Mada bez sumnje, kazu da je i taj momak vrh, mada meni malo glupo, zavrsis medicinu i u najboljim godinama odes u politiku...
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#20851 Re: Zeničani
Moj mladji buraz je clan tog omladinskog pogona, mada je haman odustao od toga, skontao kako stvari hodaju, on je mislio da ce biti Tufekcicka ili onaj neki drugi momak, Emir, poznajem i njega onako, obucavao se kod njegovog oca nekad davno. Navodno je cuo da su njih dvoje dovedeni pred svrsen cin, iako su prema njemu imali podrsku ostale omladine. Tufekciku znam licno, sta da kazem, da se gura, gura se ko i svi SDA-ovci, ali radi i u realnom sektoru, ovog drugog poznajem onako, isto realni sektor mislim da je ili neka NGO...
Mada bez sumnje, kazu da je i taj momak vrh, mada meni malo glupo, zavrsis medicinu i u najboljim godinama odes u politiku...
Mada iskreno mislim da tu omladina igra samo ulogu ikebane, da nemaju neki stvarni uticaj na politiku stranke, ali su kako sam skotnao vazan segment zbog toga sto se SDA upravo na njih oslanja u logistici...
Mada bez sumnje, kazu da je i taj momak vrh, mada meni malo glupo, zavrsis medicinu i u najboljim godinama odes u politiku...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83537
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#20852 Re: Zeničani
Pa ko se to uclanio u ezdea ili bilo koju drugu stranu radi ideala?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#20853 Re: Zeničani
A mazno sam ga šakom i ne radi, šta ja znam šta je. Nosio sam na jedan servis i sumnjaju da je baterija ali pošto je IpHone nisu mogli provjerit.Casual's wrote: Zaviši šta ti je. Poštenog nema, ima samo manje nepoštenih.
Šta ti preporučuješ?
- BlackCaviar
- Posts: 1157
- Joined: 05/06/2010 16:36
#20854 Re: Zeničani
Joj kad je lenkoMi zgrahn'o jednom na tog lika kad je prvu knjigu objavio 
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
-
Mustang1
- Posts: 29966
- Joined: 29/12/2010 17:31
#20856 Re: Zeničani
Maida?kamen spoticanja wrote:U blatusi ima fina doktorica...tacnije bombonaMustang1 wrote:Pa preporuci stq cekas?kamen spoticanja wrote: Imam ja bolju za preporuciti
Meni je Danira taman
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83537
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#20857 Re: Zeničani
Gledam na ze-blogu danas godisnjica kako je preselio Hadziflasic. Jbt sta se taj lik nakrao, jedino mu je Brankovic ravan. Gledam likove koji su dosli, ondje brat bratu ima jedno 400 godina robije.
P.S. Jeste li gledali Vijece? Je li bilo sta zanimljivo?
P.S. Jeste li gledali Vijece? Je li bilo sta zanimljivo?
-
Ci-Nick
- Posts: 6888
- Joined: 15/03/2015 17:38
#20858 Re: Zeničani
Bilo je zanimljivo._BataZiv_0809 wrote:Gledam na ze-blogu danas godisnjica kako je preselio Hadziflasic. Jbt sta se taj lik nakrao, jedino mu je Brankovic ravan. Gledam likove koji su dosli, ondje brat bratu ima jedno 400 godina robije.![]()
P.S. Jeste li gledali Vijece? Je li bilo sta zanimljivo?
Ja sam gledao ovaj dio kad su raspravljali o finansijskom izvještaju Albe.
Dr. Amela Granić pitala,.. da li postoje ljudi koji počiste oko kontejnera jer je eto uvijek tako prljavo a ona nikad nije vidjela da neko ručno očisti oko kontejnera.
Pa je onda jedan od vijećnika većinskog vlasnika Albe oslovio sa: "Švabo".
A naš vrli gradonačelnik kaže kako nije zadovoljan radom Albe i kako radi na tome da se osnuje novo javno komunalno preduzeće.
Na sve strane BiH propadaju javna komunalna preduzeća. pola ih u stečaju a on tako,... bolje bi mu bilo da osnuje novo JP Grijanje.
Dalje nisam mogao gledati,..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83537
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#20859 Re: Zeničani
Nadam se da je Ekrem Cosic reagovao na takvu zavjeru protiv Bosnjaka.Ci-Nick wrote:Bilo je zanimljivo._BataZiv_0809 wrote:Gledam na ze-blogu danas godisnjica kako je preselio Hadziflasic. Jbt sta se taj lik nakrao, jedino mu je Brankovic ravan. Gledam likove koji su dosli, ondje brat bratu ima jedno 400 godina robije.![]()
P.S. Jeste li gledali Vijece? Je li bilo sta zanimljivo?
