Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#20826 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
clio_dci120 wrote:Steta sto su kerove uklonili iz centra, onako su se sa onim svercerima uklapali u idilu Bukuresta iz sredine 90-ih... :)
...mene paranoja drma opasno... :sad: ...ja gdje god pogledam vidim kerove...doduse fali jedan dva iz copora, ali ja ih vidim :shock: i to kako seru po travi...i razbacuju smece...sta nije uredu sa mnom... :?
Mene strah vrana,nedavno me tri puta napale na bulevaru kod aut.stanice
Image[/quote]


na vidim ti ja sliku
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#20827 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

kamen spoticanja wrote:
clio_dci120 wrote:Kadrovskom.
Zbog Faruka?
Da, da li mislis drugacije?
I onaj novi predsjednik njihove omladine.

Dobro, nisam zeleni pa ih ne znam licno kakvi su, prica se da su pravo pojacanje.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20828 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:
kamen spoticanja wrote:
clio_dci120 wrote:Kadrovskom.
Zbog Faruka?
Da, da li mislis drugacije?
I onaj novi predsjednik njihove omladine.

Dobro, nisam zeleni pa ih ne znam licno kakvi su, prica se da su pravo pojacanje.
Nemaju novog predsjednika omladine...
A faruk je bio predsjednik ljevicarske stranke u gradu...i nosilac liste tada...sta mu je sad biracka baza?
Ovde jedino salju poruku da neko i pristupa zelenim...sto opet govori da pivici nisu donijeli nikakvu energiju...
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#20829 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Nemaju novog zvanicno, imaju nezvanicno :wink: Valjda znas te tokove bolje od mene, moj mladji brat (izrod :D ) je bio u njihovoj omladini, pa cujem od njega da nezvanicno ima neki novi, nekakvo povjerenistvo ili odbor sa manje vise satelitima ovih starijih vise nema nikakvu ulogu.

Po tvom misljenju, da li je ok ovo sad sto rade ili...? Ne djelues oduseljen kao pripadnik zelenih.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20830 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:Nemaju novog zvanicno, imaju nezvanicno :wink: Valjda znas te tokove bolje od mene, moj mladji brat (izrod :D ) je bio u njihovoj omladini, pa cujem od njega da nezvanicno ima neki novi, nekakvo povjerenistvo ili odbor sa manje vise satelitima ovih starijih vise nema nikakvu ulogu.

Po tvom misljenju, da li je ok ovo sad sto rade ili...? Ne djelues oduseljen kao pripadnik zelenih.
U dosta stvari blizi mi je Fudo od ove postavke u hotelu balkan
Mislim da sam ti sve rek'o
Malo sam doduse ispao iz tokova...nekakvog su malca promovisali sto prica 15 jezika
A onda vidim da je klinac napisao neke knjige o Siux indijancima...dakle valjat ce u rjesavanju problema cijena maline...jel
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#20831 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pitam za tvoje misljenje, jer znam da si zeleni, a koliko cujem i od nekih drugih ljudi, zeleni nastavljaju politiku koja je dovela do raskola...a od buraza cujem da su na neke clanove tog bivseg rukovodstva omladinske organizacije bacili oko neki drugi, jer su i njega zvali(doduse on nije bio u rukovodstvu). Po njemu si kaze neke stote likove doveli pored ovih starih, meni je logicno da tako prave raskol, sto drugi mogu iskoristiti.
Sezona transfera pocela sto bi se reklo.
Cujem da je i sbb raspad sistema, sad da li je istina ne znam.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20832 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:Pitam za tvoje misljenje, jer znam da si zeleni, a koliko cujem i od nekih drugih ljudi, zeleni nastavljaju politiku koja je dovela do raskola...a od buraza cujem da su na neke clanove tog bivseg rukovodstva omladinske organizacije bacili oko neki drugi, jer su i njega zvali(doduse on nije bio u rukovodstvu). Po njemu si kaze neke stote likove doveli pored ovih starih, meni je logicno da tako prave raskol, sto drugi mogu iskoristiti.
Sezona transfera pocela sto bi se reklo.
Cujem da je i sbb raspad sistema, sad da li je istina ne znam.
Kazem ti,nakon izbora slabo pratim tokove...doduse rijetko sam i u gradu
Ali nije tesko pratiti energiju...da fudo nije onako brzoplet na jeziku dosad je mogao uzeti citavu stranku zelenih
Ova pivic-duvnjak ekipe meda ne moze
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#20833 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Fudo izjavio da reprogram treba potpisati Čelik sa poreznom upravom i da on sigurno neće to potpisati. On jeste to usvojio ali bilo kakvo potpisivanje od strane grada ne dolazi u obzir. Sjednica u toku.

Gledam Bulajića i onog momka iz SDPa...ima li još neko da misli da su u pogrešnin strankama... Mišljenja sam da su kvalitetni momci...
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#20834 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Moze li se igdje vratiti snimak sjednice unazad? Hvala!
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20835 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Gdje mogu otić' popravit zube odmah? Da me ne narucuje pa da cekam vjecnost?

Imam kvar na dva zuba, volio bih to rijesit odmah. Pitam jer ovo mi je prvi put da odlazim zubaru jos od vadjenja mljecnih :-) imo sam dobre zube, odjednom pocali propadat u pm
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#20836 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Jimmy McNulty wrote:Gdje mogu otić' popravit zube odmah? Da me ne narucuje pa da cekam vjecnost?

