Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2076 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Jebo ih zivot glupi, pa dokle vise...:roll:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2077 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

Grafit kao grafit unistiti ajd kontam ono rivali i to, ali za navijaca, za ljudsko bice, pa koji gad moras biti. Samo petom u bradu mozes, nista drugo.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#2078 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Hajvani jedni, ako imate problema skupite se na livadi i riješite to šakama a ne uništavajući ono malo lijepih grafita po gradu; na obje strane! :-)
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#2079 Re: Horde Zla

Post by celava_dlaka »

Maharadza wrote:Hajvani jedni, ako imate problema skupite se na livadi i riješite to šakama a ne uništavajući ono malo lijepih grafita po gradu; na obje strane! :-)
Grafit ne moze uzvratiti 8-)
User avatar
Narkoman
Posts: 309
Joined: 23/01/2014 14:38

#2080 Re: Horde Zla

Post by Narkoman »

todd_smith wrote:Grafit kao grafit unistiti ajd kontam ono rivali i to, ali za navijaca, za ljudsko bice, pa koji gad moras biti. Samo petom u bradu mozes, nista drugo.
To sam bas htio da kazem .. Zasto saraju grafite posvecene Vedranu, jesu oni zdravi s'mozgom? :shock: :roll:
s3d4m
Posts: 196
Joined: 19/02/2011 21:02

#2081 Re: Horde Zla

Post by s3d4m »

Dodju iz Lukavice i presaraju par grafita i na jednoj i drugoj strani i krene lavina ....
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#2082 Re: Horde Zla

Post by FMDzem »

Sjećam se prije par godina na DBR naš veliki grafit je bio išaran nekim plavim krugovima.. A s obzirom na veličinu, nije se malo para i truda tu uložilo. Isto tako se sjećam, bio sam osnovna, u A-fazi je bio neki problem upravo zbog šaranja grafita.
Eh' danas, što Maharadža kaže, kod nas u B-fazi, posebice u plavim zgradama preovladavaju željina obilježja i to bez ikakvih problema oznake APG, armije drugara i Alpašinaca željinih.. Tek čini mi se jedan horde zla i novi koji se crta, ali ne znam ko radi, vidio sam samo da su prekrečila neka djeca.
Ali ono što nas krasi je i jedan zajednički grafit, nek mi Maharadža ne da lagat, po meni jedan od najboljih u gradu.
U sivim zgradama je već malo obrnutija situacija. :)
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#2083 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

FMDzem wrote:Sjećam se prije par godina na DBR naš veliki grafit je bio išaran nekim plavim krugovima.. A s obzirom na veličinu, nije se malo para i truda tu uložilo. Isto tako se sjećam, bio sam osnovna, u A-fazi je bio neki problem upravo zbog šaranja grafita.
Eh' danas, što Maharadža kaže, kod nas u B-fazi, posebice u plavim zgradama preovladavaju željina obilježja i to bez ikakvih problema oznake APG, armije drugara i Alpašinaca željinih.. Tek čini mi se jedan horde zla i novi koji se crta, ali ne znam ko radi, vidio sam samo da su prekrečila neka djeca.
Ali ono što nas krasi je i jedan zajednički grafit, nek mi Maharadža ne da lagat, po meni jedan od najboljih u gradu.
U sivim zgradama je već malo obrnutija situacija. :)
Vidiš kako smo se kulturno 'podijelili' u B-fazi, a taj zajednički jeste lijep priznajem, samo ne oslikava realno stanje 'sa terena' :mrgreen: ali eto, neka i njega, a mnogo govori činjenica da je osvanuo u sigurno najvećem naselju u gradu i državi. B-faza FTW!! :cool:

Sent from my LG-D802
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#2084 Re: Horde Zla

Post by FMDzem »

