Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2076 Re: Hayat

Post by ema_ »

Ma jesi li čuo ovog novog Harija Varešanovića? Tip je pobjednik već. I zove se Mirza, nije odavno Mirza pobijedio :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2077 Re: Hayat

Post by karanana »

2 adnana pa dvojica mirzi
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2078 Re: Hayat

Post by ema_ »

Only in Bosnia 8-) :D
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2079 Re: Hayat

Post by karanana »

dobra anida.
ali kafanska sto jest jest.
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#2080 Re: Hayat

Post by iPod »

Ductus Holedocus wrote:
Bosanac21 wrote:
Ductus Holedocus wrote:kako se zove na zmbt voditeljica,musko osisana..Inace joj glavna tema kroasan i jogurt tuzlanske mljekare :D
Mirza Vranj
nije.ovo je neka nova
a choco lips ? :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :run: :lol: :lol:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2081 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

vidi iPoda,jesi se ozenio :?: :D
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#2082 Re: Hayat

Post by iPod »

Ductus Holedocus wrote:vidi iPoda,jesi se ozenio :?: :D
Skoro pa jesam :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2083 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

ema_ wrote:Ma jesi li čuo ovog novog Harija Varešanovića? Tip je pobjednik već. I zove se Mirza, nije odavno Mirza pobijedio :lol:
Ovog čuh sinoć. Baš zna pjevati.

A e je Midheta? Ne vodi dnevnik nikako :roll:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2084 Re: Hayat

Post by pici »

uh ovaj Ilijas ima glas što jes yes :thumbup:
Nins
Posts: 11
Joined: 20/02/2011 21:47

#2085 Re: Hayat

Post by Nins »

Pitam se kad ce se na hayatu pojaviti jedna ovakva pjevacica. :) Ova cura fkt razvaljuje!

http://www.youtube.com/watch?v=t6oFrkgeRjs
http://www.youtube.com/watch?v=7aZSgagrN38
User avatar
Deeney
Posts: 151
Joined: 27/02/2009 21:49

#2086 Re: Hayat

Post by Deeney »

ema_ wrote:Ovaj Hayat nije odavno našao nečiju kopiju :zzzz: :zzzz: :zzzz:
Wrooong. :lol: U zadnjem "Glam Blamu" su isli u neko selo kod Travnika. Javio im se nekakav momak, kaze da lici na Ezela. Onog mrkog iz turskih safunica. :lol: Ne znam hoce li i njega vodati po gradu. Nisam mogla gledati do kraja.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#2087 Re: Hayat

Post by Magarece_godine »

Jel ovaj lik se takmiči ? http://www.youtube.com/watch?v=2dCphT_p3FE

Fakat fino pjevuši ...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70227
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2088 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

pici wrote:uh ovaj Ilijas ima glas što jes yes :thumbup:
da, bas ima glas

a ona Jasna..kako je zena prijatna i ugodna
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2089 Re: Hayat

Post by pici »

plain vanilla wrote:
pici wrote:uh ovaj Ilijas ima glas što jes yes :thumbup:
da, bas ima glas

a ona Jasna..kako je zena prijatna i ugodna



uh ovo je otpjevo :thumbup: ...nikog nisam slušao sa ovom bojom glasa, momak glat može otpjevat safetove sevdalinke a bogumi i koju operu, ovaj je momak :thumbup:

ovaj mirza nije loš :thumbup:



lijepo otpjevano :thumbup:
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2090 Re: Hayat

Post by samko1974 »

E ovakoo se tice ovih novih zvijezda buduci iz ZMBT4 ima par njih koji se isticu i od zenskih i muskih kvalitetom i to konstantno dobrim izvodjenjem pjesama.Od zena to su :Emina Tufo,Vesna iz Kaknja, Anida idrizovic i Jasna Kolovrat one su po meni vec sad mogu reci najkvalitetniji zenski vokali koliko sam vidio u ove 4 emisije dosada.A od muskih su :Mirza Selimovic.Enes Merdanovic, Sacir Ameti,Anel Corda iz Mostara tu blizu su i Gedzo i Sandro a nije los ni Nermin Huseljic,Mirza pekar al cini mi se da je prva cetvroka jaca od ovih.E sad po meni zvjezda treba biti koja podjednako kvalitetno i uspjesno moze izvoditi i narodnjake i zabavnjake a od ovih svih kandidata nisam bas siguran ko je takav.Cini mi se da su svi il uspjesni u izvedbama narodnih (Anida,Gedzo) il samo zabavnih (Jasna il Mirza) jedino mi se cini da Emina Tufo je dosad podjednako dobro i kvalitetno izvelka i zabavanjke i narodnjake al jos je rano, vidjecemo kako ce se dalje odvijati.Moj licno favorit je Emina Tufo.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2091 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Mirza S.
fini dečko
Posts: 405
Joined: 30/04/2009 14:02
Location: Ispod olimpijskih planina

