbup:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20983 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: u redu je
sta je u redu?

skontaces ako si zeničanin
:lol: :D :thumbup:
pozitivno sam iznenadjen :mrgreen:
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20984 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

kamen spoticanja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

skontaces ako si zeničanin
:lol: :D :thumbup:
pozitivno sam iznenadjen :mrgreen:
Odmori malo, pozlice ti kolko me kvotas....
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20985 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

HardcoreMX wrote:
kamen spoticanja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

skontaces ako si zeničanin
:lol: :D :thumbup:
pozitivno sam iznenadjen :mrgreen:
Odmori malo, pozlice ti kolko me kvotas....
uredu je :mrgreen:
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20986 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

Upasces opet.. :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu wrote: već sam ti rekao,u redu je :thumbup:
Nisam znao da ti je tolika furka biti zenicanin al hajd... :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#20987 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:Upasces opet.. :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu wrote: već sam ti rekao,u redu je :thumbup:
Nisam znao da ti je tolika furka biti zenicanin al hajd... :thumbup:

vratis se nekoliko postova iznad i vidices da ne patim od toga da sam zenicanin,ponoviti gradivo trebas
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20988 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote: Nisam znao da ti je tolika furka biti zenicanin al hajd... :thumbup:
vratis se nekoliko postova iznad i vidices da ne patim od toga da sam zenicanin,ponoviti gradivo trebas
pa nisam to ni rekao.. :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#20989 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote: Nisam znao da ti je tolika furka biti zenicanin al hajd... :thumbup:
vratis se nekoliko postova iznad i vidices da ne patim od toga da sam zenicanin,ponoviti gradivo trebas
pa nisam to ni rekao.. :roll:

Opet,u redu je
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20990 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

ti ko pokvarena ploca..
Shmeker
Posts: 254
Joined: 17/09/2011 15:39

#20991 Re: Zeničani

Post by Shmeker »

Nakon sto smo popustili s celikom na ovoj temi sada se napokon razvila "zdrava" rasprava :izet: Da li imate certifikat da ste zenicani :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20992 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Evo certifikata
Image

:lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#20993 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:ti ko pokvarena ploca..

Jbg nisam rodjeni zenicanin
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#20994 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Bobi, nemoj da mu i ovdje gledam postove, molim te eto...
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20995 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

otkud ovaj gore bot i ovdje?! :roll:
kakavdanakneiskustvu wrote: Jbg nisam rodjeni zenicanin
ma u redu je.. :lol: :bih:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#20996 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Oklen ovaj Zeničanin na temi Zeničani ?
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#20997 Re: Zeničani

Post by Norm »

...ja nis' ne kontare... :?
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#20998 Re: Zeničani

Post by Ajatolah_ »

Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još? :roll:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#20999 Re: Zeničani

Post by MOSALJOZE »

Nije mi rodni list pri ruci :oops:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#21000 Re: Zeničani

Post by Norm »

Ajatolah_ wrote:Znači ni Norm nije Zeničanin, ima l' vas još? :roll:
...definisi Zenicanin...
Post Reply