Ma tu kod Adnana (u lameli) ti je najbolje. Popraviće ti lik i jeftino i kvalitetno...Jimmy McNulty wrote:Ako mi ovaj u pon ne riješi nosim ga tu. Hvala na preporuciDD_ASD wrote:Ja sam nesto popravljao u lameli, tamo lijevo od ulaza u Evropu, pa je korektno uradio. Mijenjao neki dio za punjenje mobitela. Bio si tu?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
wasabi
- Posts: 218
- Joined: 22/09/2015 22:59
#20901 Re: Zeničani
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#20902 Re: Zeničani
Odnio sam u Lamelu, valjda bude hajra 
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#20903 Re: Zeničani
Iskustvo....jel to Jašar došao? 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#20905 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Iskustvo....jel to Jašar došao?
da,da
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#20907 Re: Zeničani
"Siri noge"
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#20908 Re: Zeničani
tacno,stara priča,fascinantno mi je da na cini mi se fb stranici 072 portala malo ko da odobrava ovo hapšenje,sve im policija nesto kriva sto ne hapse političare,ko da je jasar fin neki momakkamen spoticanja wrote:"Siri noge"![]()
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#20909 Re: Zeničani
Tacnije uhljebi. Veze oni nemaju ni sa pravom ni sa pravdom.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#20910 Re: Zeničani
Moja tetka nema veze s pravom...ovo su sve ugledni pravnici...s pedigreom iz bivse nam drzave...
Druga je stvar sto su potkupljive kuje
Druga je stvar sto su potkupljive kuje
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#20911 Re: Zeničani
Pa fin je...pravi roll modelkakavdanakneiskustvu wrote:tacno,stara priča,fascinantno mi je da na cini mi se fb stranici 072 portala malo ko da odobrava ovo hapšenje,sve im policija nesto kriva sto ne hapse političare,ko da je jasar fin neki momakkamen spoticanja wrote:"Siri noge"![]()
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
Po njemu psuju samo lazni profili...nece ljudi sebi belaja kad je jasno da ce lik napolje do vecere
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#20912 Re: Zeničani
Ugledni su oni moj qratz. Bar u pravom smislu te rijeci.
Jer grad u kojem je jedan Naser "gospodin" kojem skoro svako ziv leti da stisne ruku, nije nikakvo mjerilo.
Jer grad u kojem je jedan Naser "gospodin" kojem skoro svako ziv leti da stisne ruku, nije nikakvo mjerilo.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#20913 Re: Zeničani
Šta fali Naseru?_BataZiv_0809 wrote:Ugledni su oni moj qratz. Bar u pravom smislu te rijeci.
Jer grad u kojem je jedan Naser "gospodin" kojem skoro svako ziv leti da stisne ruku, nije nikakvo mjerilo.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#20914 Re: Zeničani
O tome govorim_BataZiv_0809 wrote:Ugledni su oni moj qratz. Bar u pravom smislu te rijeci.
Jer grad u kojem je jedan Naser "gospodin" kojem skoro svako ziv leti da stisne ruku, nije nikakvo mjerilo.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#20916 Re: Zeničani
N.N. wrote:Isamaraj ga malo
nisam ja od tog posla
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#20917 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:Pa fin je...pravi roll modelkakavdanakneiskustvu wrote:tacno,stara priča,fascinantno mi je da na cini mi se fb stranici 072 portala malo ko da odobrava ovo hapšenje,sve im policija nesto kriva sto ne hapse političare,ko da je jasar fin neki momakkamen spoticanja wrote:"Siri noge"![]()
A onda tuzilac,sudija i ostali "tri za marku"pravnici izgube neki papir i ide jasar nazad na ulicu
Po njemu psuju samo lazni profili...nece ljudi sebi belaja kad je jasno da ce lik napolje do vecere
sta imaju bilo sta komentarisati kad svi znaju ko je jasar
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#20918 Re: Zeničani
jasko_ba wrote:Ko je Naser?
valjda krujeziu
-
sagitariusZE
- Posts: 140
- Joined: 28/06/2013 23:22
#20919 Re: Zeničani
Ne cekam nista, radim u call centru vec, zato i pricam ovo iz iskustva, svi mi iskusniji call agenti s vecim radnim stazom imamo 800+ExNihilo wrote:Šta čekaš, onda?sagitariusZE wrote:Sta ti mislis kakve su plate u ovim call centrima?ExNihilo wrote:Belfy u Hamburgu zarađuje 10x više.
Ne rade ljudi za 300km sigurno, u call centrima moze zaradjivati sigurno iznad prosjecne plate u FBIH (koja je neki 800KM), samo trebas imati skilla..
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#20920 Re: Zeničani
Drug mi radi tu, prezadovoljan od plate do slobodnih dana, godisnjeg itd. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#20922 Re: Zeničani
Gdje u ZE ima staklar?
Trebam skratiti staklo za milimetar-dva. Valjda ima neka tehnika da se to odradi...
Trebam skratiti staklo za milimetar-dva. Valjda ima neka tehnika da se to odradi...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#20923 Re: Zeničani
Na Carini ti je najbolji.

Osmijeh zlata vrijedan.

Osmijeh zlata vrijedan.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#20924 Re: Zeničani
Au ne zvuci dobro daklenotsure wrote:Vrhunski. Metalurzi im predaju hemiju i fiziku, zubarka uvod u medicinu, a filozof duhovnostAmiĐa_Idriz wrote:Valjal vam sta onaj Medicinski fakultet?![]()
A nije ni skupa, školarina samo 3 milje, duplo jefitinija od sarajevske.
http://unze.ba/download/mat_za_sjed/sen ... .%20d).pdf
- BlackCaviar
- Posts: 1156
- Joined: 05/06/2010 16:36
#20925 Re: Zeničani
Vitraz, na Carini, cim GGM predjes, iznad Marsa, ispod Cheersa, etKikibombona wrote:Gdje u ZE ima staklar?
Trebam skratiti staklo za milimetar-dva. Valjda ima neka tehnika da se to odradi...
