Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#20926 Re: Manchester United FC
I tako...
Joao Felix potpisao za Atletico, a sljepci se natezu oko plate Raiolinog derista. Takodjer planiraju dati bolesnu platu diskutabilnom talentu kakav je Rashford (igrac za 15ak golova po sezoni) . Pogba je, za moj pojam, crnoputa verzija Milinkovic-Savica (solidan u svemu, odlican ni u cemu), plus bipolarni poremecaj, koji ti garantuje stalnu dramu u svlacionici i medijima. A ne treba zanemariti ni biranje utakmica. Ukratko, lik je sve ono sto United nije. David Beckham je u jednom trenutku imao ambicije koje su sezale i van fud.igralista ali je po svjedocenju Fergija najizdrzljiviji igrac kojeg je trenirao - takav je na testiranjima bio. Beckham je bio podredjen timu. I kad se islo u bitku, Beckham se bacao na glavu. Naravno, poslije kad se presla odredjena linija, vakat je bio za razilazenje. Isto je bilo i sa Ruudom i ostalima.
Odbijenice poput one od Žuće iz Ajaxa su realnost. Svako vidi da ovaj klub nema nikakve ozbiljne rezultatske ambicije. Dovodjenje Felixa je mogao biti potez koji bi danas-sutra privukao i neke druge talente, ali nista od toga.
Nema veze, imamo Matu... Jos produzit Ashley Younga i bog te veselio.
Joao Felix potpisao za Atletico, a sljepci se natezu oko plate Raiolinog derista. Takodjer planiraju dati bolesnu platu diskutabilnom talentu kakav je Rashford (igrac za 15ak golova po sezoni) . Pogba je, za moj pojam, crnoputa verzija Milinkovic-Savica (solidan u svemu, odlican ni u cemu), plus bipolarni poremecaj, koji ti garantuje stalnu dramu u svlacionici i medijima. A ne treba zanemariti ni biranje utakmica. Ukratko, lik je sve ono sto United nije. David Beckham je u jednom trenutku imao ambicije koje su sezale i van fud.igralista ali je po svjedocenju Fergija najizdrzljiviji igrac kojeg je trenirao - takav je na testiranjima bio. Beckham je bio podredjen timu. I kad se islo u bitku, Beckham se bacao na glavu. Naravno, poslije kad se presla odredjena linija, vakat je bio za razilazenje. Isto je bilo i sa Ruudom i ostalima.
Odbijenice poput one od Žuće iz Ajaxa su realnost. Svako vidi da ovaj klub nema nikakve ozbiljne rezultatske ambicije. Dovodjenje Felixa je mogao biti potez koji bi danas-sutra privukao i neke druge talente, ali nista od toga.
Nema veze, imamo Matu... Jos produzit Ashley Younga i bog te veselio.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#20927 Re: Manchester United FC
Čemu žurba, pa u januaru je produžioArtest wrote:I tako...
Joao Felix potpisao za Atletico, a sljepci se natezu oko plate Raiolinog derista. Takodjer planiraju dati bolesnu platu diskutabilnom talentu kakav je Rashford (igrac za 15ak golova po sezoni) . Pogba je, za moj pojam, crnoputa verzija Milinkovic-Savica (solidan u svemu, odlican ni u cemu), plus bipolarni poremecaj, koji ti garantuje stalnu dramu u svlacionici i medijima. A ne treba zanemariti ni biranje utakmica. Ukratko, lik je sve ono sto United nije. David Beckham je u jednom trenutku imao ambicije koje su sezale i van fud.igralista ali je po svjedocenju Fergija najizdrzljiviji igrac kojeg je trenirao - takav je na testiranjima bio. Beckham je bio podredjen timu. I kad se islo u bitku, Beckham se bacao na glavu. Naravno, poslije kad se presla odredjena linija, vakat je bio za razilazenje. Isto je bilo i sa Ruudom i ostalima.
Odbijenice poput one od Žuće iz Ajaxa su realnost. Svako vidi da ovaj klub nema nikakve ozbiljne rezultatske ambicije. Dovodjenje Felixa je mogao biti potez koji bi danas-sutra privukao i neke druge talente, ali nista od toga.
Nema veze, imamo Matu... Jos produzit Ashley Younga i bog te veselio.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#20928 Re: Manchester United FC
Znači, United oficijelno u klubove koji će se boriti za 5-6. mjesto.
Dug je put nazad, brzo su skršili sve ono što je Fergie godinama zidao.
Valja vratiti reputaciju. Ništa, nek krenu sa ciframa, na ime više neće doći dobar igrač.
Dug je put nazad, brzo su skršili sve ono što je Fergie godinama zidao.
Valja vratiti reputaciju. Ništa, nek krenu sa ciframa, na ime više neće doći dobar igrač.
-
broj dva
- Posts: 5456
- Joined: 15/07/2014 20:59
- Location: Šeher Oslo
#20929 Re: Manchester United FC
Para vrti gdje burgija ne moze. Prebogati su da ostanu 6 predugo mada imaju velikih problema, od lose infrastrukture (Old Trafford se raspada) do manjka sportske vizije (kakav fudbal zele da igraju??) manjka strucnjaka (Woodward nema blage o nogometu, covjek je biznismen a puno se pita za transfere doj je Solskjær karina od trenera), nezahvalnih vlasnika sto koriste klub kao igracku i ulog za bankovne zajmove pa dalje. Trebace im vremena da se iskoprcaju jer izgleda ne znaju sta rade ali ostajem pri tome da su jednostavno prebogati da se ne bi vratili u vrh.
