Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
wasabi
Posts: 218
Joined: 22/09/2015 22:59

#20901 Re: Zeničani

Post by wasabi »

Jimmy McNulty wrote:
DD_ASD wrote:Ja sam nesto popravljao u lameli, tamo lijevo od ulaza u Evropu, pa je korektno uradio. Mijenjao neki dio za punjenje mobitela. Bio si tu?
Ako mi ovaj u pon ne riješi nosim ga tu. Hvala na preporuci :thumbup:
Ma tu kod Adnana (u lameli) ti je najbolje. Popraviće ti lik i jeftino i kvalitetno...
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20902 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Odnio sam u Lamelu, valjda bude hajra :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#20903 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Iskustvo....jel to Jašar došao? :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#20905 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Kralj Tvrtko I. wrote:Iskustvo....jel to Jašar došao? :mrgreen:

da,da
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#20906 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Isamaraj ga malo :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20907 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

"Siri noge" :D
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#20908 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:"Siri noge" :D
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
tacno,stara priča,fascinantno mi je da na cini mi se fb stranici 072 portala malo ko da odobrava ovo hapšenje,sve im policija nesto kriva sto ne hapse političare,ko da je jasar fin neki momak
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20909 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Tacnije uhljebi. Veze oni nemaju ni sa pravom ni sa pravdom.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20910 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Moja tetka nema veze s pravom...ovo su sve ugledni pravnici...s pedigreom iz bivse nam drzave...
Druga je stvar sto su potkupljive kuje
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20911 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kakavdanakneiskustvu wrote:
kamen spoticanja wrote:"Siri noge" :D
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
tacno,stara priča,fascinantno mi je da na cini mi se fb stranici 072 portala malo ko da odobrava ovo hapšenje,sve im policija nesto kriva sto ne hapse političare,ko da je jasar fin neki momak
Pa fin je...pravi roll model
Po njemu psuju samo lazni profili...nece ljudi sebi belaja kad je jasno da ce lik napolje do vecere
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20912 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ugledni su oni moj qratz. Bar u pravom smislu te rijeci.

Jer grad u kojem je jedan Naser "gospodin" kojem skoro svako ziv leti da stisne ruku, nije nikakvo mjerilo.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#20913 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

_BataZiv_0809 wrote:Ugledni su oni moj qratz. Bar u pravom smislu te rijeci.

Jer grad u kojem je jedan Naser "gospodin" kojem skoro svako ziv leti da stisne ruku, nije nikakvo mjerilo.
Šta fali Naseru?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20914 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Ugledni su oni moj qratz. Bar u pravom smislu te rijeci.

Jer grad u kojem je jedan Naser "gospodin" kojem skoro svako ziv leti da stisne ruku, nije nikakvo mjerilo.
O tome govorim
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#20915 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Ko je Naser? :?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#20916 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

N.N. wrote:Isamaraj ga malo :D

nisam ja od tog posla
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#20917 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kamen spoticanja wrote:"Siri noge" :D
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
tacno,stara priča,fascinantno mi je da na cini mi se fb stranici 072 portala malo ko da odobrava ovo hapšenje,sve im policija nesto kriva sto ne hapse političare,ko da je jasar fin neki momak
Pa fin je...pravi roll model
Po njemu psuju samo lazni profili...nece ljudi sebi belaja kad je jasno da ce lik napolje do vecere

sta imaju bilo sta komentarisati kad svi znaju ko je jasar
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#20918 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

jasko_ba wrote:Ko je Naser? :?

valjda krujeziu
sagitariusZE
Posts: 140
Joined: 28/06/2013 23:22

#20919 Re: Zeničani

Post by sagitariusZE »

ExNihilo wrote:
sagitariusZE wrote:
ExNihilo wrote:Belfy u Hamburgu zarađuje 10x više.
Sta ti mislis kakve su plate u ovim call centrima?
Ne rade ljudi za 300km sigurno, u call centrima moze zaradjivati sigurno iznad prosjecne plate u FBIH (koja je neki 800KM), samo trebas imati skilla..
Šta čekaš, onda?
Ne cekam nista, radim u call centru vec, zato i pricam ovo iz iskustva, svi mi iskusniji call agenti s vecim radnim stazom imamo 800+ :)
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#20920 Re: Zeničani

Post by avenija »

Drug mi radi tu, prezadovoljan od plate do slobodnih dana, godisnjeg itd. :thumbup:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#20922 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Gdje u ZE ima staklar?

Trebam skratiti staklo za milimetar-dva. Valjda ima neka tehnika da se to odradi...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#20923 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Na Carini ti je najbolji.


Image
Osmijeh zlata vrijedan.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20924 Re: Zeničani

Post by AmiĐa_Idriz »

notsure wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Valjal vam sta onaj Medicinski fakultet?
Vrhunski. Metalurzi im predaju hemiju i fiziku, zubarka uvod u medicinu, a filozof duhovnost :evil:
A nije ni skupa, školarina samo 3 milje, duplo jefitinija od sarajevske.

http://unze.ba/download/mat_za_sjed/sen ... .%20d).pdf
Au ne zvuci dobro dakle :mrgreen: kakve su prostorije faxa, laboratorije i sl....skupa je to igracka Bgm.
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1156
Joined: 05/06/2010 16:36

#20925 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Kikibombona wrote:Gdje u ZE ima staklar?

Trebam skratiti staklo za milimetar-dva. Valjda ima neka tehnika da se to odradi...
Vitraz, na Carini, cim GGM predjes, iznad Marsa, ispod Cheersa, et :D
Post Reply