Nevjerovatno...Komsic je tu radi fotelja i ako prihvati sta mu se daje i kad odbije sve "fotelje" i objavi da nece biti u vladi na nivou federacije.It_is_a_Leclerc wrote:Upravo. Ne daj ti dragi Bože da je Komšić jučer pristao na ova četiri nebitna ministarstva... Isti ovi što ga sad pokušavaju raščerečiti na osnovu neke neprincipijelnosti bi ga kleli i psovali jer je - izdao ljevicu, socijaldemokratiju, prodao se nacionalistima, itd. itd.Revolucionar ★ wrote:Hahah, samo u BIH mozes vidjeti razne ublehase i ovisnike o spinu kako se negativno postavljaju prema jednom racionalnom potezu covjeka koji ne zeli da preda kompletnu FBIH na pladnju " legitimnima " koji svoj izborni rezultat mnoze sa x2. Da li se kojim slucajem i desio scenarij da je Komsic bezglavo pristajao na sve uvjete druge dvije strane, isti ovi poltroni bi ovdje pisali kako je Komsic tu samo radi fotelja. Sustina je jednostavna frustracija cinjenicom da su njihove maticne stranke dobile po prstima, ili su izignorisane od strane naroda u ovom izbornom ciklusu.
E svasta se nacitah na ovom forumu