I makar nisu sluge despotskog rezima ko gradske im komsije..
I makar nisu sluge despotskog rezima ko gradske im komsije..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#20930 Re: Manchester United FC
Ejs, ovo u Unitedu neki socijalizam?
Tamo gdje ima puno para i gdje ima gazda, ne može drugačije nego despotizam.
Tamo gdje ima puno para i gdje ima gazda, ne može drugačije nego despotizam.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#20931 Re: Manchester United FC
ovdje svasta ljudi pisubroj dva wrote:Para vrti gdje burgija ne moze. Prebogati su da ostanu 6 predugo mada imaju velikih problema, od lose infrastrukture (Old Trafford se raspada) do manjka sportske vizije (kakav fudbal zele da igraju??) manjka strucnjaka (Woodward nema blage o nogometu, covjek je biznismen a puno se pita za transfere doj je Solskjær karina od trenera), nezahvalnih vlasnika sto koriste klub kao igracku i ulog za bankovne zajmove pa dalje. Trebace im vremena da se iskoprcaju jer izgleda ne znaju sta rade ali ostajem pri tome da su jednostavno prebogati da se ne bi vratili u vrh.
I makar nisu sluge despotskog rezima ko gradske im komsije..
-
broj dva
- Posts: 5456
- Joined: 15/07/2014 20:59
- Location: Šeher Oslo
#20932 Re: Manchester United FC
Pa guglaj ako ništa pša moj, možda nešto novo naučiš
https://www.google.com/amp/s/www.telegr ... g-age/amp/
https://www.google.com/amp/s/amp.thegua ... -spotlight
Ovo nađoh za 25 sekundica a ima detaljnijih opisa, traži naći ćeš
https://www.google.com/amp/s/www.telegr ... g-age/amp/
https://www.google.com/amp/s/amp.thegua ... -spotlight
Ovo nađoh za 25 sekundica a ima detaljnijih opisa, traži naći ćeš
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#20933 Re: Manchester United FC
United ce biti u igri za CL, ali od ganjanja titule nema nista. A i to cetvrto ili eventualno trece mjesto je dohvatljivo samo zato sto i drugi konkurenti slabe (Abramovic se hladi, a Arsenal je Arsenal).

Dobro si, nesto su ga zimus smuntali, u strahu da im ne ode ovo ljeto... Ne'a sta, genijalan potez UpraveČemu žurba, pa u januaru je produžio
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#20934 Re: Manchester United FC
Kupljen Aaron Wan-Bissaka.
£55m
£55m
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20935 Re: Manchester United FC
Bilo je i vrijeme koliko su ga ganjali.
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#20936 Re: Manchester United FC
Teufik wrote:Kupljen Aaron Wan-Bissaka.
£55m
Malo se oduzilo al uzeli su ga
Do kraja hefte haman predstavljanje.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20938 Re: Manchester United FC
Marcus Rashford signs a new four-year deal with Manchester United 
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#20939 Re: Manchester United FC
Za jos desetine ovakvihLogovan wrote:Marcus Rashford signs a new four-year deal with Manchester United
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20940 Re: Manchester United FC
Izgleda Bruno Fernandes pred potpisom.
-
Vitoo
- Posts: 784
- Joined: 10/08/2018 00:58
#20941 Re: Manchester United FC
Historija kluba zvana Ferguson, tolikoTomahawk11 wrote:Znači, United oficijelno u klubove koji će se boriti za 5-6. mjesto.
Dug je put nazad, brzo su skršili sve ono što je Fergie godinama zidao.
Valja vratiti reputaciju. Ništa, nek krenu sa ciframa, na ime više neće doći dobar igrač.
Onako neutralno mogu napisati par rijeci.
Gospodo moja najjaci klub u Engleskoj je Liverpul.
Moze proci jos 30 godina da neosvj. ligu a i dalje ce biti najveci klub iz Engleske
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#20942 Re: Manchester United FC
Ovaj klub ceka ono kroz sta je Liverpool prosao realno...
Platni spisak je katastrofa i kad bi to poceli rjesavati rjesili bi pola posla.
Platni spisak je katastrofa i kad bi to poceli rjesavati rjesili bi pola posla.
- drug_profi
- Posts: 65431
- Joined: 16/07/2012 16:00
#20943 Re: Manchester United FC
Narednih 5-6 godina vjerovatno samo Siti i Liverpul uzimaju titule. Ako ne i duze. Totenhem mozda pokusa da zasmeta, a ovo drugo tanko...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#20944 Re: Manchester United FC
Mi cemo opet prije uzet 3 LP zaredom nego ligu 
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#20945 Re: Manchester United FC
Vazniji je vjerovatni potpis De Gee od ovog smrde koji svaku sestu odigra na nekom vecem nivou. Goni ga u p.... maternu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#20946 Re: Manchester United FC
Konačno apsolutna dominacija protiv većeg kluba, pa makar i u prijateljskoj
Jedino fale golovi 
- SmokingMan
- Posts: 22598
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#20947 Re: Manchester United FC
Izgleda mi baš nezadovoljno,kao da su ga prisilili na photoshooting..Logovan wrote:![]()
![]()
- GandalfSivi
- Posts: 22783
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#20948 Re: Manchester United FC
Realno odlicno igraju danas...Velkoski wrote:Konačno apsolutna dominacija protiv većeg kluba, pa makar i u prijateljskojJedino fale golovi
- GandalfSivi
- Posts: 22783
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#20949 Re: Manchester United FC
Bilo je dobro, dok Young ne udje!!!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#20950 Re: Manchester United FC
Lingard i Young najgori 

