To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.missko wrote:Liga prvaka je samo teret za klub koji nema jasno izgradjen plan sportskog segmenta.
Sad je idealno vrijeme za remont. Navijaci se navikli na osrednjost nemamo trenera profesionalca nemamo vodje na terenu koji gine za klub a da je vrhunski igrac.
OGS nek istane i krene lagano sa akademcima i ovima sto su tu oduvjek i znaju samo za mancester tipa Rashford i Lingard. Prodat sve ostavit Romera Shawa Linedlofa Smolinga Hereru Matu Mc Tomineja i dodat akademce vratit one crnce s posudbe i gurat bez pritiska
Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#20826 Re: Manchester United FC
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20827 Re: Manchester United FC
Pa bolje je bez LP ... nema pritiska. A United je jos veliki klub u koji zele doci bolji igraci, makar ne igrali LP odmah . E ne znam, nakon ovih par utakmica, i prema Solskeru sam skeptican ... Da ti je ne znam kakva ekipa, Huddersfield i slicne trebas pobjedti ...AmiĐa_Idriz wrote: To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20828 Re: Manchester United FC
Vidio si koju dozu pehova su imali kao da su namjerno pustili i De Gea ranije i jucer Pogba 2x precku i Shaw fuli cisfu loptu za primanje golaskafiskafsnjak wrote:Pa bolje je bez LP ... nema pritiska. A United je jos veliki klub u koji zele doci bolji igraci, makar ne igrali LP odmah . E ne znam, nakon ovih par utakmica, i prema Solskeru sam skeptican ... Da ti je ne znam kakva ekipa, Huddersfield i slicne trebas pobjedti ...AmiĐa_Idriz wrote: To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20829 Re: Manchester United FC
Bez obzira na pehove, nema igre.missko wrote:Vidio si koju dozu pehova su imali kao da su namjerno pustili i De Gea ranije i jucer Pogba 2x precku i Shaw fuli cisfu loptu za primanje golaskafiskafsnjak wrote:Pa bolje je bez LP ... nema pritiska. A United je jos veliki klub u koji zele doci bolji igraci, makar ne igrali LP odmah . E ne znam, nakon ovih par utakmica, i prema Solskeru sam skeptican ... Da ti je ne znam kakva ekipa, Huddersfield i slicne trebas pobjedti ...AmiĐa_Idriz wrote: To je to. United je već dugo brod bez kapetana. Moraju fino ovog ljeta prečešljati sve pozicije i mimo terena. Može se i bez LP jednu sezonu, ništa strašno. Iskoristiti za vraćanje na pravi kolosijek.
Da nisu imali srece kod gola...i da nisu bili "peh" pri primljenom golu , bilo bi 0:0 .
A ti "pehovi" nisu pehovi nego su greske .
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#20830 Re: Manchester United FC
Dalo bi se pričati i o tome jesu li prebrzo dali Oletu ugovor. Ovako iz naše perspektive je nezahvalno komentarisati, ali mislim da jesu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#20831 Re: Manchester United FC
Pozicije koje trebate ojacate ukoliko hocete da zaostajete bar 10 bodova za vodecim dvojcem.
Golman
Oba beka
Dva stopera
Neko umjesto Pogbe i jos jedan veznjak
Napadac umjesto panjeva Lukakua i Rashshfoda
Oba krila
Jedno 3-4 prelazna roka
Golman
Oba beka
Dva stopera
Neko umjesto Pogbe i jos jedan veznjak
Napadac umjesto panjeva Lukakua i Rashshfoda
Oba krila
Jedno 3-4 prelazna roka
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20832 Re: Manchester United FC
Ev odmah cemo javiti Woodwardu

- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20834 Re: Manchester United FC
Najbolji trenutno igrac ManUniteda i velika steta sto ide.
Kapa do poda majstore taman si sazrio za velike stvarii odlazis
Kapa do poda majstore taman si sazrio za velike stvarii odlazis
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20835 Re: Manchester United FC
Picka trazila 250k sedmicno umjesto sadasnjih 75k. United nudio 150k, duplo.missko wrote:Najbolji trenutno igrac ManUniteda i velika steta sto ide.
Kapa do poda majstore taman si sazrio za velike stvarii odlazis
Jebale ga pare...nek ide.
Ev citam kao , Raiola kaznjen od UEFE, nece moci raditi sad. Kao , svi igraci koje predstavlja sad nece nigdje moci . Znaci , Pogba nece nigdje.
