Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#20926 Re: Manchester United FC

Post by Artest »

I tako...

Joao Felix potpisao za Atletico, a sljepci se natezu oko plate Raiolinog derista. Takodjer planiraju dati bolesnu platu diskutabilnom talentu kakav je Rashford (igrac za 15ak golova po sezoni) . Pogba je, za moj pojam, crnoputa verzija Milinkovic-Savica (solidan u svemu, odlican ni u cemu), plus bipolarni poremecaj, koji ti garantuje stalnu dramu u svlacionici i medijima. A ne treba zanemariti ni biranje utakmica. Ukratko, lik je sve ono sto United nije. David Beckham je u jednom trenutku imao ambicije koje su sezale i van fud.igralista ali je po svjedocenju Fergija najizdrzljiviji igrac kojeg je trenirao - takav je na testiranjima bio. Beckham je bio podredjen timu. I kad se islo u bitku, Beckham se bacao na glavu. Naravno, poslije kad se presla odredjena linija, vakat je bio za razilazenje. Isto je bilo i sa Ruudom i ostalima.

Odbijenice poput one od Žuće iz Ajaxa su realnost. Svako vidi da ovaj klub nema nikakve ozbiljne rezultatske ambicije. Dovodjenje Felixa je mogao biti potez koji bi danas-sutra privukao i neke druge talente, ali nista od toga.

Nema veze, imamo Matu... Jos produzit Ashley Younga i bog te veselio.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20927 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Artest wrote:I tako...

Joao Felix potpisao za Atletico, a sljepci se natezu oko plate Raiolinog derista. Takodjer planiraju dati bolesnu platu diskutabilnom talentu kakav je Rashford (igrac za 15ak golova po sezoni) . Pogba je, za moj pojam, crnoputa verzija Milinkovic-Savica (solidan u svemu, odlican ni u cemu), plus bipolarni poremecaj, koji ti garantuje stalnu dramu u svlacionici i medijima. A ne treba zanemariti ni biranje utakmica. Ukratko, lik je sve ono sto United nije. David Beckham je u jednom trenutku imao ambicije koje su sezale i van fud.igralista ali je po svjedocenju Fergija najizdrzljiviji igrac kojeg je trenirao - takav je na testiranjima bio. Beckham je bio podredjen timu. I kad se islo u bitku, Beckham se bacao na glavu. Naravno, poslije kad se presla odredjena linija, vakat je bio za razilazenje. Isto je bilo i sa Ruudom i ostalima.

Odbijenice poput one od Žuće iz Ajaxa su realnost. Svako vidi da ovaj klub nema nikakve ozbiljne rezultatske ambicije. Dovodjenje Felixa je mogao biti potez koji bi danas-sutra privukao i neke druge talente, ali nista od toga.

Nema veze, imamo Matu... Jos produzit Ashley Younga i bog te veselio.
Čemu žurba, pa u januaru je produžio :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20928 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Znači, United oficijelno u klubove koji će se boriti za 5-6. mjesto.
Dug je put nazad, brzo su skršili sve ono što je Fergie godinama zidao.
Valja vratiti reputaciju. Ništa, nek krenu sa ciframa, na ime više neće doći dobar igrač.
broj dva
Posts: 5456
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#20929 Re: Manchester United FC

Post by broj dva »

Para vrti gdje burgija ne moze. Prebogati su da ostanu 6 predugo mada imaju velikih problema, od lose infrastrukture (Old Trafford se raspada) do manjka sportske vizije (kakav fudbal zele da igraju??) manjka strucnjaka (Woodward nema blage o nogometu, covjek je biznismen a puno se pita za transfere doj je Solskjær karina od trenera), nezahvalnih vlasnika sto koriste klub kao igracku i ulog za bankovne zajmove pa dalje. Trebace im vremena da se iskoprcaju jer izgleda ne znaju sta rade ali ostajem pri tome da su jednostavno prebogati da se ne bi vratili u vrh.
I makar nisu sluge despotskog rezima ko gradske im komsije..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20930 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Ejs, ovo u Unitedu neki socijalizam?
Tamo gdje ima puno para i gdje ima gazda, ne može drugačije nego despotizam.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20931 Re: Manchester United FC