Ja sam gledao ovaj dio kad su raspravljali o finansijskom izvještaju Albe.
Dr. Amela Granić pitala,.. da li postoje ljudi koji počiste oko kontejnera jer je eto uvijek tako prljavo a ona nikad nije vidjela da neko ručno očisti oko kontejnera.Ne znam gdje ona živi ali ja vidim svaki dan radnike Albe koji čiste ne samo oko kontejnera nego pokupe i svo smeće oko zgrada koje čobani bacaju sa prozora. Plus najmanje tri puta goišnje pokose travu.
Pa je onda jedan od vijećnika većinskog vlasnika Albe oslovio sa: "Švabo".![]()
A naš vrli gradonačelnik kaže kako nije zadovoljan radom Albe i kako radi na tome da se osnuje novo javno komunalno preduzeće.![]()
Na sve strane BiH propadaju javna komunalna preduzeća. pola ih u stečaju a on tako,... bolje bi mu bilo da osnuje novo JP Grijanje.
Dalje nisam mogao gledati,..
Kad lik kaze GradonaĆeliće nelegalno ste usvojili buĐet
Izabrani ste glasovima BošnjOOOOkO
Onih 10% ostalije'h u Zenici su isto tako Sulje i Muje
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#20860 Re: Zeničani
Sjecas se kada smo pisali da bi trebalo srediti onu kulu na ulazu u rudnik i osposobiti neki muzej rudarstva u njemu.clio_dci120 wrote:.
Evo Mittal odradi finu stvar samo za zeljezaru.
https://www.zenicablog.com/foto-u-prize ... re-zenica/
Napušteni skladišni prostor preuređen je i osposobljen, a muzejska postavka bi uskoro mogla biti dostupna i široj javnosti, odnosno pojedincima i organizovanim grupama, koje žele da se upoznaju sa istorijatom metalne industrije, stvaranja Željezare Zenica i procesa koji je rezultirao današnjom kompanijom Arcelormittal Zenica.
Kako smo se uvjerili, prostor je prebogat raritetnim originalnim dokumentima dokumenata i predmeta iz istorije Željezare, ali i Zenice. Neki od eksponata iz muzeja su ugovor o osnivanju fabrike iz 1892. godine, kao i prvi kolektivni ugovor iz 1937. godine.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#20861 Re: Zeničani
Mozda citaju forum 
Defitivno ekstra potez, ako otvore za javnost must see
U nekim stranim zemljama sam obilazio te tematske muzeje i svi su uvijek bili ekstra posjeceni. Ovdje treba samo malo marketinga, da se odredi dobro vrijeme za posjete i mislim da bi uspjesnije radili od ovog gradskog muzeja.
Defitivno ekstra potez, ako otvore za javnost must see
U nekim stranim zemljama sam obilazio te tematske muzeje i svi su uvijek bili ekstra posjeceni. Ovdje treba samo malo marketinga, da se odredi dobro vrijeme za posjete i mislim da bi uspjesnije radili od ovog gradskog muzeja.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#20862 Re: Zeničani
Cisto sumnjam da ce se moja uprava odreci "kule" ili barem jednog dijela...Prije bi se matere odrekli.
A isto tako sumnjam da bi imali išta za pokazati sto se tice starih stvari i opreme...možda neke pisane dokumente i sl.
A isto tako sumnjam da bi imali išta za pokazati sto se tice starih stvari i opreme...možda neke pisane dokumente i sl.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83537
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#20863 Re: Zeničani
Ne moraju se odreci. Dovoljno bi bilo da se kula malo usminka i da se prostor oko nje rascisti kako bi bila vidljivija sa glavne saobracajnice. Trg rudara, sa recimo lokomotivom kao eksponatom na otvorenom i tako nesto slicno.
Mada ce sve bolje izgledati kad se Hotel Rudar konacno rijesi.
Dokle je to?
P.S. Gledao sam malo vijece na preskok. Glavni utisak mi je da ovaj ljekar lafcina djeluje pismenije kao predsjedavajuci od Sanje. I da je Zlatan Hadzic najveci brat u vijecu. Nermine, jesi me shvatio
Fudo u elementu. Kad su neke stvari u pitanju, stvarno svaka mu je ka u Njegosa.
Mada ce sve bolje izgledati kad se Hotel Rudar konacno rijesi.
Dokle je to?
