Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20751 Re: Manchester United FC
Ev Mata dokazuje da jest 
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20752 Re: Manchester United FC
Zabiše gol...Teufik wrote:Opet ce kiksat.
Klasika.
Dobra akcija.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20753 Re: Manchester United FC
Steta sto Herera ode 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#20754 Re: Manchester United FC
Fino se otvorila utakmica. Samo ovaj Celzi mi nesto tanak. Imaju dobrih igrača, ali igra losa.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#20755 Re: Manchester United FC
jao gola 
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#20756 Re: Manchester United FC
Ma ja obicno fulam u prognozamaLogovan wrote:Zabiše gol...Teufik wrote:Opet ce kiksat.
Klasika.![]()
Dobra akcija.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20757 Re: Manchester United FC
Kako se Herera povrijedio kola su nizbrdo krenula bila. Danas ponovo u sastavu i ide
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20758 Re: Manchester United FC
Da onaj Rashford zna pasti ko Salah imao bi bruku penala
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#20759 Re: Manchester United FC
E moj De Gea.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20760 Re: Manchester United FC
Joj gola, pa gdje baš da odbije loptu protivniku. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#20761 Re: Manchester United FC
Daj prodajte lika, frajer više ne može sastaviti dvije utakmice da ne kiksa.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20762 Re: Manchester United FC
Bas....Velkoski wrote:Daj prodajte lika, frajer više ne može sastaviti dvije utakmice da ne kiksa.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20763 Re: Manchester United FC
S 40 metara lopta poluvisoka i nemoze je uhvatit. Ja sam ubjedjen da frajer ne vidi dobro
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20764 Re: Manchester United FC
Oj Rojo ulazi.
Bailly se opet povrijedio, vala trebali bi ga prodati, vazda povrijeđen frajer.
Bailly se opet povrijedio, vala trebali bi ga prodati, vazda povrijeđen frajer.
- GandalfSivi
- Posts: 22802
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#20765 Re: Manchester United FC
Ne volim ga nesta, ali nema toga koji se ne bi ovdje povrijedio...Logovan wrote:Oj Rojo ulazi.
Bailly se opet povrijedio, vala trebali bi ga prodati, vazda povrijeđen frajer.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20766 Re: Manchester United FC
Eto 1:1...
EL je tu!
EL je tu!
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#20768 Re: Manchester United FC
Hvvala DDG !
Mrs !!!!
Mrs !!!!
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#20769 Re: Manchester United FC
Kakav kiks jbt i to opet... i onda neko kaže da spada u top 3 golmana na svijetu. Pa bolji je Sczesny u Juventusu od njega, a kamo li Oblak, Neuer, ter Stegen...
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20770 Re: Manchester United FC
Neuera nema na mapi najboljih golmana već neko vrijeme, jedno vrijeme nije branio, pao u formi, nema šanse da je bolji od Španca.
Za Ter Stegena se prije govorilo da je kikser, da se Barca pokajala, nikad neće postati vrhunski golman, a sad čitam drugačije komentare u vezi njega. Isto kao što je De Gea bio Kahn za Ter Stegena jedno vrijeme, tako je Nijemac sada za Španca, forma, psiha i tako to su čudne stvari.
Za Ter Stegena se prije govorilo da je kikser, da se Barca pokajala, nikad neće postati vrhunski golman, a sad čitam drugačije komentare u vezi njega. Isto kao što je De Gea bio Kahn za Ter Stegena jedno vrijeme, tako je Nijemac sada za Španca, forma, psiha i tako to su čudne stvari.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20771 Re: Manchester United FC
Frajer forsira odlazak i treba ga pustit garant ima neku caku u ugovoru ako ne obezbjede LP da moze ici
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#20772 Re: Manchester United FC
Neuer ce bez jedne ruke napravit za cijelu karijeru manje kikseva od De Geae za zadnjih 10 tekmiLogovan wrote:Neuera nema na mapi najboljih golmana već neko vrijeme, jedno vrijeme nije branio, pao u formi, nema šanse da je bolji od Španca.
Za Ter Stegena se prije govorilo da je kikser, da se Barca pokajala, nikad neće postati vrhunski golman, a sad čitam drugačije komentare u vezi njega. Isto kao što je De Gea bio Kahn za Ter Stegena jedno vrijeme, tako je Nijemac sada za Španca, forma, psiha i tako to su čudne stvari.
- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#20773 Re: Manchester United FC
De Gea glavni krivac što nismo pobjedili. On je jedan od rijetkoh golmana koji nije u stanju odbraniti penal.
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#20774 Re: Manchester United FC
E jbg sad, cojk je spasio tim od poraza u zadnjem napadu.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#20775 Re: Manchester United FC
Dobar argument, ali imam bolji.missko wrote: Neuer ce bez jedne ruke napravit za cijelu karijeru manje kikseva od De Geae za zadnjih 10 tekmi
De Gea će bez obje noge i jedne ruke biti bolji od Neuera.