Jedan je Hase! :D
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2085 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Samo oni na pofalićima su mrak, nema govora, za kobilju glavu da ne govorim, breka takođe.. Ima tu jos mjesta da se urade dobrih grafita :)
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2086 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Koševsko brdo i Ciglane kao 99% naši kvartovi nemaju grafita kao što bi trebali imati.
Ima u polumjesecu 1 ili 2 ako su jos zivi, na stepenicama 1 i to je to. A zidova na Ciglanama i Kosevskom koliko ti Bog hoce, potrpornih, ovakvih onakvi, svih dimenzija...
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2087 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

F&N wrote:Koševsko brdo i Ciglane kao 99% naši kvartovi nemaju grafita kao što bi trebali imati.
Ima u polumjesecu 1 ili 2 ako su jos zivi, na stepenicama 1 i to je to. A zidova na Ciglanama i Kosevskom koliko ti Bog hoce, potrpornih, ovakvih onakvi, svih dimenzija...
Moglo bi se odradit moćnih stvari :)
rajvosa-mitre
Posts: 69
Joined: 01/04/2013 19:19

#2088 Re: Horde Zla

Post by rajvosa-mitre »

Na Ciglanama je neki dan novi uradjen i poceo se raditi jos 1,ali ima tu jos puno zidova za uraditi.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#2089 Re: Horde Zla

Post by BlueBlood »

Ko god govori da treba vratiti istom mjerom isti je kao i onaj ko je to i uradio! Umjesto da cijeli grad, svaka ulica,svaka zgrada, na svaki zid bude uradjen neki grafit TM, Željo, HZ, Sarajevo klocevi jedni drugima saraju. Uvjek sam protiv saranja grafita i svak normalan je protiv... Da se potrudite malo i uradite neki grafit znali bi koliko truda treba... a vi ostali koji ne mislite tako evo vam jana pa se na njoj izivljavajte

http://i.imgur.com/RipXiwh.jpg
http://i.imgur.com/AV9sEOG.jpg

:razz: :-D
Bambino Blu
Posts: 2212
Joined: 24/07/2014 15:38

#2090 Re: Horde Zla

Post by Bambino Blu »

Ne opravdam ni ja saranje ovih grafita, al' neko je gore napis'o dok na tribini se ne odrzi kolektivni sastanak i ne otvore oci debilima nikad' se tome nece stati u kraj, a najgore od svega saraju oni koji odu na jednu ili nijednu utakmicu tokom sezone, ko je jednom samo stajao i gledao kako neko crta grafit nece mu pasti napamet da presara nekom grafit jer zna kakvih sve jebavanje prodjes, od tripovanja auta da je petica i da je rijamu, pa i kad' izleti pisanje peglanje, onda sam rad oo grafita itd...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2091 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2092 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Jako dobro navijanje. :thumbup:

"Divove" smo otpjevali skoro pa odlično.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2093 Re: Horde Zla

Post by north »

Tačno...malo štopamo na drugoj strofi, trećoj još više, ali prva je bila dobro sinhronizovana...haman ko You ll never walk alone :oops: :D

Inače sjever puno bolji večeras nego protiv norvežana...istok je malo zatajio, zbog kiše možda :oops:
User avatar
Narkoman
Posts: 309
Joined: 23/01/2014 14:38

#2094 Re: Horde Zla

Post by Narkoman »

Odlične slike, svaka čast raja. :thumbup:
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#2095 Re: Horde Zla

Post by Labirint »

Sjever sinoc za 10, ritam, izdrzljivost, bubanj sve... Steta samo sad treba cekati ihi hi vremena
da se ova masa opet okupi :D Generalno mislim da nas poodavno nije bilo ovoliko na jednoj evropskoj,
protiv bugara je bilo krcato al' tad je zapad (cini mi se) bio zatvoren..
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2096 Re: Horde Zla

Post by Muhamed Đakmić »

.
Last edited by Muhamed Đakmić on 01/08/2014 10:47, edited 2 times in total.
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#2097 Re: Horde Zla

Post by BordoSarajevo »

.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:09, edited 1 time in total.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#2098 Re: Horde Zla

Post by Pismonosa »

:thumbup: :kiss:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2099 Re: Horde Zla

Post by The 51st State »

:thumbup: , odlicna predstava.
Post Reply