P.S. Gledao sam malo vijece na preskok. Glavni utisak mi je da ovaj ljekar lafcina djeluje pismenije kao predsjedavajuci od Sanje. I da je Zlatan Hadzic najveci brat u vijecu. Nermine, jesi me shvatio
Fudo u elementu. Kad su neke stvari u pitanju, stvarno svaka mu je ka u Njegosa.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#20864 Re: Zeničani
Dajte ljudi zar fakat niko ne zna pouzdan i dobar servis za mobitele?
Ovaj jedan me već 3 dana zavlači, zapaliću i njega i servis u pm
Ovaj jedan me već 3 dana zavlači, zapaliću i njega i servis u pm
-
DD_ASD
- Posts: 71
- Joined: 05/09/2011 21:03
#20865 Re: Zeničani
Ja sam nesto popravljao u lameli, tamo lijevo od ulaza u Evropu, pa je korektno uradio. Mijenjao neki dio za punjenje mobitela. Bio si tu?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#20866 Re: Zeničani
Ako mi ovaj u pon ne riješi nosim ga tu. Hvala na preporuciDD_ASD wrote:Ja sam nesto popravljao u lameli, tamo lijevo od ulaza u Evropu, pa je korektno uradio. Mijenjao neki dio za punjenje mobitela. Bio si tu?
-
s@mson
- Posts: 908
- Joined: 23/03/2007 10:50
#20867 Re: Zeničani
Idi kod Lale na pijaci, ulaz od kineskog preko mosta pa poludesno gdje se one store prodaju...Jimmy McNulty wrote:Dajte ljudi zar fakat niko ne zna pouzdan i dobar servis za mobitele?
Ovaj jedan me već 3 dana zavlači, zapaliću i njega i servis u pm
Priupitaj za svaki slucaj gdje je jer je zavuceno malo ali ako ce ti neko uraditi posteno i kako treba onda je to tu..
Nije reklama, govorim iz vlastitog iskustva..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83537
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#20868 Re: Zeničani
Gdje uzet mobitel staro za novo? Varijanta dam svoj i doplatim jos kesa. Pijaca jedino zar ne?
- dajdza-ze
- Posts: 361
- Joined: 23/10/2012 12:48
#20869 Re: Zeničani
Da._BataZiv_0809 wrote:Gdje uzet mobitel staro za novo? Varijanta dam svoj i doplatim jos kesa. Pijaca jedino zar ne?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#20871 Re: Zeničani
Muda pokažu samo kada se ne radi o tatinom sinu. Momak nije kriv uopšte.kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenicablog.com/videofoto-ka ... e-zatvora/
@Jimmy Preporučujem ti servis kod Evrope u Lameli. Pošten i dobar momak.
-
cvijet s reverom
- Posts: 202
- Joined: 05/04/2017 15:08
#20872 Re: Zeničani
I ja sam čuo da mu je curica izletila iz nekog kombija koji je doveo iz škole i pravo pred auto.Dva života sjebana.Casual's wrote:Muda pokažu samo kada se ne radi o tatinom sinu. Momak nije kriv uopšte.kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenicablog.com/videofoto-ka ... e-zatvora/
@Jimmy Preporučujem ti servis kod Evrope u Lameli. Pošten i dobar momak.
Amir zukić ode jahat konje jer su mu povređena prava.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#20873 Re: Zeničani
cvijet s reverom wrote:I ja sam čuo da mu je curica izletila iz nekog kombija koji je doveo iz škole i pravo pred auto.Dva života sjebana.Casual's wrote:Muda pokažu samo kada se ne radi o tatinom sinu. Momak nije kriv uopšte.kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenicablog.com/videofoto-ka ... e-zatvora/
@Jimmy Preporučujem ti servis kod Evrope u Lameli. Pošten i dobar momak.
Amir zukić ode jahat konje jer su mu povređena prava.
izletila iz dvorišta
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#20874 Re: Zeničani
Lično sam od njega čuo da je izletila iza kombija koji je bio parkiran u suprotnoj traci. Protiv njega su jedino imali to što mu jedan točak nije pravilno kočio (privatno vještaćenje je dokazalo da to ne mijenja ishod nesreće), a čovjek 7 dana ranije prošao tehnicki. Elem, jebe ga to što otac pravi pritisak putem medija.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#20875 Re: Zeničani
Casual's wrote:Lično sam od njega čuo da je izletila iza kombija koji je bio parkiran u suprotnoj traci. Protiv njega su jedino imali to što mu jedan točak nije pravilno kočio (privatno vještaćenje je dokazalo da to ne mijenja ishod nesreće), a čovjek 7 dana ranije prošao tehnicki. Elem, jebe ga to što otac pravi pritisak putem medija.
ma ja,a momak je ok,kod mene u kancelariji sjedio poslije nezgode,sav uplakan,tad na pauzu krenuo koiko se sjecam
