Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20776 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Logovan wrote:
missko wrote: Neuer ce bez jedne ruke napravit za cijelu karijeru manje kikseva od De Geae za zadnjih 10 tekmi
Dobar argument, ali imam bolji.

De Gea će bez obje noge i jedne ruke biti bolji od Neuera.
De Gea nije nikad bio bolji od Neuera. ni kad je imao svoje najbolje dane
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#20777 Re: Manchester United FC

Post by tuzlak1212 »

Prime time Neuer je najbolji golman od trenutno aktivnih golmana (bez Buffona), ona pauza ga sjebala :|
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20778 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:
Logovan wrote:
missko wrote: Neuer ce bez jedne ruke napravit za cijelu karijeru manje kikseva od De Geae za zadnjih 10 tekmi
Dobar argument, ali imam bolji.

De Gea će bez obje noge i jedne ruke biti bolji od Neuera.
De Gea nije nikad bio bolji od Neuera. ni kad je imao svoje najbolje dane
Kompletniji rekao bih.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20779 Re: Manchester United FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:
missko wrote:
missko wrote: Neuer ce bez jedne ruke napravit za cijelu karijeru manje kikseva od De Geae za zadnjih 10 tekmi
Dobar argument, ali imam bolji.

De Gea će bez obje noge i jedne ruke biti bolji od Neuera.
De Gea nije nikad bio bolji od Neuera. ni kad je imao svoje najbolje dane
Kompletniji rekao bih.[/quote]
Ko je kompletniji po tebi od njih 2
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20780 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

missko wrote: De Gea nije nikad bio bolji od Neuera. ni kad je imao svoje najbolje dane
:lol:
Prati malo bolje. Frajer nije ni branio, pao u formi, ali eto bolji je bio, bolji sada, šta ima još reci mi. :lol:
Last edited by Logovan on 28/04/2019 23:49, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20781 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote: Ko je kompletniji po tebi od njih 2
Pa Neuer, na njega mislim :mrgreen:

De Gea ima strašan refleks i perfektan je po pitanju šuteva iz blizine.

Al realnost je da je operisan od igre nogom recimo, što mu se može izvući kroz mahanu. Neueru baš neke mahane i ne možeš naći.

Ovaj kraj sezone jeste loš za Davida al ono, mora i taj neki crnjak period naići.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20782 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Logovan wrote:
missko wrote: De Gea nije nikad bio bolji od Neuera. ni kad je imao svoje najbolje dane
:lol:
Prati malo bolje. Frajer nije ni branio, pao u formi, ali eto bolji je bio, bolji sada, šta ima još reci mi. :lol:
Ma prati ti malo bolje frajer povrijedjen nije zbog forme da ne brani
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#20783 Re: Manchester United FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:
missko wrote: Ko je kompletniji po tebi od njih 2
Pa Neuer, na njega mislim :mrgreen:

De Gea ima strašan refleks i perfektan je po pitanju šuteva iz blizine.

Al realnost je da je operisan od igre nogom recimo, što mu se može izvući kroz mahanu. Neueru baš neke mahane i ne možeš naći.

Ovaj kraj sezone jeste loš za Davida al ono, mora i taj neki crnjak period naići.
Pa i ja kazem da je Neuer kompletniji svega sto se tice od izlaska na centarsut do penala
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20784 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

missko wrote:
Logovan wrote:
missko wrote: De Gea nije nikad bio bolji od Neuera. ni kad je imao svoje najbolje dane
:lol:
Prati malo bolje. Frajer nije ni branio, pao u formi, ali eto bolji je bio, bolji sada, šta ima još reci mi. :lol:
Ma prati ti malo bolje frajer povrijedjen nije zbog forme da ne brani
Hajde ok. :D

Kad se De Gea opet vrati na staro, nebitno u Manchesteru ili u drugom klubu, onda će biti druga priča. Možda ne tvoja, ali općenito govoreći.
broj dva
Posts: 5457
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#20785 Re: Manchester United FC

Post by broj dva »

Ferdinand tehnički direktor ??
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#20786 Re: Manchester United FC

Post by Russki »

[youtube][/youtube]
MarlboroGold wrote:Kakav kiks jbt i to opet... i onda neko kaže da spada u top 3 golmana na svijetu. Pa bolji je Sczesny u Juventusu od njega, a kamo li Oblak, Neuer, ter Stegen...
Panj od golmana. Još ga fale.

