Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20826 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:Liga prvaka je samo teret za klub koji nema jasno izgradjen plan sportskog segmenta.
Sad je idealno vrijeme za remont. Navijaci se navikli na osrednjost nemamo trenera profesionalca nemamo vodje na terenu koji gine za klub a da je vrhunski igrac.
OGS nek istane i krene lagano sa akademcima i ovima sto su tu oduvjek i znaju samo za mancester tipa Rashford i Lingard. Prodat sve ostavit Romera Shawa Linedlofa Smolinga Hereru Matu Mc Tomineja i dodat akademce vratit one crnce s posudbe i gurat bez pritiska
To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20827 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

AmiĐa_Idriz wrote: To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.
Pa bolje je bez LP ... nema pritiska. A United je jos veliki klub u koji zele doci bolji igraci, makar ne igrali LP odmah . E ne znam, nakon ovih par utakmica, i prema Solskeru sam skeptican ... Da ti je ne znam kakva ekipa, Huddersfield i slicne trebas pobjedti ... :-)
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20828 Re: Manchester United FC

Post by missko »

skafiskafsnjak wrote:
AmiĐa_Idriz wrote: To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.
Pa bolje je bez LP ... nema pritiska. A United je jos veliki klub u koji zele doci bolji igraci, makar ne igrali LP odmah . E ne znam, nakon ovih par utakmica, i prema Solskeru sam skeptican ... Da ti je ne znam kakva ekipa, Huddersfield i slicne trebas pobjedti ... :-)
Vidio si koju dozu pehova su imali kao da su namjerno pustili i De Gea ranije i jucer Pogba 2x precku i Shaw fuli cisfu loptu za primanje gola
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20829 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

missko wrote:
skafiskafsnjak wrote:
AmiĐa_Idriz wrote: To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.
Pa bolje je bez LP ... nema pritiska. A United je jos veliki klub u koji zele doci bolji igraci, makar ne igrali LP odmah . E ne znam, nakon ovih par utakmica, i prema Solskeru sam skeptican ... Da ti je ne znam kakva ekipa, Huddersfield i slicne trebas pobjedti ... :-)
Vidio si koju dozu pehova su imali kao da su namjerno pustili i De Gea ranije i jucer Pogba 2x precku i Shaw fuli cisfu loptu za primanje gola
Bez obzira na pehove, nema igre.
Da nisu imali srece kod gola...i da nisu bili "peh" pri primljenom golu , bilo bi 0:0 .
A ti "pehovi" nisu pehovi nego su greske .
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20830 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dalo bi se pričati i o tome jesu li prebrzo dali Oletu ugovor. Ovako iz naše perspektive je nezahvalno komentarisati, ali mislim da jesu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#20831 Re: Manchester United FC

Post by Gerro »

Pozicije koje trebate ojacate ukoliko hocete da zaostajete bar 10 bodova za vodecim dvojcem.
Golman
Oba beka
Dva stopera
Neko umjesto Pogbe i jos jedan veznjak
Napadac umjesto panjeva Lukakua i Rashshfoda
Oba krila

Jedno 3-4 prelazna roka
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20832 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Ev odmah cemo javiti Woodwardu
:thumbup:













:lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20833 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Image
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20834 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Najbolji trenutno igrac ManUniteda i velika steta sto ide.
Kapa do poda majstore taman si sazrio za velike stvarii odlazis
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20835 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

missko wrote:Najbolji trenutno igrac ManUniteda i velika steta sto ide.
Kapa do poda majstore taman si sazrio za velike stvarii odlazis
Picka trazila 250k sedmicno umjesto sadasnjih 75k. United nudio 150k, duplo.
Jebale ga pare...nek ide.

Ev citam kao , Raiola kaznjen od UEFE, nece moci raditi sad. Kao , svi igraci koje predstavlja sad nece nigdje moci . Znaci , Pogba nece nigdje.
PO mom misljenju, to je lose za United...volio bih da uzmu Realu masne pare za njega i dovedu za te pare 2 dobra igraca.
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#20836 Re: Manchester United FC

Post by Vitoo »

Logovan wrote:Image
ode cavi off united :pisnuo:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20837 Re: Manchester United FC

Post by missko »

skafiskafsnjak wrote:
missko wrote:Najbolji trenutno igrac ManUniteda i velika steta sto ide.
Kapa do poda majstore taman si sazrio za velike stvarii odlazis
Picka trazila 250k sedmicno umjesto sadasnjih 75k. United nudio 150k, duplo.
Jebale ga pare...nek ide.

Ev citam kao , Raiola kaznjen od UEFE, nece moci raditi sad. Kao , svi igraci koje predstavlja sad nece nigdje moci . Znaci , Pogba nece nigdje.
PO mom misljenju, to je lose za United...volio bih da uzmu Realu masne pare za njega i dovedu za te pare 2 dobra igraca.
Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20838 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

missko wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?
Ne !

Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20839 Re: Manchester United FC

Post by missko »

skafiskafsnjak wrote:
missko wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?
Ne !

Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
Herera zaradi svoju platu a i nije od jucer tu
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20840 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

missko wrote:
skafiskafsnjak wrote:
missko wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?
Ne !

Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
Herera zaradi svoju platu a i nije od jucer tu
Zaradi mozda 150.... za 250 bas ne znam.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20841 Re: Manchester United FC

Post by missko »

skafiskafsnjak wrote:
missko wrote:
[quote="missko" wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?
Ne !

Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
Herera zaradi svoju platu a i nije od jucer tu
Zaradi mozda 150.... za 250 bas ne znam.[/quote]
Ovako ide dzabe a o ako bi priduzo za 250 i mogao se prodati i ne bi trpili ni finansijski ni igracki
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20842 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Misliš da bi neko doveo 250k igrača u klub?

Nema šanse, dobar igrač ali bezobrazni zahtjevi. Dodaj još malo i imaš Ronaldovu platu jbt.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20843 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Danas kraj patnjama. :mrgreen:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#20844 Re: Manchester United FC

Post by seoBIH »

Cuj mogao bi se prodati. Kako bi mogao ko ce mu dati platu od 250k?

U United niti jedan igrač ne treba, niti zaslužuje da ima vise od 200k.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20845 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

AmiĐa_Idriz wrote:Misliš da bi neko doveo 250k igrača u klub?

Nema šanse, dobar igrač ali bezobrazni zahtjevi. Dodaj još malo i imaš Ronaldovu platu jbt.
Haj ti to missku objasni :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20846 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

United dominira :D
Ole jedi govna . Treba i njega nogirati
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20847 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Greenwod

17 godina i 223 dana

I najbolji
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20848 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Ovo je bas sramota..... Zadnje utakmice pokazuju da su prve utakmice Solskera bile sreca. :(
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#20849 Re: Manchester United FC

Post by Nivelacija »

Vratiti murinja i dat mu 4 godine ko Klopu ili Poketinju.
Sve ostalo zamajavanje kao i proslih 6-7 godina.
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#20850 Re: Manchester United FC

Post by palermo »

Nivelacija wrote:Vratiti murinja i dat mu 4 godine ko Klopu ili Poketinju.
Sve ostalo zamajavanje kao i proslih 6-7 godina.
ma stati iza trenera.
Ako Pogba može raditi šta hoće i čak mu ni jedan Murinjo ne može ništa, onda nema tu hljeba
Post Reply