Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2076 Re: Horde Zla
Jebo ih zivot glupi, pa dokle vise...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2077 Re: Horde Zla
Grafit kao grafit unistiti ajd kontam ono rivali i to, ali za navijaca, za ljudsko bice, pa koji gad moras biti. Samo petom u bradu mozes, nista drugo.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2078 Re: Horde Zla
Hajvani jedni, ako imate problema skupite se na livadi i riješite to šakama a ne uništavajući ono malo lijepih grafita po gradu; na obje strane! 
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#2079 Re: Horde Zla
Grafit ne moze uzvratitiMaharadza wrote:Hajvani jedni, ako imate problema skupite se na livadi i riješite to šakama a ne uništavajući ono malo lijepih grafita po gradu; na obje strane!
- Narkoman
- Posts: 309
- Joined: 23/01/2014 14:38
#2080 Re: Horde Zla
To sam bas htio da kazem .. Zasto saraju grafite posvecene Vedranu, jesu oni zdravi s'mozgom?todd_smith wrote:Grafit kao grafit unistiti ajd kontam ono rivali i to, ali za navijaca, za ljudsko bice, pa koji gad moras biti. Samo petom u bradu mozes, nista drugo.
-
s3d4m
- Posts: 196
- Joined: 19/02/2011 21:02
#2081 Re: Horde Zla
Dodju iz Lukavice i presaraju par grafita i na jednoj i drugoj strani i krene lavina ....
-
FMDzem
- Posts: 651
- Joined: 23/07/2011 20:30
#2082 Re: Horde Zla
Sjećam se prije par godina na DBR naš veliki grafit je bio išaran nekim plavim krugovima.. A s obzirom na veličinu, nije se malo para i truda tu uložilo. Isto tako se sjećam, bio sam osnovna, u A-fazi je bio neki problem upravo zbog šaranja grafita.
Eh' danas, što Maharadža kaže, kod nas u B-fazi, posebice u plavim zgradama preovladavaju željina obilježja i to bez ikakvih problema oznake APG, armije drugara i Alpašinaca željinih.. Tek čini mi se jedan horde zla i novi koji se crta, ali ne znam ko radi, vidio sam samo da su prekrečila neka djeca.
Ali ono što nas krasi je i jedan zajednički grafit, nek mi Maharadža ne da lagat, po meni jedan od najboljih u gradu.
U sivim zgradama je već malo obrnutija situacija.
Eh' danas, što Maharadža kaže, kod nas u B-fazi, posebice u plavim zgradama preovladavaju željina obilježja i to bez ikakvih problema oznake APG, armije drugara i Alpašinaca željinih.. Tek čini mi se jedan horde zla i novi koji se crta, ali ne znam ko radi, vidio sam samo da su prekrečila neka djeca.
Ali ono što nas krasi je i jedan zajednički grafit, nek mi Maharadža ne da lagat, po meni jedan od najboljih u gradu.
U sivim zgradama je već malo obrnutija situacija.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2083 Re: Horde Zla
Vidiš kako smo se kulturno 'podijelili' u B-fazi, a taj zajednički jeste lijep priznajem, samo ne oslikava realno stanje 'sa terena'FMDzem wrote:Sjećam se prije par godina na DBR naš veliki grafit je bio išaran nekim plavim krugovima.. A s obzirom na veličinu, nije se malo para i truda tu uložilo. Isto tako se sjećam, bio sam osnovna, u A-fazi je bio neki problem upravo zbog šaranja grafita.
Eh' danas, što Maharadža kaže, kod nas u B-fazi, posebice u plavim zgradama preovladavaju željina obilježja i to bez ikakvih problema oznake APG, armije drugara i Alpašinaca željinih.. Tek čini mi se jedan horde zla i novi koji se crta, ali ne znam ko radi, vidio sam samo da su prekrečila neka djeca.
Ali ono što nas krasi je i jedan zajednički grafit, nek mi Maharadža ne da lagat, po meni jedan od najboljih u gradu.
U sivim zgradama je već malo obrnutija situacija.
Sent from my LG-D802
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2085 Re: Horde Zla
Samo oni na pofalićima su mrak, nema govora, za kobilju glavu da ne govorim, breka takođe.. Ima tu jos mjesta da se urade dobrih grafita 
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2086 Re: Horde Zla
Koševsko brdo i Ciglane kao 99% naši kvartovi nemaju grafita kao što bi trebali imati.