PO mom misljenju, to je lose za United...volio bih da uzmu Realu masne pare za njega i dovedu za te pare 2 dobra igraca.
-
Vitoo
- Posts: 784
- Joined: 10/08/2018 00:58
#20836 Re: Manchester United FC
ode cavi off unitedLogovan wrote:
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20837 Re: Manchester United FC
Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo viseskafiskafsnjak wrote:Picka trazila 250k sedmicno umjesto sadasnjih 75k. United nudio 150k, duplo.missko wrote:Najbolji trenutno igrac ManUniteda i velika steta sto ide.
Kapa do poda majstore taman si sazrio za velike stvarii odlazis
Jebale ga pare...nek ide.
Ev citam kao , Raiola kaznjen od UEFE, nece moci raditi sad. Kao , svi igraci koje predstavlja sad nece nigdje moci . Znaci , Pogba nece nigdje.
PO mom misljenju, to je lose za United...volio bih da uzmu Realu masne pare za njega i dovedu za te pare 2 dobra igraca.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20838 Re: Manchester United FC
Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?missko wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ne !
Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20839 Re: Manchester United FC
Herera zaradi svoju platu a i nije od jucer tuskafiskafsnjak wrote:Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?missko wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ne !
Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20840 Re: Manchester United FC
Zaradi mozda 150.... za 250 bas ne znam.missko wrote:Herera zaradi svoju platu a i nije od jucer tuskafiskafsnjak wrote:Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?missko wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ne !
Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20841 Re: Manchester United FC
Zaradi mozda 150.... za 250 bas ne znam.[/quote]skafiskafsnjak wrote:Herera zaradi svoju platu a i nije od jucer tumissko wrote:Ako su se zaebali za Sancheza, treba da se zaebu i popuste i za Herrreru ?[quote="missko" wrote: Slazem se za Pogbu a Herera i treba da ima bar 250 milja ako Sancez ima duplo vise
Ne !
Treba i jedan i drugi da idu negdje drugo . Herrera svakako ode, jos samo Sancheza da se rijese.
Ovako ide dzabe a o ako bi priduzo za 250 i mogao se prodati i ne bi trpili ni finansijski ni igracki
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#20842 Re: Manchester United FC
Misliš da bi neko doveo 250k igrača u klub?
Nema šanse, dobar igrač ali bezobrazni zahtjevi. Dodaj još malo i imaš Ronaldovu platu jbt.
Nema šanse, dobar igrač ali bezobrazni zahtjevi. Dodaj još malo i imaš Ronaldovu platu jbt.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20843 Re: Manchester United FC
Danas kraj patnjama. 
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#20844 Re: Manchester United FC
Cuj mogao bi se prodati. Kako bi mogao ko ce mu dati platu od 250k?
U United niti jedan igrač ne treba, niti zaslužuje da ima vise od 200k.
U United niti jedan igrač ne treba, niti zaslužuje da ima vise od 200k.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20845 Re: Manchester United FC
Haj ti to missku objasniAmiĐa_Idriz wrote:Misliš da bi neko doveo 250k igrača u klub?
Nema šanse, dobar igrač ali bezobrazni zahtjevi. Dodaj još malo i imaš Ronaldovu platu jbt.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20846 Re: Manchester United FC
United dominira
Ole jedi govna . Treba i njega nogirati
Ole jedi govna . Treba i njega nogirati
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#20847 Re: Manchester United FC
Greenwod
17 godina i 223 dana
I najbolji
17 godina i 223 dana
I najbolji
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20848 Re: Manchester United FC
Ovo je bas sramota..... Zadnje utakmice pokazuju da su prve utakmice Solskera bile sreca. 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#20849 Re: Manchester United FC
Vratiti murinja i dat mu 4 godine ko Klopu ili Poketinju.
Sve ostalo zamajavanje kao i proslih 6-7 godina.
Sve ostalo zamajavanje kao i proslih 6-7 godina.
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#20850 Re: Manchester United FC
ma stati iza trenera.Nivelacija wrote:Vratiti murinja i dat mu 4 godine ko Klopu ili Poketinju.
Sve ostalo zamajavanje kao i proslih 6-7 godina.
Ako Pogba može raditi šta hoće i čak mu ni jedan Murinjo ne može ništa, onda nema tu hljeba

