da ovdje imalo ima strategije i pameti naročito, mrežu bi trebalo graditi sasvim drugačije
naravno da je zahtjev Evrope da se ispoštuje taj pravac 5c, ali ovdje je za nas važniji pravac prema zapadu zemlje..Bihaću
u tom smislu trebalo je na Lašvanskoj petlji "motat" auto-ban prema Travniku, Jajcu i dalje sve do Bihaća
dobilo bi se povezanost sa bihaćkom regijom (naročito važno za bošnjački korpus) i još važnije, izbjegavanje PLAĆANJA/OSTAVLJANJA para Hrvatskoj, jer sav protok, dakle za Zapad, bi većinom išao preko naše zemlje, a preko Hrvatske samo ona dionica koja se mora, negdje na spoju kod Karlovaca, vjerovatno
i sami srbi u Holbrukovoj tvorevini su se zajebali sa dionicom prema Gradišci, sad im hrvati neće da naprave ni taj krak preko save koji će ih spojiti sa njihovim auto-banom
trebali su odmah ići od Banja Luke prema Doboju i dalje, jer je njima prioritet srbija