Ima u polumjesecu 1 ili 2 ako su jos zivi, na stepenicama 1 i to je to. A zidova na Ciglanama i Kosevskom koliko ti Bog hoce, potrpornih, ovakvih onakvi, svih dimenzija...
Ima u polumjesecu 1 ili 2 ako su jos zivi, na stepenicama 1 i to je to. A zidova na Ciglanama i Kosevskom koliko ti Bog hoce, potrpornih, ovakvih onakvi, svih dimenzija...
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2087 Re: Horde Zla
Moglo bi se odradit moćnih stvariF&N wrote:Koševsko brdo i Ciglane kao 99% naši kvartovi nemaju grafita kao što bi trebali imati.
Ima u polumjesecu 1 ili 2 ako su jos zivi, na stepenicama 1 i to je to. A zidova na Ciglanama i Kosevskom koliko ti Bog hoce, potrpornih, ovakvih onakvi, svih dimenzija...
-
rajvosa-mitre
- Posts: 69
- Joined: 01/04/2013 19:19
#2088 Re: Horde Zla
Na Ciglanama je neki dan novi uradjen i poceo se raditi jos 1,ali ima tu jos puno zidova za uraditi.
- BlueBlood
- Posts: 5225
- Joined: 20/06/2012 18:16
- Location: JUG
#2089 Re: Horde Zla
Ko god govori da treba vratiti istom mjerom isti je kao i onaj ko je to i uradio! Umjesto da cijeli grad, svaka ulica,svaka zgrada, na svaki zid bude uradjen neki grafit TM, Željo, HZ, Sarajevo klocevi jedni drugima saraju. Uvjek sam protiv saranja grafita i svak normalan je protiv... Da se potrudite malo i uradite neki grafit znali bi koliko truda treba... a vi ostali koji ne mislite tako evo vam jana pa se na njoj izivljavajte
http://i.imgur.com/RipXiwh.jpg
http://i.imgur.com/AV9sEOG.jpg

http://i.imgur.com/RipXiwh.jpg
http://i.imgur.com/AV9sEOG.jpg
-
Bambino Blu
- Posts: 2212
- Joined: 24/07/2014 15:38
#2090 Re: Horde Zla
Ne opravdam ni ja saranje ovih grafita, al' neko je gore napis'o dok na tribini se ne odrzi kolektivni sastanak i ne otvore oci debilima nikad' se tome nece stati u kraj, a najgore od svega saraju oni koji odu na jednu ili nijednu utakmicu tokom sezone, ko je jednom samo stajao i gledao kako neko crta grafit nece mu pasti napamet da presara nekom grafit jer zna kakvih sve jebavanje prodjes, od tripovanja auta da je petica i da je rijamu, pa i kad' izleti pisanje peglanje, onda sam rad oo grafita itd...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2092 Re: Horde Zla
Jako dobro navijanje.
"Divove" smo otpjevali skoro pa odlično.
"Divove" smo otpjevali skoro pa odlično.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2093 Re: Horde Zla
Tačno...malo štopamo na drugoj strofi, trećoj još više, ali prva je bila dobro sinhronizovana...haman ko You ll never walk alone
Inače sjever puno bolji večeras nego protiv norvežana...istok je malo zatajio, zbog kiše možda
Inače sjever puno bolji večeras nego protiv norvežana...istok je malo zatajio, zbog kiše možda
- Narkoman
- Posts: 309
- Joined: 23/01/2014 14:38
#2094 Re: Horde Zla
Odlične slike, svaka čast raja.
-
Labirint
- Posts: 2938
- Joined: 24/06/2013 14:37
#2095 Re: Horde Zla
Sjever sinoc za 10, ritam, izdrzljivost, bubanj sve... Steta samo sad treba cekati ihi hi vremena
da se ova masa opet okupi
Generalno mislim da nas poodavno nije bilo ovoliko na jednoj evropskoj,
protiv bugara je bilo krcato al' tad je zapad (cini mi se) bio zatvoren..
da se ova masa opet okupi
protiv bugara je bilo krcato al' tad je zapad (cini mi se) bio zatvoren..
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