Post by todd_smith »

broj dva wrote:Para vrti gdje burgija ne moze. Prebogati su da ostanu 6 predugo mada imaju velikih problema, od lose infrastrukture (Old Trafford se raspada) do manjka sportske vizije (kakav fudbal zele da igraju??) manjka strucnjaka (Woodward nema blage o nogometu, covjek je biznismen a puno se pita za transfere doj je Solskjær karina od trenera), nezahvalnih vlasnika sto koriste klub kao igracku i ulog za bankovne zajmove pa dalje. Trebace im vremena da se iskoprcaju jer izgleda ne znaju sta rade ali ostajem pri tome da su jednostavno prebogati da se ne bi vratili u vrh.
I makar nisu sluge despotskog rezima ko gradske im komsije..
ovdje svasta ljudi pisu :lol:
broj dva
Posts: 5456
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#20932 Re: Manchester United FC

Post by broj dva »

Pa guglaj ako ništa pša moj, možda nešto novo naučiš

https://www.google.com/amp/s/www.telegr ... g-age/amp/

https://www.google.com/amp/s/amp.thegua ... -spotlight

Ovo nađoh za 25 sekundica a ima detaljnijih opisa, traži naći ćeš
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#20933 Re: Manchester United FC

Post by Artest »

United ce biti u igri za CL, ali od ganjanja titule nema nista. A i to cetvrto ili eventualno trece mjesto je dohvatljivo samo zato sto i drugi konkurenti slabe (Abramovic se hladi, a Arsenal je Arsenal).



Čemu žurba, pa u januaru je produžio
Dobro si, nesto su ga zimus smuntali, u strahu da im ne ode ovo ljeto... Ne'a sta, genijalan potez Uprave :bih:
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20934 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Kupljen Aaron Wan-Bissaka.

£55m
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20935 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Bilo je i vrijeme koliko su ga ganjali.
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20936 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Teufik wrote:Kupljen Aaron Wan-Bissaka.

£55m

Malo se oduzilo al uzeli su ga :D

Do kraja hefte haman predstavljanje.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20937 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

:thumbup: :thumbup:
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20938 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Marcus Rashford signs a new four-year deal with Manchester United :thumbup:
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20939 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Logovan wrote:Marcus Rashford signs a new four-year deal with Manchester United :thumbup:
Za jos desetine ovakvih :-D

User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20940 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Izgleda Bruno Fernandes pred potpisom.
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#20941 Re: Manchester United FC

Post by Vitoo »

Tomahawk11 wrote:Znači, United oficijelno u klubove koji će se boriti za 5-6. mjesto.
Dug je put nazad, brzo su skršili sve ono što je Fergie godinama zidao.
Valja vratiti reputaciju. Ništa, nek krenu sa ciframa, na ime više neće doći dobar igrač.
Historija kluba zvana Ferguson, toliko :zzzz: Sejk Shity pisa historiju po gradu.




Onako neutralno mogu napisati par rijeci.
Gospodo moja najjaci klub u Engleskoj je Liverpul.
Moze proci jos 30 godina da neosvj. ligu a i dalje ce biti najveci klub iz Engleske :izet: pametnom dosta.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#20942 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Ovaj klub ceka ono kroz sta je Liverpool prosao realno...
Platni spisak je katastrofa i kad bi to poceli rjesavati rjesili bi pola posla.
User avatar
drug_profi
Posts: 65431
Joined: 16/07/2012 16:00

#20943 Re: Manchester United FC

Post by drug_profi »

Narednih 5-6 godina vjerovatno samo Siti i Liverpul uzimaju titule. Ako ne i duze. Totenhem mozda pokusa da zasmeta, a ovo drugo tanko...
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#20944 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Mi cemo opet prije uzet 3 LP zaredom nego ligu :mrgreen:
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20945 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Vazniji je vjerovatni potpis De Gee od ovog smrde koji svaku sestu odigra na nekom vecem nivou. Goni ga u p.... maternu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20946 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

Konačno apsolutna dominacija protiv većeg kluba, pa makar i u prijateljskoj :mrgreen: Jedino fale golovi :sad:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22598
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#20947 Re: Manchester United FC

Post by SmokingMan »

Logovan wrote::thumbup: :thumbup:
Image
Izgleda mi baš nezadovoljno,kao da su ga prisilili na photoshooting.. :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22783
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#20948 Re: Manchester United FC

Post by GandalfSivi »

Velkoski wrote:Konačno apsolutna dominacija protiv većeg kluba, pa makar i u prijateljskoj :mrgreen: Jedino fale golovi :sad:
Realno odlicno igraju danas...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22783
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#20949 Re: Manchester United FC

Post by GandalfSivi »

Bilo je dobro, dok Young ne udje!!!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20950 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

Lingard i Young najgori :lol:
Post Reply