Imam kvar na dva zuba, volio bih to rijesit odmah. Pitam jer ovo mi je prvi put da odlazim zubaru jos od vadjenja mljecnih :-) imo sam dobre zube, odjednom pocali propadat u pm
Inace zubi propadaju od nedostatka sexa. :D
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#20837 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Kod Danire ali ne smijes flertovati :oops:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20838 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:Kod Danire ali ne smijes flertovati :oops:
Imam ja bolju za preporuciti :mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#20839 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Daj kamen napravi momku zube djaba...pod uslovom da se slika sa SDA iskaznicom! :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20840 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

clio_dci120 wrote:pod uslovom da se slika sa SDA iskaznicom! :D
Radije ću hodat truhlih zuba.

Gdje dobar servis za mobitele?
Opali danas svoj šakom i eno ga crče, ne može meda. Bravo ja.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#20841 Re: Zeničani

Post by phillie »

Jimmy McNulty wrote:
clio_dci120 wrote:pod uslovom da se slika sa SDA iskaznicom! :D
Radije ću hodat truhlih zuba.

Gdje dobar servis za mobitele?
Opali danas svoj šakom i eno ga crče, ne može meda. Bravo ja.
A jest te krenulo :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83544
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20842 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:
clio_dci120 wrote:Nemaju novog zvanicno, imaju nezvanicno :wink: Valjda znas te tokove bolje od mene, moj mladji brat (izrod :D ) je bio u njihovoj omladini, pa cujem od njega da nezvanicno ima neki novi, nekakvo povjerenistvo ili odbor sa manje vise satelitima ovih starijih vise nema nikakvu ulogu.

Po tvom misljenju, da li je ok ovo sad sto rade ili...? Ne djelues oduseljen kao pripadnik zelenih.
U dosta stvari blizi mi je Fudo od ove postavke u hotelu balkan
Mislim da sam ti sve rek'o
Malo sam doduse ispao iz tokova...nekakvog su malca promovisali sto prica 15 jezika
A onda vidim da je klinac napisao neke knjige o Siux indijancima...dakle valjat ce u rjesavanju problema cijena maline...jel
Mislim da znam ko je. Ćaća, mater, sestra, svi u medicinskom esnafu. Cuj on sef omladine :-)
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#20843 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Nije valjda onaj mali gimnazijalac što je fola doktor a ima 3 tone bože sačuvaj
Iako je se ružno rugat fizičkom izgledu :-)


Servis dobar i poštzen za mobitele? Iko?
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#20844 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

kamen spoticanja wrote:
Mustang1 wrote:Kod Danire ali ne smijes flertovati :oops:
Imam ja bolju za preporuciti :mrgreen:
Pa preporuci stq cekas? :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20845 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:
kamen spoticanja wrote:
Mustang1 wrote:Kod Danire ali ne smijes flertovati :oops:
Imam ja bolju za preporuciti :mrgreen:
Pa preporuci stq cekas? :D
U blatusi ima fina doktorica...tacnije bombona :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20846 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote:
clio_dci120 wrote:Nemaju novog zvanicno, imaju nezvanicno :wink: Valjda znas te tokove bolje od mene, moj mladji brat (izrod :D ) je bio u njihovoj omladini, pa cujem od njega da nezvanicno ima neki novi, nekakvo povjerenistvo ili odbor sa manje vise satelitima ovih starijih vise nema nikakvu ulogu.

Po tvom misljenju, da li je ok ovo sad sto rade ili...? Ne djelues oduseljen kao pripadnik zelenih.
U dosta stvari blizi mi je Fudo od ove postavke u hotelu balkan
Mislim da sam ti sve rek'o
Malo sam doduse ispao iz tokova...nekakvog su malca promovisali sto prica 15 jezika
A onda vidim da je klinac napisao neke knjige o Siux indijancima...dakle valjat ce u rjesavanju problema cijena maline...jel
Mislim da znam ko je. Ćaća, mater, sestra, svi u medicinskom esnafu. Cuj on sef omladine :-)
Voli duvnjak te nekonkurentne...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#20847 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jimmy McNulty wrote: Servis dobar i poštzen za mobitele? Iko?
Zaviši šta ti je. Poštenog nema, ima samo manje nepoštenih. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83544
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20848 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: Voli duvnjak te nekonkurentne...
Pa njemu nije konkurentan neko ko je pametniji, ljepsi i sarmantniji od njega. Jer pola grada najmanje ispunjava ove kriterije.

Njemu jedino moze biti konkurencija neko ko je jos vise lukav, uporan i seljacki namazan.

Ejubic je povuceno gradsko dijete, koje citav zivot zivi pod nadzornim kamerama roditelja, te samim tim zutokljunac ga jede za dorucak.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#20849 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: Voli duvnjak te nekonkurentne...
Pa njemu nije konkurentan neko ko je pametniji, ljepsi i sarmantniji od njega. Jer pola grada najmanje ispunjava ove kriterije.

Njemu jedino moze biti konkurencija neko ko je jos vise lukav, uporan i seljacki namazan.

Ejubic je povuceno gradsko dijete, koje citav zivot zivi pod nadzornim kamerama roditelja, te samim tim zutokljunac ga jede za dorucak.
Pa to...onda ih on forsira jer nema straha od preuzimanja konaca...
Mislim siux indijanci i nemilsko-babinski sliv...jel
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83544
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20850 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: Pa to...onda ih on forsira jer nema straha od preuzimanja konaca...
Mislim siux indijanci i nemilsko-babinski sliv...jel
Bas tako. Mislim bez sumnje pametan, pismen i inteligentan momak, ali istovremeno i neko ko bez matere ne zna sline obrisati. Sta ce takav u politici jadna mu majka :-)
Post Reply