Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20926 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Totalno praznjenje konzuma u soping centru
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#20927 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

kakavdanakneiskustvu wrote:Totalno praznjenje konzuma u soping centru
Rasprodaja ili ga radnici prazne? :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#20928 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Dobavljači ga prazne. :D
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#20929 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Ja ocekivao neko snizenje da slatkisa nakupujem :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20930 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:Totalno praznjenje konzuma u soping centru
Rasprodaja ili ga radnici prazne? :D

Ovo drugo
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#20931 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Neko kaze sutra a neko ponedeljak otvaranje Binga.. zato praznjenje. Ustvari 2 verzije price obe od radnica u Konzumu tako da je jedna tacna a druga pogresno protumacena :D

Juce u LP bruka raje na interviews za posao.. a mislio sam da ce ostaviti Konzumove radnike.. Iako ko zna sta se tu desava, mozda im je ponudio manje para nego Konzum pa odose u Njemacku svi :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20932 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Nemoguce sutra,nije kiosk u pitanju
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#20933 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

avenija wrote:Call Center-Agent (m/w)

Seit 2014. ist Oratio d.o.o. ein deutschsprachiges, zielgerichtetes und stabiles Unternehmen mit dem Sitz in Sarajevo, Zenica, Tuzla und Doboj. IN SEHR NAHER ZUKUNFT AUCH IN BIJELINA.

Broj pozicija:10
Datum objave:14.07.2017.
Trajanje oglasa:30 dana (ističe 13.08.2017.)

Zenica: - 061 322 646

Eto finog posla ko zna Njemacki jezik.

https://www.posao.ba/#!employer/profile ... job=156622
ovi svakih mjesec dana izbacuju oglas - puna zenica studenata njemackog a i zavrsenih bez posla.

Da je posao OK valjda bi do sad popunili. Nesto ovde ne stima.

Ili su plate male ili je nesto drugo.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#20934 Re: Zeničani

Post by avenija »

gentoo wrote:Neko kaze sutra a neko ponedeljak otvaranje Binga.. zato praznjenje. Ustvari 2 verzije price obe od radnica u Konzumu tako da je jedna tacna a druga pogresno protumacena :D

Juce u LP bruka raje na interviews za posao.. a mislio sam da ce ostaviti Konzumove radnike.. Iako ko zna sta se tu desava, mozda im je ponudio manje para nego Konzum pa odose u Njemacku svi :-)
Mislim da im treba minimalno 7 dana za useljenje, brendiranje i ostalo.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20935 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

avenija wrote:
gentoo wrote:Neko kaze sutra a neko ponedeljak otvaranje Binga.. zato praznjenje. Ustvari 2 verzije price obe od radnica u Konzumu tako da je jedna tacna a druga pogresno protumacena :D

Juce u LP bruka raje na interviews za posao.. a mislio sam da ce ostaviti Konzumove radnike.. Iako ko zna sta se tu desava, mozda im je ponudio manje para nego Konzum pa odose u Njemacku svi :-)
Mislim da im treba minimalno 7 dana za useljenje, brendiranje i ostalo.

Ma ja,velik prostor je to
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#20936 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Moguce slijedeci petak.. ne znam, iz druge ruke je. Uglavnom to je to..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20937 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sta je za Hotel Inter? Trebalo je biti javno otvaranje ponuda ove sedmice...
jasmind
Posts: 250
Joined: 24/10/2005 23:50

#20938 Re: Zeničani

Post by jasmind »

Kad su useljavali u bivši interex u Sa začas je to bilo. Al su onda mjesec dana radovi bili unutra a radio je market.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20939 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

CIMOS kraj price?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20940 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Izgleda...
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20941 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote:Izgleda...
Boli li vađenje živca? :-)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20942 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote:Izgleda...
Boli li vađenje živca? :-)
S dobrom anestezijom ne
didzej1602
Posts: 237
Joined: 20/09/2015 14:50

#20943 Re: Zeničani

Post by didzej1602 »

Zna li ko neku pojeftinu kopirnicu? :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20944 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

didzej1602 wrote:Zna li ko neku pojeftinu kopirnicu? :D

Hm,mozda ti mogu pomoci,sta trebas kopirati?
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#20945 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

otkud korida u Nicaze?! :lol: ..ko dopusti onaj razglas u po zgrada...u poredjenju sa ovim, Cevljanovici su Paris....
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20946 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

HardcoreMX wrote:otkud korida u Nicaze?! :lol: ..ko dopusti onaj razglas u po zgrada...u poredjenju sa ovim, Cevljanovici su Paris....
?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#20947 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

HardcoreMX wrote:otkud korida u Nicaze?! :lol: ..ko dopusti onaj razglas u po zgrada...u poredjenju sa ovim, Cevljanovici su Paris....
Korida?
User avatar
lokalni_razdjevičar
Posts: 215
Joined: 21/10/2012 18:19

#20948 Re: Zeničani

Post by lokalni_razdjevičar »

kakavdanakneiskustvu wrote:
HardcoreMX wrote:otkud korida u Nicaze?! :lol: ..ko dopusti onaj razglas u po zgrada...u poredjenju sa ovim, Cevljanovici su Paris....
Korida?
Zenica i jest za koride.....mentalitet ljudi je na nivou cevljanovickog platoa
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20949 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote:
Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote:Izgleda...
Boli li vađenje živca? :-)
S dobrom anestezijom ne
A qrac pajdo moj, šta mi čovjek počini :mrgreen:

Možda si i ti bio pa me nekako prepozno pa me danas momački zavalio za sva ona pisanja i prepucavanja o SDA :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20950 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

:mrgreen:
Sumnjam...podaleko sam ovih dana
Mada ako te bolilo promjeni stomatologa
A stranku nemoj mjenjat...dosta nam je faruk :oops:
Post Reply