Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20851 Re: Manchester United FC

Post by missko »

skafiskafsnjak wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Misliš da bi neko doveo 250k igrača u klub?

Nema šanse, dobar igrač ali bezobrazni zahtjevi. Dodaj još malo i imaš Ronaldovu platu jbt.
Haj ti to missku objasni :D
Ajd vidjet cemo koliko ce mu PSG dati
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20852 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Sljedece sezone borba za top 10.
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#20853 Re: Manchester United FC

Post by Sanabija »

Nista, tako je kako je. Zaboraviti ovo i idemo dalje. United we stand!
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20854 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Biće bolje naredne sezone. :mrgreen: :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20855 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20856 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Ako se ovo završi, United svakako na dobitku.
Nisu mi jasni ovi iz Juventusa, oni će pokupiti svaku olupinu kontajući da će se kod njih vratiti u život.
Samo nek je za dž :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20857 Re: Manchester United FC

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:Ako se ovo završi, United svakako na dobitku.
Nisu mi jasni ovi iz Juventusa, oni će pokupiti svaku olupinu kontajući da će se kod njih vratiti u život.
Samo nek je za dž :mrgreen:
Sumnjam da ce tek tako uletiti da mu platu daju...doduse Ramsey je uspio 400k dobiti tako da...

U Juvetu su svakako genijalni sto se toga tice, uzeti ce haman stotinjak miliona za igraca koji im realno i ne treba za domacu ligu, dobiti polovnjaka koji moze sa klupe tipa kao Cuardado ili onaj iz Bajerna. Win win
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20858 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

todd_smith wrote:
Tomahawk11 wrote:Ako se ovo završi, United svakako na dobitku.
Nisu mi jasni ovi iz Juventusa, oni će pokupiti svaku olupinu kontajući da će se kod njih vratiti u život.
Samo nek je za dž :mrgreen:
Sumnjam da ce tek tako uletiti da mu platu daju...doduse Ramsey je uspio 400k dobiti tako da...

U Juvetu su svakako genijalni sto se toga tice, uzeti ce haman stotinjak miliona za igraca koji im realno i ne treba za domacu ligu, dobiti polovnjaka koji moze sa klupe tipa kao Cuardado ili onaj iz Bajerna. Win win
Čekaj, ta razmjena uključuje i neki cash od Uniteda :shock:
Nisam to upratio :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20859 Re: Manchester United FC

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:
todd_smith wrote:
Tomahawk11 wrote:Ako se ovo završi, United svakako na dobitku.
Nisu mi jasni ovi iz Juventusa, oni će pokupiti svaku olupinu kontajući da će se kod njih vratiti u život.
Samo nek je za dž :mrgreen:
Sumnjam da ce tek tako uletiti da mu platu daju...doduse Ramsey je uspio 400k dobiti tako da...

U Juvetu su svakako genijalni sto se toga tice, uzeti ce haman stotinjak miliona za igraca koji im realno i ne treba za domacu ligu, dobiti polovnjaka koji moze sa klupe tipa kao Cuardado ili onaj iz Bajerna. Win win
Čekaj, ta razmjena uključuje i neki cash od Uniteda :shock:
Nisam to upratio :mrgreen:
pa tako je bilo zadnji put kad sam citao.

Uostalom bili bi iz Juveta apsolutno ludi da urade cistu zamjenu Dyabale i Sancheza
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20860 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

todd_smith wrote:
Sumnjam da ce tek tako uletiti da mu platu daju...doduse Ramsey je uspio 400k dobiti tako da...
Mislim da daju visoke plate zbog poreza nekakvih divljih u Italiji, kad se to skine dođe na normalno.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20861 Re: Manchester United FC

Post by todd_smith »

AmiĐa_Idriz wrote:
todd_smith wrote:
Sumnjam da ce tek tako uletiti da mu platu daju...doduse Ramsey je uspio 400k dobiti tako da...
Mislim da daju visoke plate zbog poreza nekakvih divljih u Italiji, kad se to skine dođe na normalno.
koliko sam upucen to je vise zbog Free Agents, jer im se tako isplati posto klubovima ne plate nista, nego samo igracu i agentu proslijede.

Zato i privlace toliko slobodnih igraca. Mada moguce je i zbog poreza. Fudbal i porez su postali braca u zadnje vrijeme :lol:
broj dva
Posts: 5456
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#20862 Re: Manchester United FC

Post by broj dva »

missko wrote:
skafiskafsnjak wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Misliš da bi neko doveo 250k igrača u klub?

Nema šanse, dobar igrač ali bezobrazni zahtjevi. Dodaj još malo i imaš Ronaldovu platu jbt.
Haj ti to missku objasni :D
Ajd vidjet cemo koliko ce mu PSG dati
PSG nije fudbalski klub nego izraz vanjske politike
Kurjak
Posts: 40
Joined: 10/12/2008 21:50

#20863 Re: Manchester United FC

Post by Kurjak »

Pogresna tema
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#20865 Re: Manchester United FC

Post by Artest »

Ako se ne bi doveo mali Felix iz Benfike, okrenuo bih se Kai Havertzu. Ne pratim vise bayernligu, ali ako je ovo istina, vrijedi se ukljucit na aukciju.

https://telesport.telegram.hr/price/kai-je-buducnost/
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20866 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

I tako prođe 11 godina. :D

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 22608
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#20867 Re: Manchester United FC

Post by SmokingMan »

Plastični navijači bi se slabo sjećali da je tadašnji manager Chelsea bio Avram Grant. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20868 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Upečatljivo finale definitivno :mrgreen:

Odvratan stadion, odvratno vrijeme ali dvije jebačke ekipe. Od golova, Drogba vs Vidić duela, fantastičnih odbrana Cecha i van der Sara pa do penala, klizanja i Anelkinog bezvoljno izvedenog penala. Svega u 120 minuta :mrgreen:
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20869 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

De Ligt..... :shock:




















Barca il United?
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20870 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Ma otići će on u Barcu. Više bih volio United, ali teško baš.
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#20871 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

S obzirom koliko je flopova iz Holandije došlo, ne bih ja davao puno para. Jedan je Ruud.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20872 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Zabi ga Ole u petoj minuti.
Pun stadion jbt
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20873 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Beckham je kralj
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#20874 Re: Manchester United FC

Post by Better Man »

Samo Yorke zabi majstorsku golčinu. Danas da istrči na teren bio bi bolji od večine razvikanih napadača.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#20875 Re: Manchester United FC

Post by Samprotivsviju »

Samo sto pola ove ekipe Bajerna nije igralo finale 98/99...svega 3 igraca iz ove ekipe igralo tu utakmicu...Nema Kuffura, Baslera, Scholla, Jeremisa, Ziklera, Kahna, Tarnata, Salihamidzica, Janckera...
Post Reply