#2092 Re: Hayat

Post by fini dečko »

samko1974 wrote:E ovakoo se tice ovih novih zvijezda buduci iz ZMBT4 ima par njih koji se isticu i od zenskih i muskih kvalitetom i to konstantno dobrim izvodjenjem pjesama.Od zena to su :Emina Tufo,Vesna iz Kaknja, Anida idrizovic i Jasna Kolovrat one su po meni vec sad mogu reci najkvalitetniji zenski vokali koliko sam vidio u ove 4 emisije dosada.A od muskih su :Mirza Selimovic.Enes Merdanovic, Sacir Ameti,Anel Corda iz Mostara tu blizu su i Gedzo i Sandro a nije los ni Nermin Huseljic,Mirza pekar al cini mi se da je prva cetvroka jaca od ovih.E sad po meni zvjezda treba biti koja podjednako kvalitetno i uspjesno moze izvoditi i narodnjake i zabavnjake a od ovih svih kandidata nisam bas siguran ko je takav.Cini mi se da su svi il uspjesni u izvedbama narodnih (Anida,Gedzo) il samo zabavnih (Jasna il Mirza) jedino mi se cini da Emina Tufo je dosad podjednako dobro i kvalitetno izvelka i zabavanjke i narodnjake al jos je rano, vidjecemo kako ce se dalje odvijati.Moj licno favorit je Emina Tufo.
Dijelim tvoje mišljenje o Emini Tufo, mislim da je do sada najviše pokazalai da zasigurno ima najjači vokal od žena, a zna i stranjske ko želi može poslušati. http://www.youtube.com/watch?v=q07hJU4hPug. Mirza mi je od muških daleko najbolji.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2093 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2094 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Ne mozes da vjerujes da ovo pjeva covjek koji se tek sad takmici u nekakvim zvjezdama .. a kakav bi tek crnjak bio da ne pobjedi jbt
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#2095 Re: Hayat

Post by sarajevsko_pivo »

Hayat Music je super kanal, i evo od 1 oktobra ga ima na sat!
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2096 Re: Hayat

Post by ema_ »

Zar je fazon u tome da se nađe nečija kopija? :roll:

Onda nek preimenuju naziv showa i svi sretni.
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2097 Re: Hayat

Post by samko1974 »

StupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića

Meni je vala bolji a sve i da nije nas bosanski Hayat i u reziji takvog Svrakica kakav god da je, nego neki srpski grandovci il "prvi glasovi srbije".Nikada mi strano nece biti draze i blize od domaceg bez obzira na kvalitet. :D
samoTEgledam
Posts: 786
Joined: 10/03/2011 16:36
Contact:

#2098 Re: Hayat

Post by samoTEgledam »

samko1974 wrote:
StupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića

Meni je vala bolji a sve i da nije nas bosanski Hayat i u reziji takvog Svrakica kakav god da je, nego neki srpski grandovci il "prvi glasovi srbije".Nikada mi strano nece biti draze i blize od domaceg bez obzira na kvalitet. :D
Nemam ništa protiv prvog grla srbije :mrgreen:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2099 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

samko1974 wrote:
StupskaBitanga wrote:Ne želim nikom nametat
Ali gledati ZMBT je po meni ZLOČIN
Ako želite pogledati muzičke talente ukucajte na yt Prvi glas Srbije i vidjećete šta su talenti a ne ovi mahalaši sa Hayata i u režiji Švrakića

Meni je vala bolji a sve i da nije nas bosanski Hayat i u reziji takvog Svrakica kakav god da je, nego neki srpski grandovci il "prvi glasovi srbije".Nikada mi strano nece biti draze i blize od domaceg bez obzira na kvalitet. :D
ma ja znam ja nas je*** ti nas
rikiriki
Posts: 133
Joined: 04/10/2011 11:20

#2100 Re: Hayat

Post by rikiriki »

pa na Super talentima djeca bolje pjevaju od ZMBT cajki.Verena obična cajka u koju treba "ulagati". :lol: :lol: :lol:
Post Reply