Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#20951 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Gdje nam je Fremon Lester, poslije izbora nestao ? :D

Ili ga ja nisam upratio vise na forumu :-)
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20952 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

lokalni_razdjevičar wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote:otkud korida u Nicaze?! :lol: ..ko dopusti onaj razglas u po zgrada...u poredjenju sa ovim, Cevljanovici su Paris....
Korida?
Zenica i jest za koride.....mentalitet ljudi je na nivou cevljanovickog platoa
zaboravih pod navodnike staviti..korida je ipak visa institucija za onaj gore ciglanluk, papanluk, primitivizam kako vec nazvati....
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#20953 Re: Zeničani

Post by phillie »

HardcoreMX wrote:
lokalni_razdjevičar wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Korida?
Zenica i jest za koride.....mentalitet ljudi je na nivou cevljanovickog platoa
zaboravih pod navodnike staviti..korida je ipak visa institucija za onaj gore ciglanluk, papanluk, primitivizam kako vec nazvati....
O cemu je rijec? do Crkvica dopiru zvukovi ali ne mogu razaznati...malo oda radosti malo i need a hero (cini mi se), malo...kontam sa usca, al opet mi podaleko :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20954 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

phillie wrote:
HardcoreMX wrote:
lokalni_razdjevičar wrote:
Korida?
Zenica i jest za koride.....mentalitet ljudi je na nivou cevljanovickog platoa
zaboravih pod navodnike staviti..korida je ipak visa institucija za onaj gore ciglanluk, papanluk, primitivizam kako vec nazvati....
O cemu je rijec? do Crkvica dopiru zvukovi ali ne mogu razaznati...malo oda radosti malo i need a hero (cini mi se), malo...kontam sa usca, al opet mi podaleko :D[/quote]

navodno nesto u domu penzionera
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#20955 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

N.N. wrote:Gdje nam je Fremon Lester, poslije izbora nestao ? :D

Ili ga ja nisam upratio vise na forumu :-)
Tu sam. Posmatram... :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20956 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Freamon Lester wrote:
N.N. wrote:Gdje nam je Fremon Lester, poslije izbora nestao ? :D

Ili ga ja nisam upratio vise na forumu :-)
Tu sam. Posmatram... :D
jel iz centra za PR? :mrgreen:
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20957 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

phillie wrote: O cemu je rijec? do Crkvica dopiru zvukovi ali ne mogu razaznati...malo oda radosti malo i need a hero (cini mi se), malo...kontam sa usca, al opet mi podaleko :D
ma jok, ali valjda zenicani znaju..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20958 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:
phillie wrote: O cemu je rijec? do Crkvica dopiru zvukovi ali ne mogu razaznati...malo oda radosti malo i need a hero (cini mi se), malo...kontam sa usca, al opet mi podaleko :D
ma jok, ali valjda zenicani znaju..

pa de reci sta je bilo?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20959 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

jesu li uvedene neke redukcije vode za koje nisam cuo,vec dvije noci oko 3 ujutro kod mene nema vode,u blatusi?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20960 Re: Zeničani

Post by Throttle »

kakavdanakneiskustvu wrote:jesu li uvedene neke redukcije vode za koje nisam cuo,vec dvije noci oko 3 ujutro kod mene nema vode,u blatusi?
Preksinoc je nestajalo i u Babinoj rijeci, oko 1, ujutro je bilo kad sam ustao...SInoc nisam provjeravao
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#20961 Re: Zeničani

Post by doff »

Krenuli su sa planskim ispiranjem cjelokupnog sistema. Sad ne znam da li ima veze, ali sinoć je dreknula cijev na staničnom trgu, ogromna količina vode je isticala, povelio vodoskok. Moguće da zato jutros dio Blatuše nije imao vode.
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20962 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

kakavdanakneiskustvu wrote: pa de reci sta je bilo?
pa pitaj zenicane?!ako ih ima ovdje naravno..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20963 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: pa de reci sta je bilo?
pa pitaj zenicane?!ako ih ima ovdje naravno..
u redu je
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20964 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

kakavdanakneiskustvu wrote: u redu je
sta je u redu?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20965 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: u redu je
sta je u redu?

skontaces ako si zeničanin
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20966 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: u redu je
sta je u redu?

skontaces ako si zeničanin
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20967 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

kakavdanakneiskustvu wrote: skontaces ako si zeničanin
ako ti ne kontas gdje kresti iz razglasa izmedju solitera, onda se moze skontati da ti nisi...doduse ima i druga opcija...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20968 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: skontaces ako si zeničanin
ako ti ne kontas gdje kresti iz razglasa izmedju solitera, onda se moze skontati da ti nisi...doduse ima i druga opcija...

nisam rodjen u zenici ali tu živim vise od 4 decenije,pa ako je to dovoljno da se mogu smatrati zenicaninom drago mi je,ako ne,onda sam nesto drugo,sta god ,nebitno
da je neko spomenuo razglas između solitera mozda bi neko nesto mogao i naslutiti,ali jbg niko do ovog tvog posta nije spomenuo razglas između solitera

gdje ti nestade onaj post u kojem si imao prilično kulturan vokabular?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#20969 Re: Zeničani

Post by Casual's »

HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: skontaces ako si zeničanin
ako ti ne kontas gdje kresti iz razglasa izmedju solitera, onda se moze skontati da ti nisi...doduse ima i druga opcija...
Tebi to teferic ?
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20970 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote: ako ti ne kontas gdje kresti iz razglasa izmedju solitera, onda se moze skontati da ti nisi...doduse ima i druga opcija...
nisam rodjen u zenici ali tu živim vise od 4 decenije,pa ako je to dovoljno da se mogu smatrati zenicaninom drago mi je,ako ne,onda sam nesto drugo,sta god ,nebitno
da je neko spomenuo razglas između solitera mozda bi neko nesto mogao i naslutiti,ali jbg niko do ovog tvog posta nije spomenuo razglas između solitera
gdje ti nestade onaj post u kojem si imao prilično kulturan vokabular?
sto se mene tice mozes biti i marsovac..ili nesto drugo..vidis da i kazem da ima i druga opcija..
inace slabo citas jer bi skonto da sam vec spomenuo razglas u po zgrada..
i da nije prilicno, nego primjerno kulturan vokabular..
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#20971 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Vidite da nije dobar i ne znam sto mu se kacite za postove.
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20972 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

ma dje se neces vidjeti .. providno koliko si se to kloniro....
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#20973 Re: Zeničani

Post by Ajatolah_ »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: u redu je
sta je u redu?

skontaces ako si zeničanin
:lol: :thumbup:
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20974 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

eto vidis :lol: kakav si ti pacenik.. :roll:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20975 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ubijte me ako ista kontam :-?
Post Reply