hrasno38 wrote:Stvarno ne kontam sta ovdje nekom nije jasno o potezu Zeljka Komsica????????? Jel ima vise glasova od HDZ-a????IMA!! Jel logicno prema tome izbornom rezultatu da ima manje od SDA a vise od HDZ-a mjesta u F BiH. JESTE!!!! Sta onda pojedincima nije jasno???? Ili ti pojedinci su istureni strijelci koji na svaki moguci nacin pokusavaju da ocrne Zeljka bilo nesto logicno ili ne.....ja se samo nadam da ce Zeljko izaci iz svega jer nije sa govnima nigdje ni trebao ulaziti. SDA je stranka koja je popusila krvniku svog naroda a pljunula na covjeka koji se borio za taj narod. SDA su jos jednom potvrdili da su neprijatelji svega dobrog u BiH. Jasno je meni sto je njima hica jer ako do 11.03 se ne formira federalna vlada pada Vijece Ministara i Denis Zvizdic kao mandatar a ja se nadam da ce tako i biti. Dosta familije Izetbegovic, Zvizdic i Campara.....ne dosta....PREVISE!!!!
DF se, kao znak dobre volje:
a) odrekao pretenzija na bilo koju hrvatsku poziciju
b) odrekao zdravorazumskog principa sa 2 pozicije ministra u VM koliko im pripada po rezultatu
c) pristao da ima brojčano manje ministarstava od HDZ-a
d) pristao da HDZ imenuje ministre iz srpske i kvote ostalih
e) pristao na formiranje kantonalnih vlada bez DF-a
I sad Dragan Čović ima obraza stati pred kamere i reći kako je "HDZ napravio dovoljno ustupaka", ili Izetbegović koji kaže da "ne razumije DF".
Pa ljudi božiji, ne možete očekivati od nekog ko je dobio 130 000 glasova da bude cuko što jede ostatke iza velikih ljudi.