Čutuk, ništa više.
broj dva
Posts: 5457
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#20787 Re: Manchester United FC

Post by broj dva »

Russki wrote:[youtube][/youtube]
MarlboroGold wrote:Kakav kiks jbt i to opet... i onda neko kaže da spada u top 3 golmana na svijetu. Pa bolji je Sczesny u Juventusu od njega, a kamo li Oblak, Neuer, ter Stegen...
Panj od golmana. Još ga fale.

Čutuk, ništa više.
Pet godina najbolji igrač tima i sada nakon oar loših utakmica odjednom ne valja ? Nije u redu...
jagugu
Posts: 1226
Joined: 28/07/2018 16:02

#20788 Re: Manchester United FC

Post by jagugu »

Latest from James Ducker, Telegraph:

‘Solskjaer wants a right back, two midfielders and a right-sided forward this summer, but may face a wait for another centre-half.‘


Također, Ducker je na twitteru objavio da bi se mogao osnovati kao neki transfer komitet sa Ferdinandom, Phelanom, Fletcherom.
Best ignore the idea of a #mufc technical director calling the shots in the transfer market. It’ll be very much a transfer committee style approach. Rio, Fletcher among those who’ve been spoken to along with internal figures like Phelan. Process ongoing
https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... role-club/
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20789 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

CB je prioritet broj 1.
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#20790 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

jagugu wrote:Latest from James Ducker, Telegraph:

‘Solskjaer wants a right back, two midfielders and a right-sided forward this summer, but may face a wait for another centre-half.‘


Također, Ducker je na twitteru objavio da bi se mogao osnovati kao neki transfer komitet sa Ferdinandom, Phelanom, Fletcherom.
Best ignore the idea of a #mufc technical director calling the shots in the transfer market. It’ll be very much a transfer committee style approach. Rio, Fletcher among those who’ve been spoken to along with internal figures like Phelan. Process ongoing
https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... role-club/
Opet ce Woody vuci konce.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20792 Re: Manchester United FC

Post by todd_smith »

AmiĐa_Idriz wrote:
missko wrote: Ko je kompletniji po tebi od njih 2
Pa Neuer, na njega mislim :mrgreen:

De Gea ima strašan refleks i perfektan je po pitanju šuteva iz blizine.

Al realnost je da je operisan od igre nogom recimo, što mu se može izvući kroz mahanu. Neueru baš neke mahane i ne možeš naći.

Ovaj kraj sezone jeste loš za Davida al ono, mora i taj neki crnjak period naići.
Kraj sezone? Lik je u uzasnoj formi jos od prije Svjetskog
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#20793 Re: Manchester United FC

Post by AmiĐa_Idriz »

todd_smith wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
missko wrote: Ko je kompletniji po tebi od njih 2
Pa Neuer, na njega mislim :mrgreen:

De Gea ima strašan refleks i perfektan je po pitanju šuteva iz blizine.

Al realnost je da je operisan od igre nogom recimo, što mu se može izvući kroz mahanu. Neueru baš neke mahane i ne možeš naći.

Ovaj kraj sezone jeste loš za Davida al ono, mora i taj neki crnjak period naići.
Kraj sezone? Lik je u uzasnoj formi jos od prije Svjetskog
Pa imao je dobru sezonu, u LP je dobro branio, izluđivao Tottenham etc.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20794 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Ja ne znam sta Ole ima u glavi pa pusta da Rashford izvodi slobodnjake. Pa bolje da golanu vrati loptu nego da suta :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20795 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

McTominay :thumbup: Ja golmana i reakcije.

Fina odbrana De Gee maloprije.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#20796 Re: Manchester United FC

Post by Herr Flick »

skafiskafsnjak wrote:Ja ne znam sta Ole ima u glavi pa pusta da Rashford izvodi slobodnjake. Pa bolje da golanu vrati loptu nego da suta :-)
Decko je skroman igrac, samo jos jedan u nizu nahajpovanih Engleza, pogledaj Dele Alija :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20797 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Povratit cu :(
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#20798 Re: Manchester United FC

Post by Logovan »

Ma EL i to je to. :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#20799 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Logovan wrote:Ma EL i to je to. :D
Ja bih volio kad bi mogli nekako biti i 7.
Stoka nije zasluzila ni EL.
Sve raaprodati, i trenera.
Mrs !!!!
probook
Posts: 5043
Joined: 13/10/2013 22:38

#20800 Re: Manchester United FC

Post by probook »

Na tacni im se nudi 4-to mjesto i plasman u ligu, ali dzaba oni nece da to uzmu. Sve nek i levati im bodove uzimaju.
Post Reply